PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید چاپگر لیزری سیاه و سفید تا سقف 270

Mostafa.yey
11-09-2010, 20:50
سلام دوستان
می خوام یه چاپگر لیزری سیاه و سفید بخرم حداکثر تا 270 هزار تومان
طبق بررسی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که مارک Lexmark E260DN بخرم هم سرعت چاپش بالاست و هم با یه بار شارژ می تونی تا 3500 صفحه باهاش بزنی 2- قابلیت چاپ دورو 3- اتصال به شبکه
4- گارانتی مادایران
یه مدل سامسونگ هست 2850 که رقیب این مدل هست که 28 برگ میزنه
چابگر های Lexmark به خرکاری هم معروف هستند
نظر شما چیه ؟
فقط یه چیزی مارک HP پیشنهاد نکنید.

reza_kami
12-09-2010, 19:57
سلام دوستان
می خوام یه چاپگر لیزری سیاه و سفید بخرم حداکثر تا 270 هزار تومان
طبق بررسی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که مارک Lexmark E260DN بخرم هم سرعت چاپش بالاست و هم با یه بار شارژ می تونی تا 3500 صفحه باهاش بزنی 2- قابلیت چاپ دورو 3- اتصال به شبکه
4- گارانتی مادایران
یه مدل سامسونگ هست 2850 که رقیب این مدل هست که 28 برگ میزنه
چابگر های Lexmark به خرکاری هم معروف هستند
نظر شما چیه ؟
فقط یه چیزی مارک HP پیشنهاد نکنید.
سلام دوست عزیز
ببین منم می خوام پرینتر بگیرم به نکاتی که درباره این 2 تا پرینتر میگم خوب توجه کن
1- لکسمارک چیزه بدی نیست اما مشکل زیاد داره . مشکلش اینه که قبل از تموم شدن جوهرش باید شارژش کنی وگرنه آی سیش میسوزه و باید یه کاتریج نو بخری اگه کمی شانس داشته باشی آی سیش رو بیرون پیدا کنی که به دردسرش نمی ارزه .:13:مزیتش راحت شارژ کزدنشه اما هرجا میرم میگن اینو نخر چون تو دردسر میوفتی راستم میگن
2- پرینتر های سامسونگ بد نیستن اما اونا هم دردسر آی سی رو دارن که کلا باید آی سیشون موقع شارژ عوض بشه مثلا ML-1915 چیز بدی نیست تازه هم اومده اما بازم مشکل داره
توجه کن به هزینه شارژشون . شارژ این دو دستگاه 15000 تومنه اما شارژ پرینتر های اچ پی 8000 تومن پس بهتره بری سراغ اچ پی
به خدا منم الان پرینتر میخوام و همین امروز رفتم برای تحقیق بیرون چندتا مدل انتخاب کردم که ایناست :

HP1005 یا HP 1006 که من اصلا دوست ندارم چون 1005 زیر دستم بود بلیدش خراب شد بیچاره شدم تا پیدا کردمش که حدود 160 تومنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HP P2035 که محشره اما یکم گرونه این چشمو گرفتش 260 تومنه

دو تا مدل جدید هم هست یکیش HP p1606 که حدود 290 تومنه

و آخری که وایرلس هم داره جدیده HP P1100 که حدود 160 هست

حالا باز خودت میدونی اگه به نتیجه ای رسیدی به منم بگو که فعلا درگیرم که کدومو بگیرم

payam hero
13-09-2010, 08:00
پيشنهاد من هم مثل دوست عزيزمون پرينتر اچ پي هست. لكسمارك تا زماني خوبه كه داره با پودر اوليه كار ميكنه بعد ديگه دردسر ها شروع ميشه و ....
اما بي دردسر ترين دستگاه تو بازار كه هم اگه خراب بشه همه قطعاتش موجوده اچ پيه

Mostafa.yey
13-09-2010, 15:39
دوستان بنده از چاپگر HP تو کافی نت استفاده می کردم ولی خیلی باهاش اذیت شدمو مشکلش این بود تو شبکه مشکل داشت
مشکلش این بود که وقتی از شبکه چند تا پرینت با هم میزدیم پرینتر قفل می کرد و فاصله بین هر پرینت 5 الی 10 دقیقه بود . چون من کافی نت دارم مجبور شدم پرینتر رو عوض کنم .
یه مشکل دیگش این بودکه با 7000 پرینت باید درام رو عوض می کردم. فر کنم HP کلا تو درام خیلی ضعیفه.
الان سامسونگ 2571 دارم و ازش خیلی خیلی راضیم و تا حالا در عرض یک سال پنجاه هزار تا پرینت گرفتم و هنوز درام رو عوض نکردم و فقط شارژ می کنم. چیپ هم نداره.
الان می خوام یه پرینتر بخرم که این مشکلاتو نداشته باشه و سرعتش خیلی بالا باشه و با کیفیت پرینت بگیره
به نظر شما با این تفاسیر چه مدلی پیشنهاد مکنید.
من لکسمارک مد نظرم بود به خاطر این دلایل
1- سرعتش پرینتش بالاست (333 برگ در دقیقه)
2- کارکرد ماهیانه 50000 هزار برگ
3- با هر کارتریج 3500-4000 برگ می زنه
4- چاپ دو رو
5- طبق تحقیقی که کردم هنوز چیپ واسه این پرینتر نیومده ولی با چند تا از دوستان که صحبت می کردم گفتند وقتی تونر کارتریج داره تموم میشه باید شارژش کرد تا چیپ کارتریج نسوزه
قیمت تونر 130 گرمی هم 12500 تومنه
حالا می خوام نظر شما رو بدونم؟

reza_kami
13-09-2010, 19:47
دوستان بنده از چاپگر HP تو کافی نت استفاده می کردم ولی خیلی باهاش اذیت شدمو مشکلش این بود تو شبکه مشکل داشت
مشکلش این بود که وقتی از شبکه چند تا پرینت با هم میزدیم پرینتر قفل می کرد و فاصله بین هر پرینت 5 الی 10 دقیقه بود . چون من کافی نت دارم مجبور شدم پرینتر رو عوض کنم .
یه مشکل دیگش این بودکه با 7000 پرینت باید درام رو عوض می کردم. فر کنم HP کلا تو درام خیلی ضعیفه.
الان سامسونگ 2571 دارم و ازش خیلی خیلی راضیم و تا حالا در عرض یک سال پنجاه هزار تا پرینت گرفتم و هنوز درام رو عوض نکردم و فقط شارژ می کنم. چیپ هم نداره.
الان می خوام یه پرینتر بخرم که این مشکلاتو نداشته باشه و سرعتش خیلی بالا باشه و با کیفیت پرینت بگیره
به نظر شما با این تفاسیر چه مدلی پیشنهاد مکنید.
من لکسمارک مد نظرم بود به خاطر این دلایل
1- سرعتش پرینتش بالاست (333 برگ در دقیقه)
2- کارکرد ماهیانه 50000 هزار برگ
3- با هر کارتریج 3500-4000 برگ می زنه
4- چاپ دو رو
5- طبق تحقیقی که کردم هنوز چیپ واسه این پرینتر نیومده ولی با چند تا از دوستان که صحبت می کردم گفتند وقتی تونر کارتریج داره تموم میشه باید شارژش کرد تا چیپ کارتریج نسوزه
قیمت تونر 130 گرمی هم 12500 تومنه
حالا می خوام نظر شما رو بدونم؟

سلام
ببین عزیز یکی بود به من گفت هر چقدر پول بدی همونقدر آش می خوری مخصوصا تو پرینتر
منم از لکسمارک خوشم میاد اما چندتا مشکل داره که بازم میگم و توجه نکردی :
1- اولا بر مادیرانه که من اصلا گارانتی مادیران رو پیشنهاد نمیکنم
2- با اینکه کاتریجش با درامش جداست اما مشکلش سر چیپشه که نمی تونی دقیق قبل از تموم شدن شارژش کنی اومدیمو یه دفع نتونستی و چراغش روشن شد و بیا درستش کن.
3- فکر نکنم 2500 تا چاپ کنه تو مشخصاتش نوشته بود 1500 تا
4- وقتی که گرفتیش باهاش میتونی 300 تا بزنی و بعد دوباره باید شارژش کنی
از درامش خبر ندارم که چطوریه فقط میدونم سرعت خوبی داره کفیتش رو نمیدونم .
راستش منم بدم نیومد از ظاهرش مخصوصا من دوست دارم محفظه داشته باشه برای کاغذهاش که نبینم این کاغذ ها رو :31: اچ پی هم که بیشترشون از این مدلاست که کاغذو میبینی
راستی این مدل که تو میخوای E260DN هست که هم دو رو میزنه هم تحت شبکست که فکر کنم حدود 280 باشه فکر نمیکنی با این پول میتونی چیز بهتری بخری ؟
در مورد شارژش چیزی میدونی ؟ خودمون میتونیم شارژش کنیم ؟ !
شندیم چیپ نسوزش هم بیرون هست درسته ؟

Mostafa.yey
15-09-2010, 06:42
درسته مشکل چیپ داره ولی تا آخر که انجوری نمیمونه و چیپش هم تا این چند وقته میاد. شما میتونی آمار پرینت رو داشته باشی و یه معیار بزاری مثلا هر 2500 تا پرینت یه با خودت شارژش کنی
3- تو سایتش زده با این کارتریجی که داره میتونی 3500 تا بزنی و درست هم گفته
4- وقتی پرینتر رو خریدی دیگه استفاده نکن و یه سره شارژش کن تا این مشکل هم نباشه
با تحقیقی که انجام دادم مارک لکسمارک کیفیت قطعات بالایی داره و درامش هم خیلی با کیفیته
از چند تا تعمیر کار و فروشنده که پرسیدم گفتند با فروشی که ما رو این پرینتر داشتیم برگشتت نداشته و تعمیر کار هم خیلی ازش تعریف می کرد . می گفت کلا لکسمارک خر کاره .
در مورد چیپ نسوزش چیزی نشنیدم.
من مدل 260D رو سفارش دادم 250 تومن
ییکی از مزیت های دیگه اینه که کارتریج و درام جدا هست.
شارژش هم فکر نمی کنم کار سختی باشه

reza_kami
16-09-2010, 22:09
درسته مشکل چیپ داره ولی تا آخر که انجوری نمیمونه و چیپش هم تا این چند وقته میاد. شما میتونی آمار پرینت رو داشته باشی و یه معیار بزاری مثلا هر 2500 تا پرینت یه با خودت شارژش کنی
3- تو سایتش زده با این کارتریجی که داره میتونی 3500 تا بزنی و درست هم گفته
4- وقتی پرینتر رو خریدی دیگه استفاده نکن و یه سره شارژش کن تا این مشکل هم نباشه
با تحقیقی که انجام دادم مارک لکسمارک کیفیت قطعات بالایی داره و درامش هم خیلی با کیفیته
از چند تا تعمیر کار و فروشنده که پرسیدم گفتند با فروشی که ما رو این پرینتر داشتیم برگشتت نداشته و تعمیر کار هم خیلی ازش تعریف می کرد . می گفت کلا لکسمارک خر کاره .
در مورد چیپ نسوزش چیزی نشنیدم.
من مدل 260D رو سفارش دادم 250 تومن
ییکی از مزیت های دیگه اینه که کارتریج و درام جدا هست.
شارژش هم فکر نمی کنم کار سختی باشه
حالا کی قراره برات بیارن ؟
ببین اگه خوبه منم برم بگیرم البته من 260 رو میخوام 2 رو برام زیاد مهم نیست .
درسته درامش با کاتریجش مجزاست . کارکرد درامشم 50000 تا برگه که خیلی خوبه اما من اینایی که شنیدم رو از خودم نگفتم کسایی که داشتن به من گفتن حالا ببین چطوره اگه خوبه منم بگیرم.
یکی دو تا از این سایتا نوشته بودن که چیپشم دارن البته چیپ نسوزش پیدا بشه عالیه
از آمل سفارش دادی ؟ نمایندگی مادیران ؟

Mostafa.yey
17-09-2010, 13:44
آره از آمل سفارش دادم نمایندگی مادیران
250 تومن
شنبه میرسه دستم. یه خورده که باهاش کار کردم خبر میدم

reza_kami
17-09-2010, 19:41
آره از آمل سفارش دادم نمایندگی مادیران
250 تومن
شنبه میرسه دستم. یه خورده که باهاش کار کردم خبر میدم

راستش به من گفتن شارژش خیلی آسونه یه محفظه داره که درش رو باز میکنی بعد جوهر میریزی
والا برا منم این سوال بود که اگر اینقدر مشکل داره چرا این همه فروش داره :31:

Mostafa.yey
20-09-2010, 19:31
آقا خریدم و شارژش کردم
شارژش راحتر از اون چیزیه که فکر می کردم
کیفیت پرینترش عالیه

reza_kami
22-09-2010, 12:47
آقا خریدم و شارژش کردم
شارژش راحتر از اون چیزیه که فکر می کردم
کیفیت پرینترش عالیه
به چه صورت شارژ میشه ؟