PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی تاچ با کمترین دردسر و کمترین نیاز به نصب و آپدیت

peyman14
10-09-2010, 11:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بهترين گوشي تاچ که راحت بعد از خريد بدون نياز به نصب برنامه يا آپديت ، gprs و gps , وايرلس آن کار کند فرمت های فیلم را اجرا کند و برنامه اضافه نخواد چون حال نصب برنامه ندارم و عملکرد روان و خوبي داشته باشد و فارسي را بدون نصب و تنظیمات سخت ساپورت کند کدام هست؟
مرورگر اينترنتش خوب باشه . برام مهم نیست سیستم عاملش چی باشه یا اصلا نداشته باشه . میخوام قفل نکنه و امکانات و برنامه هایی که همون اول روش هست و بدون آپدیت جواب بده برام مهم است .
wi-fi تنظيمات نخواد و فعال باشه . مولتی تاچ هم اگر باشه چه بهتر .

در کل میخوام برم مغازه گوشی را بخرم بلافاصله gps محل را بهم نشان بده . gprs راحت وصل بشه چون میخوام اشتراک ماهیانه ایرانسل بگیرم . از این مرورگرها که میگن بدون فیلتر است هم روش باشه باهاش عکس و فیلم با کیفیت تقریبا خوب بتوانم بگیرم و برم اینترنت و فیلم دایویکس هم بتوانم باهاش ببینم . اگر همین کارها را بکنه دیگه تا آخر عمر قصد ندارم روش بازی و برنامه نصب کنم .

reza424
10-09-2010, 12:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بهترين گوشي تاچ که راحت بعد از خريد بدون نياز به نصب برنامه يا آپديت ، gprs و gps , وايرلس آن کار کند فرمت های فیلم را اجرا کند و برنامه اضافه نخواد چون حال نصب برنامه ندارم و عملکرد روان و خوبي داشته باشد و فارسي را بدون نصب و تنظیمات سخت ساپورت کند کدام هست؟
مرورگر اينترنتش خوب باشه . برام مهم نیست سیستم عاملش چی باشه یا اصلا نداشته باشه . میخوام قفل نکنه و امکانات و برنامه هایی که همون اول روش هست و بدون آپدیت جواب بده برام مهم است .
wi-fi تنظيمات نخواد و فعال باشه . مولتی تاچ هم اگر باشه چه بهتر .

در کل میخوام برم مغازه گوشی را بخرم بلافاصله gps محل را بهم نشان بده . gprs راحت وصل بشه چون میخوام اشتراک ماهیانه ایرانسل بگیرم . از این مرورگرها که میگن بدون فیلتر است هم روش باشه باهاش عکس و فیلم با کیفیت تقریبا خوب بتوانم بگیرم و برم اینترنت و فیلم دایویکس هم بتوانم باهاش ببینم . اگر همین کارها را بکنه دیگه تا آخر عمر قصد ندارم روش بازی و برنامه نصب کنم .

فکر کنم که با شرایطی که شما گفتید بهتر هست سفارش بدین تا واستون بسازند:31:
همه گوشی ها یک سری نواقصی دارند . زیاد سخت نگیر:8:

almata
10-09-2010, 13:05
gprs راحت وصل بشه چون میخوام اشتراک ماهیانه ایرانسل بگیرم . از این مرورگرها که میگن بدون فیلتر است هم روش باشه باهاش عکس و فیلم با کیفیت تقریبا خوب بتوانم بگیرم و برم اینترنت و فیلم دایویکس هم بتوانم باهاش ببینم .

دیگه این یه کار با هر گوشیه که باشه نمی تونی انجام بدی. با این سرعت اینترنتی که داریم محاله

maziarzar
10-09-2010, 13:56
اولا که نرم افزار های جانبی مثلا برای پخش فیلم که خیلی حجمشون کمه دوما می تونی یه پک برای گوشیت بخری که اپدیت و بازی ونرم افزارهای مدل گوشی تورو داشته باشه یا از بدی بیرون همه چیزایی که می خای رو روش نصب کنن خیلی طول نمی کشه بهتره اولویت هات ورنج قیمتت هم بگی

bibak_fa
10-09-2010, 15:26
به نظره من با توجه به نزدیک شدن ویندوز فون7 دیگه ویندوز موبیل نخریدن بهتره.
به نظره من بهتره روی سیستم عامل های دیگری سرمایه گزاری کنید.اگه ویندوز هم دوست دارید به نظره من اگه با یه گوشیه دیگه بگزرونید تا ویندوز فون7 بیاد بهتره.
چون الان اکثر شرکتا به زودی یه گوشی بر پایه ی ویندوز فون7 میدن.

و در نهایت اینم بگم که اچ دی2 گوشیه خوبیه ولی وقتی ویندوز فون7 بیاد شما به شدت از خرید اچ دی2 پشیمون میشید.
اگه بیشتر میتونید هزینه کنید ایفن 3جی اس یکی از بهترین گوشی ها و دارای یکی از بهترین سیستم عاملا میباشد.
همچنین میتونید با هزینه ی کمتری یه سیمبین تاچ بگیرین.
ویندوز برای اهلش خوبیه برای کسی که کار کردن باشو خوب بلده در غیر این صورت(یعنی اگه با ویندوز زیاد اشنا نیستین یا همین طوری میخواین ویندوز موبیل بگیرین) سیمبین میتونه برای شما کاربردی تر باشه
اینا نظرات من بود و در نهایت این شما هستین که میخواهید استفاده کنید و همچنین انتخاب با شماست

peyman14
10-09-2010, 21:52
اولا که نرم افزار های جانبی مثلا برای پخش فیلم که خیلی حجمشون کمه دوما می تونی یه پک برای گوشیت بخری که اپدیت و بازی ونرم افزارهای مدل گوشی تورو داشته باشه یا از بدی بیرون همه چیزایی که می خای رو روش نصب کنن خیلی طول نمی کشه بهتره اولویت هات ورنج قیمتت هم بگی
آخه این دو روز در مورد هر گوشی تحقیق کردم یه تاپیک دیدم که مشکل در یه برنامه و نصب و این جور چیزها را گفتند . من دنبال نصب برنامه نیستم امکانات عادی گوشی که بخاطر این قیمت پرداخت میشه را میخوام همان لحظه که خریدم داشته باشه .
میخوام gps داشته باشه و نیاز به نصب برنامه نداشته باشه چه معنی داره که مثلا تا آپدیت و نصب نکنم gps فعال نباشه . فیلم دایویکس پخش کنه . وایرلسش آماده به کار باشه . gprs اوکی باشه . مرورگر اینترنت خوب هم روش باشه . صفحه نمایش بیشتر 3 اینج باشه ، دوربین هم کیفیت مناسب داشته باشه . همین . یعنی هیچ گوشی تو بازار نیست که اینا را آماده داشته باشه خر کار هم باشه میزان ساعتی که میشه باهاش حرف زد هم ترجیحا بالای 7 ساعت باشه . اگر کسی گوشی خرید که همان روز اول همه اینا را توانست استفاده کند بگه من هم بخرم .
اصلا دنبال آینده گوشی و این حرفها که بعدا سیستم عامل بهتر میاد نیستم همین چیزهایی که گفتم را همین الان داشته باشه و خراب نشه ، برام بسته .
قیمت هم فرقی نمیکنه 300 یا 400 یا 500