PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب از بين Wave, Liquid, HTC Aria

Honradez
10-09-2010, 01:28
سلام. عيد فطرتون مبارک.

من حدود 500 تومن دارم و دنبال خريد گوشي هستم.

قبلا ميخواستم Samsung Wave را بگيرم ولي حالا ديدم انگار دو گزينه ديگر هم هستند. اميدوارم اينکه تاپيک زدم کار اشتباهي نبوده باشه.

خب ديگه بريم سر اصل مطلب !!!

دنبال گوشي‌اي هستم که به بيان ساده، سرگرمم کنه. يعني بازيهاي خوبي براش پيدا بشه.

حالا مونده‌ام از بين HTC Aria ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Acer Liquid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و سامسونگ Wave ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کدومو انتخاب کنم؟راستي گزينه ديگري هم هست؟

ممنون.

ويرايش: ميدونم زياد سوال ميپرسم. راستش بخاطر اينه که سر خريد گوشي فعليم کلاه گنده‌اي سرم رفت. ولي انصافا هرچي بهم بگيد حق داريد! ببخشيد.

L.A.M.P.A.R.D
10-09-2010, 01:40
acer رو که ولش..........چون نمیشه اعتماد کرد..........یعنی اگه خراب بشه کی میخواد درستش کنه
من aria رو بخواطر سیستم عاملش پیشنهاد میکنم......وگرنه wave هم خیلی خوبه:46:

گرافيكار
10-09-2010, 03:31
اگه اوضاع به هم ريخته بازار wawe سر و سامون بگيره
هيچ گوشيي به پاش نميرسه
اسكرين عالي
فيلم برداري توپ
ساپورت فرمتهاي مختلف
و......
من كه پسنديدم
و به زودي ميارمش خونمون

Honradez
10-09-2010, 10:37
ممنون.

يه سوال خيلي مهم دارم. بازيهايي مثل دوتاي زير، روي کدوميک از گوشيهاي HTC Wildfire/Aria/Legend و يا Acer Liquid باز ميشه (اينها هم آندرويدها تو رنج من بودن)؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منتظر پاسختون هستم. بازهم تشکر. :10:

biostar
10-09-2010, 11:13
acer برند خیلی خوبیه..... گوشی هاش هم خوب در امریکا فروش میره اما Liquidچندان خوب نیست !

می تونی هم HD2 بخری !

بنظرم legend بهتر از Aria هست

Honradez
10-09-2010, 12:30
چرا خوب نيست؟

اون سوالم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم جواب بدين ممنون ميشم.

گرافيكار
10-09-2010, 14:24
ببين دوست گلم
من هر جوري دارم نگاه ميكنم به بازار فعلي گوشي ها
ميبينم اين wawe خيلي سره
به نظر من كه اچ تي سي ديگه اون شركت سابق نيست
توي طراحي كه واقعا گند زدن
اچ دي با اون ظاهر مسخره رو زدن بعد خواستن جبران كنن اچ دي ميني رو آوردن كه پشتش چاهارتا پيچ ميخوره
حالا هم كه آريا رو ديدم بازم پشتش پيچ ميخوره كه واقعا تو ذوق ميزنه
اين عكسو ببين

مشخصاتشم كه اصلا با wawe قابل مقايسه نيستن
تنها برتري آريا آندرويد هستش
كه براي من به شخصه مهم نيست

cell_phone
10-09-2010, 15:21
اگه واسه بازی میخوای و پول ایفونم نداری بدی یا از ایفون مثل من خوشت نمیاد .
با این بودجه ویو با سیستم عامل بادا چیز بدی نیس . سخت افزار قوی و پشتیبانی بسیار قوی سامسونگ .
این دوتا بازی هم که شما میخوای برای بادا هم اومده :

میتونی بری بقیه ی بازی ها رو هم ببینی ولی با این قیمت گزینه ی خوبی هست انصافا اما فقط برای فان .
اما هنوز راه برای تکامل بسیار در پیش داره تا به جایگاه اپل در بازی و سرگرمی برسه .

Honradez
10-09-2010, 16:30
بسيار ممنون. خب من جواب اون سوالمو گرفتم. يعني يه ويديويي ديدم از بازي آسفالت 5 تو Acer Liquid. اصلا روون اجرا نميشد. از طرفي تو HTC Legend هم يه بازي کم کيفيت‌تر رو ديدم (صد و خرده‌اي CPUش پايينتره) که اون اصلا چند ثانيه وسطش مي‌ايستاد. خلاصه اينکه بازيهاي با کيفيتو خيلي خوب اجرا نميکردن.

دو تا سوال دارم که حدس ميزنم سوالاي آخرم باشه و ممنون ميشم پاسخ بدين:
1. اينکه ميگن نميشه از App Market آندرويد دانلود کرد قضيه‌اش چيه؟ پس بايد چيکار کرد؟
2. براي مني که با موبايل به اينترنت وصل "نميشم"، آندرويد چه "برنامه"هايي بيشتر از بادا داره؟

بازهم ممنون. :10:

biostar
11-09-2010, 00:08
خوب اون دلیلش تحریم ایران توسط گوگل هست.

یا می تونید خیلی راحت از V-P-N استفاده کنید و گوشی رو در حالت Offline قرار بدین و از مارکت استفاده کنید

و یا از دیگر سایت های اندروید برنامه ها رو دانلود کنید/

Honradez
15-09-2010, 20:46
سلام.

ممنون ميشم اين سوالمو پاسخ بدين: از بين Wave و Legend (حالا که ظاهرا قيمتشون يکي شده) کدوم بهتره؟

منتظرم. مرسي. :10:

rawen.west69
15-09-2010, 22:42
ویو خیلی سرتره...اینجا ببین:

:11:

LiverBarca
16-09-2010, 00:06
ویو بخر....بهتره....

Honradez
16-09-2010, 00:09
آخه يه نکته‌اي وجود داره: اندوريد. اون برنامه‌هايي که اندرويد داره و بادا نداره، چقدر ارزش دارن؟ اصلا کدوماش بدرد ما ايرانيها ميخورن که هميشه تو اينترنت نيستيم؟ اين سوال راستش بدجوري ذهنمو مشغول کرده و خداييش خيلي دوست دارم جوابشو بگيرم.

و ممنون از جوابها.
:46:

hoha881
16-09-2010, 10:43
به نظرم اگه بیشتر نظرت روی بازی هست بهتره یک ایپد تاچ نسل 4 32gigبه همراه گوشی فعلی.(البته اینم تا ابان به قیمت مناسب وارد نمیشه)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته ویو هم گزینه خوبی هست ولی فعلا به قیمت مناسب و گارانتی مطمئن پیدا نمیشه.(بازی هاشم کرک نشدن)
الان موقع مناسبی برای خرید گوشی نیست چون هم ویندوز 7 قراره بیاد و هم به خاطر اول مهر قیمت ها بالاتر رفته.

Iman_m123
16-09-2010, 11:27
به نظر من ویو گوشی خیلی خوبیه ولی فعلا که توی ایران به علت نایاب شدن ( !!! ) قیمتش خیلی گرون شده و حدودا 100 تومن بیشتر شده ، اینم به این دلیل بوده که توی ایران از این گوشی استقبال خوبی شده و نمایندگی ها هم فکر نمیکردن مردم این گوشیو زیاد بخرن به همین دلیل کم شده پس بزار یه چند وقت دیگه بگیر.

و یه چیز دیگه اینه که اگه بخوای برنامه و یا بازی روی ویو بریزی دنگ و فنگ داره یکمی چون باید به اینترنت وصل باشی و ...
ولی در کل گوشی خوبیه :31:

maziarzar
16-09-2010, 22:26
درسته که اندروید بازی های باگرافیک بالا یی داره اما لگند قابلیت اجرای بازی های سنگین رو نداره
درکل به جز سیستم عامل ویو بهتره

Honradez
19-09-2010, 09:06
بسيار متشکرم.

فقط يه چيزي: بادا در قياس با سيمبين 3 که جديد اومده چطوره؟

:10:

Lt.Ali
19-09-2010, 09:29
HTC Aria بهتـر هست و از همه مهم تـر سیستم عامل خوبـی داره ؛ و کیفیت ساخت بالایی :40:

Honradez
19-09-2010, 09:33
مرسي ولي من ديگه بيخيال اندرويد شدم. الان فقط نميدونم که:

بادا در قياس با سيمبين 3 که جديد اومده چطوره؟

:10:

hoha881
19-09-2010, 10:12
سیمبین 3 هنوز نیومده.توی برنامه هم فکر نکنم به بادا برسه.توی اکثر کشور ها هر کی واسه بادا یک برنامه بنویسه که توسط سامسونگ مورد قبول باشه براش یک عدد ویو رایگان ارسال می کنن و اگه بین 10 تای برتر باشه جایزه دلاری میدن.اگه نوکیا هم سر کیسه روشل کنه و به برنامه نویسا پول بده و برای سیستم عاملش هزینه کنه ممکنه به بادا برسه.

tired friend
19-09-2010, 10:25
سیمبین 3 هنوز نیومده.توی برنامه هم فکر نکنم به بادا برسه.توی اکثر کشور ها هر کی واسه بادا یک برنامه بنویسه که توسط سامسونگ مورد قبول باشه براش یک عدد ویو رایگان ارسال می کنن و اگه بین 10 تای برتر باشه جایزه دلاری میدن.اگه نوکیا هم سر کیسه روشل کنه و به برنامه نویسا پول بده و برای سیستم عاملش هزینه کنه ممکنه به بادا برسه.
چه خوب کسی می تونه نرم افزار نویسندگیشو بده؟:13:ویو موندم دوباره میاد یا نه.چون سوپرو آملود دیگه تعطیل داره می کنه.من برم 460بخرم؟خوبه؟البته نو با با گارانتی نه دست دو.:10:بخرم؟داداش به تو هم پیشنهاد می کنم ویو بگیری به کار منو تو ویوو خیلی میاد.:10:من تا 600 رفتم فقط میلستونو دیزایر خوبن که ویو بنظرم برا ما بهتره.:10:ولی نمی دونم کی دوباره میاد.:18:

hoha881
19-09-2010, 10:32
باید sdk bada رو از خود سایتش دانلود کنی.
زبان برنامه نویسیش هم شبیه c++ هست.
توی قسمت مسابقش میگه کشور شماهمچین امکانی وجود نداره.

Honradez
19-09-2010, 12:43
ولي خيليا ميگن سيمبين چون تجربه بهتري داره ميتونه نسخه جديدش خيلي موفقتر بشه - حتي موفقتر از بادا.

hoha881
20-09-2010, 10:57
احتمالا تا عید معلوم میشه کدوم یکی بهتره
ولی من فیلم کار با بروسر e7 رو دیدم.سیستم عاملشون کند بود و توی zoom out با اینکه صفحه رو کامل لود کرده با کندی و شطرنجی شدن رو به رو میشد.
رزولیشنشون هم که پایین تر هست.
فقط یک قابلیت usb host اضافه دارن که اونم همیشه باید یک کابل اضافه توی جیبت باشه.

maziarzar
20-09-2010, 11:41
4تا گوشی سیمبین3 در راه هست

Honradez
20-09-2010, 11:52
اوهوم. من مشکلي ندارم که صبر کنم. برتري سيمبينهاي جديد نسبت به ويو بنظرم اينه که بازيها و برنامه‌هاي ورژنهاي قديم سيمبينو هم ساپورت ميکنن. منتها من فکر ميکنم بيشتر اونها رو بصورت جاوا هم ميشه پيدا کرد، درست ميگم؟

hoha881
20-09-2010, 12:14
ساپورت برنامه های ورژن های قبلی رو من نشنیدم ولی برنامه های جاوا هم کم نیستن.بهترین حالتی که میتونه واسه سیمبین 3 اتفاق بیفته اینه که علاوه بر امدن بازی های خوب براش بشه برنامه هاش رو کرک کرد.
البته با ساپورت ovi از ایران به راحتی میشه از قابلیت های gps گوشی های سیمبین 3 هم استفاده کرد که توی ویو باید متوصل به برنامه های جاوا و گوگل مپ شد.(البته مایکروتل قول نرم افزار باداش رو داده ولی هنوز که نیومده)
در کل فکر کنم قیمت این سری جدیدش گرون باشه و 200 حداقل از ویو گرونتر بیاد

Honradez
20-09-2010, 12:31
ساپورت برنامه های ورژن های قبلی رو من نشنیدم ولی برنامه های جاوا هم کم نیستن.بهترین حالتی که میتونه واسه سیمبین 3 اتفاق بیفته اینه که علاوه بر امدن بازی های خوب براش بشه برنامه هاش رو کرک کرد.
البته با ساپورت ovi از ایران به راحتی میشه از قابلیت های gps گوشی های سیمبین 3 هم استفاده کرد که توی ویو باید متوصل به برنامه های جاوا و گوگل مپ شد.(البته مایکروتل قول نرم افزار باداش رو داده ولی هنوز که نیومده)
در کل فکر کنم قیمت این سری جدیدش گرون باشه و 200 حداقل از ویو گرونتر بیاد
خب حالا اگر سيمبينهاي جديد بتونن برنامه‌ها و بازيهاي ويرايشهاي قبليو اجرا کنن، به نظر شما بهتره سراغ اونها برم يا به ويو و جاوا اکتفا کنم؟ (درواقع من بحثم بادا و سيمبين 3 نيست. اون رو گذر زمان بايد تعيين کنه. ولي ميخوام بدونم جاوا ميتونه جاي سيمبينهاي قبليو بگيه يا نه.)

hoha881
20-09-2010, 15:38
تعداد بازی که از یک حد گذشت فکر کنم دیگه کمیت زیاد مهم نباشه و کیفیت بازی ها حرف اول رو بزنه.
مثلا اگه یک ماشین سواری باگرافیک داشته باشی به نظرم قد 100 تای جاوا بیرزه
البته رایگان نبودن فوتبال ویو هم یک مسئله هست
بازی های کم حجم هم اگه نواوری یا خلاقیت داشته باشن یا فیزیک بازیشون قوی باشه ارزش بازی رو دارن.
جاوا فکرکنم نتونه جای سیمبین های قبلی رو بگیره ولی کار راه انداز هست.
بادا هم چون تازه 4 ماه بیشتر نیومده پیشرفت خوبی داشته.
توی زمینه بازی و برنامه اول ios بعد android هست.
در ضمن ویندوز فون7 رو نباید از یاد برد .از لحاظ اینکه مایکروسافت خودش تولیدکننده اکثر نرم افزار ها مورد استفاده هست .
و در اخر اگه بادا -- بشه به نظر خودم تا همین حالا اون قدر بازی داره که تا جلوی هیچ سیستم عامل دیگه ای کم نیاره

SAEEDSAMSUNG
20-09-2010, 16:44
به نظر من باید صبر کنید. مثل من که هر دو تا گوشیمو (i8000 و i9000 ) فروختم و هنوز گوشی نخریدم و الان بدون گوشی هستم. میخواستم آیفون 4 بخرم دیدم پول دور انداختنه. الانم هرچی فکر میکنم هیچ گوشی به نظرم نمیرسه . تو یه آگهی دیدم که یه نفر HTC EVO 4 G رو به شرط کارکردن سیمکارت ایرانسل و همراه اول میفروخت 900 تومن. شما به نظر من صبر کن چون منی که میخوام گوشی 800 تومنی بخرم هیچی به نظرم نمیرسه!

WAVE : من باهاش کار کردم دکمه BACK نداره حالت گرفته میشه! درضمن بازی های توپش همش پولیه . اینترنت هم حال نمیده! صفحش هم کوچیکه ! چون فلزیه بدجور داغ میکنه. اینا چیزایی بود که به نظرم رسید

من جای شما باشم صبر میکنم که WIN 7 و SIMBIAN 3 بیاد اونوقت با خیال راحت گوشی دلخواهمو انتخاب میکنم. درضمن به هیچ عنوان ملاک خریدن گوشی براتون این چیزا نباشه چون من تجربه تلخی داشتم:
1-دوربین (عکس)
2-دوربین ( فیلم )
3-دیدن فیلم !
4-حافظه مثلا 16 گیگ!

موفق باشی

Honradez
20-09-2010, 18:14
به نظر من باید صبر کنید. مثل من که هر دو تا گوشیمو (i8000 و i9000 ) فروختم و هنوز گوشی نخریدم و الان بدون گوشی هستم. میخواستم آیفون 4 بخرم دیدم پول دور انداختنه. الانم هرچی فکر میکنم هیچ گوشی به نظرم نمیرسه . تو یه آگهی دیدم که یه نفر HTC EVO 4 G رو به شرط کارکردن سیمکارت ایرانسل و همراه اول میفروخت 900 تومن. شما به نظر من صبر کن چون منی که میخوام گوشی 800 تومنی بخرم هیچی به نظرم نمیرسه!

WAVE : من باهاش کار کردم دکمه BACK نداره حالت گرفته میشه! درضمن بازی های توپش همش پولیه . اینترنت هم حال نمیده! صفحش هم کوچیکه ! چون فلزیه بدجور داغ میکنه. اینا چیزایی بود که به نظرم رسید

من جای شما باشم صبر میکنم که WIN 7 و SIMBIAN 3 بیاد اونوقت با خیال راحت گوشی دلخواهمو انتخاب میکنم. درضمن به هیچ عنوان ملاک خریدن گوشی براتون این چیزا نباشه چون من تجربه تلخی داشتم:
1-دوربین (عکس)
2-دوربین ( فیلم )
3-دیدن فیلم !
4-حافظه مثلا 16 گیگ!

موفق باشی
چقدر فکر ميکنيد لازمه صبر کنم؟

maziarzar
20-09-2010, 18:47
ان8 که سیمبین3^داره که مهر ماه میاد ولی اولین ویندوز سون رو نمی دونم

Honradez
20-09-2010, 19:24
بعد يه چيزي: کيفيت سيمبينهاي قبلي (مثلا 9.4) نسبت به جاوا در بازيها چقدر فرق داره؟ خيلي بيشتره؟

ويرايش: ويندوز موبايل 7 که بياد، مگه ميشه با 500 تومن يکيشو خريد؟

maziarzar
21-09-2010, 18:58
بله خیلی بهتره
نمی دونم ولی احتمالش زیاده

Honradez
21-09-2010, 20:05
بله خیلی بهتره
نمی دونم ولی احتمالش زیاده
1- آخه مثلا بازي جنرالز 4 براي هردو (سيمبين 9.4 و جاوا) که چک کردم، با يه رزولوشن بود (360x640 که رزولوشن هم سيمبينهاي جديد و هم N97 و اينهاست):

مگه جز رزولوشن براي اين بازيها فاکتوري هم هست؟

2- ميتونم بگيد کدوم گوشي احتمالش بيشتره و اينکه چقدر لازمه صبر کنم؟

بسيار ممنون. :46:

SAEEDSAMSUNG
22-09-2010, 09:22
بعد يه چيزي: کيفيت سيمبينهاي قبلي (مثلا 9.4) نسبت به جاوا در بازيها چقدر فرق داره؟ خيلي بيشتره؟

ويرايش: ويندوز موبايل 7 که بياد، مگه ميشه با 500 تومن يکيشو خريد؟

احتمال میدم(طبق تجربه) که وین موبایل 7 اگه بیاد قیمت گوشی هاش از 500 به بالاست .چون سخت افزار گوشی هاش بالاست. ولی به نظر من آندروید سیستم عامل بهتریه . حتی تو مراسم تشییع جنازه ای که مایکروسافت تشکیل داد ، تمام سیستم عاملهای دیگه از جمله مک رو تشییع کرد جز آندروید .خود مایکروسافت هم فهمیده که با آندروید نمیتونه شوخی کنه! در کل اگه مثل من پولدار نیستی و نمیتونی 6 ماه یک بار گوشی عوض کنی و گوشی میخوای که کمه کم 1 سال و نیم دستت باشه . 2 ماه صبر کن . ( البته من جدا از i8000 خسته شدم و مجبور شدم بفروشمش و i9000 رو به خاطر این زود فروختم که مشتری خیلی خوب براش گیر آوردم )

چقدر فکر ميکنيد لازمه صبر کنم؟

به نظر من 2 ماه صبر کنید . من که میخوام 2 ماه صبر کنم.

---------- Post added at 11:22 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

1- آخه مثلا بازي جنرالز 4 براي هردو (سيمبين 9.4 و جاوا) که چک کردم، با يه رزولوشن بود (360x640 که رزولوشن هم سيمبينهاي جديد و هم N97 و اينهاست):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمگه جز رزولوشن براي اين بازيها فاکتوري هم هست؟

2- ميتونم بگيد کدوم گوشي احتمالش بيشتره و اينکه چقدر لازمه صبر کنم؟

بسيار ممنون. :46:

درضمن من متوجه شدم که شما خیلی بازی براتون مهمه! دوست عزیز اگه خیلی بازی براتون اهمیت داره پیشنهاد میکنم ipod بگیری و نسل 4 ش دو ماه دیگه میاد ایران که امکانات توپی داره از جمله دوربین. بازی هاش واقعا با کیفیته و میتونی از اپل استور خرید هم بکنی . کرک شدش هم زیاده

Honradez
22-09-2010, 09:33
احتمال میدم(طبق تجربه) که وین موبایل 7 اگه بیاد قیمت گوشی هاش از 500 به بالاست .چون سخت افزار گوشی هاش بالاست. ولی به نظر من آندروید سیستم عامل بهتریه . حتی تو مراسم تشییع جنازه ای که مایکروسافت تشکیل داد ، تمام سیستم عاملهای دیگه از جمله مک رو تشییع کرد جز آندروید .خود مایکروسافت هم فهمیده که با آندروید نمیتونه شوخی کنه! در کل اگه مثل من پولدار نیستی و نمیتونی 6 ماه یک بار گوشی عوض کنی و گوشی میخوای که کمه کم 1 سال و نیم دستت باشه . 2 ماه صبر کن . ( البته من جدا از i8000 خسته شدم و مجبور شدم بفروشمش و i9000 رو به خاطر این زود فروختم که مشتری خیلی خوب براش گیر آوردم )

به نظر من 2 ماه صبر کنید . من که میخوام 2 ماه صبر کنم.

---------- Post added at 11:22 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

درضمن من متوجه شدم که شما خیلی بازی براتون مهمه! دوست عزیز اگه خیلی بازی براتون اهمیت داره پیشنهاد میکنم ipod بگیری و نسل 4 ش دو ماه دیگه میاد ایران که امکانات توپی داره از جمله دوربین. بازی هاش واقعا با کیفیته و میتونی از اپل استور خرید هم بکنی . کرک شدش هم زیاده
آقا خيلي ممنون از راهنمايي. (و همچنين آقا مازيار) :11:

فقط يه چيزي: دو ماهي که ميگين صبر کنم منظورتون بخاطر کدوم گوشيه؟

(درمورد آيپاد هم راستش اونقدر ديگه عشق بازي نيستم :46: )

SAEEDSAMSUNG
22-09-2010, 09:40
ببینید الان desire گرونتر از 500 تومنه. من میخواستم اون گوشی رو به شما پیشنهاد بدم. تا دو ماه دیگه desire hd میاد و htc desire میشه 500 شایدم کمتر و گزینه خوبی میشه برای خرید.

گوشی وین 7 هم ممکنه یه دونه بیاد و قیمتش 500 باشه. اگه سامسونگ تولید کنه که حتما 500 تومنه. ولی اگه htc تولید کنه بیشتر از 500 تومنه ولی خوبیش اینه که قیمت گوشی های دیگه Htc میاد پایین .و i9000 سامسونگ هم تا دو ماه دیگه ارزون میشه

درضمن ممکنه شما تا دو ماه دیگه پولدارتر بشید.:31:

Honradez
22-09-2010, 09:44
ببینید الان desire گرونتر از 500 تومنه. من میخواستم اون گوشی رو به شما پیشنهاد بدم. تا دو ماه دیگه desire hd میاد و htc desire میشه 500 شایدم کمتر و گزینه خوبی میشه برای خرید.

گوشی وین 7 هم ممکنه یه دونه بیاد و قیمتش 500 باشه. اگه سامسونگ تولید کنه که حتما 500 تومنه. ولی اگه htc تولید کنه بیشتر از 500 تومنه ولی خوبیش اینه که قیمت گوشی های دیگه Htc میاد پایین .و i9000 سامسونگ هم تا دو ماه دیگه ارزون میشه

درضمن ممکنه شما تا دو ماه دیگه پولدارتر بشید.:31:
اون عامل پولدار شدنو که فکر کنم بهتره صرفنظر کنيم ازش!! :31:

ولي اگه اينطور که ميگيد باشه خيلي خوبه. چون هم ديزاير گوشي عالي‌ايه و هم ويندوز فون 7 باتوجه به حداقلهايي که اعلام کرده اگه بشه با 500 تومن خريد خيلي خوبه.

متشکرم. :46: