PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Ulead Video Studio 10 در Windows 7 x64

PaRkOr
09-09-2010, 13:06
سلام بر اساتید
دوستان در ویندوز سون 64 بیتی، وقتی یولید رو باز میکنم، مونیتور سیاه میشه و بعد دوباره روشن میشه و نرم افزار میاد بالا
اما ...
به نظر میرسه که اصلا شناسایی نکرده کارت گرافیکم رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پنجره پریویو برای همه ی فرمت ها سیاهه و فقط بعضی از avi ها رو نشون میده که البته صدا هم ندارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آپ دیت جدید گرافیکم رو هم دانلود و نصب کردم. اما هیچ فایده ای نداشت

روی xp خیلی راحت جواب میداد. اما نمیدونم رو سون چه مرگیش میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من از خصوصیت فوق العاده ی یولید که هنگام خروجی گرفتن میتونی گزینه ی Same as source clip رو انتخاب کنی رفتم سراغش

واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم.کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون

یا هووووووووووووو

++morteza
12-09-2010, 21:37
فكر كنم اصلا رو سون نبايد نصب بشه .

PaRkOr
15-09-2010, 00:29
ممنون دوست عزیز

اما یه مثلی میگه که کار نشد نداره

دوستان شدیدا منتظر راه حل های شما هستم

باز هم ممنون از آقا مرتضی عزیز :11:

یا هوووووووووووو

Razel
15-09-2010, 01:07
دوست عزیز ، برای این نسخه یک Service Pack 1 و یک vista Patch اختصاصی از شرکت یولید ارائه شده که مشکلاتش رو حل می کنه. من خودم در ویندوز سون 64بیتی بدون مشکل استفادش می کنم.

لینک دانلود مستقیم از خود سایت یولید (حجم 42 مگابایت):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لینک های دیگه:

پیشنهاد میکنم از نسخه های بالاتر استفاده کنی که این مشکلو ندارن.

موفق باشید.

alavinejad
02-03-2011, 20:09
خیلی ممنون بابت سرویس پک مشکلم حل شد،خدا خیرت بده

hamid101010
04-04-2012, 18:45
سلام.آقا منم این مشکل دارم ولی با Ulead Video Studio 11

کسی میتونه این مشکل منو حل کنه؟ این برنامه واسه من تو ایکس پی اجرا میشه ولی تو سون نمیاد بالا