PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پاک نشدن آیکون

14708
09-09-2010, 01:14
سلام دوستان من بازی microsoft flight similatur رو نصب کرده بودم بعد ازش خوشم نیومد و پاکش کردم ولی الان مشکلی که من دارم اینه که از قسمت game پاک نمیشه ، چیکار کنم ؟
از کجا میشه به این قسمت مدیریت کرد ؟ من گیمهای دیگه ای هم دارم که تمایل دارم آیکونشون در این قست نشون داده بشن
آیا راهی هست که flight similatur رو پاک کنم ؟؟؟ این هم از عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
09-09-2010, 01:26
سلام
تو serach نویسید turn windows feature on or off اون رو باز کنید بعد تو اون لیست پوشه game رو باز کنید بین گزینه هاش ببینید microsoft flight similatur اگه هست تیکش رو بردارید و ok کنید.

aliupdate
09-09-2010, 01:30
سلام
رو بازی کلیک راست کنید بعد Remove From List رو بزنید
برای این که از بازی توی گیم Shortcut بگیرید بازی رو روی گیم درگ کنید.

14708
09-09-2010, 01:32
نه نبودش
بقیه بودن ولی اون رو نیاورده
روش دیگه ای هم هست ؟ من می خوام این رو حذف کنم و دو تا گیم دیگه دارم که میخوام اونها رو اضافه کنم

---------- Post added at 02:32 AM ---------- Previous post was at 02:30 AM ----------

سلام
رو بازی کلیک راست کنید بعد Remove From List رو بزنید
برای این که از بازی توی گیم Shortcut بگیرید بازی رو روی گیم درگ کنید.
اصلا روی اون راست کلیک که میکنم چیزی نمیاره
درضمن آیکون گیم ها رو هم تو استارت منون دارم که از اونجا درگ میکنم داخل گیم که نمیاره :41:

aliupdate
09-09-2010, 01:35
ببخشید منظوم این بود که توی پوشه گیم درگ کنید.

14708
09-09-2010, 01:44
ببخشید منظوم این بود که توی پوشه گیم درگ کنید.
این ارو رو داد
Windows can't create a shortcut here.
Do you want the shortcut to be placed on the desktop instead?
یعنی نمیشه ، خوب اگه این نمیشه حداقل ای کاش راهی باشه که بتونم اون رو پاک کنم
مرسی

aliupdate
09-09-2010, 02:15
برین توی Run بنویسید Regedit بازش کنید بعد برین به این آدرس:
HKEY_LOCAL_MACHINE_\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\GAMEUX
توی پوشه.... S-1-5-21 یه سری پوشه است رو پوشه ها کلیک کنید بعد سمت راست قسمت Title رو نگاه کنید ببینید اسم بازی نوشته اگه نوشته پوششو حذف کنید اگه پیدا نکردین تو همون GAMEUX بگردین حتما پیدا میشه.

14708
09-09-2010, 02:34
برین توی Run بنویسید Regedit بازش کنید بعد برین به این آدرس:
HKEY_LOCAL_MACHINE_\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\GAMEUX
توی پوشه.... S-1-5-21 یه سری پوشه است رو پوشه ها کلیک کنید بعد سمت راست قسمت Title رو نگاه کنید ببینید اسم بازی نوشته اگه نوشته پوششو حذف کنید اگه پیدا نکردین تو همون GAMEUX بگردین حتما پیدا میشه.
دوست عزیز خیلی ممنون واقعا دمت گرم
منتها تو پوشه S-1-5-21 نبود و تو پوشه games بود ، دستت درد ، با پاک کردنش درست شد :11:

ebicross
09-09-2010, 07:08
سلام دوستان من بازی microsoft flight similatur رو نصب کرده بودم بعد ازش خوشم نیومد و پاکش کردم
بی مورد اشاره میکنم ولی ببخشید.

Microsoft Flight Simulator قوی ترین شبیه ساز هواپیما هست که بیست و یکمین نرم افزار سنگین دنیا هم هستش. طی 25 سال گسترش داده شده و بدون آموزش نمیشه توش قدمی برداشت.
برای آشنایی با شبیه ساز پرواز میتونید به جمع ما اضافه بشین، شاید باعث شد از این نرم افزار خوشتون بیاد و دیگه پاکش نکنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از کجا میشه به این قسمت مدیریت کرد ؟ من گیمهای دیگه ای هم دارم که تمایل دارم آیکونشون در این قست نشون داده بشن
ببینید توی این قسمت ویندوز یک مشکلی وجود داره که البته هنوز اثبات نشده ولی شخصا دیدم که کاملا روی سیستم تاثیر میزاره. بازی هایی که از این قسمت اجرا میشن کند تر هستند و همچنین حین بازی پروسه ی Explorer.exe چیزی حدود 60 درصد شروع به فعالیت میکنه.
بنابراین بهتره از پوشه رو هرگز باز نکنید و به جاش خودتون یک فولدر برای بازیهاتون ایجاد کنید روی دسکتاپ.

اگر هم کسی خواست این موضوع رو با عکس و مطالب کامل تر اثبات میکنم. ولی همنطور که گفتم گزارشی ازش نشده اما خیلی شایعه.