PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نشناختن USB

iammahdi
09-09-2010, 00:43
سلام ...
من گوشیم NOKIA N72 هستش؛ وقتی که یو اس بی رو به کامپیوتر وصل می کنم،چیزی نمی یاد و این پیغام رو می ده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار پی سی سایت رو هم نصب کردم،هم ورژن قدیمیش و هم نسخه 7 رو . سیم یو اس بی دیگه ایی خریدم ، بازم نشد .

AliSub
09-09-2010, 03:10
سلام ...
من گوشیم NOKIA N72 هستش؛ وقتی که یو اس بی رو به کامپیوتر وصل می کنم،چیزی نمی یاد و این پیغام رو می ده :

نرم افزار پی سی سایت رو هم نصب کردم،هم ورژن قدیمیش و هم نسخه 7 رو . سیم یو اس بی دیگه ایی خریدم ، بازم نشد .

سلام
من وقتی فیش گوشی خوب به ته گوشی وصل نمی کنم این پیغام میده. دو سه بار تکونش میدادم درست میشد.
ببینید این فیش ته گوشی روش کثیف نیست.؟

ebicross
09-09-2010, 07:12
ضمن اینکه ممکنه به دلیل برقرار نشدن اتصال کامل باشه؛ ممکنه دلایل دیگه ای هم داشته باشه.

ماوس یا کیبرد USB که اختلال ایجاد کنند. (برای همه این مشکلات نیست)
وجود یک دستگاه جداگانه ی USB مثل وبکم که مشکل درایور هم داشته باشه.
وصل کردن دستگاه به USBهای جلوی سیستم یا USBهای تعبیه شده روی کیبرد.
مشکل در درایور گوشیتون و یا درایوری که ویندوز برای گوشیتون استفاده کرده.

البته همه ای اینها بعد از چک کردن سالم بودن کابل باید چک بشه.

iammahdi
09-09-2010, 17:30
نـــــــــــــشد ...:41:

یو اس پی رو تمیز کردم، تکونش دادم ، درایور وبکم رو پاک کردم ، همون طور که گفتم با یه سیم یو اس پی دیگه امتحان کردم اما درست نشد ؛ فقط اون اروری که بالا گذاشتم به خاطر همون یو اس پی کیبورد یا موس بود، که در آوردم، درست شد .

نسخه ی pc suite خود موبایل ، خرابه ، من همون نسخه رو از اینترنت دانلود کردم ؛ البته حجمش 17 مگاست و حجم pc suite خود موبایل، 50 مگاست ، مشکل از این نیست ؟

درایور های موبایل، همون pc suite هست یا نه ؟

امکانش هست از او پورتی که یو اس پی رو توش می زنم ( اون طلاییه)، باشه ؛ و اگه از اونه، قیمتش با نصبش چند می شه ؛ اصلا" به صرفه هست که به خاطر اون که معلوم نیست از اون باشه ، پول خرج کنم یا بهتره گوشیو عوض کنم .

سلام
من وقتی فیش گوشی خوب به ته گوشی وصل نمی کنم این پیغام میده. دو سه بار تکونش میدادم درست میشد.
ببینید این فیش ته گوشی روش کثیف نیست.؟

قبلا" هم برای من همین اتفاق می افتاد و تکون می دادم ،بعد از چند لحظه در ست می شد ، اما الان دیگه جواب نمی ده، به نظرم به احتمال زیاد ، مشکل از همین باشه ،اون تکون دادنهای سیم یو اس پی یه بلایی سر پورت یو اس پی در آورده .

ممنون//

bardia061
10-09-2010, 12:19
usb avidخریدمدر ویندوز7نصب کردم ولی راه اندازی نمی شود مشکل چیه

iammahdi
13-09-2010, 17:24
ممنون ، توی تاپیک تعمیر گاه مجازی نوکیا که همین سوال رو پرسیده بودم یکی از دوستان چوابش رو داد که درست شد .
ممنون ، اینم آدرسش //

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید