PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوئیچ KVM بی سیم یا با سیم؟

Pejvak61
08-09-2010, 07:55
تا الان دنبال یه سوئیج KVM بی سیم میگشتم و در واقع یه مدلشو پیدا کردم و نشانیش هم در زیر دیده میشه ولی به دو دلیل از خریدش منصرف شدم که یکی نبودنش در ایرانه!!! و دیگری اینکه از استاندارد IEEE 802.11a استفاده میکنه که حداکثر رزولوشنش 1024*768 هستش و در ضمن بردش هم کمه (البته نسبت به مسافتی که با کابل KVM طی میشه خیلی بهتره).

حالا با این اوصاف تصمیم گرفتم که سوئیچ KVM 8 Port با بهترین کیفیت و کابل های رابط حدود 10 متری تهیه کنم به طوری که این کابلها در گرفتن نویز مقاوم باشن و کیفیت تصویر رو تا حداکثر ممکن حفظ کنن. در ضمن ایراداتی مثل قطع کردن ارتباط با ماوس یا کیبورد به ازای کارکرد طولانی رو نداشته باشن.
آیا از دوستان کسی در این زمینه اطلاعات کافی داره که به من کمک کنه؟

آدرس سوئیچ KVM بی سیم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
08-09-2010, 10:34
دوست عزیز این دستگاه یک KVM نیست. در عمل فقط میتونه تصاویر و اطلاعات رو ارسال کنه به دستگاههای مشابه خودش.
یعنی ارتباط بده با کامپیوتر نه اینکه دو کامپیوتر رو ارتباط بده با یک مانیتور. یا یک ماوس و یک کیبرد.
اگر اینطور باشه باید با خودش مانیتور و ماوس و کیبرد مخصوص هم داشته باشه.
همونطور هم که میبینید Transmitter و Reciever جدا داره.
قیمتش هم ماشاالله به اندازه ی یک کامپیوتره.

KVMهای با کیفیت زیاد هستند. فقط توجه کنید از PS2 استفاده نکنند. همچنین رزولیشین مناسب رو داشته باشند و با ویندوز 7 هم سازگار باشن.

Pejvak61
12-09-2010, 11:33
دوست عزیز این دستگاه یک KVM نیست. در عمل فقط میتونه تصاویر و اطلاعات رو ارسال کنه به دستگاههای مشابه خودش.
یعنی ارتباط بده با کامپیوتر نه اینکه دو کامپیوتر رو ارتباط بده با یک مانیتور. یا یک ماوس و یک کیبرد.
اگر اینطور باشه باید با خودش مانیتور و ماوس و کیبرد مخصوص هم داشته باشه.
همونطور هم که میبینید Transmitter و Reciever جدا داره.
قیمتش هم ماشاالله به اندازه ی یک کامپیوتره.

KVMهای با کیفیت زیاد هستند. فقط توجه کنید از PS2 استفاده نکنند. همچنین رزولیشین مناسب رو داشته باشند و با ویندوز 7 هم سازگار باشن.

دوست عزیز این دستگاه دو منظورست هم به صورت Switch KVM عمل میکنه و هم Broadcast میکنه. پائین صفحه ای که این دستگاه رو معرفی کرده ببینین متوجه میشین. در جاییکه که قراره ازش استفاده بشه هزینه چندان مهم نیست. البته من به علت اینکه دستگاهی با این مشخصات نتونستم پیدا کنم که از استانداردهای بالاتری استفاده کنه و رزولوشن رو بهبود بده فعلاً از تهیه کردنش منصرف شدم.

به هر حال اگر مدل خوبی سراغ دارین و کابل KVM مخصوصی که طولش بالای 5 متر باشه رو هم داشته باشه من طالبشم و شدیداً نیاز دارم. البته همونطور که گفتم باید در برابرا ایجاد نویز مقاوم باشه. میتونستم راحت برم بازار و پیداش کنم اما هدفم اینه که کسی اگر اینو داشته و تجربه کرده و تأییدش میکنه بخرمش.