PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گاز سوز کردن خودرو چه بلایی بر سر خودروی شما میاورد

sangig
10-09-2010, 00:20
ایا می دونستید گاز سوز کردن خودرو بعد از حد اکثر بعد از 4_5 سال موتور خودروی شما را نابود می کند؟

irinn65
10-09-2010, 02:55
ایا می دونستید گاز سوز کردن خودرو بعد از حد اکثر بعد از 4_5 سال موتور خودروی شما را نابود می کند؟
اگه همش از گاز استفاده بشه درسته نابود میشه چون در اصل برای بنزین ساخته شده!
اما باید به نکته ای توجه کرد اینه که کارخانه ای بودن گاز خودرو نه شرکتی بهتر هستش
اما اگه خودرو پایه گاز سوز باشه هیچ وقت موتور نابود نمیشه چون سوخت اصلیش گازه...

SAEEDSAMSUNG
10-09-2010, 20:08
مثلا 206 وی 10 موتورش بعد از چه مدتی تو خرج می افته به خاطر گازش؟

irinn65
10-09-2010, 22:11
مثلا 206 وی 10 موتورش بعد از چه مدتی تو خرج می افته به خاطر گازش؟
وی 10 که دیگه تولید نمیشه اما امیدوارم دوباره تولید شه ...موتورش پایه گازسوزه و هیچ وقت تو خرج نمی افته چون سوخت اصلیش پایه گازه دوست من همیشه میشه گاز زد...
فقط وی10و ال ایکسEF7پایه گازسوز انقلابی در خودروی گازسوزن که متاسفانه هر دو هم تولید نمیشن!!

M A M M U T
10-09-2010, 22:15
گاز سوز کردن خودرو چه بلایی بر سر خودروی شما میاورد
پدرشو در میاره.سوپاپ و سیلند رو داغون می کنه.

MOHAMMAD2010
10-09-2010, 22:25
وی 10 که دیگه تولید نمیشه اما امیدوارم دوباره تولید شه ...موتورش پایه گازسوزه
مطمئنی موتور v10 پایه گاز سوزه !؟ مگه همون TU5 نیست ؟ TU5 که پایه گاز سوز نیست !

MCI
11-09-2010, 13:16

بله دوست عزیز دیگه میشه گفت همه ایران از این قضیه اگاهن و میفهمن که گاز چه بلایی سره ماشینشون می یاره.
ولی از روی ناچاری میرن و استفاده میکنن.:41:
حالا شما اگه پیشنهادی برای رفع این مشکل دارید بفرمایید .:46:

Penryn
11-09-2010, 13:32
سوپر CNG نصب کن تا تأثیرات منفی گاز کمتر شه.تاپیکش رو خودم زدم بگرد پیدا مکنی

pooria-ir
11-09-2010, 13:48
این v10 تا اونجایی که میدونم پایه گازسوز نیستش،و گاز رو بهش خروندن !!!
تنها گازسوز همون ef7 هستش که اینحوری که مشخصه فعلا تولیدش متوقف شده،کسی اطلاع دقیق داره در مورد ابن قضیه ؟

REGISTERED-USER
11-09-2010, 22:13
این v10 تا اونجایی که میدونم پایه گازسوز نیستش،و گاز رو بهش خروندن !!!
تنها گازسوز همون ef7 هستش که اینحوری که مشخصه فعلا تولیدش متوقف شده،کسی اطلاع دقیق داره در مورد ابن قضیه ؟

تولید متوقف شده ؟ دارن روزی چند صد تا میسازن اینا ! ولی بنزینی چون تجهیزات گازش از خارج میاد و اون گیر نمیاد ! بزای همین پایه گاز سوز (EF7) ولی دوگانه سوزش رو خیلی کم میدن بیرون ثبت نامی ها هم زیاد هستند ... حساب کن من رفتم برج 2 برای تحویل ماشین، از هر 10 نفر که میومد نمایندگی زیبایی برای ثبت نام ، 6 نفر میگفتند EF7 دوگانه سوز میخواهیم ! :8:

amirr13
11-09-2010, 22:56
من امروز با یکی از دوستام تو ایساکو حرف زدم ، اون میگفت چند وقتیه ایران خودرو تو گاز به مشکل خورده و رفع میشه
فعلا دو گانه سوز EF7 ثبت نام نمیکنن
3 روز پیش دوستم رفت بگیره اما بنزینیشو مشکلی نیست

از هر 10 نفر که میومد نمایندگی زیبایی برای ثبت نام ، 6 نفر میگفتند EF7 دوگانه سوز میخواهیم !
عالی در اومده EF7 ها
خودم دارم و دارم میگم ، حدود 9000 تا بتهاش رفتم فقط دو تا باک بنزین زدم ، یه کله رو گاز بوده ، تازه تو صف گاز هم فکر کن حدود 1 ساعت یه کله با کولر روشن بوده
فقط از روز اول دسته موتورش صدا میخورد ، اونایی که میگیرن حواسشون بهش باشه
یه صدای تیک تیک میده موقع شروع حرکت که بعد زیاد میشه

irinn65
11-09-2010, 23:52
مطمئنی موتور v10 پایه گاز سوزه !؟ مگه همون TU5 نیست ؟ TU5 که پایه گاز سوز نیست !
100%مطمئنم کاتالوگشم الان جلوی رومه....نوشته وی10 اینبار با موتور پایه گازسوز

irinn65
12-09-2010, 00:16
من امروز با یکی از دوستام تو ایساکو حرف زدم ، اون میگفت چند وقتیه ایران خودرو تو گاز به مشکل خورده و رفع میشه

عالی در اومده EF7 ها
خودم دارم و دارم میگم ، حدود 9000 تا بتهاش رفتم فقط دو تا باک بنزین زدم ، یه کله رو گاز بوده ، تازه تو صف گاز هم فکر کن حدود 1 ساعت یه کله با کولر روشن بوده
ازش میپرسیدی بالاخره کی شروع میشه ثبت نام گاز سوز EF7 ؟

REGISTERED-USER
12-09-2010, 00:25

عالی در اومده EF7 ها

مال من این صدا رو نداره

دیروز از اهواز رفتم دزفول و برگشتم با یک باک گاز فقط اونم 900 تومن :27: ... هنوز یه خونه اش هم پره !

سرعت هم پلیس نبود 140 پایینتر نرفتم :27:

الحق موتور وحشتناکی داره ... توپ ... خوراکش هم گازه فقط گاز بزن و برو ...

آرشین
12-09-2010, 20:39
این تاپیک عنوان و محتواش کلا غلطه