PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیپ فریز هارد با ظرفیت بالا

Moh3en_f1
10-09-2010, 09:07
با سلام خدمت شما

اکثر شما می دونید برنامه دیب فریز چیه ولی من یه مشکلی دارم و اونم این که دیپ فریز برای من کار نمیکنه دلیلش هم اینه که هارد من 1000 گیگ هست و به همین خاطر نمیتونه فریز کنه به همین خاطر من از برنامه Time Freeze استفاده میکنم ولی مزخرف ترین برنامه ای هست که تا حالا دیدم چون همه چی در حالت عادی درسته و کار میکنه ولی همه چی تو درایوی که فریز کردی ذخیره میشه اعم از ویروس و چیزهای دیگه
شاید اگه تو دکستاپ چیزی بریزی ریست کنی اونم پاک شه ولی جای دیگه از ویندوز کپی میشه و با یه نرم افزار ساده میشه همه چی رو دید
برنامه deep freeze اینجوری نیست ولی این برنامه تو سیستم من جواب نمیده حالا دوستان راه حلی یا نرم افزار قوی تری دارند که به من معرفی کنند تا مشکل من حل بشه ؟

ممنون و سپاسگذارم

kiarash3500
10-09-2010, 12:12
ببخشین میشه بگین کار این برنامه چیه؟

joe_satriani
10-09-2010, 12:46
با سلام
فكر نميكنم به هارد مرتبط باشه ( شايد هم باشه )
شما شايد تنظيمات ديپ فريز رو دست كاري كرديد و نميتونه حالا درست كار كنه

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

ببخشین میشه بگین کار این برنامه چیه؟

با سلام
دوست عزيزم ديپ فريز يه برنامه هست كه شما وقتي روي دسكتاپت يا يه درايوت تنظيمش ميكني بعد از ريستارت همه چي بر ميگرده به حالت اول
مثلا الان به اينترنت وصل ميشي و انواع و اقسام ويروس رو ميره توي درايوات
اما بعد از ريستارت با استفاده از نرم افزار ديپ فريز بر ميگرده به حالت اول

موفق باشيد.

Moh3en_f1
10-09-2010, 13:08
با سلام
فكر نميكنم به هارد مرتبط باشه ( شايد هم باشه )
شما شايد تنظيمات ديپ فريز رو دست كاري كرديد و نميتونه حالا درست كار كنه

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

با سلام
دوست عزيزم ديپ فريز يه برنامه هست كه شما وقتي روي دسكتاپت يا يه درايوت تنظيمش ميكني بعد از ريستارت همه چي بر ميگرده به حالت اول
مثلا الان به اينترنت وصل ميشي و انواع و اقسام ويروس رو ميره توي درايوات
اما بعد از ريستارت با استفاده از نرم افزار ديپ فريز بر ميگرده به حالت اول

موفق باشيد.

دوست خوبم

من گفتم اصلا این برنامه نصب نمیشه شما میگی تنظیمات مشکل داره ؟ برنامه دیپ فریز اصلا روی هارد با ظرفیت بالا کار نمیکنه یا نصب نمیشه اگه هم بشه عملا هیچ کاری انجام نمیده مطئنم

ثانیا جز این برنامه قوی تری وجود نداره ؟

Moh3en_f1
15-09-2010, 20:37
سلام من چند روز پیش درخواست دادم کسی برای مشکل من راه حلی نداره ؟ :31:

jamy_khoshtip
15-09-2010, 20:47
سلام . الان تاپیک آپ شد دیدم .

نقل قول می کنم :
دیپ فریز ربطی به هارد نداره . تنها حجم کش ( حافظه ) اون 2 مگابایت است . به همین خاطر است که هیچ کاری انجام نمی دهد . اگر دیپ نصب می کنید یهو دیدی هی باید 2 ساعت ریستارت کنید . بیشتر برای کافی نتی ها بدردمیخوره .

یادم نیست اما بچه ها گفتن یک برنامه دیگه هم هست . اسمش نورتون ...... چی چی بود .

پیدا کردم بهت می گویم . موفق باشی

دوست عزیز این هم نام برنامه که قولش رو داده بودم . NORTON GO BACK

joe_satriani
15-09-2010, 21:46
یادم نیست اما بچه ها گفتن یک برنامه دیگه هم هست . اسمش نورتون ...... چی چی بود .

NORTON GO BACK

با سلام
norton ghost فكر ميكنم منظورتون باشه
درسته؟
موفق باشيد.

jamy_khoshtip
15-09-2010, 23:37
سلام . نه دوست عزیز .
notron ghost رو که تا جایی که من یادم است برای ایمیج و بک اپ گیری هست .

Moh3en_f1
07-10-2010, 18:36
سلام به همه ی دوستان

بابن غیبتم معذرت میخوام ولی من کماکان مشکل دارم دوست من دیپ فریز برای هاردهای پایین ساخته شده و نمی تونه هارد با ظرفیت 1000 گیگ رو ساپورت کنه چرا با نصب دیپ فریز نمیشه کاری کرد
من همه ی کارام رو با این برنامه انجام میدم یعنی اگه این برنامه نباشه نمی تونم کار کنم (!) از شما میخوام که اگه میشه یه نرم افزار دیگه رو معرفی کنید من حتما میخوام
این نرم افزار رو Wondershare Time Freeze سیستم نصب کردم و تا 50 درصد مشکلاتم رفع شده ولی مشکل این برنامه دیپ فریز اینه که درایو رو به طور کامل فریز نمیکنه و راحت میشه با یه نرم افزار زپرتی هر چی توش اطلاعات هست رو پیدا کرد یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ =====> یعنی اینکه این برنامه درایو رو به طور کامل فریز نمیکنه
امیدوارم فهمیده باشین چی میگم
من یه نرم افزار خیلی خیلی قوی مثل همون Deep Freeze میخوام اگه کسی پیدا کرد خبرم کنه

ممنون و متشکرم :20:

djsystem
10-10-2010, 04:08
خوب این نرم افزار هم باید با سخت افزارهای جدید هماهنگ باشه و گرنه به درد نمیخوره. شما از چه ورژنیش استفاده میکنی؟
اگه اخرین ورژنش جواب نده فکر نکنم این نرم افزار به دردت بخوره باید از یه چیز دیگه استفاده کنی

Moh3en_f1
10-10-2010, 08:50
خوب دوست من، من اینجا پست دادم شما راهنمایم کنید از چه نرم افزاری استفاده کنم

Jalal
10-10-2010, 11:15
فکر نمیکنم در مورد ظرفیت حارد محدودیتی داشته باشه

نسخه 7 رو که به تازگی اومده امتحان کردین ؟