PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی نزدیک 400 تومان

Ali-ch
11-09-2010, 22:43
سلام
من می خوام یه گوشی بخرم قیمتش هم تا حول و حوش 400 تومن بیاد مشکل ندارم
دوربین تقریبا برام مهمه.صدا کمتر از دوربین ولی خب مهمه دیگه:31:.جی پی اس و وایرلس هم لطفا داشته باشه
خودمم از تاچ خوشم میاد ولی از دو چیز میترسم که اولیش اینه که اگه خدایی نکرده از دستم بیفته چه بلایی سرش میاد؟ و دومی هم اینه که من که تا حالا با تاچ کار نکردم اذیتم نمی کنه؟:20:
بعدم بین صفحه خازنی و مقاومتی مرددم . یعنی خازنی یکم زیادی حساس نیست؟
یه چیز دیگه هم که شک دارم اینه که بین نوکیا و سونی اریکسون هم مرددم (تا حالا هرچی داشتم نوکیا بوده)(این یه مورد رو جون هرکی دوست دارین دور از تعصب جواب بدین)
حالا کلا از همه اینا بگذریم امروز رفتم بازار موبایل بهم vivaz . vivaz pro . satio . x6 . n86 رو بهم پیشنهاد کردن
حالا من هرکدومو نگاه می کنم یه سری معایب داره می خوام ببینم نظر شما چیه؟(اگه چیزه دیگه ای هم میشناسید لطفا بگین(لطفا فقط نوکیا یا سونی اریکسون))
مرسی خیلی
ببخشید سرتونو درد آوردم:10:

mohmous
11-09-2010, 22:54
vivaz بگیر , اگه دوربین مهمه برات معمولیشو بگیر , اگرم کیبورد مهمتره Proشو بگیر
همه چیزایی که میخوای رو داره
گوشیه خوش دستیم هست :46:

س.ا.ا
11-09-2010, 22:56
n97 mini هم گوشی خوبیه
اگه به تاچ عادت کنی دیگه با گوشی هایی معمولی اصلا نمی تونی کار کنی:20:

Ali-ch
11-09-2010, 23:04
n97 mini هم گوشی خوبیه
اگه به تاچ عادت کنی دیگه با گوشی هایی معمولی اصلا نمی تونی کار کنی:20:
n97رو دیدم وقتی بسته میشه خیلی صدای وحشتناکی میده احساس میکنم الان یه جاییش میشکنه:13:
خیلی موافق نیستم
ولی بازم مرسی

Open-Source
11-09-2010, 23:17
منم Vivaz رو پیشنهاد میدم.
گ.شی خوبی هستش.

LiverBarca
11-09-2010, 23:47
ساتیو چون دوربین بهتری داره بهترین انتخابته...بعد اونم ویواز...ولی خوب ویواز صداش ضعیفه...

Ali-ch
12-09-2010, 19:10
ممنون از همه برای راهنماییتون
یه سوال دیگه هم دارم
بین این گوشی ها هم لطفا اونی که بهتره بگید.
n900 . x6 . c6
مرسی
منتظرم

bibak_fa
12-09-2010, 21:32
ممنون از همه برای راهنماییتون
یه سوال دیگه هم دارم
بین این گوشی ها هم لطفا اونی که بهتره بگید.
n900 . x6 . c6
مرسی
منتظرم
بین این گوشی ها به نظره من غید ان900 را بزن.البته ان900 گوشیه خوبیه ولی سیستم عاملش هنوز جا نیفتاده و فقط در ان900 از این سیستم عامل موجود میباشد که در مقابل سیمبین لمسی که در سی6 و ایکس6 به کار رفته در گوشی های زیادی وجود داره و براش نرم افزار و بازی های بهتری پیدا میشه و افراد بیشتری از سیمبین سر در میارن.
و اما بین ایکس6 و سی6.انتخاب بین این دو به یک اصل مهم برمیگرده اونم اینه که ایا شما به کیبرد لازم دارین یا نه اگه دارین سی6 در غیر این صورت ایکس6 و به طور کلی به نظره من ایکس6 بدون در نظر گرفتن کیبرد بهتره چون ال سی دیه بهتری داره(تاچ خازنی داره) همچنین به نظرم ایکس6 کیفیت بهتری داشته باشه البته من هنوز با سی6 کار نکردم.

و اما نظره کلیه من اینه:
به نظره من در حال حاظر بهترین گوشی های موجود در بازار ان86 و ویواز هستن.
حالا اگه شما تاچ مد نظرتونه ویواز یا ویواز پرو در صورت نیاز به کیبرد بگیرین اگرم تاچ نمیخواین ان86.
ساتیو هم گوشیه خوبیه و اگه از این گوشی هم خوشت اومده ارزش خریدن داره.

البته ویواز به نظره من یه ایراد کوچیک و شاید برای بعضی ها بزرگ داره اونم اینه که فیش 3/5 در کناره ی گوشی میخوره.
ان86 هم در مقابل نور خورشید خواناییه ضعیفی داره.
ولی در کل ان86 و ویواز از بهترین گوشی های موجود در بازار هستن