PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک ( ویروس )

truman
11-09-2010, 16:38
سلام
بچه ها من ویروس اتوران افتاده تو کامپیوترم . به این ترتیب که توی فلش هام تا وصلشون می شکنم یه فایل اتوران می سازه . این فایل هیچ کاری نمی کنه ها . فقط یه دونه توی فلش میسازه . حتی اتوران هم نمیشه فلش . ضمن اینکه فلش ها هم بعد از یک مدت دیگه آیکونشون شبیه آیکون فلش باز نمیشه . شبیه یه فولدر میشه .
به من آنتی ویروس اتوران رو معرفی کردن . ولی خیلی ضعیف و کم حجمه . نصب کردم و اصلا کاری نتونست بکنه . چیکار کنم . چی هستش ؟ راهش چیه ؟

Dreamland
11-09-2010, 16:42
سلام
بچه ها من ویروس اتوران افتاده تو کامپیوترم . به این ترتیب که توی فلش هام تا وصلشون می شکنم یه فایل اتوران می سازه . این فایل هیچ کاری نمی کنه ها . فقط یه دونه توی فلش میسازه . حتی اتوران هم نمیشه فلش . ضمن اینکه فلش ها هم بعد از یک مدت دیگه آیکونشون شبیه آیکون فلش باز نمیشه . شبیه یه فولدر میشه .
به من آنتی ویروس اتوران رو معرفی کردن . ولی خیلی ضعیف و کم حجمه . نصب کردم و اصلا کاری نتونست بکنه . چیکار کنم . چی هستش ؟ راهش چیه ؟
اینجارو بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aliupdate
11-09-2010, 16:43

jamy_khoshtip
11-09-2010, 16:49
شما آوست را نصب کن بعد خاصیت boot time scan رو فعال کن .

باور کن درست میشه . من سیستمی که هزاران تا ویروس داشت رو این طوری پاک پاک پاک کردم .

Dreamland
11-09-2010, 16:54
جواب ها رو تست کن و نتیجرو اعلام کن:46:

:11:

truman
11-09-2010, 16:54
مرسی از همه . تست می کنم و خبرتون می کنم حتما

truman
11-09-2010, 17:30
آواست رو نصب کردم و کلی ویروس پیدا کرد . اما اتوران رو پیدا نمی کنه به عنوان ویروس . سرجاشه

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

از winrar هم خواستم دیلیتش کنم که نشد . اصلا دیلیت نمیشه .

HADI ONLY
11-09-2010, 17:37
سلام دوست عزیز
شما یا نورتون نصب کن یا کاسپراسکای . حتما مشکلت حل میشه .
ضمنا همیشه از آنتی ویروس هاس قوی مخصوصا دو تای بالا را استفاده کن . من الان چند ساله از این دو استفاده می کنم و هیچ گونه مشکلی نداشتم .

موفق باشید.

Dreamland
11-09-2010, 17:39
شما اول از همه خود ویروسو مثلا با کسپرسکی آپدیت شده پاک کن ، بعد اثرات ویروس رو با کمک این تاپیک از بین ببر:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو پست دوم تاپیک آدرسو گذاشتم ، یکم دقت کن رفیق[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

truman
11-09-2010, 17:49
من دقت کردم رفیق . رفتم تو لینکت و دیدم . خواستم دانلود کنم که صفحه باز نمی شد . بعدش آواست رو نصب کردم . الان هم دوستان پیشنهاد کاسپرسکای رو می کنن . ضمن اینکه من خودم همیشه ند 32 دارم

Dreamland
11-09-2010, 17:54
من دقت کردم رفیق . رفتم تو لینکت و دیدم . خواستم دانلود کنم که صفحه باز نمی شد . بعدش آواست رو نصب کردم . الان هم دوستان پیشنهاد کاسپرسکای رو می کنن . ضمن اینکه من خودم همیشه ند 32 دارم
کدوم صفحه؟ دقیق بنویس ، تا برات آپ کنم:46:کسپر ، نورتون ، آویرا (فرقی نمیکنه ، فقط آپدیت)

truman
12-09-2010, 10:01
...کسپراسکای

Dreamland
12-09-2010, 10:20
...کسپراسکای
Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.400

Dr Hannibal
12-09-2010, 10:52
سلام

صبر کن !

یه فلش خالی بزن به سیستمت بعد با وین رر یک آرشیو از کل فلشت بگیر.

یعنی از بیرون بزن آرشیو کن توی دسکتاپ. بعد محتویات فلش یعنی همون اتوران + فایل Exe که ما لازم داریم رو برام بفرست تا بگم چی کار کنی.

فولدر اپشن خراب شده دیگه الان آره ؟ اون ویروس که فرمتش exe هست رو ببینیم همه چی حله. اسم این ویروس توی همون پوشه .inf هست میتونی بازش کنی اسم ویروس رو ببینی. با win rar چون فولدر اپشنت هم خرابه الان.

truman
12-09-2010, 23:09
مرسی رفیق . باشه . صبر کن تا سعیم رو کنم

truman
13-09-2010, 18:53
صبر کن !

یه فلش خالی بزن به سیستمت بعد با وین رر یک آرشیو از کل فلشت بگیر.

یعنی از بیرون بزن آرشیو کن توی دسکتاپ. بعد محتویات فلش یعنی همون اتوران + فایل Exe که ما لازم داریم رو برام بفرست تا بگم چی کار کنی.

فولدر اپشن خراب شده دیگه الان آره ؟ اون ویروس که فرمتش exe هست رو ببینیم همه چی حله. اسم این ویروس توی همون پوشه .inf هست میتونی بازش کنی اسم ویروس رو ببینی. با win rar چون فولدر اپشنت هم خرابه الان.

رفیق فولدر آپشن من خراب نشده ها . مشکل فقط وجود این فایل هستش که نمیشه پاکش کرد . و اینکه فلش بعد از چندبار استفاده شبیه یه فولدر میشه توی مای کامپیوتر

Dr Hannibal
13-09-2010, 19:45
رفیق فولدر آپشن من خراب نشده ها . مشکل فقط وجود این فایل هستش که نمیشه پاکش کرد . و اینکه فلش بعد از چندبار استفاده شبیه یه فولدر میشه توی مای کامپیوتر

یعنی show hidden کار میکنه ؟ تیکش برنمیگرده وقتی دوباره برگردی؟ هاید پروتکت سیتم تیکش رو برداری بعد از تایید چک کنی برنگشته ؟

اگه نشده که خیلی خوبه نشون میده ویروس خیلی سادست.

خب ویروس چی شد ؟ تونستی rar کنی ؟

truman
13-09-2010, 21:25
یعنی show hidden کار میکنه ؟ تیکش برنمیگرده وقتی دوباره برگردی؟ هاید پروتکت سیتم تیکش رو برداری بعد از تایید چک کنی برنگشته ؟

اگه نشده که خیلی خوبه نشون میده ویروس خیلی سادست.

خب ویروس چی شد ؟ تونستی rar کنی ؟

نه . show hidden کار می کنه . مشکلی نیست . رر می کنم و برات می فرستم . آدرس ایمیلت رو برام بنویس

---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.400

رفیق بهم میگی من این فایل رو چطوری به کسپرسکای خودم اضافه کنم ؟

Dr Hannibal
14-09-2010, 10:02
نه . show hidden کار می کنه . مشکلی نیست . رر می کنم و برات می فرستم . آدرس ایمیلت رو برام بنویس

اینجا بذار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]