PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Nail'd

Spaniuly
12-09-2010, 01:08
_.:' به نام یکتا خالق هستی ':._

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حس میخکوب کننده ای از نهایت سرعت در طول بازی همراه گیمرهاست. بازتاب سریع آذرخش و مهارت های تاکتیکی همان چیزی است که مخفف بین پیروزی و شکست است. سواری فوق العاده خطرناک در دل کوههای پر پیچ و خم و پر فراز و نشیب. شیب عمودی نزدیک به 70 درجه و این یعنی همان احساس پمپاژ در درون قلب شما! طراحی پیست با مناظر خیره کننده. یادگیری اصول نقشه برداری و رهیابی در طول مسابقه. کنترل موتور چهار چرخ بین زمین و آسمان با کنترل کامل بر روی آن. کوتاه شدن زمان... افزایش یافتن طول جهشی که در پیش رو دارید...تغییرات زوایای پرش که می تواند باعث پیروزی یا شکست شما در بازی شود... همه اینها را زمانی لمس خواهید کرد که پای بازی ریسینگ نایلد نشسته و در بحرش فرو رفته باشید. بازی ای که در آن مسابقات آنلاین موتورسواری نمایشی در جریان دارد و رکورد مسابقات و امتیازات شما ثبت شده و به نمایش جهانی در می آید و این به معنی یک شهرت جهانیست. یک سیرک خانگی به واسطه یک ویدیو گیم انتظارتان را می کشد. تمایل برای تنظیم پارامتر های مختلف بازی... چیزی که شما قادر هستید برای بهبود حرکات نمایشی خود آنرا انجام دهید. و کارهای منحصر به فردی که حقیقتا بی نظیر خواهند بود در انتظار شماست. با تجربه یک بازی به نام Nail'd

شناسنامه بازی

عنوان ویدیو گیم : Nail'd
ژانر : Racing
پلتفورم ها : PC , XBOX360 , PS3
خالق : Techland
ناشر : Deep Silver
تاریخ انتشار : 19 اکتبر 2010 مصادف با سه‌شنبه 27 مهر 1389
قابلیت آنلاین پلی : دارد
درجه بندی سنی : E (بالای 10 سال)

ویژگی های بازی

- کلاس های مختلف ریسینگ که به طور همزمان امکان رقابت در همان مسیر را دارد

- امکان بازی چند نفره تا سقف 12 نفره
- اختیارات گسترده آنلاین - وجود لیدربورد و اچیومنت های مختلف
- موزیک متن فوق العاده توسط موزیسیان های سبک راک پر طرفدار ایالات متحده
- 16 پیست مختلف در 4 لوکیشن مختلف

پیش نمایش Gamespot به نقل از SouthPeak Interactive

کمپانی دیپ سیلور ناشر عنوان Nail'd بازی که قراره تا چندی دیگه پا به عرصه بازی های سبک ریسینگ رایانه ای بذاره شما رو تو حس و حال مسابقات حرفه ای پرش موتور های چهار چرخ قرار می ده. طبق گفته سازندگان بازی, نایلد با ترکیبی از حوادث ریالیستی تهیه شده و با در نظر گرفتن فیزیک پویایی که بر روی پرش های بلند و با سرعت تمرکز کرده یک ویدیو گیم شبیه سازی شده از این مسابقات رو می خواد که ارائه بده. ما هفته پیش نسخه آزمایشی از بازی رو دیدیم و دیدگاهمون رو در موردش بیان می کنیم : مطمئنا در اینکه یک بازی جدید تو مایه های بازی Pure Speed در پیش رو داریم هیچ شکی نیست.

بازی کماکان در دست ساخته و قراره ابتدای پائیز امسال عرضه بشه. اینجاست که می تونیم با دید باز به تمامی قسمت های محیط نظر بیافکنیم و در موردش اظهار نظر کنیم. جالبه بدونید بازی دارای سه پیست بزرگ توی محیط شبیه سازی شده پارک ملی یوسه مایت هست. خیالتون راحت کسانی که توی ساخت و شبیه سازی این محیط دست داشتن تمام وقت آزادانه واسه بدست آوردن جزئیات این پارک گشت و گذار کردن و محیطی کاملا مشابه در داخل بازی خلق کردن. فشار ناشی از پرش های سنگین و پر پیچ که در بازی رخ خواهد داد بازیکن رو در خودش غرق می کنه و همون استرس ناشی از بالا رفتن های بیش از اندازه و ترسناک در حین بازی منتقل میشه. این قسمته ها کمی افراطی تر طراحی شدن چون به احتمال زیاد به دلیل تغییرات فریم ریت بازی ممکنه تحت الشعاع قرار بگیره به نظر این مهم ترین بخشیه که سازندگان بازی در مورد گیم پلی بر روی اون تمرکز کردن تا یه خروجی قابل قبول داشته باشن.

همه ریس ها توی بازی نایلد ریس های نقطه به نقطه هستند. البته ما که توی این نسخه آزمایشی متوجه نشدیم ولی سازندگان همون موقع به ما گفتند که توی بازی مسیر ها و راه های میانبر تعبیه کردن که بعضی هاشون خیلی تابلو هستند ولی بعضی ها به نوعی مخفی ترن که گیمر به سختی می تونه تشخیص بده که می تونه از اونا استفاده کنه. البته بعضی هاشون هم فقط مناسب بعضی موتور های بهینه شده و خاص هستند علی الخصوص موتور های ATV. البته به نظر می رسه همچین هم جالب نیست که بخوای از مسیر های عجیب غریب به منظور میانبر استفاده کنی چون ممکنه به بیراهه یا بن بست برسی تازه وقتی که گوشه راست صفحه هم مینی مپ نباشه نور علی نور میشه. آره درست متوجه شدید. لجند یا همون مینی مپ نداره. ما هم علت این قضیه رو پرسیدیم. سازنده ها هم گفتن خوب این باعث میشه همه اش پلیر ها به این مینی مپ متکی کنن خودشون رو. که توی طولانی مدت باعث یکنواختی و لوس شدن بازی می شه ولی اگه بدون اون بتونن بازی کنن اولا کمی بیشتر به چالش کشیده می شن. و ثانیا اینکه بازی براشون کسل کننده نمیشه و باید با ابتکار عمل و هوش بالا بازی کنن.

بازی نایلد توسط گروه گیم سازی تچلند در دست ساخت هست. بله درست حدس زدید همون کمپانی گمنام لهستانی که اولین بار توی 2009 با ارائه بازی پر سر و صدای Call of Juarez : Bound in Blood واسه خودش نامی رو دست و پا کرد. خیلی جالبه بدونید که همین بازی با اون موتور گرافیکی بازی CoJ : BiB تهیه شده... بله اونم که وسترن و شوتر بود. حالا خدا می دونه که قراره چی از آب دربیاد...

روی هم رفته بازی 12 بازیکن رو در مجموع مود های تکنفره و چند نفره ساپورت میکنه. همینطور توی بازی امکانات خیلی قوی برای این هست که شما بتونی راننده و وسیله نقلیه رو به راحتی تکون بدی. ساثپیک (توضیح مترجم : SouthPeak Interactive گروه خبرگذاری هست که می تونه با گیم ساز ها در مورد بازیشون مصاحبه کنه و گزارش تهیه کنه این اطلاعات و خبرها رو سایت های خبری نظیر گیم اسپات و IGN و غیره ازش میگیرن و توی سایتشون قرار می دن) دیگه زیاد توی بحر این قضیه نرفت که چطور این امکان قراره فراهم بشه و یا چطور گیمر می تونه ازش استفاده کنه. عوضش یه سری اطلاعات در مورد بخش بازی چند نفره به دست آوردیم. شما می تونین بخش هایی رو آنلاک کنید و به قسمت هایی دسترسی داشته باشین که از ابتدا نمی تونید. بعلاوه یک لیدر بورد هم داره که به صورت دائمی هست که توی اون رکورد ها و بهترین لپ تایم ها و غیره توی اون ثبت میشه که می تونه یه مدرک باشه واسه کسی که بهترین رکورد ها رو ثبت کرده و به همین سادگی خودش رو توی دنیا به عنوان مقام اول معرفی کنه. می تونه حس جالبی باشه. ساثپیک هم گفت سازنده ها می تونن تک تک این رکورد ها رو ببینن. کی می دونه شاید بتونید رکوردی بزنید که بشه با رکورد یوسه مایت مردم اون شهر مقایسه بشه و شایدم با همسایه بغلی تون.

به عنوان محصول ابتدایی که ما دیدیم سرعت بهترین ویژگی اون بود , ما امیدواریم موقع انتشار بازی اصلی این ویژگی بتونه حس واقعی خودش رو حتی چندین برابر جلوه بده. البته نمی دونم این رو باید به حساب نکته منفی گذاشت یا مثبت : تنها وسایل نقلیه ای که شما می تونید ازش استفاده کنید موتور های MX و ATV هست. حالا یه سوال این وسط پیش میاد که این لیست کوتاه (منظور یعنی همین دو تا موتور پرشی) شامل مود های مختلف بازی میشه یا تو اونجا شاهد چیزای دیگه هم خواهیم بود؟ متاسفانه ما اونقدر شانس بازی کردنو بدست نیاوردیم که بتونیم به این سوال پاسخ بدیم. ایشالا اینم می مونه برای وقتی که چند ماه دیگه بازی عرضه بشه.

پیش نمایش اخیر SouthPeak به نقل از IGN

هفته پیش ساثپیک اینتراکتیو برای IGN یه کد جدیدتری از ساخت بازی نایلد آورده که به ما نشون میده بازی چه تغییراتی نسبت به زمانی پیدا کرده که ما آوریل سال جاری براش یه پیش نمایش نوشتیم. دیگه چیزی به عرضه بازی نمونده. و عرضه بازی اکتبر امسال زمانبندی شده. مطمئنا پائیز امسال توجه طرفدارای سبک بازی های ریسینک آرکید بهش جلب میشه.

زمانی که ادیتور IGN رایان کلمنتس توی حضور اخیرش نتونست با نایلد رابطه برقرار کنه و بتونه که اطلاعات تکمیلی از سازندگانش بدست بیاره. من تونستم که ساعت ها با کد نهایی بازی سپری کنم و از نزدیک اون رو لمس کنم. در این مرحله من قصد دارم چیز هایی که در بازی رخ میده و اونچه که موجب نگرانی هست رو براتون شرح بدم.

اونچه که رخ می ده

حس زیبایی در تلفظ عباراتی مثل ارتفاع و سرعت القا میشه وقتی داری نایلد بازی می کنی. این اتفاق به طور مداوم در حال رخ دادن هست : وقتی از روی سکوی پرش با ارتفاع 100 پایی می رسی و در عرض چندین ثانیه به پایین سقوط می کنی. حتی واسه بیشترین اوج گرفتن و در هوا موندن جایزه هم می گیری. به هر حال شما با سرعت کمتری حرکت می کنی وقتی در هوا هستی. و اینطوری شما به مردمی که دارن تماشات می کنن فرصت بیشتری می دی که توی کف این فاصله ای که از زمین گرفتی بمونن بخصوص وقتی واقعا یه پرش فوق العاده داشته باشی. و اینها حقیقتا رخ می دن. آهنگ های بازی رفته رفته و با اوج گرفتن شما جذاب تر و جذاب تر میشن برای من که وقتی توی یک چهارم حد نهایی بودم که خیلی فاز داد. سرعت در عین حال آدم رو تحت تاثیر قرار میده چنانچه ترسی به دل راه ندی. مسابقات صحنه سازی که شما در آنها حضور خواهید داشت. یا تایم ترایل ها که روح پرخاشگری و عصبانیت که در حین بازی به شما القا میکنه, وقتی می بینید سازنده بازی شما رو به چه چالش هایی که نمی کشه با این مود بازی هاش. حالا من می خوام بهتون بگم وقتی با این اوصاف موفق می شین اینارو شکست بدید و موفق بشین. وقتی داشتم این چالش رو می رفتم خیلی چسبید. به شما هم می چسبه البته به این شرط که یکی نیاد یه اردگی بزنه بهت توی اونجا که داری این چالش رو رد می کنی دی: . ولی خوب خدائیش من یکی خیلی از این چالش لذت بردم.

ناشر بازی دیپ سیلور یه چیزایی هم در مورد سیستم تیونینگ موتورهای ATV و MX موجود در بازی نایلد بیان کرد. و اینکه سازندگان بازی به طور مشخص در مورد سیستم بالانس مود بازی چند نفره فکر می کنن. هر قسمت دارای یه کران بالا و کران پایین هست توی تیونینگ. که مثلا اگه هر کدوم از پارامتر های شتاب و یا سرعت افزایش پیدا کنه, سیستم تقویتی موتور رو تحت و الشعاع قرار می ده و احتمالا اون رو آسیب پذیر کنه و بلعکس. و این به بازیکن امکان ساخت یه وسیله نقلیه سفارشی میده با شرایطی کاملا عادلانه. و اون همون چیزی هست که اغلب من می خوام در موردش بیشتر بدونم.

چیزهای نگران کننده

متاسفانه مسائلی وجود داره که من یکی امیدوارم تا عرضه بازی تا حدودی حل بشه. اولیش اینه که در حال حاضر توی بازی نایلد قشنگ چندین برخورد ضعیف وجود داره. هم به معنای واقعی کلمه و هم بصورت مجازی. در بسیاری از موارد در بخش هایی از نقشه که مانند گزینه های ردیابی, کاملا معقول به نظر می رسد وجود داره که در واقع همون خطرناک ترین دیوار نامرئی جهان هست. تلاش برای هدایت موتورسیکلت بین یک جفت مانع غول پیکر که می تونه موتورت رو به یه دوچرخه در هم شکسته مبدل کنه تبدیل میشه به یه محاکمه ذهنی توی مغزت که ازش وحشت داری. من خودم خیلی سعی کردم که تاکتیک خاصی برای جلوگیری از این وضعیت پیاده کنم. این وضیعت هم بدبختانه زیاد پیش میاد چه وقتی روی زمین هستی و چه وقتی پرش های پر ارتفاع می کنی. من در طول مدتی که با نقد این کد نهایی بازی سپری کردم با چیزای دیگه ای هم که با این مسائل پیوند می خوره مواجه شدم. مطمئنم که نشانه هایی در همه جای بازی نایلد وجود داره. معمولا به سادگی کافیه که پیدا کنید که توی کدوم جهت باید ATV خودتون رو جهت گیری کنید. اما مشکل اینه که هر شاخصی خوب نیست و ممکنه شما رو به سمت خطر پیش ببره. به هر حال امیدوارم دیپ سیلور و تچلند بتونه تا انتشار بازی این مشکلات رو برطرف کنه.

باکس شات بازی

دانلود باکس شات های بازی برای هر سه پلتفورم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PC

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

XBOX360

PS3

اسکرین شات ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینکهای بزرگ نمایی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآرت ورک های بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک های بزرگ نمایی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویدیوهای بازی

تریلر نمایشگاه E3 2010

دانلود با کیفیت بالا و فرمت FLV و حجم 13.4 مگابایت

دومین تیزر تریلر بازی

دانلود با کیفیت بالا و فرمت FLV و حجم 11 مگابایت

تریلر نمایشگاه Gamescom 2010

دانلود با کیفیت بالا و فرمت FLV و حجم 15.6 مگابایت

منابع و مواخذ : IGN , Gamespot , Tothegame

gamespot.com

pc.ign.com

tothegame.com

ترجمه و تالیف مطالب : krauser (آرمین)

یکشنبه 21 شهریور سال 1389

Prince_M
25-11-2010, 14:02
ممنون به خاطر تایپک :10:
فکر کنم بازی تاخیر خورده باشه نه؟ تاریخ دقیق عرضه ی بازی کی هست؟

mehdi30nema
25-11-2010, 15:10
نسخه 360 منتشر شده . کسی بازی کرده ؟

Spaniuly
25-11-2010, 15:44
من که ندیدم جایی بفروشن...کلا از اون بازی های بی سر و صداس البته به خاطر سبکش هست چون تچلند بازی بد نمی سازه

vegas
25-11-2010, 15:58
این طور که معلومه از Pure کپی کرده از کاور گرفته تا ....

MobinS
25-11-2010, 16:05
نه ، با اون باید خیلی فرق داشته باشه

mehdi30nema
25-11-2010, 21:49
این طور که معلومه از Pure کپی کرده از کاور گرفته تا ....

فکر کنم سازنده بازی همون سازنده pure باشه .

havas_1980
25-11-2010, 21:57
فکر کنم سازنده بازی همون سازنده pure باشه .
Nail'd رو Techland ساخته که سری معروف Call of Juarez رو در کارنامه خودش داره.
Pure رو هم استدیوی Black Rock ساخته. شرکتی که امسال Split/Second رو داد بیرون...

Baby nfs
25-11-2010, 22:14
اون قسمتی که نوشته مینی مپ نداره و باید با ابتکار عمل به بازی ادمه بدیم خیلی خوشم اومد و به نظرم یه نوآوری محسوب میشه. اینکه تو بازی فقط دو تا موتور هست فکر کنم کمی بازی رو خسته کننده کنه ولی از قسمت تیونینگش خیلی خوشم اومد که میتونه هر موتوری رو با موتورهای دیگه زمین تا آسمون متفاوت کنه و حس رقابت رو بیشتر به چالش بکشه. منتظر اومدنش هستیم...

Alireza.M67
26-11-2010, 00:21
معذرت می خوام ، بازی که اومده و همه جا هم دارن میفروشن .
لینک دانلودش هم که رو نت هست .
الآن منتظر چی هستید که بیاد ؟

MobinS
26-11-2010, 11:23
چرا پس تاپیک رو توی قسمت اخبار زدین ، یکراست توی بازی های کامپیوتری میزدید دیگه!

smallfrank
26-11-2010, 12:38
ای کاش یا این یا Pure مثل MTX بودن...خیلی جالب میشد...

mehdi30nema
28-11-2010, 21:14
امروز بازی را گرفتم .
خالی بندی بسیار زیادی در بازی به کار گرفته شده ولی خوب هیجان زیادی به بازی میده .
گرافیک بازی هم نسبت به ریسینگ های روز خیلی بهتر نیست ، میشه گفت حتی یه پله هم پایین تر هست .
در کل بازی هیجان خوبی داره و فکر میکنم از انجامش پشیمان نمیشید .

Spaniuly
29-11-2010, 00:23
چرا پس تاپیک رو توی قسمت اخبار زدین ، یکراست توی بازی های کامپیوتری میزدید دیگه!
تاپیک این بازی حدود دو ماه و نیم ماه پیش ایجاد شده...

saddegh
30-11-2010, 23:23
سلام بچه ها این بازی نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Amin.P30
01-12-2010, 07:26
سلام بچه ها این بازی نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی وقته اومده.

or

REPACK

Features RePack'a:

Do not cut
no recoded
SIZE 866 MB

saddegh
01-12-2010, 13:36
توی محتوای مخفی فایل دانلود بازیه ؟ باید دوتاش دانلود بشه ؟ یا فقط اولی؟

Alireza.M67
01-12-2010, 15:10
توی محتوای مخفی فایل دانلود بازیه ؟ باید دوتاش دانلود بشه ؟ یا فقط اولی؟

اولی نسخه ی Full بازی هست با حجم 2 گیگ .
دومی نسخه ی Repack هست با حجم 800 مگ .
نسخه ی Repack یعنی یه سری چیزای اضافه مثل زبانهای مختلف از توی بازی حذف شدن

masoud93
01-12-2010, 15:29
هر کی این 800 مگی رو گرفته بیاد بگه زبونش انگلیسی هست یا نه.

دیدم حجمش خیلی کمه می خوام امشب دانلودش ، کنم بیخودی نخرمش.

در ضمن یه کرک هم بزارین.

ممنون.

OSEN
01-12-2010, 18:03
توی نسخه ی ریپک دیگه چه تغییری ایجاد شده . کیفیت فیلم و دمو اینها هم پایین اومده یا اصلا حذف شده ... یا چی کلا ؟؟!:31:
یکی لطفا در مورد نسخه های ریپک توضیح بده .

.

Amin.P30
01-12-2010, 21:46

معمولا چیز خاصی کم نمیشه.
فشرده ترش میکنند.

saddegh
02-12-2010, 20:37
سلام من 800 مگی دان کردم هیچ مشکلی نداره فقط راهی نیست با جوی استیک بازی کنیم . یه دسته اکس باکس مییاد ولی کار نمیکنه:13:

mosolim
03-12-2010, 15:07
سلام
منم بازی رو دانلود کردم و دارم بازی میکنم همون 800 مگی . بازی فوق العادست هیجان خیلی بالایی داره و سه بعدی بازی یه حس گیج کننده ای به آدم القا میکنه. گرافیک بد نیست ( در حد خودش خوبه ) پیست مسابقات عالی طراحی شده و تنوع خوبی داره به طوری که شما تو یه پیست وقتی 3 دور میزنید هر بار میتونید مسیر جدیدی رو برید. در کل بازی ارزششو داره . و پیشنهاد میکنم این بازی رو از دست ندید برای تنوع هم که شده خوبه چون سبک جدیدی از ریس رو براتون به ارمغان میاره.
راستی در رابطه با سوال دوستمون که پرسیده بودند باید بگم که این نسخه ی ریپک زبانش انگلیسیه و همچنین برای من که نیاز به کرک نداشت ( یا حداقل با خوده فایل های نصب اجرا شد ) به طوری که وقتی بازی رو نصب کردم بلا فاصله هم اجرا کردم.

hellbrain666
04-12-2010, 20:42
سلام
به طور کلی این بازی بهتره یا MX vs. ATV Reflex ؟
ممنون

masoud93
04-12-2010, 21:48
سلام
به طور کلی این بازی بهتره یا MX vs. ATV Reflex ؟
ممنون

این بازی خیلی بهتره.

حتی از pure

این بازی سرعت و هیجان رو به حداکثر رسونده.

hellbrain666
04-12-2010, 23:27
این بازی خیلی بهتره.

حتی از pure

این بازی سرعت و هیجان رو به حداکثر رسونده.

ولی از اسکرین شات ها و امتیاز ها و حتی حجم دو برابر ، به نظر میاد MX vs. ATV Reflex بهتر باشه
شما خودتون هر دو رو بازی کردید؟

masoud93
05-12-2010, 00:14
ولی از اسکرین شات ها و امتیاز ها و حتی حجم دو برابر ، به نظر میاد MX vs. ATV Reflex بهتر باشه
شما خودتون هر دو رو بازی کردید؟

بله . بنده خودم هر سه تا شون رو بازی کردم.

من که از MX vs. ATV اصلا خوشم نیومد.

pure هم بازی قشنگی بود.

ولی این یکی یه چیز دیگه هست.

حالا خود دانی ....

نظر شخصی بود شاید شما از این بازی خوشتون نیاد.

saddegh
05-12-2010, 13:57
کسی راهی برای بازی کردن با دسته پیدا نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون دسته زیاد حال نمیده.

masoud93
05-12-2010, 14:19
کسی راهی برای بازی کردن با دسته پیدا نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون دسته زیاد حال نمیده.

من که با دسته xbox 360 با سیم دارم بازی میکنم و هیچ مشکلی هم نداره.

فقط باید بری تو آپشن و تو کنترول ، کیبورد رو بکنی دسته (xbox 360 cotroler)

mosolim
05-12-2010, 15:13
من که با دسته xbox 360 با سیم دارم بازی میکنم و هیچ مشکلی هم نداره.

فقط باید بری تو آپشن و تو کنترول ، کیبورد رو بکنی دسته (xbox 360 cotroler)

اون که بله ولی نمیشه با دسته معمولی بازی کرد؟ منم 360 دارم. چطوری میشه دستشو به pc وصل کرد؟ باید براش از اون کابل usb های مخصوص خودشو بگیرم؟

masoud93
05-12-2010, 15:39
اون که بله ولی نمیشه با دسته معمولی بازی کرد؟ منم 360 دارم. چطوری میشه دستشو به pc وصل کرد؟ باید براش از اون کابل usb های مخصوص خودشو بگیرم؟

دسته بیسیم رو نمیدونم.

ولی من قبل از این که خود دستگاه 360 xbox رو بگیرم ، یه دسته باسیم خریده بودم که به usb وصل میشه و همه بازی ها هم اون دسته رو ساپورت میکنن.

matrix_3s
05-12-2010, 17:03
مبدل دسته ی xbox 360 برای pc

دوستانی که با دسته ی معمولی نمی تونن بعضی بازیا رو انجام بدن از فایل زیر استفاده کنن.... .

aha2012
05-12-2010, 17:06
مسلم جان.من تو صفحه ی اول تاپیک مافیا 2 یه امولاتور دسته ی 360و دان کردم و هر موقع بخوام یه بازی ایو بازی کنم اون امولاتورو پرت میکنم تو جایی که بازیو ریختم و با دسته ی معمولی بازی میکنم.خیلی هم خوبه

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

دقیقا همینی هست که سجاد گذاشته
مرسی سجاد

saddegh
06-12-2010, 00:25
ممنون از زحمات دوستان لطفا بگید این چجوری کار میکنه ؟ من که نتونستم با دسته کار کنم.

SA.JJ.AD
01-03-2011, 10:33
مبدل دسته ی xbox 360 برای pc

دوستانی که با دسته ی معمولی نمی تونن بعضی بازیا رو انجام بدن از فایل زیر استفاده کنن.... .

دوستان یکی میشه لینک دانلود اینو بده ؟! از این لینک دوستمون نمیشه دانلود کرد !! قیلتره !:13:

SA.JJ.AD
01-03-2011, 10:42
راستی کرک این بازی چجوریاست ؟!:2:شبیه nfs - hp هستش !! یه فایل که باز میکنمش یه پنجره داس !!:31:بالا میاد !! بعدشم هیچی نمیشه . هر کلیدی رو از روی کیبورد میزنم پنجرش بسته میشه !!
.
البته من بازی رو بدون این فایل (یعنی بدون کرک) !! اجرا میکنم و موردی نداره !! اما گفتم شاید باید با این کرک اجرا کردش تا شاید بهتر شه ؟!:13: