PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری میشه ستاپ برنامه ها رو عوض کرد

mirzayee
02-05-2006, 09:47
آقا چه جوری میشه ستاپ برنامه ها رو عوض کرد. میگن با برنامه اینستال شیلد میشه این کار را انجام داد.لطفا راهنمایی کنید. :biggrin:

Payman_62
02-05-2006, 12:38
يه Pdf راهنما داشتم. اگه پيدا كردم برات ميذارم.

mirzayee
04-05-2006, 14:24
آقا من هرچی این سوال را می پرسم هیچکی جواب نمی ده.من پرسیدم چه جور میشه ستاپ یا همون اینستال برنامه ها را عوض کرد.شنیدم با برنامه اینستال شیلد میشه این کار رو انجام داد.خواهشششششششششش می کنم راهنمایی کنید. :angry:

kami_619
04-05-2006, 19:34
يه برنامه هم هست به اسم
vise

Payman_62
04-05-2006, 22:26
فكر كنم منظورت wise باشه. من PDF راهنماي install wise رو دارم. ولي حجمش زياده. بتونم آپ ميكنم.
منظور شما از عوض كردن ستاپ برنامه ها چيه.

NoneForce
04-05-2006, 22:47
سلام
2 راه داريد
1- از نصب برنامه كپچر بگيريد و فايلها را كم و زياد كنيد
Wise Capture
2- اسكريپت نصب برنامه را باز كنيد و تغيير بدهيد

mirzayee
05-05-2006, 14:27
noneforce جان چه جوری میشه از برنامه کپچر گرفت.لطفا بیشتر توضیح دهید.با تشکر از شما

mirzayee
26-05-2006, 11:36
آقا ما یک سوال پرسیدیم که چه جوری میشه اینستال یا همون ستاپ برنامه ها را عوض کرد.هیچکی جواب نداد.خواهش میکنم هرکی چیزی میدونه به طور شفاف بگه.ممنون. :angry:

shahabmusic
26-05-2006, 11:43
دوست گلم مي شه كامل بگي مي خواي چيكار كني ؟ شايد بتونم كمكت كنم.

sAsAn.K
26-05-2006, 12:25
میرزایی جان شما بگو دقیقا میخوای چی کار کنی تا بگیم اینطوری که نشد;)

MaFia
26-05-2006, 12:43
شما تا به حال دقت كردين هر چي تاپيك زدين اصلا موضوع مناسب انتخاب نكردين
همه اين سبك بوده
جون مادر جون عمه
يكي به دادم برسه
خواهش مي كنم عنوان هاي مناسب انتخاب كنيد

soltany
26-05-2006, 14:49
اگه بخواي متن ستاب يا عكس هايش و يا آن را فارسي كني با resource hacker مي توني .

mirzayee
26-05-2006, 21:27
آقا این کاملا روشنه.می خوام ستاپ برنامه ها رو عوض کنم و مثلا تبلیغاتی در آن جایگزین کنم.مثل مجموعه کینگ شرکت پرند که در تمامی ستاپ برنامه ها لوگو شرکت خودشون را قرار داده اند. :tongue:

soltany
26-05-2006, 21:36
لينك دانلود ريسورس هكر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mirzayee
26-05-2006, 21:38
شما تا به حال دقت كردين هر چي تاپيك زدين اصلا موضوع مناسب انتخاب نكردين
همه اين سبك بوده
جون مادر جون عمه
يكي به دادم برسه
خواهش مي كنم عنوان هاي مناسب انتخاب كنيد

جناب مدیر بس که شما آدم را تحویل میگیرید آدم مجبور میشه چنین موضوعاتی انتخاب کنه.چشم از این به بعد موضوعات سنگین تری انتخاب می کنم. :rolleye:

mirzayee
26-05-2006, 23:30
لينك دانلود ريسورس هكر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلطانی جان این برنامه خیلی از ستاپ ها رو نمی تونه عوض کنه .در ضمن بیشتر برای فارسی کردن برنامه های نصب شده به کار میره.با تشکر فراوان از شما دوست عزیز

atrin777
29-05-2006, 00:06
ميرزايي جون چرا عصباني ميشه
راستي يه سوال من از شما دارم اين عكسي كه كنار اسم شما است متعلق به خانوم آريا جيواني هست يا خير ؟

jamali
01-07-2006, 12:34
آقا بگرد دنبال برنامه هاي Resource Changer كه البته بتونن Visual C ++ رو ساپورت كنن كه كد گذاريش خيلي پيش رفته هست. هر برنامه اي اين كار رو نميتونه بكنه و برنامه هاايي مثل Resource Hacker بيش تر برنامه هايي كه با
Visual Basic ويا Delphi كامپايل شدن رو ميتونه عوض كنه. در اين زمينه هيچ چيزي قطعي نيست.

شايد يه برنامه پيدا كردي كه با Visual C ++ نوشته شده و بتوني به راحتي عوضش كني .
ولي ستاپ هاي درست شده با Install Shild (اگه درست نوشته باشم) يا Wise Installer با اين كارا عوض نميشن
دنبال نرم افزاري از همين نوع ولي قوي تر بگرد.

arashdj3
17-01-2008, 00:49
سلام
چجوری میشه از برنامه ای کپچر گرفت تا بفهمیم چه فایلهایی کجا ریخته میشه.مثلا تو ریجیستر یا هر جا.
که بشه پیدا کرد و یه اینستال خودمونی ساخت
مرسی

neginxxx
17-01-2008, 02:16
در start menu گزینه ی run رو انتخاب کن بعد تایپ کن msconfig بعدش startup رو انتخاب کن و انوقت هر گزینه رو که خواستی تیکش رو بردار !

arashdj3
17-01-2008, 10:31
سلام
چجوری میشه از برنامه ای کپچر گرفت تا بفهمیم چه فایلهایی کجا ریخته میشه.مثلا تو ریجیستر یا هر جا.
که بشه پیدا کرد و یه اینستال خودمونی ساخت
مرسی

یکی کمک کنه بگه چجوری میشه فایلهای یه برنامرو کپچر کرد

arashdj3
18-01-2008, 01:34
یکی کمک کنه بگه چجوری میشه فایلهای یه برنامرو کپچر کرد

کمک
کمک
کمک

omid.sarmad
21-01-2008, 19:07
برای کپچر گرفتن از برنامه ها باید از یک برنامه نظارتی (Monitoring) استفاده کنی.
من خودم از Wise Installation که یه setup ساز هم هست استفاده می کنم.

piremard
22-01-2008, 11:15
برای کپچر گرفتن از برنامه ها باید از یک برنامه نظارتی (Monitoring) استفاده کنی.
من خودم از Wise Installation که یه setup ساز هم هست استفاده می کنم.

wise ای که بنده می شناسم چیزی به اسم مانیوتورینگ فایل نداره
فکر کنم یک قابلیت ادیت فایل رو با مانیتورینگ اشتباه گرفتید :46:

omid.sarmad
22-01-2008, 13:57
wise ای که بنده می شناسم چیزی به اسم مانیوتورینگ فایل نداره
فکر کنم یک قابلیت ادیت فایل رو با مانیتورینگ اشتباه گرفتید :46:
سلام.راستش من دیگه خسته شدم از بس به این سوال جواب دادم.wise این امکان رو به صورت کاملا حرفه ای داره و خودش هم بدون دخالت کاربر امکان setup فایلها رو داره،حالا اگه دوستان تا اینجا نمی شناسن فکر می کنم مقصر من نیستم.

piremard
22-01-2008, 16:37
سلام.راستش من دیگه خسته شدم از بس به این سوال جواب دادم.wise این امکان رو به صورت کاملا حرفه ای داره و خودش هم بدون دخالت کاربر امکان setup فایلها رو داره،حالا اگه دوستان تا اینجا نمی شناسن فکر می کنم مقصر من نیستم.

خب دوست عزیز اگر هنوز خسته نیستین یک تصویر از محیط مانیتورینگ برنامه لطفا بگذارید ما کم سوادیمون برطرف شه

arashdj3
22-01-2008, 22:29
اقا من هرکاری کردم wise نمیتونه مانیتورینگ بشه فقط setup میسازه
من میخوام معلوم بشه که فایلها موقع ستاپ کجا میرن تو ریجیستر یا هرجا که بعد با wise بشه ستاپ ساخت

omid.sarmad
23-01-2008, 09:02
اقا من هرکاری کردم wise نمیتونه مانیتورینگ بشه فقط setup میسازه
من میخوام معلوم بشه که فایلها موقع ستاپ کجا میرن تو ریجیستر یا هرجا که بعد با wise بشه ستاپ ساخت
سلام.در اوج خستگی.
ببخشیدا ولی هرکی هر چی بلد نیست از امکانات برنامه کم می کنه.
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

arashdj3
23-01-2008, 21:48
آقای خسته لطف کردی گفتی منم قبل از اینکه بگی پیدا کردم ولی اگه میشد از setting تنظیمشو بگی خوب میشد

omid.sarmad
24-01-2008, 10:15
آقای خسته لطف کردی گفتی منم قبل از اینکه بگی پیدا کردم ولی اگه میشد از setting تنظیمشو بگی خوب میشد
سلام.پس چرا پیش داوری می کنید؟چرا همچین می کنید؟چین و ماچین می کنید؟بگذریم.
وا... چی بگم؟
در سربرگ اول می تونید فایلها و مقادیر رجیستری که در هنگام کپچر حذف می شن رو کنترل کنید.
در سربرگ دوم می تونید درایوها یا پوشه هایی که می خواین مانیتور بشه رو انتخاب کنید.
در سربرگ سوم هم می تونید پوشه هایی که نمی خواین مانیتور شن رو انتخاب کنید.
معمولا از این سربرگ برای انتخاب زیر پوشه های سربرگ دوم استفاده می کنند.
سربرگ چهارم هم برای رجیستری.