PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتوشاپ اما برای صوت و تصوير!

Mcafee*
10-09-2010, 19:36
با سلام خدمت دوستان گرامی و استادان ارجمند :40:
دوستان بنده علاقه شديدی به ضبط و ميکس صدا و تصوير و هرگونه تغييری که ميشه رو صدا و تصوير داد رو دارم.
مثل انواع و اقسام فايل های ويديويی و صوتی و تصويری و ....
حالا يک نرم افزار ميخوام ( استوديو ) که بتونه تمام این کارها از قبيل تبديل ، ضبط ، تغيير ، ذخيره کردن با انواع فرمت ها و خروجی ها ، ويرايش ، ميکس ، بالا بردن کيفيت ، کم کردن نويز و صداهای اضافه ، تبديل فايل های تصويری به انواع فرمت های ديگه ، فشرده سازی فايل های صوتی و تصويری و .... هر چيزی که از دستش بر بياد
نميدونم تونستم درست نيازم رو بيان کنم يا نه ، ميتونم مثلا در ضمينه عکس و فايل های تصويری ثابت به نرم افزار فوق العاده کارامد فوتوشاپ اشاره کنم.
پس ميتونيم بگيم يک نرم افزاری ميخوام که دقيقا مثل فوتوشاپ همه کاری بتونه انجام بده منتهی در ضمينه صدا و تصوير ( فيلم )
خواهشمندم هرکدوم از شما عزيزان اگر لينکی برای دانلود این نرم افزار داريد لطف کنين ، يا هر اطلاعاتی در این مورد دارين بهم بگين
بسيار بسيار ممنون و سپاسگزارم. :11:

kiarash3500
10-09-2010, 19:47
ulead video studio

hkhafan
10-09-2010, 19:55
سلام ؛

کاملترین و معروفترین برنامه در این زمینه adobe premiere هستش که حجمش اگه اشتباه نکنم نزدیک 2 گیگ باید باشه و بهتره از جایی بگیرید.

موفّق باشید

behzad74
10-09-2010, 20:06
برنامه premiere خيلي سخته
اگه برنامه ي تقريبا كامل و آسان ميخاي از برنامه ي ulead video studio استفاده كن
البته حتما يك پك كامل از plugin ها همرامش بخري

Ship Storm
10-09-2010, 20:17
نرم افزار هایی که معرفی شد همه در این زمینه هستند ولی اگه میخواین بحثتون رو تخصصی تر بکنید ما انجمن میکس و مونتاژ داریم :

کليه ي مباحث مربوط به ميکس صدا ، مونتاژ و تدوين ، اصول فيلم سازي و دوبله و شاخه هاي مربوط به آن

میکس و مونتاژ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fariba_soheil
10-09-2010, 20:32
دست تمامی دوستان بابت راهنمايی ها درد نکنه
در ضمينه استفاده از Adobe premiere (encore)a مشکل داشتم ، برای کارکرد های مختلف نرم افزار به نبودن و يا نداشتن encoder و decoder اشکال ميگرفت
------------------------
از دوستان ديگه هم تقاضا دارم اگر اطلاعات بيشتری دارن در اختيار بزارن ، طبق راهنمايی مديره عزيز تو اون انجمن هم تاپيک رو ايجاد ميکنم
ممنون