PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجزه کپی کردن در یک پوشه ویندوز 7

ila
09-09-2010, 23:11
من مدتی قبل اومدم یک فولدر رو تویپراپرتیسش کاری کردم که با اکانت های دیگه اگه کسی اومد بازش کنه و باز نشه
بعد میخواستم سیستم عوض کنم اومدم و همون کاری یعنی no share بداشتم ولی بعد که سیستم ریختم دوباره همونجوریه
یعنی الان هیچ فایلی نمیتونم داخل پوشه قرار بدم این پیغام رو میده
چیکار کنم درست شه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir Varasteh
09-09-2010, 23:28
شما باید از سربرگ Security هم محدودیت ها رو برداری.

ebicross
09-09-2010, 23:36
توی همون Properties در سربرگ Security گزینه ی Edit رو بزنید و یک Premission با نام Everyone ایجاد کنید و بهش دسترسی کامل بدین.

ila
10-09-2010, 11:54
نه نشد
هر کاری کردمباز هم همین پیغام رومیده

spyesi
10-09-2010, 12:17
میشه از تب security فودلرتون عکس بزارین؟
شاید بشه کمک کرد؟
;);)

Dew Drop
10-09-2010, 16:22
سلام
شما این فایل رو دانلود کنید بعد فایل owenership.reg رو اجرا کنید
بعد رو اون پوشه shift رو بگیرید کلیک راست کنید و take owenership رو بزنید بعد بازش کنید.
ببینید مشکلتون حل میشه.

alireza1411
10-09-2010, 16:27
سلام
بعد رو اون پوشه shift رو بگیرید کلیک راست کنید و take owenership رو بزنید بعد بازش کنید.
ببینید مشکلتون حل میشه.

منم این مشکل رو داشتم. مجبور شدم کل فولدر برنامه هام رو کپی کنم و بعد دیلیتش کنم. بعد هم فولدر کپی شده رو جوری که میخواستم گذاشتم تو شبکه.

alireza1411
10-09-2010, 16:56
سلام
ببینید مشکلتون حل میشه.

چیز جالبی بود. ممنون. من تست کردم کار میکنه.

راه دیگه ای هم پیدا کردم تو هلپ ویندوز.
اول راست کلیک میکنیم میریم تب security. رو گزینه ی advanced کیک میکنیم. تو تب owner میریم. یه سری یوزر ها اونجا اسمشون هست. باید خودمون رو به جای مالک قبلی بزاریم. اگه اسممون اونجا نباشه باید این طوری عمل کنیم که:
واسه این کار رو گزینه ی edit کلیک میکنیم. گزینه ی other groups or users کلیک میکنیم. میزنیم advanced و بعد میزنیم find now. یه سری اسم میاد. اسم خودمون رو باید پیدا کنیم. مثلا اگه یه ویندوز خودمون ریخته باشیم و یه اکانت به نام خودمون اسم ما اونجا هست :
مال من اینه:
ALIREZA-PC\Administrator
ok میزنیم. تو پنجره ی قبلی هم قبل از زدن ok یه چک باکس داره که نوشته :
eplace owner on subcontainers and objects
اینم میزنیم که واسه پوشه های زیر مجموعه هم فعال شه. رو اسم خودمون تو کادر change owner to که تازه اضافه کردیم کلیک میکنیم. حالا گزینه ی ok رو میزنیم. همه پنجره ها رو اوکی میزنیم و میبندیم. حالا فولدر مال ما شده.:31: من رفتم اونر های قبلی و بخش پرمیشنز رو هم تغییر دادم که فقط خودم دسترسی داشته باشم. قبلا رو اوری وان بود و من مالک نیودم و نمیتونستم مال خودم بکنمش.
The owner of the object controls how permissions are set on the object and to whom permissions are granted.
The Take Ownership permission on an object or the Restore files and directories user right are the minimum requirements to complete this procedure. Review the details in "Additional considerations" in this topic.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] To take ownership of a file or folder

Open Windows Explorer, and then locate the file or folder you want to take ownership of.
Right-click the file or folder, click Properties, and then click the Security tab.
Click Advanced, and then click the Owner tab.
Click Edit, and then do one of the following:

To change the owner to a user or group that is not listed, click Other users and groups and, in Enter the object name to select (examples), type the name of the user or group, and then click OK.
To change the owner to a user or group that is listed, in the Change owner to box, click the new owner.

(Optional) To change the owner of all subcontainers and objects within the tree, select the Replace owner on subcontainers and objects check box.

Additional considerations

An administrator can take ownership of any file on the computer.
Assigning ownership of a file or a folder might require you to elevate your permissions by using User Access Control.
To open Windows Explorer, click Start, point to All Programs, click Accessories, and then click Windows Explorer.
You can transfer ownership in two ways:

The current owner can grant the Take Ownership permission to others, allowing those users to take ownership at any time. A user granted the Take Ownership permission can take ownership of the object or assign ownership to any group that the user is a member of.
A user who has the Restore files and directories privilege can double-click Other users and groups and choose any user or group to assign ownership to.

The Everyone group no longer includes the Anonymous Logon group.