PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید مادر بورد intel x58

dehghani1375
08-09-2010, 16:26
سلام من دنبال یه مینی هستم اولا حدود 400 یا 300 باشه دوما پورت usb 3 sata 3 و البته esata 3 داشته باشه و از همه مهم تر سلاتاش هست که می خوام اسلات های pci-e X16 هاش (به x16 دقت کنین ) به شکلی باشه که حداقل بین دوتاش دو تا اسلات باشه.(من دو تا 470 دارم)
یعنی مثلا pci-e هاش به این صورت باشه پورت 1 و 4 و 7 یا 1 و 5 یا 1 و4 خلاصه اگه دقت کنین می بینین بین سلاتا ی اس ال ای یه فاصلس و کارتا به هم نمی چسبن والبته یه نکته دیگه هم این که اسلات pci داشته باشه
مثلا تو این مین همه ی مشخصات رعایت شده ولی گران هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همین طور که می بینید من راحت می تونم کارتامو تو سلات های pci-e x16 این مین بذارم در حالی که بینشون فاصله هست و البته سلات pci رو هم داره همین طور ساتا 3 و.... تنها مشکلش گرانی هست یا در این مین که شاهکار هست 6 تا ساتا 3 و 6 تا یو اس بی تری داره ومهندسی عالی اسلاتارو می بینیم حیف که نیومده هنوز بیاد شک نمی کنم
حالا این مینو ببینید
قت کنید می بینین که اسلات های 1 و3 pci-e x16 هستش واگه من گرافیکامو سوارش کنم به هم می چسبن و داغ می شن اگه هم برم تو اسلات pci-e x8 پایینیش بزنم که فریم هام قدرت گرافیکم از بین میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امید وارم تونسته باشم به شما مشخصات مینی رو که مد نظرم هست رو بگم با این تفاسیر من دنبال یه مین عالی که همه ی اون چیزایی رو که گفتم داشته باشه هستم خیلی هم سریع ممنون می شم کمکم کنین
لطفا به هیچ عنوان گیگا پیشنهاد ندین اصلا مهندسی خوبی نداره همشونو نگاه کردم هیچ کدوم مهندسی اسلات ها ی خوبی نشدن نظر خود من رو ااینه

این مهندسیش بد نیست مایل به خوبه از همه مهم تر قیمتش هست 275 تومن خیلی مفته حالا بازم شما پیشنهاد بدین که من فردا پس فردا برم بخرمش چون من دارم سیستم می بندم فقطم رو مین مونده بقیش همش 1000 در 100 تایید شده توسط مجربین و خود شمااساتید محترم.

Ultra_Black
08-09-2010, 17:47
سلام
پیشنهاد من Asus P6X58D Premium هست
حدود 390 تومن

dehghani1375
08-09-2010, 20:54
سلام
حدود 390 تومن

ممنون اون سلات سفیده هم x16 هست؟اصلا چه فرقی با ابیها داره؟از اون asrock بهتر هست نه؟

sirchicco
08-09-2010, 21:53
خیر دوست عزیز اون سفیده x8
در ضمن روی این برد اگه SLI کنی اسلات pci رو نمی تونی استفاده کنی

sina-star
08-09-2010, 22:00
سلام
حدود 390 تومن

در این مادربرد که بازم 2 تا کارت درست زیر هم قرار میگرن و بینشون فاصله نمیشه !!! انوقت که دیگه تخم مرغ سهله حتی سوسیس هم میشه رو گرافیک پخت !!!

در ضمن بعد از نصب کارتهای گرافیک ، دیگه از شکاف PCI که خبری نیست !! :13:

دقت کن اولترا جونم :31: (شــــــــــــــــــــوخی :11: )

اون سومین شکاف گرافیک هم 8x هست و اصلا بدرد نمیخوره !

لطفا به هیچ عنوان گیگا پیشنهاد ندین اصلا مهندسی خوبی نداره همشونو نگاه کردم هیچ کدوم مهندسی اسلات ها ی خوبی نشدن نظر خود من رو ااینه

گیگابایت به این خوبی رو گذاشتی کنار ، داری سراغ ازراک میری ؟ البته ازراک هم بدک نیست . ولی تو مادربرد بالاتر از گیگا و ایسوس نیست !

sina-star
08-09-2010, 22:07
این مادربرد فکسکان یکم قدیمی شده و شاید پیدا نکنیش ، ولی X58 هست و دو تا X16 داره (با رعایت فاصله) و درضمن یدونه هم اسلات PCI داره که گرافیک روشو نمیپوشونه ! :46:

در ضمن یدونه هم کارت صوتی با حال X-Fi اکسترنال هم که داره ! :40:

در ضمن این مادربرد Sata3 و USB3 ساپورت نیست و به همین دلیل قیمتش فکر کنم خیلی ارزونتر باشه

Advanced Ali-001
08-09-2010, 22:59
این چه مین خوبیه یادم باشه منم خواستم بگیرم اینو بگیرم.:دئ
اولاًاگه میخوایی300تا400باشه واسی چی اینو کوچیک کردی این430حداقل قیمتشه.
درضمن خب دوتا کارت میخوایی بزاری خب اولیشو بزار تو اسلات اول دومی رو هم بزار تو اسلات آخری آخری که10کیلومتر باهم فاصله دارن!:27:
این هم که گزاشتی اولاقیمتش470هست این1دوماًاین مین هم عین گیگا که گفتم فاصله چند کیلومتری دارن باهم ولی اون جوری که من میبینم اگه اشتباه نکنم پورتx8 نداره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](m).jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](m).jpg
این دوتا بالایی هم که.......میگم اینجاها سطل آشغال نیست....
نگران نباش دوست من من خودم میگردم بدون توجه به مدل وبرند واست اونی که میخوایی پیدا میکنم راستی اون کیسی که برات تو تایپیک گزاشتم رو دیدی ازhafx بهتر بودا خوشت اومد؟

dehghani1375
09-09-2010, 08:54
این چه مین خوبیه یادم باشه منم خواستم بگیرم اینو بگیرم.:دئ
اولاًاگه میخوایی300تا400باشه واسی چی اینو کوچیک کردی این430حداقل قیمتشه.
درضمن خب دوتا کارت میخوایی بزاری خب اولیشو بزار تو اسلات اول دومی رو هم بزار تو اسلات آخری آخری که10کیلومتر باهم فاصله دارن!:27:
این هم که گزاشتی اولاقیمتش470هست این1دوماًاین مین هم عین گیگا که گفتم فاصله چند کیلومتری دارن باهم ولی اون جوری که من میبینم اگه اشتباه نکنم پورتx8 نداره.
نگران نباش دوست من من خودم میگردم بدون توجه به مدل وبرند واست اونی که میخوایی پیدا میکنم راستی اون کیسی که برات تو تایپیک گزاشتم رو دیدی ازhafx بهتر بودا خوشت اومد؟
ممنون واقعا اون ایسوس 470 هست؟:18: به من گفتن 700 تومنه.اون گیگا خوب هست ولی اون اخریش x8 هست والا منم گیگا ییم:21: منظورتون از کیس جدید همون haf 932 هست دیگه؟ بله فوق العاده بود انقدر جفتشو نگاه کردم که دیوانه شدم از تو نت نمی شه قراره برم از نزدیک جفتشو ببینم واقعا ممنون.

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

این مادربرد فکسکان یکم قدیمی شده و شاید پیدا نکنیش ، ولی X58 هست و دو تا X16 داره (با رعایت فاصله) و درضمن یدونه هم اسلات PCI داره که گرافیک روشو نمیپوشونه ! :46:

در ضمن یدونه هم کارت صوتی با حال X-Fi اکسترنال هم که داره ! :40:

در ضمن این مادربرد Sata3 و USB3 ساپورت نیست و به همین دلیل قیمتش فکر کنم خیلی ارزونتر باشه

ممنون ولی من عشق usb 3 و sata 3 هستم و تا حدی هم سر کله برا همین بیشترم پول بدو برا این دو مزیت می دم.

---------- Post added at 09:54 AM ---------- Previous post was at 09:50 AM ----------

ا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا بدکم نیست این بنده خدا خصوصا اون پورت بغل سلات اولی رو می بینی همون که سفیده اون برا اینه که برق پاورو مستقیم بدی به گرافیک که تو اور کم نیاره من با اینش حال کردم راستی اگه گیگا با اون شرایطی که بالا گفتم دارین که بهتر . راستی خداییش ایسوس 470 تومنه؟؟؟

dehghani1375
09-09-2010, 09:18
اره دیدم دوست من دیدم اما من عشق قرمزم اصلا اون ایسوسم برا همین اگه 470 باشه می خرمش چون عاشق رنگ قرمز و مشکیم به حدی که دادم کاغذ دیواری مشکی قرمز برام کار کردن تو اتاقم برا همین من هاف ایکس یا هاف 932 رو بیشتر می پسندم ولی واقعا ممنون که پیشنهاد دادین.

m_s_r_08
09-09-2010, 10:17
بیا اینو بایواستار برا تو سفارشی ساخته.:31:

dehghani1375
09-09-2010, 10:19
بیا اینو بایواستار برا تو سفارشی ساخته.:31:

جالبه ممنون رو اینم فکر می کنم البته به شرطی که اون ایسوسه زیر 500 تومن نباشه :27:

Advanced Ali-001
09-09-2010, 10:42
اره دیدم دوست من دیدم اما من عشق قرمزم اصلا اون ایسوسم برا همین اگه 470 باشه می خرمش چون عاشق رنگ قرمز و مشکیم به حدی که دادم کاغذ دیواری مشکی قرمز برام کار کردن تو اتاقم برا همین من هاف ایکس یا هاف 932 رو بیشتر می پسندم ولی واقعا ممنون که پیشنهاد دادین.
یعنی به خاطر رنگ حاضری جنس خوب ومتفاوت رو کنار بزاری من ترجیح میدم سکوت کنم.
خب ببین اینا هستن کدوم رو میپسندی قیمتاشونم جلوشون تشریفات دارن!:
ببین این دیگه خوراکته:
M.B=GIGA-GA-X58A-UD3R=360-390
همانطور که لطف میکنید ومشاهده میفرماییداین بورد دوتاX16 داره خب که اگه بیشتر دقت کنین میبینین که بین این دوتا پورت یه پورتX8 گزاشته.
خب اینم مدلی که انتخاب کرده بودی که فاصله هم داره گرم نمیکنن.
اینم پورت های روبروش که اون طلایی ها میتونن درهر ثانیه 9تافلش باهم ساپورت کنن.یعنی 4*9=36تا فلش باهم.

dehghani1375
09-09-2010, 10:47

نه ولی اون ایسوسه خداییش تکه نه؟؟؟؟؟شاید از ud9 پایین تر باشه ولی از بقیه محصوات گیگا بالاتره نیست؟

Advanced Ali-001
09-09-2010, 10:55
نه ولی اون ایسوسه خداییش تکه نه؟؟؟؟؟شاید از ud9 پایین تر باشه ولی از بقیه محصوات گیگا بالاتره نیست؟
مین بوردهای گیگا تو دنیا ازهمه برند ها بهترن وهیچ مین بوردی رودستUD9 نداریم درضمن من خودم بینRAMPAGE3EXTERMEوGIGA-UD7 گیگا رو انتخاب میکنم.
چه مین بورد خوبی....
میگم این دورو ورا سطل آشغال نداریم؟:دئ

dehghani1375
09-09-2010, 11:01
مین بوردهای گیگا تو دنیا ازهمه برند ها بهترن وهیچ مین بوردی رودستUD9 نداریم درضمن من خودم بینRAMPAGE3EXTERMEوGIGA-UD7 گیگا رو انتخاب میکنم.

می شه بپرسم چرا؟

Advanced Ali-001
09-09-2010, 11:07
می شه بپرسم چرا؟
1000بار واست گفتم چرا برو یه تک پا سایتش میفهمی تفاوت هارو میفهمی چقدر مارک های دیگه دارن سرت کلاه میزارن.
مین بوردش اونقدر کلفته چند تا لایه ای هست.
USB3های طلاییش1.5آمپر ولتازژدارن درحالیکه بقیه مارک ها0.5آمپر دارن.یعنی 3برابر.
2تا پورت ساتا3داره که سرعتش 4برابرساتا3برند های دیگس و1000دلیل دیگه که برو تو خود سایت گیگا مشخصات وعکس هارو نیگ بنداز متوجه میشی.

sina-star
09-09-2010, 14:42
ممنون ولی من عشق usb 3 و sata 3 هستم و تا حدی هم سر کله برا همین بیشترم پول بدو برا این دو مزیت می دم.
این دو مزیت هنوز تازه اومدن و بازار و هنوز حافظه فلش و هارد برای این پورت ها انبو نیومده به بازار و به همین دلیل قیمتشون خیلی ، خیلی زیاده و ارزش خرید نداره - خلاصه بنظر من حالا USB3 شاید ولی Sata3 فعلا بدرد بخور نیست !!!

در ضمن کارت USB3 هم هست که میتونید ازش استفاده کنید.

موافقم ! ولی باور کن خیلی اوقات یه جنس فقط از روی تعصب و خوبی اسمش و بقول دوستمون رنگ بردش خریداری میشه !! در حالی که خود خریدار هم این موضوع رو میدونه !! (ایرانی هستیم دیگه ، چی میشه کرد :31: ) یکی نیست به این بنده خدا بگه که مین توی کیس میمونه و اصلا دیده نمیشه :39:

مین بوردهای گیگا تو دنیا ازهمه برند ها بهترن وهیچ مین بوردی رودستUD9 نداریم درضمن من خودم بینRAMPAGE3EXTERMEوGIGA-UD7 گیگا رو انتخاب میکنم.100% تایید میشه :11:

sina-star
09-09-2010, 14:53
راستی این مادربرد هم با شرایط شما سازگار هست

فقط قیمتش 430 تومنه

یدونه هم کارت صوتی اکسترنال X-Fi هم داره :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

Advanced Ali-001
09-09-2010, 19:13
اه راست میگه چه مین خوبیه آقا پیشنهاد منم همینه همین100%پیشنهاد میشه فقط وقتی خریدیش دورو ورتو نیگا کن سطل آشغال پیدا کردی بنداز توش:دئ

ess_1362
09-09-2010, 20:00
میگم این دورو ورا سطل آشغال نداریم؟:دئ

ميشه بپرسم چرا؟

1000بار واست گفتم چرا برو یه تک پا سایتش میفهمی تفاوت هارو میفهمی چقدر مارک های دیگه دارن سرت کلاه میزارن.

از چه احاظ سرتر هست؟

مین بوردش اونقدر کلفته چند تا لایه ای هست.

كلفت بودن و نازك بودن مين بورد دليلي بر خوب وبدن و بد بودن نيست.اگر منظور شما ULTRA DURABLE هست كه اكثر شركت ها اين قابليت را روي محصولاتشون گذاشتن البته با نام هاي مختلف

USB3های طلاییش1.5آمپر ولتازژدارن درحالیکه بقیه مارک ها0.5آمپر دارن.یعنی 3برابر.

برادر عزيز استاندارد USB در تمام دنيا يكي هست و همه هم 0.5 آمپر هستن.چه USB 1 باشه چه USB3 چون همه از پايه داراي يك معماري هستن

2تا پورت ساتا3داره که سرعتش 4برابرساتا3برند های دیگس و1000دلیل دیگه که برو تو خود سایت گیگا مشخصات وعکس هارو نیگ بنداز متوجه میشی.

برام خيلي جالبه بدونم كه اين اطلاعات جالب را شما از كجا ميارين!!:31:

پورت SATA نسل اول حداكثر پهناي باند 1.5 گيگابيت در ثانيه داره
نسل دوم 3 گيگابيت در ثانيه هست و نسل سوم هم 6 گيگابيت در ثانيه

البته همون نسل اول هم بهناي باندش براي تمام هاردهاي پرسرعت رايج(منظور هارد سخت) كفايت مي كنه و در نسل دوم هم حتي با RAID0 كردن دو تا هارد جامد (SSD) باز هم پهناي باندش پر نميشه
حالا نمي دونم كه دوستان چند تا هارد SSD را مي خوان RAID كنند كه نياز به SATA نسل سوم دارند؟!!

ميرسيم سراغ اون برد BIOSTAR T-POWER X58
اين برد نه SATA3 داره و نه USB3

ولي امكاناتي كه اين برد براي اوركلاك داره كاملا بي نظير هست
چون خودم با اين برد به فركانس هاي جالبي دست پيدا كردم كه دماي پردازنده در اون فركانس ها جالبتر بود ولي چون شما تاكيد به داشتن SATA 3 و USB 3 داريد پس از انتخاب هاي شما حذف ميشه

بورد ECLIPSE PLUS هم بورد خيلي خوبي هست و بر عكس تمامي بردهاي معرفي شده از SLI بصورت QUAD WAY با پهناي كامل X16 براي هر 4 مسير استفاده مي كنه و يك بورد كاملا حرفه اي براي گيم هست
البته مثل ساير بردهاي با اين قابليت همون ايراد معروف را داره :
SB اين بورد تلفيقي از دو تراشه ICH10R و NF200 هست كه حرارتش يكم بالاست.
البته اين مشكل حرارت را بورد GIGABYTE P55A-UD7 هم داره به شكل بسيار شديد تر كه علتش هم همون تلفيق دو تراشه هست

اما توصيه من :

من اگر جاي شما بودم زياد روي SATA3 و USB3 مانور نميدادم مخصوصا SATA3 كه در پلتفرم X58 از اينتل برعكس AMD ناقص هست.

به نظرم يا T-POWER X58 را انتخاب كن يا ASUS P6X58D-PREMIUM يا نهايتا MSI ECLIPSE PLUS

Advanced Ali-001
09-09-2010, 20:51
بازم ارتش ضد گیگا.....
اون تشکر آلترا ازاحسان خو دش کتابهاست......

Ultra_Black
09-09-2010, 21:00
بازم ارتش ضد گیگا.....
اون تشکر آلترا ازاحسان خو دش کتابهاست......
فرمانده خط مقدم گیگا
به جای این حرفها شما هم توضیحات علمی با دلیل و مدرک بده
نه این که بی دلیل بقیه برند ها رو متهم به بی کیفیتی کنی
یه فرمانده با سوادش از سربازاش دفاع میکنه...:31:

Advanced Ali-001
09-09-2010, 21:02
سرباز هان آره من شدم عین فورودوتو ارباب حلقه ها تکو تنها......
سم هم شده این دوستمونmr0000611 اگه اسمشو درست نوشتم.....
اون چیزه سارامان هم که تویی با اون چشمت.....:27:

sina-star
09-09-2010, 21:52
البته همون نسل اول هم بهناي باندش براي تمام هاردهاي پرسرعت رايج(منظور هارد سخت) كفايت مي كنه و در نسل دوم هم حتي با RAID0 كردن دو تا هارد جامد (SSD) باز هم پهناي باندش پر نميشه
حالا نمي دونم كه دوستان چند تا هارد SSD را مي خوان RAID كنند كه نياز به SATA نسل سوم دارند؟!!

من اگر جاي شما بودم زياد روي SATA3 و USB3 مانور نميدادم مخصوصا SATA3 كه در پلتفرم X58 از اينتل برعكس AMD ناقص هست.

آی خدا رفتگان شما رو بیامرزه ! منم میخوام همینو بگم دیگه

مخصوصا جمله اول احسان جون ! هاردهایی که ما بصورت معمول استفاده میکنیم از پهنای باند ساتا 1 استفاده میکنن و هنوز از ساتا 2 کاملا استفاده نمیکنن ، انوقت اینا میخوانن کلی هزینه اضافی خرج کنن ، ساتا 3 بگیرن ! فقط برای دکور و پزش !!!

در کل من به نتیجه رسیدم که این دوستم بیشتر از کیفیت به فکر رنگ مدارچاپی و USB به رنگ آبی که نشانگر 3 بودنش هست و روی بردش نوشتن Sata 3 - 6 GB/S هست و در کل عشق و حال پز دادن هست و زیاد به فکر کیفیت نیست:11: .(فکر کنم دیگه بیشتر از نباید خودمونو خسته کنیم :13:)

اه راست میگه چه مین خوبیه آقا پیشنهاد منم همینه همین100%پیشنهاد میشه فقط وقتی خریدیش دورو ورتو نیگا کن سطل آشغال پیدا کردی بنداز توش:دئ

چرا ؟ به خاطر اینکه مدار چاپیش کلفت نیست ؟ :39:

من خودم عاشق گیگا هستم ، ولی دیگه دلیل نمیشه که همینجوری کور ، کورانه به همه مادربردها بگم آشغال و وقتی گیگا رو دیدم بگم به به !

Advanced Ali-001
09-09-2010, 22:00
این دوستمون چی میخواد ما چیکار داریم میکنیم....

m_s_r_08
09-09-2010, 22:01
فرمانده خط مقدم گیگا
به جای این حرفها شما هم توضیحات علمی با دلیل و مدرک بده
نه این که بی دلیل بقیه برند ها رو متهم به بی کیفیتی کنی
یه فرمانده با سوادش از سربازاش دفاع میکنه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم قبلا یه EP45-UD3R داشتم خدایی بود برا خودش تو اوور باهاش رکورد هایی زدم که نگو..............
سر یه اشتباه از دستم رفت ......
حالا اگه به امضا یه دیدی بزنی متوجه میشی که P5Q-DELUX دار سال 87 بود که 298 تومن بی زبونو بهش دادم ....
با این پول سوهان روح برا خودم خریدم .............
حالا هم دنبال یه P55A-UD3P میگردم چنتا دستم رسیده ولی از اب بندی در نیومد و نگرشون نداشتم....

حالا نتیجه اینکه من از رو تجربه میگم چون هم فروشندم وهم یه مصرف کننده ASUS جلوی GIGA مثل الاغ میمونه در برابر اسب تازی و فقط اسوس تو قیمت رقابت داره با گیگا و هیچ رقمه به پای گیگا نمیرسه.
اگه حوصله بحث دارین بگین تا من و برادر هندا از برند گرون ولی مطمءن گیگا ....... کنیم.

Ultra_Black
09-09-2010, 22:09
نم قبلا یه EP45-UD3R داشتم خدایی بود برا خودش تو اوور باهاش رکورد هایی زدم که نگو..............
سر یه اشتباه از دستم رفت ......
حالا اگه به امضا یه دیدی بزنی متوجه میشی که P5Q-DELUX دار سال 87 بود که 298 تومن بی زبونو بهش دادم ....
با این پول سوهان روح برا خودم خریدم .............
حالا هم دنبال یه P55A-UD3P میگردم چنتا دستم رسیده ولی از اب بندی در نیومد و نگرشون نداشتم....

حالا نتیجه اینکه من از رو تجربه میگم چون هم فروشندم وهم یه مصرف کننده ASUS جلوی GIGA مثل الاغ میمونه در برابر اسب تازی و فقط اسوس تو قیمت رقابت داره با گیگا و هیچ رقمه به پای گیگا نمیرسه.
اگه حوصله بحث دارین بگین تا من و برادر هندا از برند گرون ولی مطمءن گیگا ....... کنیم. بنده قبلا بارها و بارها خدمت دوستان عرض کردم که برند برام معنی و مفهوم خاصی نداره و فقط کارایی در مقابل هزینه برام مهمه!
یعنی بهترین کارایی در مقابل پایین ترین هزینه...
برام Gigabyte و MSI و Asus و Biostar و...هم فرقی نداره
تمام برندها هم مدلهای خوب و موفق دارند و هم مدلهایی که زیاد جالب نیستند و بهیچ عنوان نمیشه یک مدل ناموفق رو به کل یک برند و محصولاتش نسبت داد
در آخر باز هم میگم زیاد دنبال اسم ها و برندها نباشید که کارایی خیلی مهم تر از این اسم هاست...

Advanced Ali-001
09-09-2010, 22:09
ببین من خودم سراسمبل کلی مین بورداز مارک های آشغال تا خودud9 بودم اسمبل کردم ودیدم ساپفایر5970رو با5970گیگا مقایسه کردم دست ازتعصب بیخود ورداشتم چون دیدم.
وقتی مین بوردud9 رودستم گرفتم شرمنده که عرض میکنم بوسیدمش:دئ
ایسوس رامپیج3رو هم اسمبل کردم مین خوبیه ولی نمیدونم چرا ایسوس هرمدلی که میزنه یه جوری ساده به نظر میاد....
کدوم مادربرددوتا8پین واسه تغضیه پردازنده داره کدوم مادربرد میتونه ولتاژusb31.5آمپری داشته باشه؟
ultra droble 3 کدوم داره اون دموی معروف که اون دوتا بودن یکیشون تک لایه ای بود یکیشون دولایه ای تو سایت گیگا باهم رقابت میکردن یادتون هست چطوری پوزتون به خاک مالیده شد لاصب اون اژدهاهه بود اونقدر حرارت زد خودش آب شد استحضار دارید که چی میگم!
خلاصه فورودو هست که حلقه رو نابود کرد دیگه......:46:

Advanced Ali-001
09-09-2010, 22:15
این 0%تایید میشه.
استاد محترم 10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000000000000000با ر هم که سیستم پیشنهاد بدن مادربردش یا ایسوسه یا مدل دیگه گرافیکشم که گیگا نیست.

در آخر باز هم میگم زیاد دنبال اسم ها و برندها نباشید که کارایی خیلی مهم تر از این اسم هاست...
خب دنبال برند نباشیم چشم حالا وقتی فلانی800تومن پول داره میخواد مین بخره درست میگیم بهترین انتخاب=
giga-gax58a-ud9 خب حالا آلترا میخواد پیشنهاد بده:
M.B=ASUS-RAMPAGE3 EXTERME
M.B=EVGA-4WAY SLI
و...........
البته دلگیر نشی آلترا جان شما رفیق مایی ولی اختلاف نظر تا ابد خواهد ماند.

Ultra_Black
09-09-2010, 22:29
این 0%تایید میشه.
استاد محترم 10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000000000000000با ر هم که سیستم پیشنهاد بدن مادربردش یا ایسوسه یا مدل دیگه گرافیکشم که گیگا نیست.
مادربرد گیگا زیاد پیشنهاد دادم
از جمله Gigabyte X58A-UD3R و Gigabyte 770TA-UD3 چون نسبت به قیمت کارایی خوبی دارن
ولی برای گرافیک تا زمانی که آواژنگ فکری به حال قیمتهاش نکنه پیشنهاد نمیدنم و هرگز هم نخواهم داد!

خب دنبال برند نباشیم چشم حالا وقتی فلانی800تومن پول داره میخواد مین بخره درست میگیم بهترین انتخاب=
giga-gax58a-ud9 خب حالا آلترا میخواد پیشنهاد بده:
M.B=ASUS-RAMPAGE3 EXTERME
M.B=EVGA-4WAY SLI
و...........
البته دلگیر نشی آلترا جان شما رفیق مایی ولی اختلاف نظر تا ابد خواهد ماند.
آخه علی جان 9 تا PCI Experess X16 به چه درد این بنده خدا میخوره...؟!!!!
نبود اسلاتهای PCI و PCI Express X1 رو چیکار کنه؟!
قبلا هم خدمتتون عرض کردم UD9 برای افراد خاص با مقاصد خاص طراحی شده و به درد من و شما نمیخوره!!!
من نمیدونم کجای حرفم نا مفهوم هست...؟!!!

Advanced Ali-001
09-09-2010, 22:49
یک کلام گفتی من هم از اون به بعدud7 پیشنهاد دادم وسلام.

ولی برای گرافیک تا زمانی که آواژنگ فکری به حال قیمتهاش نکنه پیشنهاد نمیدنم و هرگز هم نخواهم داد!
من هم متسفانه نمیدم تا اطلاع ثانوی فقط ایسوس وساپفایر.

اون جایی که وقتی پیشنهاد سیستم میدی ومن میبینم مادربردت گیگا نیست دیگه هیچی حلقه سنگین میشه با اون چشمت!:31:

Ultra_Black
09-09-2010, 22:59
من هم متسفانه نمیدم تا اطلاع ثانوی فقط ایسوس وساپفایر.
هر کس مختاره هر چی دوست داره پیشنهاد بده و یا پیشنهاد نده!!!

اون جایی که وقتی پیشنهاد سیستم میدی ومن میبینم مادربردت گیگا نیست دیگه هیچی حلقه سنگین میشه با اون چشمت![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این به بعد هم هیچ بحثی راجع به این قضیه با شما نخواهم کرد...
و دوست هم ندارم که تو تاپیکهای دیگه پستهایی از این قبیل ببینم،و اگه از سیستمهای پیشنهادی من و دوستان خوشتون نیومد فقط پیشنهاد خودتون رو بدید (بدون هیچ حرف و حدیث اضافی...)
در نهایت این کاربر هست که با توجه به نیازهاش سیستم مورد نظرشو انتخاب میکنه...

dehghani1375
10-09-2010, 02:13
آی خدا رفتگان شما رو بیامرزه ! منم میخوام همینو بگم دیگه

مخصوصا جمله اول احسان جون ! هاردهایی که ما بصورت معمول استفاده میکنیم از پهنای باند ساتا 1 استفاده میکنن و هنوز از ساتا 2 کاملا استفاده نمیکنن ، انوقت اینا میخوانن کلی هزینه اضافی خرج کنن ، ساتا 3 بگیرن ! فقط برای دکور و پزش !!!

در کل من به نتیجه رسیدم که این دوستم بیشتر از کیفیت به فکر رنگ مدارچاپی و USB به رنگ آبی که نشانگر 3 بودنش هست و روی بردش نوشتن Sata 3 - 6 GB/S هست و در کل عشق و حال پز دادن هست و زیاد به فکر کیفیت نیست:11: .(فکر کنم دیگه بیشتر از نباید خودمونو خسته کنیم :13:)

ببخشیدا ولی شما خیلی بی خود فکر کردید برادر من نمی دونی بپرس برا من که ساتا مهم نیست مهم usb 3 هست که اکترنال های برو بچ مدرسه بهش وصل شه خوب کسی که چیپ نک گذاشت ساتا هم داره دیگه بعدشم هوندا جان اون مشکل گرافیک و.... که بهت گفتم نتونستی براش پاسخ بدی چرا گیگا معرفی می کنی بعدشم می گم تعصبی هستی هی انکار کن ارتش چیه ارباب حلقه ها چیه (هر چند فیلم قشنگیه)دوستان من نه به فکر برندم نه به فکر شکل و نه.....برا من مهمه که یه مین بخرم که برام کارایی داشته باشه و متناسب با نیازم باشه من نیازم همونایی هست که گفتم قضیه گرافیک و pci و usb3 که اگه لازم بشه کارتشو می زارم توجه کنین که من اور کلاکر نیستم من در یه حد معمولی اور می کنم برا همین مینی که پیشنهاد می دین با توجه به نیاز من باشه ud9 اخه من بخرم که چی؟
راستی اون دوستمون که گفتن تویه کیس دیده نمی شه بهتره به کیس هاف ایکس و بغلش نگاه کنن بعد مفهمن که :27:ولی برا من اولویت اول کارایی هست دوم اسلات هایی که اشاره کردم و فاصله بین اسلاتها و... سوم usb3 اما می نمی دونم می شه به این برندای عجیب غریب اعتماد کرد؟

dehghani1375
10-09-2010, 02:42
ميشه بپرسم چرا؟

از چه احاظ سرتر هست؟

كلفت بودن و نازك بودن مين بورد دليلي بر خوب وبدن و بد بودن نيست.اگر منظور شما ULTRA DURABLE هست كه اكثر شركت ها اين قابليت را روي محصولاتشون گذاشتن البته با نام هاي مختلف

برادر عزيز استاندارد USB در تمام دنيا يكي هست و همه هم 0.5 آمپر هستن.چه USB 1 باشه چه USB3 چون همه از پايه داراي يك معماري هستن

برام خيلي جالبه بدونم كه اين اطلاعات جالب را شما از كجا ميارين!!:31:

پورت SATA نسل اول حداكثر پهناي باند 1.5 گيگابيت در ثانيه داره
نسل دوم 3 گيگابيت در ثانيه هست و نسل سوم هم 6 گيگابيت در ثانيه

ميرسيم سراغ اون برد BIOSTAR T-POWER X58
اين برد نه SATA3 داره و نه USB3

ولي امكاناتي كه اين برد براي اوركلاك داره كاملا بي نظير هست
چون خودم با اين برد به فركانس هاي جالبي دست پيدا كردم كه دماي پردازنده در اون فركانس ها جالبتر بود ولي چون شما تاكيد به داشتن SATA 3 و USB 3 داريد پس از انتخاب هاي شما حذف ميشه

بورد ECLIPSE PLUS هم بورد خيلي خوبي هست و بر عكس تمامي بردهاي معرفي شده از SLI بصورت QUAD WAY با پهناي كامل X16 براي هر 4 مسير استفاده مي كنه و يك بورد كاملا حرفه اي براي گيم هست
البته مثل ساير بردهاي با اين قابليت همون ايراد معروف را داره :
SB اين بورد تلفيقي از دو تراشه ICH10R و NF200 هست كه حرارتش يكم بالاست.
البته اين مشكل حرارت را بورد GIGABYTE P55A-UD7 هم داره به شكل بسيار شديد تر كه علتش هم همون تلفيق دو تراشه هست

اما توصيه من :

به نظرم يا T-POWER X58 را انتخاب كن يا ASUS P6X58D-PREMIUM يا نهايتا MSI ECLIPSE PLUS
با این مینای اخری کاملا موافقم ولی چرا rampage 3 extreme رو پینهاد ندادین؟

---------- Post added at 03:36 AM ---------- Previous post was at 03:33 AM ----------

اقا به اسم این مین دقت کنین کسی دیگه پیشنهاد نده اول الترا جان گفتن بعدم گفتن چرا خوب نیست برا من
ASUS P6X58D-PREMIUM

---------- Post added at 03:40 AM ---------- Previous post was at 03:36 AM ----------

راستی فک نکنم ایسوس از سری rampage lll قدیمی تر برا کار من خوب باشه نه؟اون گرافیک و... توش رعایت نشده به گمونم.

---------- Post added at 03:42 AM ---------- Previous post was at 03:40 AM ----------

گیگا هم که اصلا هیچ کدوم شرایط منون ندارن میمونم بین این برندای عجیب و ایسوس ram page lll کدومو بنظر شما انتخاب کنم؟

Advanced Ali-001
10-09-2010, 09:22
گیگا هم که اصلا هیچ کدوم شرایط منون ندارن میمونم بین این برندای عجیب و ایسوس ram page lll کدومو بنظر شما انتخاب کنم؟
سلام.
نظر من روی همون مدل ایسوس هست همینجا هم ازهمه دوستان واستاد گران قدر آلترا جان واحسان جان وبقیه به خاطر این همه ول وش عذر خواهی میکنم.
ASUS-RAMPAGE///EXTERME خیلی هم عالیه باتوجه به نیاز هاتون ولی بالاخره USB3هاش0.5آمپر جریا ن دارن خلاصه باید بیخیال1.5آمپر بشی.
فقط مواظب باش ازگارانتی مطمئن شو قیمتشم ندارم فعلاًباید فردانه پس فردا بگیرم بگم بهت.
ارادتمندعلی.

m_s_r_08
10-09-2010, 09:59
بنده قبلا بارها و بارها خدمت دوستان عرض کردم که برند برام معنی و مفهوم خاصی نداره و فقط کارایی در مقابل هزینه برام مهمه!
یعنی بهترین کارایی در مقابل پایین ترین هزینه...

نه حاجی جون اینو قبول کارایی در مقابل هزینه زمانی که حرف از حرفه ای بودن میاد هزینه میره اخرین اولویت .
زیر 200 تومن از هر برندی بگیری مهم نیست بیشتر که بشه چون کاربرد حرفه ای داره برند مهم میشه .
و در ثانی اینم مهم که شرکت OEM یک برند کیه.
البته من شنیدم گیگا هم تا چند وقت دیگه می خواد ایلایت رو هم به شرکت های OEM خودش اضافه کنه (خدا به خیر کنه).

تمام برندها هم مدلهای خوب و موفق دارند و هم مدلهایی که زیاد جالب نیستند و بهیچ عنوان نمیشه یک مدل ناموفق رو به کل یک برند و محصولاتش نسبت داد

این حرف بازم در رده حرفه ای زیاد درست به نظر نمیاد.

این اسم ها هستند که برندشون جنس خوب تولید می کنه حالا هر کی می خواد باشه.

Ultra_Black
10-09-2010, 10:14
نه حاجی جون اینو قبول کارایی در مقابل هزینه زمانی که حرف از حرفه ای بودن میاد هزینه میره اخرین اولویت .
زیر 200 تومن از هر برندی بگیری مهم نیست بیشتر که بشه چون کاربرد حرفه ای داره برند مهم میشه .
و در ثانی اینم مهم که شرکت OEM یک برند کیه.
البته من شنیدم گیگا هم تا چند وقت دیگه می خواد ایلایت رو هم به شرکت های OEM خودش اضافه کنه (خدا به خیر کنه).
با OEM تا حدود زیادی موافقم
برای استفاده حرفه ای هم تا حدود خیلی زیادی هزینه فاکتور مهمی هست
و ماشالا الان هم اکثر برند ها چند تا مادربرد حرفه ای دارن و انتخابها تنوع زیادی میتونه داشته باشه

این حرف بازم در رده حرفه ای زیاد درست به نظر نمیاد.
چرا؟!
به عنوان مثال تو این Review سه تا از بهترین مادربردهای چیپست X58 رو بررسی کرده که از لحاظ قیمت (حداقل تو کشور ما) تفاوت زیادی دارند ولی خودتون ببینید آیا اختلافشون به تفاوت قیمتشون می ارزه؟!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این اسم ها هستند که برندشون جنس خوب تولید می کنه حالا هر کی می خواد باشه
مقایسه برند با برند کار زیاد درستی نیست و مدل با مدل باید مقایسه بشه!

Advanced Ali-001
10-09-2010, 16:41
چرا؟!
به عنوان مثال تو این Review سه تا از بهترین مادربردهای چیپست X58 رو بررسی کرده که از لحاظ قیمت (حداقل تو کشور ما) تفاوت زیادی دارند ولی خودتون ببینید آیا اختلافشون به تفاوت قیمتشون می ارزه؟!:
اصلاًبایک نگاه مشخصه کدوم بهتره.
صرف اینکه قیمت خوب پیدا نمیکنیم دلیل بربد بودن مارک نیست.

m_s_r_08
10-09-2010, 16:58
داداش سیا ببین علی هم راست میگه خدایی گیگا به ادم چشمک میزنه :31:

و البته تفاوت قیمت اینا باهم کمتر ار 200 تومنه .........

sina-star
10-09-2010, 17:06

با اینکه از طرفداران سرسخت گیگا هستم ، ولی این حرف شما رو کاملا قبول دارم :11:

آخه علی جان 9 تا PCI Experess X16 به چه درد این بنده خدا میخوره...؟!!!!

خداییش حرفو از دهنم گرفتی اولترا جون ؛
آخه زمانی که شما هیچگاه ، حتی تا آخر عمرتون از 6 تا کارت گرافیک استفاده نمی کنید ، چرا همچین گزینه ای رو میخرید ؟ و فقط از 30 یا 40 درصد قدرت مادربرد استفاده می تونید بکنید !!

نبود اسلاتهای PCI و PCI Express X1 رو چیکار کنه؟!

با خرید این مادربرد دیگه همه سخت افزارهاشون اکسترنال باشه !!! و این خودش بزرگترین اشکاله !!!

در کل این مادربرد برای افراد خاصی هست ، مثلا اونهایی که 3D max کار میکنن و مدت زمان رندر شدن انیمیشن براشون خیلی مهمه از این مادربرد استفاده میکنن (اونم با چند تا گرافیک نه یکی ، دو تا )
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
در کل ابنم بگم خدمتتون که هدف از پست زدن در اینجا کمک به این دوستمون بود ولی حالا شما این تاپیک رو تبدیل کردین به کل ، کل زدن !!

شماها پست میزنید به دوستمون کمک کنید یا با اولترا جون کل ، کل بزنید ؟

Advanced Ali-001
10-09-2010, 17:12
و البته تفاوت قیمت اینا باهم کمتر ار 200 تومنه .........
متاسفانه قیمتای من مالچهارشنبس.....
قیمت msi رو هم ندارم شرمنده:
asus-rampage///exterme=470
giga-gax58a-ud9=640
170تومن اختلاف دارن ولی بازم نباید بهترین مادربرد دنیا رو با8پین تغضیهcpu باچیزی مقایسه کرد.

---------- Post added at 06:12 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

حتی تا آخر عمرتون از 6 تا کارت گرافی
6تا عزیز من4تا.....:27:

دوستمون ایسوس خرید دیگه.

m_s_r_08
10-09-2010, 19:17
دوستمون ایسوس خرید دیگه.

هر کسی که به فکر جیبشه میره اسوس می خره .
مثل خود من که همچین اشتباهی کردم.
و کسی که 24 ساعت تو بایوس دور میزنه میره گیگا میخره حالشو هم میبره.

Advanced Ali-001
10-09-2010, 20:23
چه جالب به نکته ظریفی اشاره کردید دقیقاًهمینطوره همه میگن اوه اوه قیمت گیگا بالاست یه راست میرن سمت ایسوس غافل از اینکه دارن بهترین مادربرد را با مادربردکم جون تر مقایسه میکنن.

dehghani1375
10-09-2010, 21:25
چه جالب به نکته ظریفی اشاره کردید دقیقاًهمینطوره همه میگن اوه اوه قیمت گیگا بالاست یه راست میرن سمت ایسوس غافل از اینکه دارن بهترین مادربرد را با مادربردکم جون تر مقایسه میکنن.
داداش قیمت چیه ؟گیگا برا اس ال ای تو ud7 هیچ پیش بینی نکرده وکارتا داغ می شن امکاناتش usb3 ش هم که 3 برابر بقیه قدرت داره بازم به درد نمی خوره مگه من چند تا فلش وصل می کنم. همچین به ایسوس می گین کم جون که هرکی ندونه فکر می کنه سرعت گیگا چی هست بابا گیگا تو ریویو ها هم چیزی نشون نداده تو فوتوشاپ از ایسوس مونده همین طور تو خیلی چیزای دیگه البته این اختلاف می دونین چه قدر کمه؟؟مثلا گیگا تا اونو باز کرده 25.10 ثانیه طول داده ایسوس 25.11 بعد می گن گیگا اول شد و.....تازه کولینگ گیگا هم تو ud9 مشخصه کم اورده که مجبور شده اون دوتا لوله رو بده بالا حالا کلا دارم می گم ایسوس و گیگا از نظر سرعت تفاوتی ندارنولی گیگا به خاطر صدم ثانیه هاش میاد می زنه قدرت شکسته شد ملتم می رن می خرن.بر عکی هر کی گیگا بخره باید بدونه که داره یه جنس بازاری می خره که کاربردی نداره.:27:

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

خوب مدرک بدین حرف بی خود نزنین کلی هم صحبت نکنین مثلا بگین این ایسوسی که توگفتی به این دلیل تو این سایت تو اور از ud7 عقب افتاده.

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

دوستمون ایسوس خرید دیگه.
من هنوز مین رو نخریدم.

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

اصلاًبایک نگاه مشخصه کدوم بهتره.
صرف اینکه قیمت خوب پیدا نمیکنیم دلیل بربد بودن مارک نیست.
اخه یعنی چی بعد به من می گین شما حرفه ای کار نمی کنید و بیشتر از کیفیت به ظاهر توجه می کنید اول ایسوس هم خوشکل تره هم کولینگ بهتری داره دوما باید تو تستا نگاه کرد اون وقته که گیگا خراب می کنه به هرحال مین هارو منطقی رد کنین.

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

با اینکه از طرفداران سرسخت گیگا هستم ، ولی این حرف شما رو کاملا قبول دارم :11:

خداییش حرفو از دهنم گرفتی اولترا جون ؛
آخه زمانی که شما هیچگاه ، حتی تا آخر عمرتون از 6 تا کارت گرافیک استفاده نمی کنید ، چرا همچین گزینه ای رو میخرید ؟ و فقط از 30 یا 40 درصد قدرت مادربرد استفاده می تونید بکنید !!

با خرید این مادربرد دیگه همه سخت افزارهاشون اکسترنال باشه !!! و این خودش بزرگترین اشکاله !!!

در کل این مادربرد برای افراد خاصی هست ، مثلا اونهایی که 3D max کار میکنن و مدت زمان رندر شدن انیمیشن براشون خیلی مهمه از این مادربرد استفاده میکنن (اونم با چند تا گرافیک نه یکی ، دو تا )
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
در کل ابنم بگم خدمتتون که هدف از پست زدن در اینجا کمک به این دوستمون بود ولی حالا شما این تاپیک رو تبدیل کردین به کل ، کل زدن !!

اقا با همه ی حرفات 10000000000 در صد موافقم.شما چی پیشنهاد می کنی؟؟

dehghani1375
10-09-2010, 21:45
اقا من تصمیم رو گرفتم تو بنچ مارک های تامز هاردویر دیدم که تو اولویت مین برا اون سیپیو ایسوس رو برده بودن تازه کاربران هم رتبه دوم رو به ایسوس در اور دادن اولیش هم ای وی جی ای بود جالب بود که گیگا اخرین و کم طرفدارترین مین برا این سیپیو هست من هم ایسوس می خرم چون هم تو ریویو ها جلو تره و هم کلا بهترین مین این رده هست حالا هر چی میخ واین بگین گیگا فلان گیگا بلان.

sina-star
10-09-2010, 21:56
ASUS P6X58D Premium
البته شرایط رو که تعیید کرده بودین یادم رفته ، ولی فکر کنم با شرایط شما سازگار باشه :46:

m_s_r_08
10-09-2010, 22:13
داداش قیمت چیه ؟گیگا برا اس ال ای تو ud7 هیچ پیش بینی نکرده وکارتا داغ می شن امکاناتش usb3 ش هم که 3 برابر بقیه قدرت داره بازم به درد نمی خوره مگه من چند تا فلش وصل می کنم. همچین به ایسوس می گین کم جون که هرکی ندونه فکر می کنه سرعت گیگا چی هست بابا گیگا تو ریویو ها هم چیزی نشون نداده تو فوتوشاپ از ایسوس مونده همین طور تو خیلی چیزای دیگه البته این اختلاف می دونین چه قدر کمه؟؟مثلا گیگا تا اونو باز کرده 25.10 ثانیه طول داده ایسوس 25.11 بعد می گن گیگا اول شد و.....تازه کولینگ گیگا هم تو ud9 مشخصه کم اورده که مجبور شده اون دوتا لوله رو بده بالا حالا کلا دارم می گم ایسوس و گیگا از نظر سرعت تفاوتی ندارنولی گیگا به خاطر صدم ثانیه هاش میاد می زنه قدرت شکسته شد ملتم می رن می خرن.بر عکی هر کی گیگا بخره باید بدونه که داره یه جنس بازاری می خره که کاربردی نداره.:27:

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

خوب مدرک بدین حرف بی خود نزنین کلی هم صحبت نکنین مثلا بگین این ایسوسی که توگفتی به این دلیل تو این سایت تو اور از ud7 عقب افتاده.

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

من هنوز مین رو نخریدم.

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

اخه یعنی چی بعد به من می گین شما حرفه ای کار نمی کنید و بیشتر از کیفیت به ظاهر توجه می کنید اول ایسوس هم خوشکل تره هم کولینگ بهتری داره دوما باید تو تستا نگاه کرد اون وقته که گیگا خراب می کنه به هرحال مین هارو منطقی رد کنین.

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

نه حاجی شما مثل اینکه تازه از خواب پا شدی خلقت تنگه برو یه لیوان چایی بخور بعد بیا:41:

dehghani1375
10-09-2010, 22:58
اقا من تو تامز هاردویر و سایر سایت ها ونظر اساتید رو دیدم وانتخابم 100000 درصد ایسوس هست که همه جا به عنوان بهترین شناخته شده البته همون رام پیجش پس این تاپیک تمومه من تا چند روز دیگه میرم تهران تا اون موقع یه تاپیک می زنم برا رو که راهنماییم کنید .

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

ASUS P6X58D Premium
البته شرایط رو که تعیید کرده بودین یادم رفته ، ولی فکر کنم با شرایط شما سازگار باشه :46:

نه این مشکل داره چون گرافیکارو باید تو اسلاتای 1 و3 بذارم که باعث داغ شدنش می شه.

dehghani1375
10-09-2010, 23:04
نه حاجی شما مثل اینکه تازه از خواب پا شدی خلقت تنگه برو یه لیوان چایی بخور بعد بیا:41:
اگه ناراحتتون کردم واقعا عذر می خوام اخه این جا شده جنگ بین دو ارتش گیگا و ضد گیگا هر دو هم هی میان الکی تبلیغ می کنن فقط هم منو گیج می کنن گفتم که ایسوس از همه مین ها برا این سی پیو بیشتر امتیاز اورده و خریدن و بعد از ای وی جی ای که یکم بالاتره با اختلاف فاحشی تو تامز هارد ویر اون قسمت که کاربرا تست می کنن گیگا رو لوله کرده 144 در برابر 42 !

m_s_r_08
11-09-2010, 04:33
اگه ناراحتتون کردم واقعا عذر می خوام اخه این جا شده جنگ بین دو ارتش گیگا و ضد گیگا هر دو هم هی میان الکی تبلیغ می کنن فقط هم منو گیج می کنن گفتم که ایسوس از همه مین ها برا این سی پیو بیشتر امتیاز اورده و خریدن و بعد از ای وی جی ای که یکم بالاتره با اختلاف فاحشی تو تامز هارد ویر اون قسمت که کاربرا تست می کنن گیگا رو لوله کرده 144 در برابر 42 !

حالا اگه اسوس با پول دادن و رشوه این نمودار رو به نفع خودش تموم کرده باشه چی.:31:
اینا که دین و ایمان درستی ندارن.:21:

ولی حاجی جون من از رو تجربه شخصی می گم نه نمودار هیچی گیگا نمیشه.:19:

ببین من الان اسوس دارم که زمان خودش تک بود ولی همون موقع هم تستش کردم باهاش حال نکردم.:2:

گیگا مثل یه دوست دختر رام و خوش اندامه و باید کلی پول بالاش بدی تا باهات همراه شه.
ولی اسوس مثل زن بیوه ای میمونه که ارایش کرده و از رو تجربه ای که از قبل داره می خواد هواس ادمو به خودش جلب کنه و نمی خواد زیاد پول براش خرج کنی چون داره مهریه شو خرج میکنه.

فکر کنم دیگه با این مثال باید روشن شده باشی.
اخر هم پیشنهاد می کنم اسوس بخر چون چشمتو این بیوه زن گرفته و مشخصه نمی خوای پول خرج کنییو تجربه به دست بیاری.
راهتم قبلا یکی هموار کرده.:27:

Advanced Ali-001
11-09-2010, 10:38
دوستان طرفدارگیگا:
m_s_r_08
mr0000611
خواهش میکنم دیگه این دوستمون دهقانی رو رها کنید متاسفانه ازایسوس ایشون اشباع شدن خواهشاًاینقدر دیگه نجنگید دراین جنگ مابازنده ایم چون جنس خوب قیمتش بالاست.
چه میشه کرد......
خواهشاًدیگه به این دوستمون پیشنهاد ندین.
ارادتمند علی.

dehghani1375
11-09-2010, 11:34
حالا اگه اسوس با پول دادن و رشوه این نمودار رو به نفع خودش تموم کرده باشه چی.:31:
اینا که دین و ایمان درستی ندارن.:21:

ولی حاجی جون من از رو تجربه شخصی می گم نه نمودار هیچی گیگا نمیشه.:19:

ببین من الان اسوس دارم که زمان خودش تک بود ولی همون موقع هم تستش کردم باهاش حال نکردم.:2:

گیگا مثل یه دوست دختر رام و خوش اندامه و باید کلی پول بالاش بدی تا باهات همراه شه.
ولی اسوس مثل زن بیوه ای میمونه که ارایش کرده و از رو تجربه ای که از قبل داره می خواد هواس ادمو به خودش جلب کنه و نمی خواد زیاد پول براش خرج کنی چون داره مهریه شو خرج میکنه.

فکر کنم دیگه با این مثال باید روشن شده باشی.
اخر هم پیشنهاد می کنم اسوس بخر چون چشمتو این بیوه زن گرفته و مشخصه نمی خوای پول خرج کنییو تجربه به دست بیاری.
راهتم قبلا یکی هموار کرده.:27:
جالبه ایسوس رشوه داده دیگه اون سایتا اسپانسرش گیگاست و در اخر همش به گیگا رای می دن این اتفاقا مردمن که میگن evga و asus اتفاقا شما رو نمی دونم ولی من از هرکی پرسیدم گفت گیگا دارم اصلا خوب نیست ضمنا اخرش اینا باهم زیاد تفاوت ندارن ومهم اینه که گیگا اون شرایطی رو که من گفتم نداره نمی شه رو ud7 دو تا گرافیک گذاشت گفتم که چرا اگه جواب اینو بدی شاید برم به سمت گیگا خب جواب نمی دین یعنی ندارین که بدین دیگه ارتش ابی.:2:

dehghani1375
11-09-2010, 12:04
امتیازی که تو ردیف اخر مردم به این مین دادن رو با مین پایینی مقایسه کنید

اینم ایسوس 142 تا طلا اورده ud7 فقط 25 تا اورده می تونید تفاوتو ببینین این یکی از کامل ترین سایت هاست و خودش به بهتر بودن این مین اعتراف کرده

Advanced Ali-001
11-09-2010, 12:38
هرچی دوست دارین برین ایسوس بخرین منم نگفتم ایسوس خوب نیست خلاصه اول گیگاست بعد ایسوس ما هم ایسوس رو وقتی دوست داریم وپیشنهاد میدیم که ازگیگا مرجوع شده باشیم.
برین بخرین هی اسوس ولی بدونین که سه هزاره آبی رو با هیچ هیولایی نمیتونین عوض کنین ومخصوصاًبهترین مادربرد دنیارو.......
GIGA-X58A-UD9
GIGAX58A-UD7
GIGAX58A-UD6
GIGAX58A-UD3R
حالاهرچی دوست دارین برین بخرین ما هم دیگه با هیشکی بحث نمیکنم پیشنهاد خودمو میدم وسلام.

sina-star
11-09-2010, 13:17
چون جنس خوب قیمتش بالاست.

اصلا اینطور نیست !!! :exclamati

چه میشه کرد......

میشه خریدش رو تحریم کرد تا آواژنگ حالش جا بیاد !

من از هرکی پرسیدم گفت گیگا دارم اصلا خوب نیست

اون هر کی ها که این حرف رو گفتن یا بیسواد بودن یا اصلا تا بحال گیگا ندیدن !

ضمنا اخرش اینا باهم زیاد تفاوت ندارن

بله این درسته ، و به نظر من از لحاظ کیفیت بسیار عالی : اول Evga بعد Giga و آخر Asus

GIGA-X58A-UD9
GIGAX58A-UD7
GIGAX58A-UD6
GIGAX58A-UD3R

این دو تا نه ، خوب نیستن ، یعنی برای کاربرد خانگی خوب نیستن ، و کاربردشون شرکت در مسابقات اورکلاکینگ هست !

بله این دو خیلی هم عالی هستن ، برای استفاده خانگی حرفه ای
--------------------------------------------------------------------------------------------
این آقای Ali Honda یه جوری صحبت که منم ناخودگاه رفتم به جبهه ایسوس ولی من شدیدا طرفدار گیگا هستم :21:

آخرین پیشنهادم به شما و اتمام حجت :
اول - Asus Rampage III
دوم - GIGAX58A-UD6

با تشــــــــــــکر و خداحافظ ؛

Advanced Ali-001
11-09-2010, 13:22
شما رو نمی دونم ولی من از هرکی پرسیدم گفت گیگا دارم اصلا خوب نیست
دوست عزیز همه چی خوبه جز گیگا وسلام.

آخرین پیشنهادم به شما و اتمام حجت :
اول - Asus Rampage III
دوم - GIGAX58A-UD6

با تشــــــــــــکر و خداحافظ ؛
100%تایید میکنم.

dehghani1375
11-09-2010, 13:47
دوست عزیز همه چی خوبه جز گیگا وسلام.

100%تایید میکنم.
داداش حالا جدا از بحث تو پایین نطرات نوشتی
giga byte is the best choose for mother bourd
این نشون میده که ......:27:

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

هرچی دوست دارین برین ایسوس بخرین منم نگفتم ایسوس خوب نیست خلاصه اول گیگاست بعد ایسوس ما هم ایسوس رو وقتی دوست داریم وپیشنهاد میدیم که ازگیگا مرجوع شده باشیم.
برین بخرین هی اسوس ولی بدونین که سه هزاره آبی رو با هیچ هیولایی نمیتونین عوض کنین ومخصوصاًبهترین مادربرد دنیارو.......
GIGA-X58A-UD9
GIGAX58A-UD7
GIGAX58A-UD6
GIGAX58A-UD3R
حالاهرچی دوست دارین برین بخرین ما هم دیگه با هیشکی بحث نمیکنم پیشنهاد خودمو میدم وسلام.
خدا خیرت بده بابا من نمی تونم گیگا بذارم چون داغ می شه گرافیکام ای خدا:19: برا همین بعد از گیگا رفتم اون ایسوس رو انتخاب کردم.

Advanced Ali-001
11-09-2010, 13:48
داداش حالا جدا از بحث تو پایین نطرات نوشتی
giga byte is the best choose for mother bourd
این نشون میده که ......:27:

کاردیگه ای بلد نیستی؟
فقط مونده مارو مسخره کنی؟
حواست باشه.

m_s_r_08
11-09-2010, 14:06
جالبه ایسوس رشوه داده دیگه اون سایتا اسپانسرش گیگاست و در اخر همش به گیگا رای می دن این اتفاقا مردمن که میگن evga و asus اتفاقا شما رو نمی دونم ولی من از هرکی پرسیدم گفت گیگا دارم اصلا خوب نیست ضمنا اخرش اینا باهم زیاد تفاوت ندارن ومهم اینه که گیگا اون شرایطی رو که من گفتم نداره نمی شه رو ud7 دو تا گرافیک گذاشت گفتم که چرا اگه جواب اینو بدی شاید برم به سمت گیگا خب جواب نمی دین یعنی ندارین که بدین دیگه ارتش ابی.

نگفتم داده .
گفتم فکر کن اگه داده باشه.

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

امتیازی که تو ردیف اخر مردم به این مین دادن رو با مین پایینی مقایسه کنید

اینم ایسوس 142 تا طلا اورده ud7 فقط 25 تا اورده می تونید تفاوتو ببینین این یکی از کامل ترین سایت هاست و خودش به بهتر بودن این مین اعتراف کرده

همش چرته....................

Ultra_Black
11-09-2010, 14:09
شما از این چرتا نداری بزاری...؟!!!:31:

sina-star
11-09-2010, 15:07
ببینید آخر کل ، کل زدن همینه !

یکیتون شوخی میکنه ، و اون یکی ناراحت میشه !

در ضمن آقای Dehghani75 خوبه اینم بدونید که این همه کاربر اومدن تو این تاپیک که شما رو کمک و راهنمایی کنن تا بهترین رو انتخاب کنید ، این خوبه که به جای تشکــــــــکر ، بیای مسخره کنی ؟ اصلا خوشم نیود ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و آخرین توصیه ای که به شما می کنم اینه که اگر میخواهید بهترین انتخاب رو داشته باشید با این 3 تا کاربری که الان معرفی میکنم به طور خصوصی مشورت کنید و از نظرات اونها برای خریدتوت استفاده کنید تا بهترین خرید رو داشته باشید.

mr0000611 و Ultra_Black و ess_1362

دیگه بقیشو خود دانید !

m_s_r_08
11-09-2010, 17:02
شما از این چرتا نداری بزاری...؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه اینا بیشتر به درد ملا کتابی ها میخوره تا من........

Advanced Ali-001
11-09-2010, 17:15
100%تایید میشه.

dehghani1375
12-09-2010, 14:14
کاردیگه ای بلد نیستی؟
فقط مونده مارو مسخره کنی؟
حواست باشه.
نه من مسخره نکردم من دوست شمام اگه یه دوست خوب برا یکی باشی باید اشتباهاتش رو بهش بگی منم گفتم که جای دیگه که طرف دوست شما نیست سوتی ندید اگه منظورمو بد برداشت کردید من معذرت می خوام.

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

نگفتم داده .
گفتم فکر کن اگه داده باشه.

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

خوب اخه یعنی چی این یکی از معتبر ترین سایتا در این زمینس.

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:10 PM ----------

ببینید آخر کل ، کل زدن همینه !

یکیتون شوخی میکنه ، و اون یکی ناراحت میشه !

در ضمن آقای Dehghani75 خوبه اینم بدونید که این همه کاربر اومدن تو این تاپیک که شما رو کمک و راهنمایی کنن تا بهترین رو انتخاب کنید ، این خوبه که به جای تشکــــــــکر ، بیای مسخره کنی ؟ اصلا خوشم نیود ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و آخرین توصیه ای که به شما می کنم اینه که اگر میخواهید بهترین انتخاب رو داشته باشید با این 3 تا کاربری که الان معرفی میکنم به طور خصوصی مشورت کنید و از نظرات اونها برای خریدتوت استفاده کنید تا بهترین خرید رو داشته باشید.

mr0000611 و Ultra_Black و ess_1362

دیگه بقیشو خود دانید !

اتفاقا من باهمه اینایی که اوندن و نظر دادن دوستای صمیمی هستیم مثلا همین اقا علی همین طور شما منم مسخره نکردم اشکالشونو گفتم که جایی که با یکی کل کل دارن ضایع نشن.
با این سه نفر و همین طور چندین استاد دیگه مشورت کردم و همه تایید کردن ممنون.

---------- Post added at 03:14 PM ---------- Previous post was at 03:13 PM ----------

بله من ترجیح می دم در مورد این صحبت و چرت دونستن برترین سایت های اور کلاک دنیا مثل تامز هارد ویر hwbot و.... سکوت کنم این نشون می ده که ......:27:

Advanced Ali-001
12-09-2010, 15:04
بله من ترجیح می دم در مورد این صحبت و چرت دونستن برترین سایت های اور کلاک دنیا مثل تامز هارد ویر hwbot و.... سکوت کنم این نشون می ده که ......
کل دنیا میدونن که درحال حاضر بهترین مادربرد های دنیارو شرکت گیگا داره این1
دوماکل دنیا الان تو وضع اقتادی بدی هست مثل ایسوس وEVGA که درصد های بالایی رو ازدست دادن ولی گیگا باافتخار اعلام کرد که فروشش درمقایشه باسه ماه گزشته پارسال 11درصد کاهش پیدا کرده این یعنی پارسال تو همین سه ما گزشته17.8درصد کاهش داشته ودرنتیجه8درصدگیگا به نفعش شده ونه تنها فروشش کم نشده بلکه8درصد هم زیاد شده.
خود این قضیه گویای برتری این کمپانی تایوانی به بقیه محصولات ومحبوبیت این کمپانی بین کاربران هست.

m_s_r_08
12-09-2010, 20:33
سکوت کنم این نشون می ده که ......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به عمل کار براید نه سخن ..........................جگر.

sina-star
13-09-2010, 09:34
با این سه نفر و همین طور چندین استاد دیگه مشورت کردم و همه تایید کردن ممنون.

اگه اینا گزینه شما رو تایید کرده باشن حله ، مطمئن باش

dehghani1375
13-09-2010, 22:14
کل دنیا میدونن که درحال حاضر بهترین مادربرد های دنیارو شرکت گیگا داره این1
دوماکل دنیا الان تو وضع اقتادی بدی هست مثل ایسوس وEVGA که درصد های بالایی رو ازدست دادن ولی گیگا باافتخار اعلام کرد که فروشش درمقایشه باسه ماه گزشته پارسال 11درصد کاهش پیدا کرده این یعنی پارسال تو همین سه ما گزشته17.8درصد کاهش داشته ودرنتیجه8درصدگیگا به نفعش شده ونه تنها فروشش کم نشده بلکه8درصد هم زیاد شده.
خود این قضیه گویای برتری این کمپانی تایوانی به بقیه محصولات ومحبوبیت این کمپانی بین کاربران هست.
نه خیر این نشون می ده که گیگا مخ مردم رو خورده مثل همین اپل نگاه کنی می بینی قبل از ایفون 4 اپل به درد نمی خورد ولی مخ مردم رو با فروش اقساطی دو یاله زده بود برا همینم فروخت در ضمن برا این سیپیو بیشترین فروش رو ایسوس و کم ترین رو گیگا داشته من به بقیه سی پیو ها کار ندارم

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

به عمل کار براید نه سخن ..........................جگر.
بابا قبلشم می خوندی این کنیه بود من که 100000 تا ریویو معرفی کردم ولی شما چی؟؟

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

اگه اینا گزینه شما رو تایید کرده باشن حله ، مطمئن باش
بله من سیستمو تایید کردم مونده خریدش که از کیس فقط رم و گرافیک و سی پیو کولر رو نخریدم یعنی هارد و پاور و کیس و مین و سی پیو رو خریدم اونا هم تایید شده دنبال قطعه هستم!اسپیکرو خریدم مونده موس و کیبورد که اونم دنبالشم!اگه می دونین بگین کی میشناسه که این قطعاتو کجادارن.

dehghani1375
14-09-2010, 20:51
اقا سیستمو جز گرافیگ همشو خریدم و گرافیکم شنبه می رسه دست گلتون درد نکنه خداحافظ!

GA-James Fisher
14-09-2010, 21:00
نه خیر این نشون می ده که گیگا مخ مردم رو خورده مثل همین اپل نگاه کنی می بینی قبل از ایفون 4 اپل به درد نمی خورد ولی مخ مردم رو با فروش اقساطی دو یاله زده بود برا همینم فروخت در ضمن برا این سیپیو بیشترین فروش رو ایسوس و کم ترین رو گیگا داشته من به بقیه سی پیو ها کار ندارم
سلام.
دوست عزیزشما به خاطر ما این دوستمونو ببخشید.
ایشون خیلی تعصبی بودن....
من رو ایشون معرفی کردن.
موفق باشید.