PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید تلویزیون لامپی (CRT)

bida
11-09-2010, 18:12
سلام

راستش بودجه من نهایت 350 تومن هست و به هیچ وجه نمیشه بیشترش کنم. پس LCD جزو گزینه ها نیست. حالا با توجه به این محدودیت بسیار مهم ، بهتریت تلویزیون لامپی تو این رنج چی هست. ( البته می دونم که توقع بالایی نباید داشته باشم )ولی یه تلویزیون معمولی برایه تماشایه برنامه های صدا و سیما و نهایت شبکه های ماهواره ای ، 21 اینچ به بالا اگه بتونید معرفی کنید ممنون می شم.

mehdi t
11-09-2010, 18:51
سلام

راستش بودجه من نهایت 350 تومن هست و به هیچ وجه نمیشه بیشترش کنم. پس LCD جزو گزینه ها نیست. حالا با توجه به این محدودیت بسیار مهم ، بهتریت تلویزیون لامپی تو این رنج چی هست. ( البته می دونم که توقع بالایی نباید داشته باشم )ولی یه تلویزیون معمولی برایه تماشایه برنامه های صدا و سیما و نهایت شبکه های ماهواره ای ، 21 اینچ به بالا اگه بتونید معرفی کنید ممنون می شم.

دوست گلم

من یه مدل29 اینچ SAMSUNG خودم استفاده می کنم واقعا کیفیتش خیلی عالیه و ظاهر قشنگی داره مدلش
CS-29192 هست.توصیه می کنم بری از نزدیک ببینیش واقعا عالیه.

aftab_azad20
11-09-2010, 20:07
پاناسونیک هم کیفیت تصویر خوبی داره

bida
11-09-2010, 21:15
ممنون ، ولی قیمت اون مدل 460 تومن هست که از بودجه من بیشتره. با تشکر از شما
از دوستان کسی نظر دیگه ای نداره؟

mehrdad8086
11-09-2010, 21:39
Samsung و LG های 100Hz لامپی کیفیت خوبی دارن برادر من Samsung و دوست بسیار نزدیکم LG رو تو سایز 29 دارن.

فکر کنم با 350 بتونی LCD X-vision بگیری.هم به روزتره هم با توجه به قیمتش کیفیت قابل قبولی داره.

love021
11-09-2010, 21:54
پاناسونیک 29p800 دسته دوم میتونی بخری با این قیمت hd 1080i هست و 100 هرتز تیونر دیجیتالم داره ولی ماله سال 2006 هست.

bida
11-09-2010, 22:05
فکر کنم با 350 بتونی LCD X-vision بگیری.هم به روزتره هم با توجه به قیمتش کیفیت قابل قبولی داره.

LCD با 350 ? برام جالبه، فکر نمی کردم زیر 500 بشه LCD گیر آورد. اونوقت با این قیمت کارایی اون چطور هست؟

aftab_azad20
11-09-2010, 23:54
یه مقدار بزار روش 32ایکس ویژن بخر،البته من امروز رفتم بازار lcd شهاب دیدم(به حق چیزهای ندیده)
:18:

mehrdad8086
12-09-2010, 07:59
LCD با 350 ? برام جالبه، فکر نمی کردم زیر 500 بشه LCD گیر آورد. اونوقت با این قیمت کارایی اون چطور هست؟

سلام

اولا اينكه من Xvision نداشتم اما بچه هائي كه تو همين سايت دارن اغلب راضي هستن.

با كمي بالا پائين مي توني يه 32 بگيري.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببين كساني كه داشتن در مقايسه با ديگر برندها(البته نه High End) چيزي كم و كسر نداشته.

اگه براي استفاده حرفه اي نمي خواي گزينه خوبيه.كمي تحقيق كن:11:.گارانتي خوب ماديران هم كه داره...

مخالف CRT نيستم و خيلي هم قبولش دارم حتي به بسياري از اين LCD ها شايد سر باشه.اما

ديگه قديمي شده و از مد افتاده.الان حاضري بري مانيتور CRT بخري بذاري گوشه اتاق؟:41:

---------- Post added at 08:59 AM ---------- Previous post was at 08:57 AM ----------

یه مقدار بزار روش 32ایکس ویژن بخر،البته من امروز رفتم بازار lcd شهاب دیدم(به حق چیزهای ندیده)
:18:
شما شهاب ديدي من پارس:18:خ آزادي روبروي وزارت كار.سفيد هم داره:18:
هاير چي....تا ديروز فكر مي كردم ماشين لباسشوئيه اما LCD هم داره

aftab_azad20
12-09-2010, 08:22
سلام

اولا اينكه من Xvision نداشتم اما بچه هائي كه تو همين سايت دارن اغلب راضي هستن.

با كمي بالا پائين مي توني يه 32 بگيري.

ببين كساني كه داشتن در مقايسه با ديگر برندها(البته نه High End) چيزي كم و كسر نداشته.

اگه براي استفاده حرفه اي نمي خواي گزينه خوبيه.كمي تحقيق كن:11:.گارانتي خوب ماديران هم كه داره...

مخالف CRT نيستم و خيلي هم قبولش دارم حتي به بسياري از اين LCD ها شايد سر باشه.اما

ديگه قديمي شده و از مد افتاده.الان حاضري بري مانيتور CRT بخري بذاري گوشه اتاق؟:41:

---------- Post added at 08:59 AM ---------- Previous post was at 08:57 AM ----------

شما شهاب ديدي من پارس:18:خ آزادي روبروي وزارت كار.سفيد هم داره:18:
هاير چي....تا ديروز فكر مي كردم ماشين لباسشوئيه اما LCD هم داره
منم چند وقت پیش ال ای دی هایسنس دیدم(فکر میکردم فقط کولر گازی تولید میکنه)
بعید نیست چند روز دیگه تو بازار تبلیغ tv oledچی توز ببینیم