PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمائی برای انتخاب بین دو رشته مهندسی صنایع و it

S.M.B
11-09-2010, 22:00
‌با سلام خدمت همه دوستای مهربون :11:

دوستان من دانشگاه آزاد کرمان مهندسی صنایع (گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها ) قبول شدم و پیام نور IT
( فناوری اطلاعات) جهرم .( جهرم نزدیکتر هست به شهرمون1 ساعت فاصله هست)
(هر دو هم کارشناسی)

از نظر درسی ریاضی و فیزیک یکم ضعیف هستم و از کوچکی هم توی خونمون PC داشتم .
------> شاید یه خورده به کامپیوتر وارد تر باشم . چون خیلی باهاش کار میکنم .

حالا نظر دوستای عزیزم رو می خواستم بدونم .؟
من همیشه از مشورت با شما سود بردم . اینبارم امیدوارم همینطور بشه !:40:
:10::10::20::40::40::40:

س.ا.ا
11-09-2010, 23:00
شک نکن که مهندسی صنایع خیلی بهتره مخصوصا از نظر آینده شغلی (ریاضی و فیزیک هم ضعیف باشی مهم نیست)
رشته IT هم هیچ ربطی به اینکه چقدر کامپیوتر بلدی نداره
ضمنا دانشگاه آزاد خیلی خیلی بهتر از دانشگاه پیام نوره
موفق باشید

baby27784
11-09-2010, 23:31
بازم بستگی به علاقت داره.it رشته خوب و در ایران نوپاست و خیلی بیشتر از صنایع جا برای پیشرفت داره. و اینم درسته کهit هیچ ربطی به بلدی pc نداره به نظر من

1-حتما با مشاور صحبت کن.

2-منابع هر 2 رشته رو بخون

در مورد اعتبار دانشگاه هم میتونی اینجا سوال کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M3lody
12-09-2010, 11:58
برو صنایع

چون اولا بخاطر دانشگاهش میگم

ای تی هم تو پیام نور هیچی یاد نمیگیری اگه یه دانشگاه روزانه بود باز یه چیزی
هرچند ای تی باید ریاضیت قوی باشه

صنایع هم میدونی که بهش میگنن گلابیییی

از بس اسونه
درساش بیشترر شبیه عمومی هاس

maryam2m_68
12-09-2010, 21:17
itرشته سختيه ولي اينده خوبي داره البته نياز نداره رياضيت قوي باشه به نظر من itاز صنايع خيلي بهتره

امین.
13-09-2010, 18:22
itرشته سختيه ولي اينده خوبي داره البته نياز نداره رياضيت قوي باشه به نظر من itاز صنايع خيلي بهتره
سلام میشه دلایلتون برای بهتر بودن it از صنایع رو بفرمائید؟

homa m
13-09-2010, 19:52
اونطور که من شنیدم واسه آی تی همه جا کار پیدا میشه ولی صنایع تو محیط کارخونست ولی خب من خودم آی تی رو ترجیح میدم با اینکه هنوز قبول نشدم ولی از نظر آینده شغلی فکر میکنم آی تی بهتره ولی خب تو انتخاب دانشگات دور پیام نور و خیط بکش همون صنایع آزاد رو بخون که ارزشش خیلی بیشتره از پیام زوره

امین.
14-09-2010, 07:50
اونطور که من شنیدم واسه آی تی همه جا کار پیدا میشه ولی صنایع تو محیط کارخونست ولی خب من خودم آی تی رو ترجیح میدم با اینکه هنوز قبول نشدم ولی از نظر آینده شغلی فکر میکنم آی تی بهتره ولی خب تو انتخاب دانشگات دور پیام نور و خیط بکش همون صنایع آزاد رو بخون که ارزشش خیلی بیشتره از پیام زوره

لطفا بفرمائید کجا برای it کاره؟

fm992
16-09-2010, 18:17
آزاد از پیام نور بهتره. مخصوصا اینکه رشته ش هم صنایعه. آینده شغلیت خیلی بهتر میشه و ربط زیادی به ریاضی فیزیک نداره که لازم باشه قوی باشی. اما آی تی رشته سختیه و ریاضیات قوی تری می خواد. ضمن اینکه پیام نوره. من جای تو بودم بدون معطلی صنایع آزاد می رفتم.

tiyam 01
26-09-2010, 10:47
لطفا بفرمائید کجا برای it کاره؟

سلام میشه دلایلتون برای بهتر بودن it از صنایع رو بفرمائید؟

lol دنیا رو آی تی می چرخه. همه رشته ها هم بهش وابسته ان از دکتری گرفته تا مثلا همین صنایع . فکر کن اگه it رو از دنیا حذف کنیم چی میشه . همین گوگل رو حذف کن. چی میشه؟ واسه پیدا کردن منابع دانشگاهت چکار میکنی؟ واسه بقیه کارا چی
درسته آی تی هنوز تو ایران جا نیوفتاده اما مجبوره بره سمت آی تی. بیشتر کارا اینترنتی بشن. مثلا شعبه فیزیکی بانک وجود نداشته باشه
تازه آی تی هنوز اولاشه . جای پیشرفت خیلی هست. شاید چند برابر این

به نظر من یکی از مهمترین رشته های دنیا همین it هست