PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنید؟!!

shadmehrshadow1
09-09-2010, 09:21
سلام
من می خوام سیستم رو ارتقا بدم. ولی نمیدونم روش ویندوز 7 نصب کنم یا همون اکس پی رو .
از طرفی ویندوز هفت هم جدید تر و زیبا تر هست و به هر حال یه چیز به روز تریه ولی از طرفی ناسازگاریش با بعضی از برنامه و بازی ها .
به نظر شما چیکار کنم ؟
و اینکه اگه من ویندوز اکس پی رو نصب کنم و بعدش بخوام خودم ویندوز 7 رو نصب کنم آیا برای نصب فقط سی دی ویندوز 7 کافی و یا باید درایور هایی رو هم بگیرم . اصلا نصب ویندوز هفت چه جوریه ؟ راحته ؟
ممنون میشم اگه یه راهنمایی خوب و جامع بکنید .

FX
09-09-2010, 15:15
اول اینکه باید تکلیفتو روشن کنی چون به هر حال یک سری از برنامه ها و بازیها که قبلا بخصوص بحث برنامه ها هستش اگه استفاده می کردی توش ممکنه جواب نده و باید 1-بیخیال اون برنامه ها بشی2-ورژن سازگار همون برنامه ها رو برای 7 بگیری

دوم چیزی جز CDویندوز 7 والبته باید درایورهای سیستمتو که داشته باشی

سوم نصب 7 که خیلی راحت تره از هر چی که فکرشو بکنی

من رو سیستمم XPSP3 نصب هستش و رو لپتاپم 7 که به نظر من XPSP3 چیزی کم نداره

Amir Varasteh
09-09-2010, 15:33
سلام
من می خوام سیستم رو ارتقا بدم. ولی نمیدونم روش ویندوز 7 نصب کنم یا همون اکس پی رو .
از طرفی ویندوز هفت هم جدید تر و زیبا تر هست و به هر حال یه چیز به روز تریه ولی از طرفی ناسازگاریش با بعضی از برنامه و بازی ها .
به نظر شما چیکار کنم ؟
و اینکه اگه من ویندوز اکس پی رو نصب کنم و بعدش بخوام خودم ویندوز 7 رو نصب کنم آیا برای نصب فقط سی دی ویندوز 7 کافی و یا باید درایور هایی رو هم بگیرم . اصلا نصب ویندوز هفت چه جوریه ؟ راحته ؟
ممنون میشم اگه یه راهنمایی خوب و جامع بکنید .
به نظرم شما 7 نصب کن.

7 خیلی از XP بهتره ! از هر لحاظ بهتره!

من تا به حال مشکلی از لحاظ نرم افزاری هم نداشتم باهاش. شما هم اگر 1% مشکلی داشتی به راحتی میتونی ورژن مخصوص ویندوز سون از اون برنامه رو دانلود کنی.

برای نصب 7 هم DVD ش رو بگیری کافیه.

درایور هم لازم نداره. خودش همه چیز نصب میکنه برات. ( البته بیشتر چیزها رو نصب میکنه.)

نصبش هم خیلی خیلی راحته.

موفق باشی.