PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مراقب این قطعه در کافی‌نت‌ها باشید + عکس

Dreamland
12-09-2010, 12:04
یک قطعه جدید ذخیره ساز اطلاعات در انتهای کابل کیبرد نصب می‌شود تا کلیه کلمات تایپ شده را در خود ذخیره نماید این قطعه بیشتر در دانشگاه‌ها، ادارات، کافی‌نت‌ها، نمایشگاه‌ها، هتل‌ها و فرودگاه‌ها استفاده می‌شود؛ بنابراین کسانی که در این مکان‌ها اطلاعات حساب بانکی خود را وارد می‌کنند، یا وارد سایت‌های مهم دیگر می‌شوند، باید بیشتر مراقب باشند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش 3 نسل، این قطعه این امکان را دارد که پس از اینکه شما اطلاعات حساب بانکی را وارد کرده و کامپیوتر را ترک می‌کنید، به راحتی مجددا حساب شما را باز کرده و همه موجودی حساب شما را سرقت کند، زیرا همه کلماتی که تایپ کرده‌اید در این قطعه سیاه ذخیره شده است.

بنابراین پیش از استفاده از کامپیوتر در چنین اماکنی پشت کامپیوتر را چک کنید تا از عدم وجود چنین قطعه‌ای اطمینان حاصل نمایید.

با این روش و بسیاری از روش‌های دیگر می‌توان اطلاعات حساب بانکی شما را در مکان‌های عمومی سرقت کرد؛ بنابراین تا جایی که ممکن است در مراکز عمومی حساب بانکی خود را چک نکنید. حتی محل کار!!

بنا بر توصیه دوستان باید این مطلب رو هم ذکر کنم که این روش تنها روش دزدی اطلاعات نیست یعنی بعد از کنترل پشت کیس و عدم وجود این قطعه دلیل بر این نیست که دیگه -- نمیشید بلکه روش های دیگه ای مثل استفاده از جاسوس افزارهایی چون کیلاگرها و ... هم می شه به حساب کاربری و اطلاعات شما دسترسی پیدا کرد ولی این برنامه هم مد نظرتان باشد.
پس همیشه در این گونه مراکز جانب احتیاط را رعایت کنید.

hedKandi
12-09-2010, 12:06
:18::18:!!!!!!!!!

غزل19
12-09-2010, 12:13
ايول تذكر به جايي بود

keihanmirzaei
12-09-2010, 12:14
دوست عزیز لطفا منبع خبر رو با ذکر لینک اعلام کنید

toose2008
12-09-2010, 12:17
کسی که بخواد از این کارا انجام بده ها هزاران هزار راه وجود داره که هیچ کس بویی نبره تو ایرانم ماشالا دیه همه پولدار ، کارت شتاب دار ، کارت عابر بانک دار و............. تو هر حسابی هم یییییییک پولی نهفته که تمومی نداره فقط کافیه یکی از این ابزارها و کی لوگر هارو نصب کنی به راحتی پولدار بشی :10:

dsa dsa
12-09-2010, 12:23
این قطعه اسم داره اسمش Hardware Keylogger هست چیز جدیدی نیست .software ان هم وجود داره .

hedKandi
12-09-2010, 12:28
دوست عزیز لطفا منبع خبر رو با ذکر لینک اعلام کنید

چکاره ای مگه تو؟ از خودش در اورده اصن ، خوبه:31:

mmiladd
12-09-2010, 12:55
من كي لاگرش رو بيشتر قبول دارم.. تو ورژن فولش مي توني طوري تنظيم كني كه طرف هر چي تايپ مي كنه

مستيقم تو يه فايل TXT سِند بشه به ميل شما..

DaRiOuShJh
12-09-2010, 15:15
ممنون
ولی به نظرم کسی که بخواد نصب کنی خیلی راحت نرم افزاری انجام میده و ماشالله برنامه hidden کردن برنامه های در حال اجرا هم که ریخته
با رجیستری هم میشه

joe_satriani
12-09-2010, 16:38
با سلام

خبـــــر هـــای IT

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.

meisam317
12-09-2010, 17:01
من كي لاگرش رو بيشتر قبول دارم.. تو ورژن فولش مي توني طوري تنظيم كني كه طرف هر چي تايپ مي كنه

مستيقم تو يه فايل TXT سِند بشه به ميل شما..

شما کدوم برنامه رو پشنهاد می کنین ؟ :20:

ELI206sd
12-09-2010, 18:14
قطعه فروشی ها این Hardware Keylogger را دارن ؟ یا یه چیز کمیابه ؟؟

میشه اسم اون نرم افزار Keylogger را هم بگین ؟
mmiladd
12-09-2010, 21:31
سلام ..

نرم افزار كي لاگر رو ميشه به راحتي دانلود كرد البته نسخه تريالش قابليت هاي نسخه فولش رو نداره..

و اين كه انتي ويروس ها به راحتي تشخيص ميدن كه يه برنامه اسپاي داره فعاليت مي كنه..

دوستان اگه فك مي كنن كه با دانلود اين نرم افزار به راحتي آيدي و پس مي زنن بايد بگم كه اُون براي

چند سال پيش بود..

keihanmirzaei
17-09-2010, 22:32
چکاره ای مگه تو؟ از خودش در اورده اصن ، خوبه

مگه باید کاره ای باشم ؟