PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقاله ای در مورد کسپرسکی واقعیت یا دروغ؟

kases
11-09-2010, 15:04
دوستان نظرتون در مورد این مقاله چیه؟

اعتماد به کسپرسکی کار دست کاربران و شرکتهای ایرانی داد
با ورود کامپیوتر و موبایل به کشور چند سالی طول کشید تا فرهنگ استفاده از این ابزارها برای کاربران نهادینه شود .

حال بعد از سالها ورود محصولات کامپیوتری ، بحث امنیت و ویروسهای کامپیوتری و موبایل نیز جزئی از بحثهای هر روزه ای شده است که ما ایرانیان را بخود مشغول نموده است و به نوعی باعث نگرانی ما شده است .
در ماههای اخیر و بیشتر در 1-2 سال اخیر با ورود بیشتر انواع ویروسهای کامپیوتری و موبایل که در بسیاری مواقع تعداد زیادی از کاربران و شبکه های شرکتها را آلوده نموده و باعث ایجاد مشکلات عدیده ای شده اند ، فرهنگ استفاده از نرم افزارهای اصلی و بخصوص آنتی ویروس می رود تا به عنوان یک فرهنگ و دیدگاه صحیح نهادینه شود و شاید دیگر لازم نباشد کسی توضیح دهد چرا باید از نرم افزارها و بخصوص آنتی ویروسهای اصلی و معتبر استفاده نمود .

اکنون بسیاری از افراد و شرکتها و سازمانها یا دیگر قادر به ادامه کار بدون انتخاب و استفاده از یک نرم افزار و راهکار امنیتی مناسب نیستند و بسیاری نیز به سطح مناسبی از آگاهی دست یافته اند و می دانند که هزینه برای راهکارهای امنیتی بیشتر نوعی صرفه جویی می باشد تا هزینه کردن .

در چند سال اخیر به یمن تحریمهای بین المللی و با وجود شرکتهای بسیار معتبر در زمینه امنیت محیطهای دیجیتالی ، شرکت روسی کسپرسکی شاهد رشد مناسبی در بازار ایران بود.

دیگر کسی نیست که با نام کسپرسکی ( کاسپرسکی ) آشنا نباشد .

تحریمهای بین المللی و کیفیت نسبتآ مناسب نرم افزارهای این شرکت و تبلیغات وسیع فروشندگان محصولات کسپرسکی در ایران ، باعث شد تا این شرکت بعنوان یک برند معتبر و شاید تنها برند معتبر و رسمی در زمینه آنتی ویروس شناخته شود و اعتماد هزاران کاربر ایرانی را بخود جلب کند .

ولی اعتمادی که کار دست کاربران ایرانی داده است .

شاید اولین کار مفیدی که فروشندگان و نمایندگان کسپرسکی بخوبی انجام دادند ، تبلیغات در زمینه استفاده از آنتی ویروسها و نرم افزارهای اصلی و اورجینال بود تا امروز بسیاری از کاربران به این مقدار از درک و آگاهی برسند که حداقل آنتی ویروس نرم افزاری نیست که بتوان از آن بصورت کرک شده یا غیر اصلی استفاده نمود .

هر چند اعتقاد ما این است که دیگر نرم افزارها نیز به همین شکل می باشد و باید قوانین کپی رایت و امثال آن جدی گرفته شود و به اجرا گذاشته شود زیرا هم به نفع مصرف کننده می باشد زیرا هم نرم افزار را بصورت اصلی استفاده می کند و هم از خدمات و سرویس مناسب و بروزرسانی های آن بهره مند می شود و هم به نفع تولید کننده است ( خارجی یا داخلی ) .

ولی این شرکت در 6 ماهه اخیر و بعد از چندین سال رشد صعودی فروش محصولات خود ، با مشکلات عدیده ای در تمدید و فروش ، پشتیبانی و بخصوص ارائه نسخه های جدید نرم افزارهای خود مواجه شده است ، که باعث شده تا بسیاری از کاربران استفاده کننده از محصولات این شرکت و حتی خریداران جدید محصولات آنتی ویروس ، تمایل چندانی برای تمدید و خرید محصولات این شرکت نداشته باشند .

شاید بتوان گفت مهمترین مشکل این شرکت ارائه نسخه های جدید محصولات و همچنین محصولات جدید با مشکلات و به قولی باگهای فراوان بود .

این باگها برای هزاران کاربر استفاده کننده از محصولات ضد ویروس خانگی و شرکتی ( تحت شبکه ) این شرکت دردسر ساز شد .
همچنین در یک مورد نیز یک بروزرسانی مشکل دار نیز در این مدت ارائه شد که خوشبختانه تعداد بسیار کمی از کاربران را تحت تاثیر خود قرار داد .
عرضه محصولات به این شکل ، ضربه بسیار بدی به اعتبار کسپرسکی بود که شاید به این زودی ها قابل جبران و فراموشی نباشد و این مسئله به نوعی نشان می دهد که این شرکت تا رسیدن به شرکتهای بزرگ امنیتی راه طولانی در پیش دارد .

دومین مشکل این شرکت بخصوص در ایران ، راهیابی و ارائه محصولات ضد ویروس شرکتهای بزرگ عرضه کننده آنتی ویروس در دنیا به بازار ایران بود .

محصولات آنتی ویروس شرکتهایی مانند ترندماکرو - سیمانتک ( نورتون ) ، وب روت و جی دیتا ، که 3 شرکت اول نام برده شده از لحاظ فروش و اعتبار بین المللی بسیار بالاتر از کسپرسکی قرار دارند .

نرم افزارهای این شرکتها هم از لحاظ امکانات ( خانگی و تحت شبکه ) و هم کیفیت در مقایسه با محصولات ضد ویروس کسپرسکی از وضعیت بسیار بهتری برخوردارند .

در بخش نرم افزارهای شرکتی ( دفاتر کاری کوچک و متوسط ) محصولات شرکتهای جی دیتا - ترندماکرو و سیمانتک - بواسطه قدرت بالای مقابله با تهدیدات و کم بودن مشکلات نرم افزاری ، می روند تا بخش زیادی از بازار را از آن خود کنند و به روند رو به رشد خود نیز ادامه می دهند .

در بخش سازمانها نیز ترندماکرو و جی دیتا تازه واردان این بازار بودند که با قدرت خوبی وارد بازار آنتی ویروسهای تحت شبکه ایران شدند . بخصوص جی دیتا G-Data که بطور رسمی توسط شرکت دورانتاش عرضه می شود .

البته آنتی ویروسهایی مانند آویرا - نود32 و پاندا نیز مانند گذشته ، بخشی از بازار را در اختیار خود دارند ولی از لحاظ امکانات و اعتبار بین المللی تاثیر چندانی بر فروش محصولات شرکت کسپرسکی نداشته اند .

در بحث پشتیبانی نیز ، ارائه نرم افزارهای ضد ویروس با باگ باعث مراجعه هجومی هزاران کاربر استفاده کننده از نرم افزارهای کسپرسکی به بخشهای پشتیبانی و یا نمایندگان کسپرسکی شد که همین موضوع باعث تاخیر در پاسخگویی حتی تیکتهای درج شده در وب سایت کسپرسکی و پنل پشتیبانی مشتریان این شرکت روسی شده است . و در صورتی که شما تیکت پشتیبانی ارسال فرمائید شاید تا چندین هفته به آن پاسخی داده نشود . در صورتی که تیکتهای پشتیبانی شرکتهای دیگر مانند ترندماکرو و سیمانتک و جی دیتا با اینکه فروش به مراتب بیشتری نسبت به کسپرسکی دارند ، حداکثر ظرف 24 ساعت پاسخ داده می شوند و جالب اینکه کارشناسان پشتیبانی آن شرکتها ، تیکتها را بطور منظم و مرتب پیگیری می نمایند.

و این در حالی است که مدیران هزاران شبکه استفاده کننده از محصولات کسپرسکی بواسطه مشکلات پیش آمده خواب به چشم ندارند و مشغول پاکسازی سیستمها و بروزرسانی نرم افزارها و برطرف نمودن مشکلات پیش آمده هستند .

بروز این مسائل باعث کاهش فروش کسپرسکی شده است که دلایل زیر نیز گواه بر این مسئله است :

یکی از نشانه های کاهش فروش کسپرسکی ، ارائه 2 دوره تخفیف در کمتر از 6 ماه در سال جاری می باشد .

در صورتی که کسپرسکی مطابق سالهای قبل حداکثر 1 دوره تخفیف در نظر می گرفت .

از نشانه های دیگر کاهش فروش کسپرسکی ، ارائه بسته های هدیه به فروشندگان و دیگر مواردی که حاکی از خوب نبودن اوضاع کسب و کار برای توزیع کنندگان کسپرسکی و شرکت کسپرسکی در ایران دارد .

ارائه موبایل سکیوریتی رایگان - ارائه نسخه های بهینه ساز ویندوز Tune up رایگان از دیگر تمهیدات کسپرسکی برای حفظ بازار توسط خود بوده است که آنطور که از گفته های فروشندگان محصولات امنیتی در بازار برداشت می شود ، تاثیر چندانی بر جلب نظر کاربران برای خرید و یا انتخاب مجدد محصولات کسپرسکی نداشته است .

زیرا با یک حساب سر انگشتی محصولات شرکتهای دیگر مانند ترندماکرو - سیمانتک - وب روت و جی دیتا هم از لحاظ کیفیت و هم امکانات ، یک سرو گردن بالاتر از کسپرسکی می باشند و در این موارد مشتریان و فروشندگان چندان به دنبال کالاهای هدیه ای نیستند .

ارائه نرم افزارهای امنیتی دیگر شرکتها و تبلیغات هدفمند توسط یکی از نمایندگان با سابقه کسپرسکی که از شرکتهای مطرح و معتبر توزیع کننده نرم افزارهای امنیتی در ایران نیز می باشد نیز از دیگر دلایل کاهش فروش محصولات شرکت کسپرسکی ( ایران ) بوده است .

عدم تبلیغات مستمر توسط دیگر نماینده بزرگ کسپرسکی یعنی شرکت آواژنگ سیستم که حدود 2 سالی می باشد که متوقف شده نیز از دیگر دلایل کاهش فروش محصولات شرکت کسپرسکی بوده است .

بلاک نمودن هزاران لایسنس ( منطقه ای و حتی غیر منطقه ای ( اصلی و اورجینال ) ) - توزیع هزاران بسته خالی کسپرسکی و یا ارائه بسته های کسپرسکی با لایسنسهای تقلبی و عدم پاسخگویی شرکت کسپرسکی و فروشندگان و توزیع کنندگان کسپرسکی در این زمینه از دیگر دلایل عدم اعتماد کاربران به شرکت روسی کسپرسکی می باشد ، که متاسفانه این موارد در مجموع باعث ایجاد خسارت چندین صد میلیون تومانی به کاربران و شرکتهای ( ایرانی ) و همچنین از بین رفتن اعتبار خرده فروشان محصولات نرم افزاری نیز شده است .

تبلیغات دروغین برخی از وب سایتهای خبری ایرانی به نفع کسپرسکی نیز در بی اعتبار نمودن شرکت کسپرسکی در ایران بی تاثیر نبوده است .

ادعاهای آنچنانی در مورد محصولات و شرکت کسپرسکی و تبلیغات ضد دیگر آنتی ویروسها توسط نمایندگان کسپرسکی ( با کمک وب سایتها و نشریات ) نیز باعث شده است کاربران در صحت اطلاعات ارائه شده توسط برخی از نمایندگان و توزیع کنندگان کسپرسکی دچار تردید شوند .

از ایران بگذریم . در آن طرف دنیا نیز اوضاع چندان بر وفق مراد کسپرسکی نیست .

کسپرسکی از زمان تاسیس تاکنون نتوانسته با هیچ شرکت معتبر عرضه کننده سخت افزار برای توزیع محصولات خود بصورت Trial 30 تا 90 روزه به توافق برسد .

شاید تنها در این مورد از شرکت گیگابایت بتوان نام برد که باز این شرکت قرارداد همکاری با شرکت سیمانتک دارد و کسپرسکی را بعنوان برند دوم بر روی سی دی های خود معرفی می کند .

قطعا هیچ شرکت معتبری حاضر نیست جای شرکتهای چند میلیارد دلاری و معتبر سیمانتک و ترندماکرو یا وب روت را شرکت 250 میلیون دلاری کسپرسکی عوض کند .

در حالی که شرکتهایی مانند مک آفی - ترندماکرو - وب روت و بخصوص سیمانتک نه تنها با بزرگترین و قدرتمند ترین شرکتهای سازنده تجهیزات دیجیتالی و کامپیوتر و نوت بوک قراردادهای همکاری نزدیکی دارند بلکه ارتباطات مناسب تر و سازنده تری با شرکتهایی مانند سیسکو سیستمز ، ماکروسافت ، VMware ، Wipro و دیگر شرکتهای مطرح و بزرگ در زمینه IT دارند .

درست است که با وجود حضور قوی شرکتهای معتبر و قدرتمندی در منطقه آمریکای شمالی و اروپا مانند سیمانتک - مک آفی - ترندماکرو و وب روت و حتی AVG ، شانس بسیار کمی برای کسپرسکی باشد ( شرکت کسپرسکی هیچگاه در آمریکای شمالی یک شرکت و برند معتبر و پر فروش نبوده است ) ولی با این اوضاع این شرکت در تلاش برای باز نمودن جای پای خود در بازار آن منطقه ، حتی اقدام به ارائه لایسنسهای رایگان 6 ماهه در بسته بندی های شکیل و بصورت باکس به کاربران نموده است .

همچنین نباید تلاشها و رشد روز افزون شرکتهای دیگر مانند بیت دفندر و پاندا را نادیده گرفت .

برای مثال در طی این سالها شرکت بیت دفندر بجزء جذب توزیع کنندگان جدید ، توانسته با شرکتهایی مانند جی دیتا و تراست پورت و بول گارد قراردادهای همکاری ببندد و این شرکتها در حال حاضر از موتور ویروس یاب این شرکت در محصولات خود استفاده می کنند .

در حالی که در همین مدت شرکتهای جی دیتا - اف -سکیور و شرکت هندی eScan ای اسکن اقدام به حذف موتور ویروس یاب کسپرسکی از محصولات خود نمودند .

در حال حاضر تنها شرکت اس رائ یلی زون آلارم ( چک پوینت Check Point ) از موتور ویروس یاب کسپرسکی در محصولات نرم افزاری ضد ویروس خود استفاده می نماید .

و اگر علاقه مند هستید بالا رفتن از کوه اورست را برای کامپیوتر خود شبیه سازی کنید کافیست یکی از محصولات آنتی ویروس زون آلارم را نصب نمائید . ( قرار دادن ماسک اکسیژن نزدیک محل آزمایش الزامیست . )

قابل ذکر است شرکت زون آلارم ( چک پوینت ) بدلیل ارائه فایروالهای قدرتمند معروف می باشد.

دیسنا - خبرگزاری امنیت فناوری اطلاعات
---------------------

kazme_gheyz
11-09-2010, 15:35
اقا لینک منبع رو میزاری
ممنون
نه منیع لینکش :10:

kases
11-09-2010, 16:31
اقا لینک منبع رو میزاری
ممنون
نه منیع لینکش :10:

دوست عزیز من این مطلب رو از لینک زیر گذاشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dr Hannibal
11-09-2010, 23:09
چندتا مطلب گفته شده.

1_باگ : که همه ی انتی ویروس ها داشتند. که هر کدوم از شرکت هارو میشه نام برد.

2_ آپدیت اشتباه و فالس الارم: برای همه این اتفاق می افته که فالس الارم کسپرسکی در عرض چند ساعت رفع شد.

3_ پشتیبانی : به گفته خود کسپرسکی بهبود داده شد..

4_ بهینه ساز رایگان و غیره کجا بوده ؟!!! همچین چیزی وجود خارجی نداره

موبایل سکوریتی کسپر رایگان ؟!!!

اینا کجان ;)

گفته شده برای دیتابیس کسپرسکی محصولات زون الارم نصب کنید ! دیتابیس کسپرسکی مگه چی داره ! دیتابیس آویرا فیری بهتره !

فکر نمیکنم یک شخص مطلع این مقاله یاخبر رو نوشته باشه.

Karkas20
12-09-2010, 08:57
سلام.راستش من هم زیاد با این مقاله موافق نیستم.چون حرفاش بی ربطه چرا شرکت ضدویروسی که از موتورجستجو دیگرآنتی ویروس ها استفاده میکنه براش یک امتیاز نیست چون دیتابیس همچین شرکت ضدویروسی کامل ومستقل نیست ولی کاسپرسکی مستقل است. چون از موتور جستجو خودش استفاده میکنه بعدمیادمیگه فلان شرکت 1000 کارمند داره آن یکی 5000 کارمند داره یا درآمد فلان شرکت چند میلیارد دلاره او یکی چند میلیون دلاره یا فلان شرکت سخت افزاری این انتی ویروس استفاده میکنه اون یکی یک مارک دیگه را و این که بیشتر نرم افزارهای ضدویروس و کاربردی باگ دارند که چیز تازه ای نیست درسته شاید دراین ضد ویروس باگ کمتری با در آن یکی بیشتر.اگر روزی سیستمت ویروسی شد که آنتی ویروسی که رو سیستمت نصبه آپدیت شده هم باشه و نتونه جلوی این ویروس را بگیره شما چیکار میکنید میگه بااین همه اسم درکردن و این همه کارمند و این همه درامد هنگفت نتونست این ویروس را این شرکت به دیتابیس خود اضافه کند که مااینقدر زجر نکشیم ولی شاید یک شرکت بی نام و نشون ضدویروس این ویروس را زود تر پیدا کرده ,آیا بازهم میایند این جور مقاله هارا میخونید.میادباصراحت میگه کاسپرسکی نسخه رایگان موبایل پس کوتا ما هم دانلودکنیم,حالا اگرما از شرکت کاسپرسکی مثل شرکت اویرا که آنتی ویروس رایگان برای کامپیوترهای خانگی عرضه کرده, کاسپرسکی هم میامد برای کامپیوترهای خانگی یک نسخه رایگان عرضه بازار میکرد میشد این حرف را تاحدودی باورکرد. آنوقت میاد میگه برای جلب توجه کردن و پیشتاز شدن میاد نسخه رایگان موبایل عرضه کنه .من این حرف ها را فقط برای دفاع ازکاسپرسکی زدم وبس.دوستان دراین مقاله کاسپرسکی را زیر سوال و ذره بین بردند,شاید در اخبار و مقاله دیگر شرکت نورتون یا ترند میکرو ویا جی دیتا وشایدم آنتی ویروس محبوب شمارا زیرسوال یازیرذره بین ببرنند و از نقص وعیب هاش وباگ آنتی ویروس تون نوشتند پس زیادبه این جور مسایل گوش ندهید . این ها سیاست کاریشون است!!

kazme_gheyz
12-09-2010, 09:54
اره این وبلاگه نوشته تحلیلی یعنی خودش این نتیجه رو گرفته!
تازه الان هنوز نسخه 2011 فینال هم نیومده که!
ولی 2010 مثل ساعت کار میکنه
ولی اگز یه چیز رو راست گفته اینه به کاربرانشون جواب نمیدن! و پشتیبانی ضعیفی دارن! اینیکی کاملا درسته!

kazme_gheyz
12-09-2010, 10:11
نه هویج نیست باگ داره هنوز.__ خود کسپر هم تایید کرده
به همین خاطر ما هم فعلا نورتون هستیم! که فینالش اومده.

hkhafan
12-09-2010, 11:24
سلام ؛

آقا کلّاً طرف محصولای روسی نرید...مطمئن تره :31:

anahita2002_anahita2002
12-09-2010, 11:41
من اين هر حرفو هم قبول دارم و هم قبول ندارم

اول هر شركتي كه ميره نمايندگي ميگيره نميشه به اون گفت نمايندگي ميرن از دوبي 500 تا لايسنس ميخرن بعد اسمشون روميزارن نمايندگي اصلي براي خريد بايد بريد سايت شركت اصلي تا نمايندگي هاي ايران رو پيدا كنيد - اصل نمايندگي به پشتيباني و تيم فني قوي اون هست-

در سايت اصلي به 3 نمايندگي اشاره شده است اواژنگ - اتنا دژ - و يك شركت ديگر

به علت هاي زير ما تو مجموعه مون 3-4 ساله دارم از كسپر استفاده ميكنيم .
نسخه كلاينت-سروري كه داراي admin kit هستش

اسم شركتي كه ازش خريد كرديم رو نميگم چون فردا ميگيد داره تبليغ مييكنه. اوائل نمايندگي ضعيفي بودن و حتي ما كه تازه كار بوديم ازشون بهتر بلد بوديم نصب و راه اندازي رو - 1-2 بار هم ميل زديم به كسپر روسيه و مشگلمون رو گفتيم و زير اب نمايندگي رو زديم رونوشت ميل رو هم به خود نمايندگي زديم.در عرض چند روز سرويس دهيشون به ما خوب شد البته طرف روس انگار حالشون رو گرفته بود . از امسال هم تيم فني خيلي خوبي تشكيل دادن و حتي تو تعطبلات 1 تا 3 عيد هم كه هم جا تعطيله شركت داشت سرويس ميداد و ميل زده بود به تمام جاهايي كه باهاش قرار داد دارن وچند تا شماره موبايل براي پاسخگويي مشگلات مربوطه در 24 ساعت داده بودن كه اين باعث استقبال خوبي شده بود.در ضمن مراكز دانشگاهي از تخفيف تمديد ويژه كه 1 بار هست ميتونن استفاده كنن و سري هاي بعد از تخفيف تمديد

P‌C
12-09-2010, 12:19
من که دارم 20 ماه از 2009 استفاده میکنم هیچ بدی ازش ندیم. فقط یه مدت 2010 نصب کردم تداخل با 2 تا برنامه داشت برگشتم به 2009. کاملا هم ازش راضیم.
به نظر من مطالب پست اول تاپیک، بیشتر شبیه تبلیغات منفی برای کسپر هست تا تحلیل شرایط اون...

kazme_gheyz
12-09-2010, 12:25
در ضمن : فاینال کاسپرم اومده نمیدونی
بله فاینال 2010 اومده کسی منکرشس نیست اونم بیشتر از4 ماهه!
ولی 2011 فینال هنوز نیومده

anahita2002_anahita2002
12-09-2010, 12:28
من دارم 2011 رو تست ميزنم تا حالا خوب جواب داده

kazme_gheyz
12-09-2010, 12:39
حالا من هی میگم اومده ، تو هی بگو نیومده ها:41:عه:13:

شما میگی2011
در صورتی که Please Note! Only versions 9.0.0.736 (Critical Fix 2) and higher are compatible with Windows 7.
در مورد باگ ها هم که کسپرسکی علنا نممیاد بگه اینترنت سکیوریتی 2011 باگ داره و بزاره تویه سایتش که!
اگر تویه اداره کار کنی میدونی چون هر روز ایمیل میزنی و میپرسی چرا اینطوری؟؟ اونم میگه ببخشید ورژن فینال 2011 نیومده و حرفتو تایید میکنه!
اینم لینک فینال :

reb
12-09-2010, 12:42
برادران ایمانی کلا کسپر مفت گرونه.

kazme_gheyz
12-09-2010, 12:54
برادران ایمانی کلا کسپر مفت گرونه.

برادران چی؟؟؟ ایمانی؟ برادرته این ایمانی که میگی برادران ایمانی؟
چند نفر هستین از برادران که اینجا فعالیت دارید؟
عزیز من کسپر خیلی خوبه این حرف رو هم من نمیزنم تست ها av و .. تویه همه تست ها همیشه موفق بوده
ولی باید App و behavior similar و...اسکین و پرواکتیو و بلادرنگش رو با توجه به نیازت تنظیم کنی!!
یه اموزش تنظیمات درباره نود 32 بود خوندم با خودم گفتم این نود 32 کلا چند خط برنامه نویسی و سمبل شده تا موتورش تکمیل شه که این همه تنظیمات داره اونوقت میایم میگیم سلف دفنس نداره! کرنلش ضعیفه و.. چون ما توقع داریم نصب کنیم و کار بده بهمون همین نورتون رو من خودم حدود نیم ساعت تنظیمش میکردم اگر خندت میگره نشون میده که استاد هستی برادر ایمانی!
اگر یه انتی ویروس بدون تنظیم خاص میخوای اویرا رو انتخاب کن نه کسپر و نورتون و نود 32!!:31:

reb
12-09-2010, 13:13
برادران چی؟؟؟ ایمانی؟ برادرته این ایمانی که میگی برادران ایمانی؟
چند نفر هستین از برادران که اینجا فعالیت دارید؟
عزیز من کسپر خیلی خوبه این حرف رو هم من نمیزنم تست ها av و .. تویه همه تست ها همیشه موفق بوده
ولی باید App و behavior similar و...اسکین و پرواکتیو و بلادرنگش رو با توجه به نیازت تنظیم کنی!!
یه اموزش تنظیمات درباره نود 32 بود خوندم با خودم گفتم این نود 32 کلا چند خط برنامه نویسی و سمبل شده که این همه تنظیمات داره اونوقت میایم میگیم سلف دفنس نداره! کرنلش ضعیفه و.. چون ما توقع داریم نصب کنیم و کار بده بهمون همین نورتون رو من خودم حدود نیم ساعت تنظیمش میکردم اگر خندت میگره نشون میده که استاد هستی برادر ایمانی!
اگر یه انتی ویروس بدون تنظیم خاص میخوای اویرا رو انتخاب کن نه کسپر و نورتون و نود 32!!:31:

با این حساب هرکی بخواد باید از آنتی ویروس صد تا یه غاز کسپر استفاده کنه یا باید مثل حضرتعالی متخصص باشه واسه تنظیمش و یا یه متخصص استخدام کنه :31:
در مورد بقیه آنتی ویروسها بهتره اظهار نظر نکنی فقط در باب کسپر بحث کن که موجب خنده دوستان نشی خدای ناکرده.

kazme_gheyz
12-09-2010, 13:27
با این حساب هرکی بخواد باید از آنتی ویروس صد تا یه غاز کسپر استفاده کنه یا باید مثل حضرتعالی متخصص باشه واسه تنظیمش و یا یه متخصص استخدام کنه :31:
در مورد بقیه آنتی ویروسها بهتره اظهار نظر نکنی فقط در باب کسپر بحث کن که موجب خنده دوستان نشی خدای ناکرده.

موجب خنده؟
چرا؟؟
برادر ایمانی شما هر چی میخوای استفاده کن ادم از صفر شروع میکنه میره بالا نه اینکه اینو اونو مصخره کنه!
نمیگم متخصص شو حداقل اطلاعاتت در رمینه انتی ویروسی که خوذت استفاده میکنی بالا ببر:40:

anahita2002_anahita2002
12-09-2010, 13:48
بهتره تا اين تاپيك كشته نداده قفل بشه!!!!!!!!

LΩRD
12-09-2010, 14:07
با سلام خدمت تمامی دوستان :40:
من این 3 صفحه رو خوندم و نظر خودم رو در مورد این مقاله میگم ...
خواهشا دوستان از آب گل آلود ماهی نگیرن و فقط این نقد رو بخونن و پاسخی در موردش ندن که یه موقع باعث نشه درگیری های لفظی پیش بیاد و مدیران مجبور بشن تاپیک رو قفل کنن !
من نمیخام از کسپرسکی دفاع کنم و در مورد آنتی ویروس های دیگه بد بگم ! این فقط یه نظره !
با سپاس :40:

من از کاسپر اسکی خوشم نمیاد شاید درست باشه این حرف

عزیز من خیلی ها از خیلی از آنتی ویروس ها خوششون نمیاد ! دلیل نمیشه که اون آنتی ویروس بد باشه ! شما خوشت بیاد یا نیاد الان کسپرسکی از بهترین آنتی ویروسهای دنیاست ...
در ضمن اسمش کسپرسکی ( در بعضی از جاها بهش کسپراسکای گفته میشه ) هست ... نه کاسپراسکی ! ( ناراحت نشید ، فقط جهت اطلاع گفتم )

فکر نمیکنم یک شخص مطلع این مقاله یاخبر رو نوشته باشه.

با حرف این دوستمون هم کاملا موافقم ...
اونی که این مقاله رو نوشته مطمئنن از روی تعصب بیجا و بی سوادی این مطلب رو نوشته !
به هرحال اینجور آدم هایی که جنبه ی چیزی رو ندارن و نمیدونم به چه دلیلی با کسپرسکی مخالف اند اینجور مطالب رو مینویسن !

من نه دل خوشی از کاسپر دارم نه از نورتون نه از نود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط آواست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Avast هم از آنتی ویروس های خوب به شمار میره اما موضوع اصلیه تاپیک در مورد Kaspersky هست نه Avast

با این حساب هرکی بخواد باید از آنتی ویروس صد تا یه غاز کسپر استفاده کنه یا باید مثل حضرتعالی متخصص باشه واسه تنظیمش و یا یه متخصص استخدام کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با وجود 1001 فروم ایرانی و خارجی که هر مشکلی داشته باشی رو درشون مطرح کنی سریعا جواب میگیری نیازی نیست بری متخصص بیاری !
فقط کافیه یه سرچی بکنی و متناسب با نیازت کسپرسکی رو تنظیم کنی ... نه تنها کسپرسکی بلکه همه ی آنتی ویروس ها !

من خودم نزدیک به 4 ساله از Kaspersky Workstation دارم استفاده میکنم و لایسنسی هم که دارم معتبره ( از یکی از دانشگاه های کشور انگلستان هست ) توی این 4 سال کاملا ازش راضی بودم ، اکثر آنتی ویروس ها رو از جمله : Norton و Avast و Avira و ... هم امتحان کردم ... اما به شخصه با Kaspersky راحت تر بودم ...
درسته سرعت کار با کامپیوتر رو کمی پایین میاره اما واقعا امنیت رو واسم تامین کرده !
شاد باشید :40:

reb
12-09-2010, 15:20
برادران ایمانی طرفدار کسپر بنده یه سوال مختصر دارم:
از اونجایی که این آنتی ویروس بسیار زیاد قدرتمند آنلاین اکتیو میشه و امکان فعال کردن آفلاین وجود نداره و لذا چیزی بنام کیجن واسش نخواهد بود بفرمایند اینهمه کلیدی که تو دست ملته و چند تا سایت مثل:

واسه تهیه اش هست و جناب کسپر هم علی الدوام داره کلیدهای لو رفته رو میبره تو لیست سیاه ولی تمامی نداره از کجا میاد؟

kazme_gheyz
12-09-2010, 15:27
از اونجایی که این آنتی ویروس بسیار زیاد قدرتمند آنلاین اکتیو میشه و امکان فعال کردن آفلاین وجود نداره و لذا چیزی بنام کیجن واسش نخواهد بود بفرمایند اینهمه کلیدی که تو دست ملته و چند تا سایت مثل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواسه تهیه اش هست و جناب کسپر هم علی الدوام داره کلیدهای لو رفته رو میبره تو لیست سیاه ولی تمامی نداره از کجا میاد؟
از همین سایت که خودتون دادید و امثالش! :11:
اخه اینم سواله؟ از کجا میاد!!!! توی نت از شیر مرغ تا جون ادمیزاد گیر میاد اونوقت نظر شما رو یدونه کی مشغول کرده؟
مثلا اگر اکتیوشن کد داشته باشی و تویه my.kaspersky واردش کنی یه جا نوشته سریا ل نامبر و یه جا نوشته کی نامبر!
ملت هم تبدیل میکنن به کی و میدن بیرون یادمه قبلا خود کسپر هم کی میفروخت و مجاز بود بهش کی بدی تا نسخه 2009
ولی الان شده سریال نامبر اگز به my.kaspersky.com بری و یه سریال بدی همه چی دستت میاد:11:

reb
12-09-2010, 15:44
از همین سایت که خودتون دادید و امثالش! :11:
اخه اینم سواله؟ از کجا میاد!!!! توی نت از شیر مرغ تا جون ادمیزاد گیر میاد اونوقت نظر شما رو یدونه کی مشغول کرده؟
مثلا اگر اکتیوشن کد داشته باشی و تویه my.kaspersky واردش کنی یه جا نوشته سریا ل نامبر و یه جا نوشته کی نامبر!
ملت هم تبدیل میکنن به کی و میدن بیرون یادمه قبلا خود کسپر هم کی میفروخت و مجاز بود بهش کی بدی تا نسخه 2009
ولی الان شده سریال نامبر اگز به my.kaspersky.com بری و یه سریال بدی همه چی دستت میاد:11:
دمت گرم حالا که همه چی پیدا میشه 3 سوت ,واسه من سریال واسه نورتون یا پاندا یا بیت دیفندر یا آوست یا Trend Micro PC-cillin گیر بیار 3-2 روز هم کار کرد دعات میکنم.

kazme_gheyz
12-09-2010, 16:11
دمت گرم حالا که همه چی پیدا میشه 3 سوت ,واسه من سریال واسه نورتون یا پاندا یا بیت دیفندر یا آوست یا Trend Micro PC-cillin گیر بیار 3-2 روز هم کار کرد دعات میکنم.
گزاشتم قبل از اینکه شما بگید!!!:

دانشمندان آنتی ویروس:31:
میتونن این سوال منو جواب بدین؟

چرا واسه نورتون ، ترند میکرو ، پاندا و گردن کلفتای دیگه سریال تو اینترنت نیست؟ ولی واسه کاسپر و نود مثه ... ریخته؟

برای چه انتی ویروسی میخواِی؟ ورژن چند؟ عکس بگیر از انتی ویروس ت بزار اینجا3 سوت هم نمیشه سریال میزارم:20:

kazme_gheyz
12-09-2010, 16:13
عمو کاظم:31: فکر نمیکنی 4 تا سریالی که از نورتون گذاشتی در مقابل میلیونها کی کسپر خیلی رقم ناچیزیه

خاله اسم من کاظم نیست!! ولی تو که همینم نزاشتی!!:31:
حالا سریال چی میخوای؟

kazme_gheyz
12-09-2010, 16:22
من اکتیو کد 366 روزه:31: نورتون ویروس کش 2011 رو میخوام
بینم چیکار میکنی کاظم جون

وقعا؟ چایی قلیون و... دیگه چی میخوای؟ فعلا 90 روزه هست! راستی تو که اواست داری:31:
منم نمیرم نت کردی:31: الکی! کسی دیگه ای میخواست خدا وکیلی میدادمش ولی چون میخوای اذیت کنی معذورم!:31:

Karkas20
12-09-2010, 16:30
دوستان دراین مقاله کاسپرسکی را زیر سوال و ذره بین بردندطوري نيست شما حال به شركت كاسپرسكي بخنديد اما شايد دفعه بعدي كه همچين مقاله اي بود درمورد نورتون و ترندماكرو وبيتدفندروانتي ويروس هاي ديگر كه شما دوستان استفده ميكنيد,باشه انوقت ميفهمم چه حالي داري حالا را خوش باش جيگر وقت خنده كاربراني كه از محصولات كاسپرسكي استفاده ميكنند در راه است ا

reb
12-09-2010, 16:31

برای چه انتی ویروسی میخواِی؟ ورژن چند؟ عکس بگیر از انتی ویروس ت بزار اینجا3 سوت هم نمیشه سریال میزارم:20:
دمت گرم ولی اینی که گذاشتی oem و trail هست :
norton internet security 2011 18.1.0.37 oem 90 days trail
خیلی زیاد زحمت کشیدی تورنتش کزدم چون هیچ جا تریال گیر نمیاد:31:

kazme_gheyz
12-09-2010, 16:33
پس دیگه خیالمون راحت شد دست برادر هادی درد نکنه:10:
اقا اریخ ریلز دقیقش کی هست؟ لطفا به میلادی بگید :31:
اینطور که معلومه و به گفته های استاد کمی سخت تر از کسپر هست 4 رقم اخر مسیر ریجستریش رو پیدا کردن و تغییر دادن

دمت گرم ولی اینی که گذاشتی oem و trail هست :
norton internet security 2011 18.1.0.37 oem 90 days trail
خیلی زیاد زحمت کشیدی تورنتش کزدم چون هیچ جا تریال گیر نمیاد:31:

چی؟ oem?
برادر فینال هست خوب که عکس هم گزاشتما !!:18: اون oem فرق میکنه و 120 مگه این سریاله شما چی میگی؟:s

Karkas20
12-09-2010, 16:34
کسپرسکی برنده دوجایزه VB100 شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]محصولات اینترنت ککیوریتی ۲۰۱۱ و آنتی ویروس۶ (برای ویندوز) کسپرسکی برنده گواهینامه VB100 در سکوی ویندوز ویستا شدند.

آزمایشگاه کسپرسکی، شرکت پیشرو در ارائه راه حل‌های امنیت اطلاعات اعلام کرد که ماهنامه بریتانیایی Virus Bulletin گواهینامه VB100 را به محصولات فوق اعطا نموده است.

به گزارش موسسه دیده بان آی تی، روابط عمومی کسپرسکی در ایران، نرم افزار اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۱ در بین ۵۴ محصول دیگر، به عنوان یکی از بهترین نرم‌افزارهای تشخیص بدافزارها در سکوی کاری ویندوز ویستا نسخه بیزنس شناخته شد.

این گزارش می‌افزاید محصول فوق به طور صددرصد همه بدافزارهای چندریختی(پلی مورفیک) را در آزمون‌های on-demand scanning و real-time protection شناسایی و پاکسازی نمود.
ضمن آنکه فعالیت‌های همه تروجان‌ها و کرم‌های اینترنتی را نیز مسدود نمود.

بررسی‌های Virus Bulletin نشان داد که هر دو محصول دارای درجه بسیار بالای RAP (به معنای Reactive and Proactive) در مقایسه با سایر رقبا هستند.
این درجه در مورد محصول اینترنت سکیوریتی 88-91% و در مورد آنتی‌ویروس۶ برابر 92-96% می‌اشد.
ضمن آنکه محصول فوق هیچ گزارش نادرستی (single false) نیز نداشته است.

در ادامه این گزارش آمده است: اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۱ کسپرسکی تازه‌رین محصول خانگی این شرکت، روش جدیدی را در امنیت پیشنهاد می‌ند. بدین معنا که با پایش انواع خطرات بالقوه و جلوگیری از انجام فعالیت‌ای غبرمتعارف، کاربران می‌توانند به راحتی در فضای اینترنت به فعالیت بپردازند و بدون نگرانی به وب‌سایت‌های مختلف مراجعه کنند.

این سیستم حفاظتی نه تنها فعالیت‌های روزانه مخاطبان را مختل یا محدود نمی‌کند بلکه جریان داده‌های ورودی و خروجی را نیز به سادگی ایمن می‌سازد.

kazme_gheyz
12-09-2010, 16:38
کاظم این سریالارو از کجا دزدیدی؟:31:

حالا منم بهت میگم صدیقه:31:
از تویه گوگل بلدی سرچ کنی فک میکنم:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]محصولات اینترنت ککیوریتی ۲۰۱۱ و آنتی ویروس۶ (برای ویندوز) کسپرسکی برنده گواهینامه VB100 در سکوی ویندوز ویستا شدند.

آزمایشگاه کسپرسکی، شرکت پیشرو در ارائه راه حل‌های امنیت اطلاعات اعلام کرد که ماهنامه بریتانیایی Virus Bulletin گواهینامه VB100 را به محصولات فوق اعطا نموده است.

به گزارش موسسه دیده بان آی تی، روابط عمومی کسپرسکی در ایران، نرم افزار اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۱ در بین ۵۴ محصول دیگر، به عنوان یکی از بهترین نرم‌افزارهای تشخیص بدافزارها در سکوی کاری ویندوز ویستا نسخه بیزنس شناخته شد.

این گزارش می‌افزاید محصول فوق به طور صددرصد همه بدافزارهای چندریختی(پلی مورفیک) را در آزمون‌های on-demand scanning و real-time protection شناسایی و پاکسازی نمود.

بررسی‌های Virus Bulletin نشان داد که هر دو محصول دارای درجه بسیار بالای RAP (به معنای Reactive and Proactive) در مقایسه با سایر رقبا هستند.
این درجه در مورد محصول اینترنت سکیوریتی 88-91% و در مورد آنتی‌ویروس۶ برابر 92-96% می‌اشد.

در ادامه این گزارش آمده است: اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۱ کسپرسکی تازه‌رین محصول خانگی این شرکت، روش جدیدی را در امنیت پیشنهاد می‌ند. بدین معنا که با پایش انواع خطرات بالقوه و جلوگیری از انجام فعالیت‌ای غبرمتعارف، کاربران می‌توانند به راحتی در فضای اینترنت به فعالیت بپردازند و بدون نگرانی به وب‌سایت‌های مختلف مراجعه کنند.

این سیستم حفاظتی نه تنها فعالیت‌های روزانه مخاطبان را مختل یا محدود نمی‌کند بلکه جریان داده‌های ورودی و خروجی را نیز به سادگی ایمن می‌سازد.

میگم نه به پست اول تاپیک نه به اینیکی:31:
سافتگذر:11:

Karkas20
12-09-2010, 16:40
اينم واسه اونايي كه ميگند كاسپرسكي با هيچ شركتي و ارگاني تفاهم نام ه همكار ي امضا نميكند پس اين چيست...يك نگاه به پست 46 همين تايپيك بينداز ميفهمي اوضاع از چه قرار است

reb
12-09-2010, 16:42
پس دیگه خیالمون راحت شد دست برادر هادی درد نکنه:10:
اقا اریخ ریلز دقیقش کی هست؟ لطفا به میلادی بگید :31:
اینطور که معلومه و به گفته های استاد کمی سخت تر از کسپر هست 4 رقم اخر مسیر ریجستریش رو پیدا کردن و تغییر دادن

چی؟ oem?
برادر فینال هست خوب که عکس هم گزاشتما !!:18: اون oem فرق میکنه و 120 مگه این سریاله شما چی میگی؟:s
بالاخره معلوم شد که تخصص شما در چی هست ولی بقول معروف خسن و خسین هر 3 خواهران مغاویه اند.
نسخه 3 ماهه هست یعنی مثل همین کسپر میشه استفاده کرد آزمایشی ولی باید توی سایتش فرم پرکنی که البته آی پی ایران تحریمه ولی کلیدهای کسپر از 100 تا یکی هم پیدا نمیشه که آزمایشی باشه تازه کامرشیال 10 کامپیوتر 3 تا 4 تا ویا اگه بدشانس باشی یکی.
اونیم که من گذاشتم لینکشو همون حجم رو داره ولی صاحب تورنت حقه باز نیست که الکی حرف بزنه بالاخره کافره دیگه راستش رو گفته.:31:

Karkas20
12-09-2010, 16:43
اينم واسه اونايي كه ميگند كاسپرسكي با هيچ شركتي و ارگاني تفاهم نام ه همكار ي امضا نميكند پس اين چيست کسپرسکی و IceWarp تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شرکت‌های کسپرسکی و IceWarp برای همکاری در زمینه ارائه راهکارهای جامع پیام رسانی یکپارچه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

آزمایشگاه کسپرسکی، شرکت پیشرو در ارائه راه‌حل‌های امنیت اطلاعات اعلام کرد اعلام کرد به زودی محصولات شرکت IceWarp که در زمینه تولید راهکارهای پیام‌رسانی یکپارچه (از قبیل ایمیل، پیامک، مدیریت تماس، پیام‌رسانی فوری و ...) فعالیت می‌کند از فناوری‌های کسپرسکی بهره خواهند برد.

به گزارش موسسه دیده‌بان آی تی، روابط عمومی کسپرسکی در ایران حاصل این همکاری تولید محصولات flagship و Unified Communications Server 10 بر مبنای فناوری ضدویروس کسپرسکی به جای سیستم‌های امنیتی قبلی خواهد بود. به این ترتیب کاربران این سیستم‌ها نیز با راحتی خیال بیشتری از راهکارهای فوق استفاده خواهند کرد.

در همین زمینه لادیسلاو گوک، مدیر توسعه تجاری بین‌الملل شرکت IceWarp معتقد است: تهدیدات دنیای آی‌تی به طور روزافزونی درحال افزایش هستند و ایمیل یکی از متداول‌ترین راه‌های ارسال بدافزارها است. به همین لحاظ ما کسپرسکی را که سابقه‌ای طولانی در این زمینه دارد برگزیده‌ایم و اطمینان داریم که هم اکنون مشتریان ما ایمنی بیشتری خواهند داشت.

نرم‌افزار IceWarp version 10 که مجموعه‌ای از ابزارهای ارتباطی، تشریک مساعی و امنیتی است، در نوع خود پدیده‌ای نوظهور است که هم اکنون به موتور ضدویروس کسپرسکی نیز تجهیز شده است. کاربران این سیستم در حال حاضر در مقابل خطرات ناشی از حمله بدافزارها، تروجان‌ها، کرم‌های اینترنتی، روت کیت‌ها، جاسوس‌افزارها و آگهی‌افزارها در امان هستند.

پیتر مرکولوف، قائم‌مقام و مدیر بخش تجارت خارجی لابراتوار کسپرسکی در این زمینه معتقد است: من مطمئن هستم که این همکاری برای هردو طرف سودآور خواهد بود. زیرا هر دو شرکت بیش از یک دهه است که در بازار مشغول به فعالیت هستند و در حوزه کاری خود متخصص می‌باشند.

وی می‌افزاید: ترکیب فناوری IceWarp با فناوری کسپرسکی کاربران را مطمئن می‌سازد که نه تنها محصول با کیفیتی را می‌خرند، بلکه محصولی می‌خرند که امنیت داده‌های آنان را نیز تامین می‌کند.

درباره آزمایشگاه کسپرسکی
آزمایشگاه کسپرسکی ارائه کننده نرم‌افزارهای امنیتی و حفاظت از سیستم‌ها در برابر تهدیداتی همچون ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها، بدافزارها، نفوذگران، کلاهبرداری‌ها و هرزنامه‌ها است. محصولات آزمایشگاه کسپرسکی دارای بالاترین نرخ حفاظت از سیستم‌ها و سریع ترین زمان نشان دادن عکس‌العمل در برابر تهدیدات هستند.

kazme_gheyz
12-09-2010, 16:49
بالاخره معلوم شد که تخصص شما در چی هست
چی هست؟>>>>>>>؟

Karkas20
12-09-2010, 16:59
فعلا انتي ويروس خوب واسه ايران كاسپرسكي.اويرا.اواست.جي دي تا .نود32چون ميدونيم اين كشورها ما را تحريم نكردند درسته نورتون اپديت ها را به ايران به صورت كامل ميده اما از امريكاست و شايد امروز و فردا مارا تحريم كند از جهت اپديت انتي ويروس نورتونi

kazme_gheyz
12-09-2010, 17:07
فعلا انتي ويروس خوب واسه ايران كاسپرسكي.اويرا.اواست.جي دي تا .نود32چون ميدونيم اين كشورها ما را تحريم نكردند درسته نورتون اپديت ها را به ايران به صورت كامل ميده اما از امريكاست و شايد امروز و فردا مارا تحريم كند از جهت اپديت انتي ويروس نورتونi
سلام
ایران از سال 57 توسط امریکا...
عزیز تا حالا قطع نکرده و نمیکنه هم!
قطع کردوی pان
برای این مواقع هاست نه فقط برای...
تازه نرم افزار های رایگان خیلی بهتر عمل میکنن یه پورت میدی و دانلود میکنی از سایت خود نورتون! و..:10:

hkhafan
12-09-2010, 17:15
چرا؟
چی ازون آمریکای عقب مونده کم داره؟:31: من تو دهن اون نورتون میزنم:31:فقط آواست:27:

سلام ٬

باشه مسخره کن :دی....اگه کسپر نصب کردی و فرداش دیدی همه ی اطلاعاتت ( مثل همین عکست :biggrin:) از کاخ کرملین ( پیش عمو پوتین ) سر در آورد نگی نگفتیا ! :31:

kazme_gheyz
12-09-2010, 17:25
چرا کاسپراسکای آنتی ویروس براتون از نون شب واجب تر شده؟:31: مگه چی داره که نورتون ویروس کش نداره؟ (من از هیچ کدومش خوشم نمیاد) فقط میخوام بیشتر یدونم:27:

چیزه خاصی نداره! تعصب کاربران!
اینو که میگم من خودمم طرفدارشم
چیزی نداره!
هوش مصنوعیش چزو بهتریناست! با کمترین فالس الارم
اپ کنترل هم داره که دسترسی برنامه ها رو در کانپیوتر مشخص میکنه!
فایروالش قویه! شاید انرازه اوت پست قوی نباشه ولی میشه بگی یکی از بهترین فایروال ها رو تویه سکیوریتی داره
سلف دفنس : حفاظت از خودش! ویروس مگه میتونه کرنلش رو با کرنل این هم نام کنه! نمیتونه که .
بلادرنگ قوی و همچنین اسکن های دستی
میتونی با تنظیماتش اگر سیستم قوی داری امنیت تقریبا 80 درصد داشته باشی تویه نت! که 80 درصد برای کسانی که با نت کار میکنن ارزو هست منظورم فروم و.. وب گردی نیستا!
و...
حتی رفتار شناسیش یعنی بعد از اجرای فایل اگر مخرب باشه مسیر هاش رو دنبال میکنه و بلوک میکنه
همچنین خودش دارای سند باک هست یعنی میتونی ویروس رو اجرا کنی تویه محیط ایزوله و..:11:

kazme_gheyz
12-09-2010, 17:33
: :31:
یه سوال؟
میشه بهترین تنظیمات کاسپراسکای رو به عنوانه یه فایل ذخیره کنی و برامون بزاری تا امنیت 95 درصدی داشته باشیم؟:31:
:11:
اره میشه ولی من الان نورتون دارم
اگر کسی کسپر داره تنظیمات رو توپه کنه و سیو کنه و بزاره اینجا دوستان هم لودش کنند از قسمت تنظیمات منیج منت
ذخیره کنه .:11:

مثل همین عکست اخه عزیز از کجا معلومه که عکس خودشه؟

kazme_gheyz
12-09-2010, 17:41
همونو بگو:31:

همینه :دی
اخه فکر میکنه ملت میان عکس میگیرن میزارن معرض دید عموم!:دی
دید پونصد هزار نفر:دی
ولی من میخوام بزارم:دی
یعنی میخوام اواتارم رو عوض کنم:دی

hkhafan
12-09-2010, 18:50
اخه عزیز از کجا معلومه که عکس خودشه؟

سلام ؛

دوست عزیز ( hedkandi ) شوخی کردم ، به دل نگیرید :10:

ولی جدا از شوخی تا حالا هربار که کسپر ریختم یجوری اذیتم کرده .... یا سیستم کرش می کرد ، یا به شدّت سرعتو می گرفت ، چند بار هم که سیستمم ویروسی شد خداییش خوب شناسایی می کرد ولی فایلامو از بیخ پاک می کرد ... بعدش هم که کلّاً بدلیل بعضی مسایل ( :thumbsdow ) کلّاً از اسم کشورشم بدم اومد چه برسه به محصولاشون که همشون مشکوک می زنن ( اون حرفم تو پست قبلی راجع به دزدی اطّلاعات هم نمی تونه چیز بعیدی باشه!! :21: ) الان هم نورتون دارم به غیر اینکه بعضی وقتا سرخود کرکا رو پاک می کنه ، تا حالا کار بدی نکرده! :31:

موفّق باشید

reb
12-09-2010, 18:59

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم نویسی کنی بهت سریال 90 روزه میده.

kazme_gheyz
12-09-2010, 20:42

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداسم نویسی کنی بهت سریال 90 روزه میده.

اونوقت میشه oem
متوجه شدی؟
ولی با سریال ورژن فینال داریی :11: نه oem

morteza-stfu
12-09-2010, 20:52
ببخشید مگه فقط کسپر برنامه هاش باگ داره؟؟؟
مگه فایر فاکس آپدیت نداره؟مگه ویندوز آپ دیت نداره؟برای چی برنامه ها آپدیت میشن برای اینکه باگ هاشون فیکس بشه و یا قابلیت هاشون ارتقا پیدا کنه.
یک نگاهی به مقالات زیر بندازید:

کسپرسکی 2010 بعد از نورتون 2010 بهترین برنامه امنیتی در Av-Comparatives شد و ناد هم سوم شد.
این مطالب کاملا با این مقاله ای که شما نوشته اید در تناقض هست.

LΩRD
12-09-2010, 21:08
تو دیگه از کجا پیدات شد؟ کاسپراسکای فروشی داری؟ یا نمایندهء مخصوصشی؟:31:
در ضمن ممنون از نظرت:11:

با بنده بودید ؟!

کد:
واسه تهیه اش هست و جناب کسپر هم علی الدوام داره کلیدهای لو رفته رو میبره تو لیست سیاه ولی تمامی نداره از کجا میاد؟

چه ربطی داره ؟!
توی همه ی سرورهای آنتی ویروس ها باگ وجود داره !
یکی از دوستان رو من میشناسم که یه باگ توی سرور های استرالیای Nod32 پیدا کرده که به راحتی میتونه اکانت های قانونی رو کش بره !
نه تنهای واسه کسپرسکی بلکه همه ی آنتی ویروس ها با این مشکل رو به رو اند !
نورتون ، نود ، بیت دیفندر ، آویرا و ... ! هر آنتی ویروسی رو ببینی مطمئن باش سریال های تقلبیش هم هست ...

نسخه 3 ماهه هست یعنی مثل همین کسپر میشه استفاده کرد آزمایشی ولی باید توی سایتش فرم پرکنی که البته آی پی ایران تحریمه ولی کلیدهای کسپر از 100 تا یکی هم پیدا نمیشه که آزمایشی باشه تازه کامرشیال 10 کامپیوتر 3 تا 4 تا ویا اگه بدشانس باشی یکی.

نسخه ی 3 ماهه رو همه ی آنتی ویروس ها واسه آزمایش کاربر بهش میدن !
شما به راحتی میتونید با Kaspersky Reseter تا قیامت هم از کسپرسکی استفاده کنی ! همونطور که گفتم هیچ آنتی ویروسی نیست که سریال هاش توی اینترنت نباشه !

چرا کاسپراسکای آنتی ویروس براتون از نون شب واجب تر شده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مگه چی داره که نورتون ویروس کش نداره؟ (من از هیچ کدومش خوشم نمیاد) فقط میخوام بیشتر یدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما از 10 تا پستی که میدید 11 تاش اسپمه :31: ( شوخی )
واسه شما شاید آنتی ویروس یه چیز ابتدایی باشه ، اما واسه کسی که زندگیش با کامپیوتره و همه ی درآمدش از طریق اینترنت هست امنیت سیستمش حرف اول رو میزنه !

شاد باشید :40:

kazme_gheyz
12-09-2010, 21:08
ببخشید مگه فقط کسپر برنامه هاش باگ داره؟؟؟
مگه فایر فاکس آپدیت نداره؟مگه ویندوز آپ دیت نداره؟برای چی برنامه ها آپدیت میشن برای اینکه باگ هاشون فیکس بشه و یا قابلیت هاشون ارتقا پیدا کنه.
یک نگاهی به مقالات زیر بندازید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسپرسکی 2010 بعد از نورتون 2010 بهترین برنامه امنیتی در Av-Comparatives شد و ناد هم سوم شد.
این مطالب کاملا با این مقاله ای که شما نوشته اید در تناقض هست.

خب منظور چیه الان؟ اگربا اپدیت باگ برطرف میشد که توپ بود ! خیر اینطور نیست انتی ویروسا فقط دیتا بیسشون رو اپدیت میکنند نه رفع باگ ! اینم که شما گزاشتی دو تا تسته نه نشون دهنده باگ!
اگر با اپدیت باگ برطرف میشد که خوب بود! همون نسخه 232 رو دیگه تغییر نمیداد و فقط باگ برطرف میکرد!:11:

kazme_gheyz
12-09-2010, 21:12
باگ توی سرور های استرالیای Nod32 پیدا کرده که به راحتی میتونه اکانت های قانونی رو کش بره !اونقوت دوستت تنها خوری میکنه؟
یه سریال ارجینال هم بده ما
-

HADI ONLY
12-09-2010, 22:06
برای تمامی نسخه های کاسپراسکای trial reset ساخته شد دوستان . موفق باشید .
2008 - 2009 - 2010 - 2011

به لینک دوم امضا من مراجعه کنید .

Karkas20
12-09-2010, 23:05
دوستان سلام و خسته نباشید میخواستم یک چیزی را بیان کنم و این که دم همه کسایی که از محصولات کاسپرسکی و اواست استفاده میکنند گرم وپیروز و سربلند باشید,چون هردو شرکت که نام بردم روسی هستند و بسیار قوی با تکنولوژی های روز دنیا نرم افزارهای خود را هم به روز میکنند بهترین آپشن این دو آنتی ویروس مبارزه قوی با روتکیت ها است

morteza-stfu
13-09-2010, 00:04
خب منظور چیه الان؟ اگربا اپدیت باگ برطرف میشد که توپ بود ! خیر اینطور نیست انتی ویروسا فقط دیتا بیسشون رو اپدیت میکنند نه رفع باگ ! اینم که شما گزاشتی دو تا تسته نه نشون دهنده باگ!
اگر با اپدیت باگ برطرف میشد که خوب بود! همون نسخه 232 رو دیگه تغییر نمیداد و فقط باگ برطرف میکرد!:11:
شما اگه آپدیت آفلاین کسپر و دیده باشید،داخلش سه پوشه که یکیش AutoPatches نام داره که اگر آپدتی برای ماژول های برنامه وجود داشته باشه توی اون ذخیره میشه(یعنی بجر دیتابیس خود برنامه هم آپدیت میشه).
پوشه ی دیگه ای به اسم bases وجود داره که آپدیت دیتابیس برنامه و همینطور لیست سیاه کلیدها توی اون قرار داره و حجمش از دو پوشه ی دیگر بیشتره.
تصویر زیر گواه بر آپدیت شدن ماژول های برنامه است.این آپدیت برای ورژن 9.0.0.736 است ولی اگه به ورژن فایل avp.exe توجه کنید خودتان متوجه میشوید که ورژن این فایل جدید تره!!!(9.0.0.754)

kazme_gheyz
13-09-2010, 07:54
شما اگه آپدیت آفلاین کسپر و دیده باشید،داخلش سه پوشه که یکیش AutoPatches نام داره که اگر آپدتی برای ماژول های برنامه وجود داشته باشه توی اون ذخیره میشه(یعنی بجر دیتابیس خود برنامه هم آپدیت میشه).
پوشه ی دیگه ای به اسم bases وجود داره که آپدیت دیتابیس برنامه و همینطور لیست سیاه کلیدها توی اون قرار داره و حجمش از دو پوشه ی دیگر بیشتره.
تصویر زیر گواه بر آپدیت شدن ماژول های برنامه است.این آپدیت برای ورژن 9.0.0.736 است ولی اگه به ورژن فایل avp.exe توجه کنید خودتان متوجه میشوید که ورژن این فایل جدید تره!!!(9.0.0.754)

سلام
این ها همشون دیتا بیس هستن نگاه به ادرس بار کنید! اونجا یه پوشه اپدیت افلاین اکسترکت شده هست
گفتم که شما مسئله باگ رو مطرح کردید منم گفتم اگر با اپدیت باگ برطرف میشد که کسپر یه ورژن برای هر سال میداد و با اپدیت هاش باگ ها رو برطرف میکرد
در صورتی که باگ ها در سورس برنامه هستن و اپدیت فقط دیتا بیس رو به روز میکنه و مثل دانلود منیجر و.. نیست که اپدیت کنی ورژن 5.18 بشه 19
اون عکسی هم که گزاشتید مشخصه چیه! چوت تویه پوشه اپدیت کسپر هست! ن جای دیگه ای در ضمن ورژن هم بالا نرفته:11:

outpost
13-09-2010, 08:09
محصولات اینترنت ککیوریتی ۲۰۱۱ و آنتی ویروس۶ (برای ویندوز) کسپرسکی برنده گواهینامه VB100 در سکوی ویندوز ویستا شدند.

فكر كردي VB100 رو فقط كسپرسكي داره !!؟؟

تمام آنتي ويروسهاي معتبر كلي گواهينامه VB100 دارن.

همين Avast كه كاملا رايگانه ، كلي گواهينامه VB100 داره.

اينم ليست VB100 امسال :

hedKandi
13-09-2010, 08:44
اگه دست و بالمو نمیبستن میگفتم قضیه وی بی 100 چیه:31:ولی هیف پستای با ارزشمو میپاکن

kazme_gheyz
13-09-2010, 08:53
اگه دست و بالمو نمیبستن میگفتم قضیه وی بی 100 چیه:31:ولی هیف پستای با ارزشمو میپاکن
حالا میخوای بگو قضیش رو تا ما استفاده کنیم بعدا اگه پاک شد هم مسئله ای نیست:دی

kazme_gheyz
13-09-2010, 08:59
همين Avast كه كاملا رايگانه ، كلي گواهينامه VB100 داره.
ننوشته که ورژن فری ولی ماله اویرا نوشته! شاید اواست اینترنت سکیوریتی اینارو گرفته! شایدم نوشته اواست یعنی همه ورژن هاش!

hedKandi
13-09-2010, 09:00
اصلا از کجا معلوم اینا فوتوشاپ نباشن؟

kazme_gheyz
13-09-2010, 09:05
فتوشاپ؟؟؟؟؟؟
سایت vbعضو شو فردا ایمیل فعال سازی میاد:دی اونوقت این تست ها رو ببین فتو شاپ نیستن:20:

outpost
13-09-2010, 09:27
ننوشته که ورژن فری ولی ماله اویرا نوشته! شاید اواست اینترنت سکیوریتی اینارو گرفته! شایدم نوشته اواست یعنی همه ورژن هاش!

ديتابيس Avast مجاني و پولي يكسانه. قدرت ويروسيابي يكساني دارند.پس اين گواهينامه مربوط به كل محصولات Avast ميشه.

اصلا از کجا معلوم اینا فوتوشاپ نباشن؟

خيلي مسخره است كه بخوام واسه يه هميچين چيزي از فتوشاپ استفاده كنم. فتوشاپ رو براي كارهاي مهمتر مثل عمل نكردن موشك استفاده ميكنن نه اين كارا !!!! :31:

توي سايت VB100 عضو بشيد تا بتونيد به نتياج آزمايشها دسترسي داشته باشيد. عضويت رايگانه. من اونجا عضو هستم.

kazme_gheyz
13-09-2010, 09:45
ديتابيس Avast مجاني و پولي يكسانه. قدرت ويروسيابي يكساني دارند.پس اين گواهينامه مربوط به كل محصولات Avast ميشه.
دیتا بیس اویرا فری هم با پرمیوم یکسانه ولی اون 2 تا گرفته ولی پرمیومش بیشتر
مگه این فری فایر وال و یا وب گارد یا safesurf یا.. داره؟؟:18:

amd>intel
13-09-2010, 10:08
من كه ONLY NOD 32 هستم بقيه رو هم صلوات فرستادم

kazme_gheyz
13-09-2010, 10:12
من كه ONLY NOD 32 هستم بقيه رو هم صلوات فرستادم

amd نود 32 هم بیشتر بهش میاد

outpost
13-09-2010, 10:16
دیتا بیس اویرا فری هم با پرمیوم یکسانه ولی اون 2 تا گرفته ولی پرمیومش بیشتر
مگه این فری فایر وال و یا وب گارد یا safesurf یا.. داره؟؟:18:

Avast Free داراي Web Shield و Network Shield هستش.

Avast Free تنها آنتي ويروس رايگاني هستش كه اين امكانات ذو در نسخه free خودش قرار داده.

kazme_gheyz
13-09-2010, 10:27
Avast Free داراي Web Shield و Network Shield هستش.

Avast Free تنها آنتي ويروس رايگاني هستش كه اين امكانات ذو در نسخه free خودش قرار داده.

میگم پس نسخه پولیش چی داره که فری نداره؟ حتما این فری فایروال هم داره؟

anahita2002_anahita2002
13-09-2010, 10:55
بهتره بجاي بحث هاي احساسي عقلاني و علمي بحث كنيم - چون هيچ انتي ويروس كرك شده ايي دلش به حال ما نميسوزه
واقعا ارزش سيستم واطلاعات شما چقدره

يك انتي ويروس تك كاربره با فايروالش ميشه 41 هزار تومان در صورتي كه يك انتي ويروس 3 كاربره با فايرواش ميشه 81 هزار تومان اين رو قسمت بر 3 نفر دوست كه شركي خريدن تقسيم كنيد بعد حالا عدد بدست اومده رو تقسيم بر 365 روز سال كنيد ببينيد روزي چقدر ميفته حالا حساب كنيد روزي چقدر بايد وقت بگذاريد دنبال كرك و key تقلبي و سورس اپديت غير قانوني باشيد..

تازه اونوقت به ارش نرم افزار پي ميبريد؟؟؟؟؟؟؟؟

پنل مديريت انتي ويرس كسپر اسكاي admin kit براي مديرت سرورها و كلاينتهاي زير مجموعه براي 400 دستگاه كه نسبت به نسخه قبلي واقعا قوي تر شده و هر نوع گزارشي رو اجرا ميكنه و سرعت اعمال policy اونهم هم خيلي بالاتر رفته

morteza-stfu
13-09-2010, 11:26
سلام
این ها همشون دیتا بیس هستن نگاه به ادرس بار کنید! اونجا یه پوشه اپدیت افلاین اکسترکت شده هست
گفتم که شما مسئله باگ رو مطرح کردید منم گفتم اگر با اپدیت باگ برطرف میشد که کسپر یه ورژن برای هر سال میداد و با اپدیت هاش باگ ها رو برطرف میکرد
در صورتی که باگ ها در سورس برنامه هستن و اپدیت فقط دیتا بیس رو به روز میکنه و مثل دانلود منیجر و.. نیست که اپدیت کنی ورژن 5.18 بشه 19
اون عکسی هم که گزاشتید مشخصه چیه! چوت تویه پوشه اپدیت کسپر هست! ن جای دیگه ای در ضمن ورژن هم بالا نرفته:11:
دوست عزیز من تقریا 4 سال هست که از kaspesky دارم استفاده میکنم از نسخه 6 تا 11 مطمئن باش با آپدیت باگ هاش فیکس میشه(برای این میگم تقریبا چون که برای 2 ماه از nod استفاده کردم که پشیون شدم).
اصلا یکی از دلایل بالا بودن حجم آپدیت های کسپر همینه.
نمیشه که برای هر باگ یک ورژن جدد ارائه کرد،بعد از یک مدت که تعداد آپدیت برای ماژول های برنامه زیاد شد یک ورژن جدید برای اون برنامه میدن که بهش Critical Fix میگن(یه چیزی تو مایه های سروویس پک).در مورد اون عکس اگه به آدرس زیر بروید میبیند که آخر روژن برای 2010 ورژن 9.0.0.736 است ولی ورژن فایل 9.0.0.754 است چطوری میگین فایل آپدیت نشده؟!

من از برنامه ی kaspersky updater برای دانلود آپدیت ها استفاده میکنم و مستقیم برنامه رو آپدیت نمیکنم،اون پوشه هم که توی عکس بود مال این برنامه بود.عکس زیر هم مال این برنامه است.(به داخل کادر قرمز توجه کنید):11:

kazme_gheyz
13-09-2010, 12:57
دوست عزیز من تقریا 4 سال هست که از kaspesky دارم استفاده میکنم از نسخه 6 تا 11 مطمئن باش با آپدیت باگ هاش فیکس میشه(برای این میگم تقریبا چون که برای 2 ماه از nod استفاده کردم که پشیون شدم).
اصلا یکی از دلایل بالا بودن حجم آپدیت های کسپر همینه.
نمیشه که برای هر باگ یک ورژن جدد ارائه کرد،بعد از یک مدت که تعداد آپدیت برای ماژول های برنامه زیاد شد یک ورژن جدید برای اون برنامه میدن که بهش Critical Fix میگن(یه چیزی تو مایه های سروویس پک).در مورد اون عکس اگه به آدرس زیر بروید میبیند که آخر روژن برای 2010 ورژن 9.0.0.736 است ولی ورژن فایل 9.0.0.754 است چطوری میگین فایل آپدیت نشده؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن از برنامه ی kaspersky updater برای دانلود آپدیت ها استفاده میکنم و مستقیم برنامه رو آپدیت نمیکنم،اون پوشه هم که توی عکس بود مال این برنامه بود.عکس زیر هم مال این برنامه است.(به داخل کادر قرمز توجه کنید):11:

مرسی ولی مسئله اینجاست که با اپدیت باگ برطرف نمیشه! مدرک دارید از سایت کسپر بزارید در غیر اینصورت پست رو نقل قول نکنید!!
مدرک من! ارائه چند ورژن مختلف در یک سال جاری جهت فیکس و رفع باگ:11:حالا اگر نقل قول میکنید پست رو فقط با لینک منبع سایت کسپر لطفا نه مدرک خودتون ممنون:11:

kazme_gheyz
13-09-2010, 13:04
فایل 9.0.0.754 است چطوری میگین فایل آپدیت نشده؟!
برای اینکه هیچ وقت ورژن 9....
نمیشه ورژن 9.0.0.736
راستی وقتی که فینال شد بالا کسپر که نوشته اینترنت سکیورتی میتونید کلیک کنید و ببینید الان نورتون دارم فعلا
اگر نه با عکس نشون میدادم حالا 600 بارم اپدیتش کنید این a نمیشه ab
متوجه میشید؟
در ضمن خیلی هم اپدیت های حجیمی نداره اینطوز که میگید! روزی نهایتا 4 یا 6 مگ! چون کسپر معمولا روزانه اپدیت ها رو فشرده نمیکنه ولی اویرا فشرده میکنه با پسوند vdf و نود 32 فشرده میکنه با پسوند ver ولی کسپر روزانه فشرده نمیکنه به همین دلی هم حجم اپدیت زیاده و هم اینکه اگر همین الان بزنی اپدیت و اپدیت شد 1 دقیقه دیگه هم بزنی بازم چند کیلو بایت میگیره! در صورتی که نود و .... این طوری نیست!

HADI ONLY
13-09-2010, 14:58
سلام دوستان
من نورتون 360 V4 Premier Edition دارم و هنگام آپدیت هایش ورژن آن هم تغییر می کند خود سیمنتک هم تایید کرده است که با آپدیت ورژن نرم افزار تغییر می کند .
اما Kaspersky به هیچ عنوان اینطور نیست . ضمنا تو سایتش هم چیزی ننوشته .

outpost
13-09-2010, 17:01
میگم پس نسخه پولیش چی داره که فری نداره؟ حتما این فری فایروال هم داره؟

نسخه پولي امكانات زير رو اضافي داره :

Firewall+Sand Box+Scrip Blocking

=======

به عنوان يكي از كارابراي سابق كسپرسكي بايد بگم كه يكي از بدترين آنتي ويروسها همين كسپر هستش.

تمام آنتي ويروسها مشكل سرعت رو تا حد زيادي حل كردن ولي كسپر مثل يه تراكتور سنگينه.

آپديت هاي كسپر بسيار مسخره است.فكر كنم كل ديتابيس ويروسش رو توي هر آپديت ميده. الان ديگه كمتر آنتي ويروسي اين مشكلا رو نداره.

واقعا نميدونم چرا اينقدر كسپر بين ايرانيها محبوب شده. آنتي ويروسهاي مجاني عملكرد خيلي بالاتري نسبت به كسپر دارن ولي بچه ها هنوز كوركورانه ميگن " فقط كسپر ! "

morteza-stfu
13-09-2010, 18:01
برای اینکه هیچ وقت ورژن 9....
نمیشه ورژن 9.0.0.736
راستی وقتی که فینال شد بالا کسپر که نوشته اینترنت سکیورتی میتونید کلیک کنید و ببینید الان نورتون دارم فعلا
اگر نه با عکس نشون میدادم حالا 600 بارم اپدیتش کنید این a نمیشه ab
متوجه میشید؟
در ضمن خیلی هم اپدیت های حجیمی نداره اینطوز که میگید! روزی نهایتا 4 یا 6 مگ! چون کسپر معمولا روزانه اپدیت ها رو فشرده نمیکنه ولی اویرا فشرده میکنه با پسوند vdf و نود 32 فشرده میکنه با پسوند ver ولی کسپر روزانه فشرده نمیکنه به همین دلی هم حجم اپدیت زیاده و هم اینکه اگر همین الان بزنی اپدیت و اپدیت شد 1 دقیقه دیگه هم بزنی بازم چند کیلو بایت میگیره! در صورتی که نود و .... این طوری نیست!
سلام دوست عزیز.
منظورتون رو از:هیچ وقت ورژن 9.... نمیشه ورژن 9.0.0.736
نفهمیدم
اینم منبع از سایت شرکت:

درضمن یکی از دلایل ایجاد کردن ورژن جدید برای کاربران جدیدی است که به محصولات این شرکت روی میارن تا مجبور نباشن ورژن قدیمی که باگ داره رو نصب و با آپدیت کردن باگ هاش رو فیکس کنن.
اگه شما از کسپرسکی استفاده کرده باشین بضعی موقع ها بعد از آپدیت پیغام برای ریست کردن کامپیوتر میده که برای این هست که ماژول های جدید نیاز به ری استارت برای اجرا شدن دارند.(مثل خیلی از درایور ها)
حداقل یکی از لینک های بالا رو بادقت بخونید.

Dr Hannibal
13-09-2010, 18:14
morteza-stfu , kazme_gheyz عزیز.

حرف هر دوی شما درست هست.

چندین نوع باگ داریم. عده از باگ ها با اپدیت برطرف میشه اما عده ی دیگه خیر برطرف نمیشه.

حتی سیمانتک هم که میگه باگ رفع میشه مربوط به بخشی از باگ ها هست.

توی 232 ورژن 11 کسپرسکی یک باگی داشت توی ویندوز 7 که اپ کنترلش خیلی دیر باز میشد. که با اپدیت برنامه هم رفع نمیشد. اما 400 این مشکل حل شد.

خب حالا وقتی شما کسپرسکی رو اپدیت می کنید گاهی اوقات به شما میگه باید ریست کنید این اپدیت ها مربوط به خود برنامه هست که چه بسا مربوط به ایرادی باشه. یا همون پچ هایی که معرفی کردین.

ساده ترین اپدیت مربوط به رفع باگ ، اپدیت های اشتباه هست. که با اپدیت مجدد باگ رفع میشه.

kazme_gheyz
13-09-2010, 21:04
morteza-stfu , kazme_gheyz عزیز.

حرف هر دوی شما درست هست.

چندین نوع باگ داریم. عده از باگ ها با اپدیت برطرف میشه اما عده ی دیگه خیر برطرف نمیشه.

حتی سیمانتک هم که میگه باگ رفع میشه مربوط به بخشی از باگ ها هست.

توی 232 ورژن 11 کسپرسکی یک باگی داشت توی ویندوز 7 که اپ کنترلش خیلی دیر باز میشد. که با اپدیت برنامه هم رفع نمیشد. اما 400 این مشکل حل شد.

خب حالا وقتی شما کسپرسکی رو اپدیت می کنید گاهی اوقات به شما میگه باید ریست کنید این اپدیت ها مربوط به خود برنامه هست که چه بسا مربوط به ایرادی باشه. یا همون پچ هایی که معرفی کردین.

ساده ترین اپدیت مربوط به رفع باگ ، اپدیت های اشتباه هست. که با اپدیت مجدد باگ رفع میشه.
مرسی
معمولا بار اول ریستارت میخواد نه بخاطر رفع باگ!
منم درم میگم ورژن 2010 یا همون 9.... نمیشه 9.736 ولی میگن میشه و عکس میزارن!
باگ هم تا باگ داریم اون چیزی هم که شما میگی باک نیست! که بخواد برطرف شه با یه اپدیت! اون همون طور که میگید فالس الارمه!
ولی اپ کنترل کسپر درست نشد تویه ویندوز سون مگر با ورژن جدید درسته؟
ولی پست های ایشون رو با دقت بخونید میگن باگ برطرف میشه و ورژن هم بالاتر میره

سلام دوست عزیز.
منظورتون رو از:هیچ وقت ورژن 9.... نمیشه ورژن 9.0.0.736
نفهمیدم
اینم منبع از سایت شرکت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرضمن یکی از دلایل ایجاد کردن ورژن جدید برای کاربران جدیدی است که به محصولات این شرکت روی میارن تا مجبور نباشن ورژن قدیمی که باگ داره رو نصب و با آپدیت کردن باگ هاش رو فیکس کنن.
اگه شما از کسپرسکی استفاده کرده باشین بضعی موقع ها بعد از آپدیت پیغام برای ریست کردن کامپیوتر میده که برای این هست که ماژول های جدید نیاز به ری استارت برای اجرا شدن دارند.(مثل خیلی از درایور ها)
حداقل یکی از لینک های بالا رو بادقت بخونید.
مرسی :11: پس من اونوقت تا الان چی میگم؟ باگ اصلی با اپدیت برطرف نمیشه! ولی شما گفتی همه لاگ ها برطرف میشن! این منابع هم که گزاشتید اسمی از تبدیل شدن یه ورژن به ورژن دیگه نداره!
و گفته که مثلا ورژن 9.736 فیناله و این مشکلات حل شده و acdbرو گرفته! یعنی فینال

Karkas20
13-09-2010, 23:38
سلام دوستان.شما که طرفدار نورتون هستید و میگید نورتون از نظر نرم افزاری مشکل نداره امامن الان تو سایت ‏iransetup‏ بودم که در صفحه اول این سایت در کادر پیام مدیر نوشته بودکه نورتون ورژن 2011 در قسمت liveupdate ‎توبعضی ازویندوز ها مشکل داره.اگر حرفم را قبول ندارید میتونیدیک سری به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزنید.باتشکر

morteza-stfu
14-09-2010, 20:20
مرسی
باگ هم تا باگ داریم اون چیزی هم که شما میگی باک نیست! که بخواد برطرف شه با یه اپدیت! اون همون طور که میگید فالس الارمه!

مرسی :11: پس من اونوقت تا الان چی میگم؟ باگ اصلی با اپدیت برطرف نمیشه! ولی شما گفتی همه لاگ ها برطرف میشن! این منابع هم که گزاشتید اسمی از تبدیل شدن یه ورژن به ورژن دیگه نداره!
و گفته که مثلا ورژن 9.736 فیناله و این مشکلات حل شده و acdbرو گرفته! یعنی فینال
سلام kazme_gheyz عزیز شما میگفتی با آپدیت باگ برطرف نمی شه منم میگفتم میشه که معلوم شد حرف هر دو کمی درسته نه کاملا.درضمن از نسخه 2010 به بعد بعد از نصب نیازی به ریست کردن بعد از نصب نیست(البته بعضی مواقع نیاز است).
Release notes v 11.0.1.400 که نشون میده چه باگ هایی فیکس شده:

در مورد اپ کنترل باید بگم من که توی سون باهاش مشکلی نداشتم و ورژن 2011 توی 7 مثل ساعت کار میکنه.(نسبت به ویندوز xp در 7 سریعتره):

kazme_gheyz
14-09-2010, 20:24
سلام kazme_gheyz عزیز شما میگفتی با آپدیت باگ برطرف نمی شه منم میگفتم میشه که معلوم شد حرف هر دو کمی درسته نه کاملا.درضمن از نسخه 2010 به بعد بعد از نصب نیازی به ریست کردن بعد از نصب نیست(البته بعضی مواقع نیاز است).
Release notes v 11.0.1.400 که نشون میده چه باگ هایی فیکس شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد اپ کنترل باید بگم من که توی سون باهاش مشکلی نداشتم و ورژن 2011 توی 7 مثل ساعت کار میکنه.(نسبت به ویندوز xp در 7 سریعتره):

ورژن 11.400
اپ کنترلش خوبه ولی 11.232 تویه سون کمی مشکل داشت! :11: من فعلا رفتم تویه کار نورتون اونم خوبه:10:

Dr Hannibal
15-09-2010, 06:18
مرسی

گفتم ساده ترین باگ ها فالس آلارم ها هستند. ساپورت کسپرسکی می نوسه باگ شما میگی باگ نیست. ؟ ; )

توی پست 71 گفتم عده ای باگ ها برطرف میشه و عده ای نه.پس حق با هر دو ی شما هست.

به طور مثال دیروز پچ فیکس جدید ارائه شد که با اپدیت نصب شد.

این hotfix B بود که با اپدیت نصب و فیکس شد.

kazme_gheyz
15-09-2010, 06:28
گفتم ساده ترین باگ ها فالس آلارم ها هستند. ساپورت کسپرسکی می نوسه باگ شما میگی باگ نیست. ؟ ; )

توی پست 71 گفتم عده ای باگ ها برطرف میشه و عده ای نه.پس حق با هر دو ی شما هست.

به طور مثال دیروز پچ فیکس جدید ارائه شد که با اپدیت نصب شد.

این hotfix B بود که با اپدیت نصب و فیکس شد.
دیدی؟ همین دیروز این اومد :دی نمیشد دیرتر بیاد اخه:دی

Karkas20
16-09-2010, 08:49
سلام دوستان وخسته نباشيد ميخوام يك خبر توپ را به شما بگم و اينكه بعد از اين كه كاسپر در تاريخ 14.09.2010 پچ bرا به نرم افزار هاي خود اضافه كرد چند مشكل نرم افزار نسخه 2011 حل شد 1.با اين پچ شما ديگه احتياجي به پوسته و هزارو يك ترفند براي دادن كي به كاسپر نداريد چون بعد از ارور معروف كه نرم افزار نتوانسته به اينترنت وصل شود صفحه browse براي انتخاب كي جلوي چشم شما ظاهر ميشودوشما ميتوانيد از طريق خود برنامه (مانند نسخه 2010) كي را وارد كنيد. 2. قبل از امدن اين پچ بعد از لود ويندوز كاسپر حدود 1 دقيقه ديرتر ميامد بالا ما با امدن اين پچ كاسپر حدود 10 تا 15 ثانيه لود ميشود .واخرين رفع مشكل 3. كاسپر زماني كه قرمز ميشد حالا به هر دليلي به اين مفتي ها سبز نميشد حالا چه با زدن كليد fix it now ويا ريستارت كردن سيستم از 100 درصد شايد 10 درصد اين مشكل حل ميشد ويا شما را مجبور ميكر نرم افزار را پاك واز نو نصب كنيد تا اين مشكل حل شود سرتان را درد نيارم كاسپر با دادن اين پچ باگ هاي معروف خود را بر طرف كرد.هميشه شكيبا باشيد- ما را هم دعا كنيد

Karkas20
18-09-2010, 09:38
همکاری لابراتوار کاسپرسکی و مایکروسافت در بستن حفره امنیتی.

خطرناک مورد استفاده کرم stuxnet

stuxnet که به طرز خاصی پیچیده میباشد در وهله اول نرم افزارهای مدیریت سیستم صنعتی زیمنس را هدف قرار داده و سعی در ربودن فایلهای پروژه های سیستمهای SCADA میکند.
رایانه‌های ایران مورد هجوم شدید کرم خطرناک رایانه‌ای به نام Stuxnet قرار گرفته‌اند که تلاش می‌کند اطلاعات سیستم‌های کنترل صنعتی را به سرقت ببرد
مایکروسافت ۹ به روز رسانی امنیتی را برای اصلاح ۱۳ آسیب پذیری در آفیس، IIS و ویندوز منتشر کرده است. یکی از آسیب پذیری های اصلاح شده مربوط به ویروس Stuxnet است.
بولتن امنیتی MS10-061 یک آسیب پذیری در print spooler service ویندوز را برطرف می کند که به مهاجم اجازه می دهد کنترل رایانه قربانی را با ارسال یک درخواست پرینت آلوده در اختیار گیرد. این حفره امنیتی که توسط شرکت های امنیتی سایمانتک و کاسپرسکی کشف شده است، توسط ویروس Stuxnet مورد سوءاستفاده قرار گرفته و برچسب “بسیار خطرناک” را برای رایانه های ویندوز XP دریافت کرده است، اما برای دیگر نسخه های ویندوز “خطرناک” ارزیابی شده است.
یکی از محققان امنیتی کاسپرسکی می گوید، در صورتی که این آسیب پذیری اصلاح نشده باقی بماند، منجر به بروز حملات کرمی بزرگی همچون Blaster میشود.
کارشناسان لابراتوار کسپرسکی با شناسایی این آسیب پذیری ، آنرا به مایکروسافت گزارش دادند . مایکروسافت پس از تجزیه و تحلیل آن و موافقت با یافته های لابراتوار کسپرسکی. آسیب پذیری با درجه 'بحرانی' رده بندی کرد. مایکروسافت بلافاصله شروع به کار برای بستن حفره موجود کردو در نهایت وصله MS10 - 061 در سپتامبر 14 ، 2010.

منتشر شده کارشناسان لابراتوار کسپرسکی در شناسایی یکی دیگر از آسیب پذیری در کد Stuxnet. آن را به عنوان «Elevation of Privilege (EoP) آسیب پذیری که می تواند توسط کرم باعث سوء استفاده جهت بدست آوردن کنترل کامل بر کامپیوتر آلوده. شود طبقه بندی کردند که در آپدیتهای امنیتی بعدی

مایکروسافت برای سیستم عامل قرار میگیرد.
الکساندر Gostev ، رئیس امنیت در لابراتوار کسپرسکی ، نقش فعال در شناسایی تهدید جدید وهمکاری نزدیک با مایکروسافت برای حل مسئله. انجام داده است. در حالی که تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری Stuxnet ، از جمله جزئیات مربوط به چگونگی آسیب پذیری در کنفرانس بولتن ویروس در کانادا در سپتامبر 2010 ارائه خواهد شد
الکساندر Gostev گفت :"Stuxnet 1 برنامه مخرب به طور همزمان قادر به بهره برداری از چهار آسیب پذیری شده بود "این واقعا منحصر به فرداست و برای اولین بار ما

با این تهدیدات در یک بسته واحد

مواجه شدیم !

همه محصولات آزمایشگاه کسپرسکی قادر به ردیابی و خنثی سازی با موفقیت Worm.Win32.Stuxnet. هستند

Karkas20
18-09-2010, 09:44
این هم خبر از خود سایت کسپرسکی.این هم لینک دریافت متن انگلیسی که ترجمه اش پست بالایی است.

Karkas20
18-09-2010, 10:30
آنتی خالص پذیرفت جایزه طلا در سیستم های کنترل والدین تست .

Karkas20
18-09-2010, 10:39
این هم مقاله ای جدید این هم لینک.

zolamat
21-09-2010, 23:19
سلام رفقا:7:
دیروز شبکه 1 تواخبار 19 یه گزارش داد ، درباره یه نرم افزار به نام internet security (فقط همین) که بهترین نرم افزار امنیتی هست و چنین و چنانه ...
راستش اول خنده م گرفت که یعنی چه! این دیگه چه جور اسمیه!!!! بعدش یه عکسهایی ازش گذاشت وتوضیحاتی داد و...
حالا میخوام بدونم اسم واقعی اون نرم افزار internet security چیه؟ و چقدر کاربرد داره؟
لطفا راهنمایی کنید.

gatozo
22-09-2010, 04:53
اول باید دید که کی این نوشته هارو نوشته
اصلا اسمی از نویسندش نیومده اصلا یارو چکاره بوده مهنس بوده ویروس شناسی خونده همینطوری نمیشه هر نوشته ایو از نت کپی کرد بی منبع درست خو از یه وبلاگ کپی کردی نویسسندش کیه؟

outpost
25-09-2010, 11:34
نتيجه ضعيف Kaspersky در جديدتريت تست AV Comparatives

قدرت ويروس يابي Kaspersky پايين تر از سه آنتي ويروس مجاني Avira , Avast و AVG قرار گرفته كه يه زنگ خطر براي اين آنتي ويروس پولي محسوب ميشه.

Karkas20
25-09-2010, 11:48
اول باید دید که کی این نوشته هارو نوشته
اصلا اسمی از نویسندش نیومده اصلا یارو چکاره بوده مهنس بوده ویروس شناسی خونده همینطوری نمیشه هر نوشته ایو از نت کپی کرد بی منبع درست خو از یه وبلاگ کپی کردی نویسسندش کیه؟
من نوشته هاي پست 79.81.82را از خود سايت كاسپر گرفتم اما در گوگل اين صفحات را به زبان پارسي ترجمه كردم وادرس صفحات تر جمه را گذاشتم واز وبلاگ يا سايت هاي ديگري نيست .فقط از خود سايت كاسپر است.خداوكيلي راست ميگم.نوكر شما karkas20