PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسامی درایورهای نا شناخته

leilast
09-09-2010, 12:53
سلاممن هر وقت ویندوز عوض میکنم چند تا از درایورهامو هر چی میگردم نمی تونم پیدا کنم
من از لپ تاب 1520vostro dell استفاده میکنم
کسی میتونه درایورهایfinger print,webcam center,mass storage اسماشون رو برای من بذاره؟
منظورم اسامیشون توی دی وی دی مربوط به درایورهای اصلی لپ تاب هست

SiyahVash
09-09-2010, 13:42
سلام؛
مشخصات کامل سیستمتون که اینجا هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درایورهاشم اینجا هست:

اما اگه شما DVD درایورشو دارین، مگه خود سیستمتون نمی تونه به صورت Automatic پیدا کنه؟!
ضمنا برنامه هایی هستن که مشخصات کامل همه قسمتهای سیستم رو میدن؛ برنامه Driver Genius هم که خودش جدیدترین درایورهاتون رو پیدا میکنه.

leilast
09-09-2010, 14:38
دی وی دی شو دارم اما تمام فایلها rarهستند که نمی تونه update کنهم. اکثرشون هم به درد نمیخوره
یعنی همه رو نمی خواد extract و نصب کنم ,شاید 30-40 تاش زیادی باشه

مثلا همین webcam centerرو از توی نت دانلود کردم اما مثل اینکه یکی نیست و چند تا درایوره چون خود webcam باز میشه ولی نرم افزارش پیغام میده که درایورش نصب نیست!
این mass storage که چند سری بی خیال شدم ,این سری هم تا الان که اثری ازش نیست!

همون اول که نصب کردم اونایی رو که لازم بود و کامل از توی درایوC روی یک cd ریختم تا لازم نباشه هر دفعه اینقدر بگردم ولی هر دفعه همین درایورهایی رو که گفتم کم داره و ماکلی مکافات داریم واسه پیدا کردنش!

joe_satriani
09-09-2010, 14:45
با سلام
دوست عزيزم شما به راحتي با مراجعه به سايت سازنده ميتونيد به اين درايورها دسترسي داشته باشيد

موفق باشيد.

SiyahVash
09-09-2010, 15:38
با کمک برنامه Driver Genius Professional می تونید هم درایور هاتون رو پیدا کنید، هم ازشون Backup بگیرین که دفعه های بعدی هم استفاده کنید.
از سایت زیر می تونید هم دانلودش کنید هم توضیحاتش رو ببینید:

leilast
09-09-2010, 19:11
نرم افزار رو نصبش کردم ,ممنون
فکر میکنم برای دانلود درایور , باید از قسمت my download این نرم افزار استفاده کرد
اما وقتی روی این قسمت کلیک میکنم میگه شما درایوری برایdownload ندارید و خطا میده!
در این مورد نظری ندارید؟

SiyahVash
10-09-2010, 11:39
شما باید اول از سمت چپ برنامه Update Drivers رو انتخاب کنید، بعد ویندوزتون رو انتخاب می کنید و اون شروع می کنه به اسکن.
بعدش نشون میده که کدوم درایورها رو باید دانلود کنید. اینجا شما درایورهای مورد نظرتون رو انتخاب می کنید (تیک می زنید) و دکمه Fix رو میزنید. حالا خودش وارد قسمت My Downloads میشه و هر وقت خواستین می تونید دانلود کنیدشون.

leilast
10-09-2010, 22:37
منم همین کار رو کردم ولی بعد از زدن fix وقتی my downloadرو میزنم ,میگه شما هیچ درایوری برای update اضافه(add) نکردید!

SiyahVash
11-09-2010, 14:11
اگه هیچ گزینه ای رو تیک نزده باشید این رو میگه، وگرنه وقتی از لیست Update ها گزینه هاتون رو انخاب کنید و Fix رو بزنید خودش میره واسه Download.

leilast
11-09-2010, 16:49
نه اتفاقا چند تا گزینه داره که خودش تیک خورده

بعد از اینکه fix رو میزنم هم این میاد

که اگه yes رو بزنم کد میخواد پس no رو میزنم و بعدش هم هیچ اتفاقی نمیفته
و هر دفعه scan میکنم بازم همین صفحه ها میاد

SiyahVash
11-09-2010, 23:57
دوست عزیز شما برنامه رو رجیستر نکردید، یعنی Crack رو اعمال نکردید و دارید از نسخه Trial استفاده میکنید که نمیشه باهاش از اینجا به بعد رو ادامه داد.
برای رجیستر شدن برنامه:
برید به پوشه Setup که از اینترنت دانلود کردین؛ می بینید غیر از فایلی که برنامه رو نصب کردین(drvgenpro.exe)، پوشه ای هم با نام Carck هستش، فایلی با نام DriverGenius.exe دارین که باید کپی کنیدش تو پوشه ای که برنامه رو نصب کردین (پیش فرض C:\Program Files\Driver-Soft\DriverGenius) که می پرسه می خواین جایگزینش کنید با فایلی به همین نام؛ شما هم Yes رو میزنید.
حالا برنامه رو اجرا می کنید و از منوی Help بالای صفحه گزینه Enter Code رو انتخاب می کنید، و کد زیر رو وارد می کنید:

BAQZHSQMQPY3X9PVHGHXYX3ZGSPRTTBJEQ66

(این کد داخل فایل متنی به نام Readme.txt در همون پوشه Crack وجود داره)، حالا می تونید از نسخه کامل برنامه استفاده کنید.
بازم سوالی بود بفرمایید، موفق باشید.

leilast
12-09-2010, 22:04
ممنون از راهنماییتون
من این کار رو کردم و درایورهای مشخص شده رو دانلود کرد و بعد هم install کردمشون اما متاسفانه باز هم اون درایورهای قبلی رو که نداشتم نتونست پیدا کنه و اونا توی اون درایورهای دانلود شده نبود:41: