PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم وجود صدا در فایلهای ویدئویی ضبط شده

mehdi_vsgh
10-09-2010, 12:09
سلام
با برنامه BlazeDTV 6.0 تصاویر ویدئویی تلویزیونی را ضبط میکنم اما هنگام پخش با همین نرم افزار فایل ویدئویی پخش میشه ولی هیچ صدایی نداره

با jetaudio و media player خود ویندوز هم که اصلا فایلا پخش نمیشن

چکار باید کنم؟

joe_satriani
10-09-2010, 12:43
با سلام
خوب شما توي تنظيمات برنامه اي كه داريد باهاش فيلم و صدا ضبط ميكنيد بگرديد و يه جاش بايد ضبط يا عدم ضبط صدا باشه
كه اون رو بايد تيك بزنيد و صدا رو واستون ضبط كنه

موفق باشيد.

SiyahVash
10-09-2010, 13:21
سلام؛

اگه اشتباه نکنم خروجی شما از نوع ASF هستش؛ اگه همینطوره شما به آدرس زیر برین و Codec رو دانلود و نصب کنید، احتمالا درست بشه صداش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه درست نشد، به Options برنامه برین و توی برگه Audio Settings نوع خروجی صدا رو تغییر بدین ببینین فرقی می کنه.
توی برگه Analog TV هم تنظیمات رو نگاه کنید ببینید میشه با تغییراتی درستش کنید، Source مربوط به Audio روی Line In هست؟

SiyahVash
10-09-2010, 14:34
پست قبلیمو ویرایش کردم چون من هم مثل joe_satriani عزیز فکر کردم مشکل از Record Type باشه، و نوشته بودم اون رو چک کنید. ولی مثل اینکه اونجا فقط میشه یا "فقط صدا" رو انتخاب کرد یا "صدا و تصویر"؛ که این رو هر کدوم باشه صدا ضبط میشه.

mehdi_vsgh
10-09-2010, 20:01
با سلام
خوب شما توي تنظيمات برنامه اي كه داريد باهاش فيلم و صدا ضبط ميكنيد بگرديد و يه جاش بايد ضبط يا عدم ضبط صدا باشه
كه اون رو بايد تيك بزنيد و صدا رو واستون ضبط كنه

موفق باشيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میبینی که هم صدا و هم تصویر را انتخاب کردم ولی همچنان بدون صدا ضبط میکنه

سلام؛

اگه اشتباه نکنم خروجی شما از نوع ASF هستش؛ اگه همینطوره شما به آدرس زیر برین و Codec رو دانلود و نصب کنید، احتمالا درست بشه صداش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه درست نشد، به Options برنامه برین و توی برگه Audio Settings نوع خروجی صدا رو تغییر بدین ببینین فرقی می کنه.
توی برگه Analog TV هم تنظیمات رو نگاه کنید ببینید میشه با تغییراتی درستش کنید، Source مربوط به Audio روی Line In هست؟

اون فایل رو دانلود کردم ولی یه سری فایل با پسوند inf و dll وax وجود داره که نمیدونم چطوری باید نصبش کنم

در مورد برگه Analog TV هم باید بگم که همه گزینه هاش خاموش هست و قابل تغییر نیستن...

راسی شاید مشکل از نسخه ای هست که من دارم اگه شما نسخه ای دارین که شبکه های داخلی را هم ساپورت میکنه بدین تست کنم ببینم چطوریاس؟

SiyahVash
11-09-2010, 14:04
برای نصبش باید از همون inf استفاده کنید.
مشکلی نداره، درسته چون شما از DTV) Digital) استفاده می کنید نه Analog؛ با این حساب فکر می کنم پسوند خروجی هاتون ASf نیست، MPEG-2 باید باشه (اینو جواب ندادین!)
پس شما این بسته Codec که خیلی کامل هست رو دانلود و نصب کنید، خودش هم Player داره، به احتمال زیاد حل بشه:

**ببخشید اگه وقتتون بابت دانلود Codec قبلی رفت، امیدوارم حداقل این یکی کمکتون کنه.

mehdi_vsgh
11-09-2010, 17:15
برای نصبش باید از همون inf استفاده کنید.
مشکلی نداره، درسته چون شما از DTV) Digital) استفاده می کنید نه Analog؛ با این حساب فکر می کنم پسوند خروجی هاتون ASf نیست، MPEG-2 باید باشه (اینو جواب ندادین!)
پس شما این بسته Codec که خیلی کامل هست رو دانلود و نصب کنید، خودش هم Player داره، به احتمال زیاد حل بشه:

**ببخشید اگه وقتتون بابت دانلود Codec قبلی رفت، امیدوارم حداقل این یکی کمکتون کنه.
ایول دستت درد نکنه درست شد اینبار
البته فقط خود پلیر گوشی قادر به پخش با صوت این فایلا هست که همینم عالیه
بازم ممنون از کمکات

mehdi_vsgh
08-10-2010, 12:38
سلام یه سوال مهم دارم
فایلایی که با این برنامه رکورد میشن چرا هیچ پلیر دیگه ای غیر از خودش قابل پخش شدن نیستن؟ فرمت فایلا mpg هست
حتی خواستم با انواع و اقسام برنامه ها این فایلا رو کانورت کنم بازم موفق نشدم
دلیلش چیه؟ خود برنامه هم هرچی گشتم جایی برای کانورت کردن نداشت

alireza1411
08-10-2010, 12:45
سلام یه سوال مهم دارم
فایلایی که با این برنامه رکورد میشن چرا هیچ پلیر دیگه ای غیر از خودش قابل پخش شدن نیستن؟ فرمت فایلا mpg هست
حتی خواستم با انواع و اقسام برنامه ها این فایلا رو کانورت کنم بازم موفق نشدم
دلیلش چیه؟ خود برنامه هم هرچی گشتم جایی برای کانورت کردن نداشت

برای چندمین بار این مشکل رو دارم میشنوم. ببین دوست من این مشکل با دی وی بی کارت ها هم وود داره که تلویزیون دیجیتال رو دریافت و ضبط میکنند.

برای تبدیل TMPGEnc جواب میده و برای پخش از بین 20 30 تا پلیر خوب فقط VLC جواب داده.

خیلی ور رفتم باهاش فکر کنم مشکل از استریم هاست که یه جور بدی رو هم مرج شدند.:41:
دوستانی که فرمت رو میخوان بدونن
فرمت تصویر h.264 هست و صدا هم از نوع AAC باید باشه.

mehdi_vsgh
08-10-2010, 17:19
TMPGEnc اینو نصب میکنم وقتی کرکش میکنم دیگه اجرا نمیشه!!!!
دلیلش چیه؟؟؟

نسخه 4.6.3.268 بود

mehdi_vsgh
28-10-2010, 21:15
نتیجه چی شد بالاخره؟ باید چه کنم؟

mehdi_vsgh
08-11-2010, 20:13
یه نفر به ما کمکی کنه توروخدا

siiiiamac
10-11-2010, 07:09
سلام دوستان..
منم همین مشکل رو دارم.