PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چشم هام یه جوریه

قله بلند
08-09-2010, 14:39
سلام
حدوداً یک هفته ای هست که چشم هام یه جوری شده. از نظر ظاهری نه، از نظر کیفیت دیدن.
حدوداً یک هفته پیش، سرم درد گرفت و من اگه سردرد بگیرم با خواب مشکلم حل نمی شه حتی اگه به خاطر خستگی بوده باشه. در این حالت، باید یک عدد قرص مسکن بخورم. قرص استامینیفون 500 چاره درد هست و بعضی وقت ها باید دو تا بخورم(مثلاً در فاصله زمانی 24 ساعت) تا درد کاملاً از بین بره.

روز اول، یک مسکن 500 خوردم ولی درد کاملاً خوب نشد. بعدش یک مسکن 325 خوردم و خوابیدم. روز بعد، چشم هام یه جوری شده بود که حالاتش رو در ادامه توضیح می دم:

1-وقتی از خواب بلند می شید، چشم ها یه پفی داره و دید چشم بعد از چند دقیقه به حد کمال می رسه. چشم های من انگار همیشه در این حالت هست.
2-وقتی رعد و برق در آسمون می یاد، اول برق دیده می شه و بعد رعد. چشم های من در بعضی از حالات مثل این رعد و برق می مونه. یعنی بین چرخش کره چشم و دید چشم، تاخیر کوتاهی ایجاد می شه. انگار دید از کره چشم عقب می افته.
3-لازم به ذکره که من از اسپرهای سالمکس، ایپراتروپیوم و فلیکسوتاید استفاده می کنم که دو مورد اخیر باعث تاری دید می شن. من تاری دید رو در مورد قرص دگزامتازون تجربه کردم ولی این حالت با تاری دید فرق می کنه.

***Spring***
08-09-2010, 16:08
سلام ...

◄◄ چـــــــشـــــــــم ، بیماری ها و درمان ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قله بلند
13-09-2010, 21:59
سلام. بعد از اینکه این تاپیک رو زدم، تصمیم گرفتم از تخمه آفتابگردون و بادام زمینی استفاده کنم. وقتی از این دو استفاده کردم، بعد از چند ساعت مشکل چشم هام حل شد. شاید کمبود موادی بوده که در این دو موجود هست. به هر حال این مطلب رو نوشتم که تاپیک به نتیجه برسه.

***Spring***
13-09-2010, 22:19
سلام ...

لطفآ میزان مصرف ، چگونگی ، مدت زمان استفاده و مقدار هر کدوم رو هم به طور کامل و دقیق ، برای استفاده همه دوستان بنویسید ... باتشکر ...

قله بلند
14-09-2010, 14:27
سلام. نحوه خاص نمی خواد. مثلاً یک مشت بادام زمین خوردم و دو سه مشت، تخمه آفتابگردون. البته من توصیه نمی کنم از محصولات بسته بندی بادام زمینی و تخم آفتابگردون استفاده بشه چون به نظرم حساسیت من از همینجا شروع شد. همین بادوم زمینی و تخم افتابگردون که در قنادی ها هست استفاده کنید. اصولاً این دو برای چشم، مفید هستند.