PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برگرداندن آف ها

mohammad hamed
02-05-2006, 11:00
امروز يه نفر كاري كرد كه از حيرت ماتم برد . آف هام همه يهو پريد و پاك شد . ولي اون همه رو برگردوند
نمي دونم چي كار كرد . ئلي ماتم برد.
هركسي بلده بگه تا ما هم ياد بگيريم
با تشكر
منتظر هستم.

nayebaghaee
02-05-2006, 12:52
دوست عزيز

اگر sign out نشده باشيد از tab contacts منو message archive مجددا ميتوانيد ببينيد حتي اگر dc بشيد بدون signoutباز امكان پذيره

Captain Nemo
02-05-2006, 19:04
سلام
ضمن تایید حرف nayebaghaee ، اینرو هم اضافه کنم که این ارشیو ها از مسیر زیر قابل دسترسی هستند:
Windows Drive:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\Your ID\Archive
و اگه دوست داشته باشید میتونید از اونها بک اپ تهیه کنید تا با عوض شدن ویندوز هم از بین نروند.

Wisdom
02-05-2006, 19:16
با نرم افزار Yahoo Message Archive Decoder هم ميتوني آرشيوت رو بدون اتصال به اينترنت بخوني

در ضمن
آرشيو ديگران رو هم بدون داشتن پسوردشون بخوني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad hamed
03-05-2006, 18:52
خيلي ممنون
مرسي

mostafaeshghi
07-05-2006, 21:12
خب اگر آرشيو ياهو فعال نبود چي؟

يعني اگر آرشيو ياهو را در تنظبيمات فعال نكني باز هم احتمال برگرداندن آفها هست يا خير؟

Captain Nemo
08-05-2006, 00:58
از لحاظ منطقی که نمیشه دوباره افها رو دید، چون بالاخره باید یه جایی ذخیره بشن که بشه دوباره خوندشون، اما با این حال شاید یه راه دیگه ای باشه، که خیلی بعیده.
یکم صبر کن تا بقیه بچه ها هم نظرشون رو بدن.

Wisdom
08-05-2006, 02:19
خب اگر آرشيو ياهو فعال نبود چي؟

يعني اگر آرشيو ياهو را در تنظبيمات فعال نكني باز هم احتمال برگرداندن آفها هست يا خير؟

يك جمله ميشه گفت

غير ممكن هستش

Hamid110
08-05-2006, 02:52
سلام

با اين ياهو همه كار ميشه كرد . . فكر كنم راهي هم براي برگرداندن آف ها باشه . .!

دوست عزيز ( محمد - حامد ) از همون رفيقت بپرس !! و به ما هم بگو

ممنون

Captain Nemo
08-05-2006, 11:06
سلام

با اين ياهو همه كار ميشه كرد . . فكر كنم راهي هم براي برگرداندن آف ها باشه . .!

دوست عزيز ( محمد - حامد ) از همون رفيقت بپرس !! و به ما هم بگو

ممنون
گرچه تو این دورانی که با کامپیوتر بودم یاد گرفتم که هیچ وقت ، به هیچ چیز 100% مطمئن نباشم، اما تو این یه مورد باید بگم که واقعا یکی از محالاته که شما بتونید بدون اینکه فایلی رو کامپیوترتون ذخیره کرده باشید اون رو بازیابی کنید. منظورمو که متوجه میشید!!
البته فکر میکنم اگه از طرف پلیس FBI پیگیری کنید به نتیجه برسید، چون به احتمال زیاد یاهو تو سایت خودش یه ارشیو از پیام های رد و بدل شده کاربر ها داره که واسه روز مبادا نگه میداره.(که مثلا بده به FBI) تو ایران خودمون هم جدیدا یه مرکزی راه اندازی کردن که تمام اعمال کاربرای اینترنت تو ایران رو monitore میکنه، اونها هم شاید یه ارشیو از پیام های فرستاده شده نگه داری میکنند که تو دادگاه بر علیهت استفاده کنند!!! :evil:

Wisdom
08-05-2006, 11:13
toprix

حرف شما تاييد ميشه
ولي نه دسترسي به FBI داريم
ونه به وزارت اطلاعات و يا مخابرات ايران

اگه توي پروفايل مسنجر باشه كه هست
اگه نباشه ، بهتر هستش با كساني كه چت كرديم درخواست كنيم فايل ها رو براي ما ارسال كنن و ما با Yahoo Message Archive Decoder اون ها رو باز كنيم

Hamid110
08-05-2006, 11:27
گرچه تو این دورانی که با کامپیوتر بودم یاد گرفتم که هیچ وقت ، به هیچ چیز 100% مطمئن نباشم، اما تو این یه مورد باید بگم که واقعا یکی از محالاته که شما بتونید بدون اینکه فایلی رو کامپیوترتون ذخیره کرده باشید اون رو بازیابی کنید. منظورمو که متوجه میشید!!
البته فکر میکنم اگه از طرف پلیس FBI پیگیری کنید به نتیجه برسید، چون به احتمال زیاد یاهو تو سایت خودش یه ارشیو از پیام های رد و بدل شده کاربر ها داره که واسه روز مبادا نگه میداره.(که مثلا بده به FBI) تو ایران خودمون هم جدیدا یه مرکزی راه اندازی کردن که تمام اعمال کاربرای اینترنت تو ایران رو monitore میکنه، اونها هم شاید یه ارشیو از پیام های فرستاده شده نگه داری میکنند که تو دادگاه بر علیهت استفاده کنند!!! :evil:

سلام

دوست عزيز من قبلا كه با ياهوي ورژن 5 كار كرده بودم ( تقريبا 3 سال پيش ) مي شد آف هات رو دوباره ببيني ( البته اگه dc نمي شدي . . . ! :) :blush:

Captain Nemo
08-05-2006, 17:48
سلام

دوست عزيز من قبلا كه با ياهوي ورژن 5 كار كرده بودم ( تقريبا 3 سال پيش ) مي شد آف هات رو دوباره ببيني ( البته اگه dc نمي شدي . . . ! :) :blush:
خودت داری میگی اگه dc نمیشدی. اما بحث سر اینه که مثلا اولین پیغامی که با یاهو مسنجر فرستادی رو پیدا کنی!! درسته؟