PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدم های cisco

JAVADGO
10-09-2010, 00:25
سلام عیدتون مبارک
یه سوال راجبه کیفیت مدم های شرکت cisco داشتم کیفیتش چه جوریه؟

امروز که تو پاراژ ایرانیان بودم دیدم چنتا از مغازه ها اورده بودن قیمتاشم بدک نبود حالا میخواستم بدونم کسی تا به حال استفاده کرده یا نه؟
کلا برای خرید بهم پیشنهاد میدید یا نه ؟
من دنبال یه مدم وایرلس سری n هستم قیمت حدودی هم 60 تومن براش کنار گزاشتم

JAVADGO
10-09-2010, 07:28
این که از دیشب تا حالا کسی جوابی نداده یعنی کسی از این برند مدم نداره یا دوستان لطفشون کم شده؟:41:

البته از این که 2 پست پیاپی دادم معذرت میخوام.

Mig33
10-09-2010, 08:53
والا من یه مودم linksys 120n ( وایرلس ) دارم وراضی هستم

alidata2010
10-09-2010, 08:56
فکر نمیکنم افراد زیادی از این نوع مودم داشته باشند منم زاکسل دارمو راضیم:31:

MILAD99
10-09-2010, 09:14
سلام عیدتون مبارک
یه سوال راجبه کیفیت مدم های شرکت cisco داشتم کیفیتش چه جوریه؟

امروز که تو پاراژ ایرانیان بودم دیدم چنتا از مغازه ها اورده بودن قیمتاشم بدک نبود حالا میخواستم بدونم کسی تا به حال استفاده کرده یا نه؟
کلا برای خرید بهم پیشنهاد میدید یا نه ؟
من دنبال یه مدم وایرلس سری n هستم قیمت حدودی هم 60 تومن براش کنار گزاشتم

والا من یه مودم linksys 120n ( وایرلس ) دارم وراضی هستم

سلام منم Linksys WAG120N دارم. مطمئن باش هیچ مدمی بهتر از سیسکو پیدا نخواهی کرد. قیمت این مدل 80 ت.من هست و درسته که قیمتش از بقیه مودم ها 20 تومن گرونتره ولی واقعا ارزش داره.
QC Checked :10:

Mig33
10-09-2010, 09:32
البته یه مشکلی که برای من پیش اومده که باید بهت بگم اینه که بعضی سایت ها که با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروف میشن رو باز نمیکنه مثل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
زنگ زدم شرکت لایزر که adsl ازشون گرفتم گفتند مشکل مال مودمته !!! ( میتونه حرفشون درست باشه چون وقتی مودمو میزارم رو بریدج مود درست میشه ولی در حالت وایرلس اصلا این سایت ها رو باز نمیکنه ) تا حالا هم مشکلم حل نشده و واقعا هم نمی دونم چیکار کنم اگه کسی راهی میدونه بگه ممنون میشم .

Mr.Pooya
10-09-2010, 11:57
سلام
منم LINKSYS WAG120N دارم . تا حالا راضی بودم . خودم از لن استفاده میکنم و وایرلسش را تست نکردم تا حالا ، ولی شنیدم که این مودم وایرلس قوی نداره اگه میخوای همین مارک قوی تر بخری باید بیشتر خرج کنی و میتونی این مدل ها را بخری
LINKSYS WAG160N : قیمت حدود 130 . وایرلسش از قبلی قویتر شده و سرعتش هم بیشتره .
LINKSYS WAG320N : اطلاعاتی ازش ندارم .

joe_satriani
10-09-2010, 12:07
با سلام
ببينيد ، برند سيسكو چيز ناياب و كمي نيست
برندي معروف هست مخصوصا در خصوص شبكه و اينترنت
ميتونيد با اطمينان همچين مودم هايي رو خريداري و استفاده كنيد

موفق باشيد.

XSS
10-09-2010, 14:58
سیسکو معتبرترین مارک در تجهیزات شبکه و ارتباطات هست. سازمان های دولتی آمریکا از تجهیزات مخابراتی سیسکو استفاده میکنن و بیشتر تجهیزات ستون فقرات اینترنت ساخت شرکت سیسکو هست.

در مورد WAG120N هم با دوستان موافق نیستم. برد WAG120N همانند مدل های هم رده خودش در تمامی مارک ها هست. یادمون باشه بهره آنتن این مدل 1.8 dBi هست و جز مدل هایی هست که برای مصارف خانگی و جاهای نه چندان بزرگ (Small Home & Small Office) استفاده میشه.
اگر خونتون یا محل کارتون بزرگتره این شما هستید که باید مقدار SOM شبکه خودتون رو محاسبه کنید و دستگاهی با بهره آنتن مناسب خریداری کنید که توی پوشش وایرلس مشکلی نداشته باشید. همین سری WAG دارای مدل های WAG160N و WAG320N هم هست که به ترتیب دارای بهره آنتن 2 dBi و 4 dBi هستند.

اگر از نظر مالی مشکلی ندارید هیچوقت تجهیزات سیسکو رو به مارک دیگه ای ترجیح ندید.

saeed666
10-09-2010, 16:06
سیسکو معتبرترین مارک در تجهیزات شبکه و ارتباطات هست. سازمان های دولتی آمریکا از تجهیزات مخابراتی سیسکو استفاده میکنن و بیشتر تجهیزات ستون فقرات اینترنت ساخت شرکت سیسکو هست.

در مورد WAG120N هم با دوستان موافق نیستم. برد WAG120N همانند مدل های هم رده خودش در تمامی مارک ها هست. یادمون باشه بهره آنتن این مدل 1.8 dBi هست و جز مدل هایی هست که برای مصارف خانگی و جاهای نه چندان بزرگ (Small Home & Small Office) استفاده میشه.
اگر خونتون یا محل کارتون بزرگتره این شما هستید که باید مقدار SOM شبکه خودتون رو محاسبه کنید و دستگاهی با بهره آنتن مناسب خریداری کنید که توی پوشش وایرلس مشکلی نداشته باشید. همین سری WAG دارای مدل های WAG160N و WAG320N هم هست که به ترتیب دارای بهره آنتن 2 dBi و 4 dBi هستند.

اگر از نظر مالی مشکلی ندارید هیچوقت تجهیزات سیسکو رو به مارک دیگه ای ترجیح ندید.

سلام...

ضمن تایید حرفای دوست خوبمنون ، منم 120n دارم و راضیم ! البته وایرلسش نسبت به 160n ضعیف تره ! چون basic هست .

اما برای کاربرد خانگی هیچ مشکلی نداره !

قیمتشم مطمینم که تو تهزان با 67 تا 70 میتونی بخری.

Mr.Pooya
10-09-2010, 16:35
سلام...

ضمن تایید حرفای دوست خوبمنون ، منم 120n دارم و راضیم ! البته وایرلسش نسبت به 160n ضعیف تره ! چون basic هست .

اما برای کاربرد خانگی هیچ مشکلی نداره !

قیمتشم مطمینم که تو تهزان با 67 تا 70 میتونی بخری.

سلام

من همین یک هفته پیش بود خریدم با گارانتی ساخت سیستم 72500 تومان . تا الان هم راضی بودم و از وایرلس تا حالا استفاده نکردم از لن استفاده می کنم .

MILAD99
10-09-2010, 17:50
خوب ظاهرا قیمتش هم اومده پایین تر و حدود 70 شده. قطعا بهترین گزینه هست.

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:47 PM ----------

البته یه مشکلی که برای من پیش اومده که باید بهت بگم اینه که بعضی سایت ها که با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروف میشن رو باز نمیکنه مثل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدزنگ زدم شرکت لایزر که adsl ازشون گرفتم گفتند مشکل مال مودمته !!! ( میتونه حرفشون درست باشه چون وقتی مودمو میزارم رو بریدج مود درست میشه ولی در حالت وایرلس اصلا این سایت ها رو باز نمیکنه ) تا حالا هم مشکلم حل نشده و واقعا هم نمی دونم چیکار کنم اگه کسی راهی میدونه بگه ممنون میشم .
!! از مودم! نه بابا!

من هر روز از درگاه بانک تجارت و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] های دیگه لاگین میکنم و راحت وا میشه.