PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter

NFSMW
01-05-2006, 19:51
بازيهاي نسل آينده واقعا سيستم فوق العاده خفني براي اجرا مي خوان من اين بازي رو 1 روز پيش گرفتم واقعا كه بازي سنگيني هست پدر سيستم درمياره . بازي به حدي سنگين هست كه براي حداقل اجرا 1 گيگ رم مي خواد
من با گرافيك جي فورس 5500 و 512 مگابايت رم و سي پيو 2800 اينتل بازي رو اجرا كردم خيلي گير داره اصلا رون نيست
حداقل سيستم

Minimum:
Processor: Intel or AMD, 2 GHz
Operating System: Windows 2000/XP
Memory: 1024 MB RAM
Disk Space: 4.5 GB
Graphics Card: 128 MB DX9.0c compatible card,
GeForce 6200 or higher
Radeon 9600 or higher
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
CD-ROM or DVD-ROM drive : x2 read speed
DirectX Version: 9.0c
Network: High-speed mod

Amin
03-05-2006, 12:51
Ghost Recon Advanced Warfighter

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

In Tom Clancy's Ghost Recon 3, players will embody Captain Scott Mitchell
as he commands the Ghosts and Special Forces allies equipped with the IWS
(Integrated Warfighter System) in the quest to save the president of the United States,
recover stolen nuclear codes and eliminate a vicious band of renegade soldiers
hell-bent on unleashing catastrophe. The game unfolds entirely in Mexico City,
where numerous, meticulously researched and detailed environments will deliver
complete immersion into the future of urban warfare

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m_r1986
04-05-2006, 00:03
با سلام

آقا بازی خریدم واقا چه سیستم خفنی داره من کارت گرافیکم 6200 هستش از نوع 256 و رم هم دارم 512 وسی پی یو هم 2800

هستش . وقتی auto dected را میزنم برام میزاره medium ولی اصلا جالب نیست گیر میکنه وقتی میخواهم بیام بیرون از بازی

سیستم رو داغون میکنه . به نظر من باید حتما دو تا 7800 داشته باشی تا بازی به دلت بشینه .

اگر کسی ترینر یا رمزی داشت بزاره ممنون میشم چون با دو سه تیر میمیره .

NFSMW
04-05-2006, 19:07
اين بازي در حدود 200هزار تومان خرج رو دستم گذاشت رفتم يه كارت 6600 با يه رم 1 گيگابايت خريدم تا بازي بدون مشكل اجرا بشه بالاخره تونستم بازي رو رزوليشن 1024 اجرا كنم
توضيح در مورد بازي
بازي از لحاظ كنترل شبيه سوات 4 هست شما مي تونيد مثل سوات از ديد افرادتون بازي رو ببيند وبه آنها دستور بديد اما تعداد دستورات نسبت به سوات كمتر هست از نظر سرعت راه رفتن هم مثل سوات هست در مرحله 1 بازي با چتر تو شهر فرود ميايم كه واقعا طراحي شهر خيلي قشنگ هست به محض فرود يه سري دستورات به شما داده ميشه كه شما بايد به پيش 3 نفر ديگر از افرادتون بريد و چند نفر همو رابكشيد من كه تو همون اول چندبار مردم هوش مصنوعي بازي هم خوب هست دشمنان معمولا به صورت گروهي به شما حمله مي كنند هوش افراد ما نيز خوب هست و دست و پا گير نيستند در بازي فرماندهاي دائما با شما در تماس هست و دستور به شما مي دهند همچنين ميشود از ديد ماهواره اي بازي رو ديد تا موقعيت افرادتتان را ببيند وبه آنها دستور حركت بدهيد صحنه هاي انفجار به حدي قشنگ و زيبا هست كه شما ميتونيد تمام جزيئات انفجار رو ببينيد تنها ايراد بازي لودينگ طولاني اون هست
اگه سيستم توپي دارين حتما اين بازي رو كنيد

m_r1986
05-05-2006, 16:23
دوست عزیز میشه بگی 6600 از کدام مدل گرفتی و قیمتش هم بگی ممنون میشم . تا ما هم بریم بگیریم .

NFSMW
05-05-2006, 20:50
GeForce FX 6600 256MB قيمت 146 هزارتومن

kkain-blood
05-05-2006, 23:56
GeForce FX 6600 256MB قيمت 146 هزارتومن
دوست عزيز كارت شما gtيا معمولي وبا چه بردي گرفتي؟

END_BOY
06-05-2006, 15:53
من هم با GeForce FX 6600 128 با بورد گيگا رو medium به راحتي بازي ميکنم.فقط لود طولاني بازي يکم با اعصاب ادم بازي ميکونه.ولي گرافيک بازي خداست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تاکتيک جنگ خيلي توي اين بازي مهمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Ubi مثل هميشه ترکونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NFSMW
06-05-2006, 17:00
دوست عزيز كارت شما gtيا معمولي وبا چه بردي گرفتي؟
gt با برد گیگابایت

ماراتون
11-05-2006, 00:42
من یک سوال داشتم در مورد گرفتن و دانلود بازی طبق لینکی که amin گذاشته همه رو یا بیشترش رو چک کردم جواب نداد

فقط یک قسمت دانلود میشه اون هم قسمتی که هر فایل با پسوند jpg,..... هست یعنی

اگه میشه دوستان در مورد این قسمت توضیح بیشتری بدن تا من بفهمم بعد از دانلود چطوری نصبش کنم

Amin
17-05-2006, 01:40
من یک سوال داشتم در مورد گرفتن و دانلود بازی طبق لینکی که amin گذاشته همه رو یا بیشترش رو چک کردم جواب نداد

فقط یک قسمت دانلود میشه اون هم قسمتی که هر فایل با پسوند jpg,..... هست یعنی

اگه میشه دوستان در مورد این قسمت توضیح بیشتری بدن تا من بفهمم بعد از دانلود چطوری نصبش کنم
سلام
لينكها رو امتحان كردم سالم بودند
از لينكهاي rapid و mega استفاده كنيد (اگه براي دانلود از رپيد مشكل داريد ابتدا اين آموزش رو دانلود كنيد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اين هم چند سري لينك جديد

*hamedkhatar*
18-05-2006, 21:17
براي من هم اين بازي اصلا كلا زمينه رو سياه نشون ميده
منم بايد كلي خرج كنم تا بتونم اين بازي رو بازي كنم
;)

NFSMW
19-05-2006, 12:23
دوست عزيز من كه همون وقتي كه تايپك رو زدم گفتم بازي گرافيك خفني داره كارت گرافيك شما چي هست

*hamedkhatar*
19-05-2006, 18:48
دوست عزيز من كه همون وقتي كه تايپك رو زدم گفتم بازي گرافيك خفني داره كارت گرافيك شما چي هست
درسته شما گفتيد
آخه من قبل از اينكه چيزي در مورد اين بازي بدونم بازي رو خريده بودم
گرافيكم 128 5200 هستش :rolleye:
اگه خدا بخواد تا يه ماه ديگه گرافيكم ميشه 7800 اونوقت بازي ميكنم :biggrin:

kkain-blood
19-05-2006, 20:28
يكي از دوستان من ميگه اين بازي رو با كارت 6200 و رم 512و cpu 2.4full به راحتي روي mediuom اجراميكنه كسي تونسته با اين سيستم بازي رو روان اجرا كنه؟

OMID
20-05-2006, 10:24
يكي از دوستان من ميگه اين بازي رو با كارت 6200 و رم 512و cpu 2.4full به راحتي روي mediuom اجراميكنه كسي تونسته با اين سيستم بازي رو روان اجرا كنه؟

منم با cpu 3000 athlon64 و رم 512 و کارت گرافیک ati x550 128mb بازی رو نصبتا روون اجرا کردم
همچنین با cpu 2600 athlon و 512 مگ رم و کارت گرافیک 256 مگ رادئون 9550 بازی رو اجرا کردم البته به روونی اون نبود ولی قابل تحمل بود :happy:

Nvidia
20-05-2006, 10:33
منهم با
گرافیک : 6200 لیدتک
cpu: 2.6 full
و رو 512 مگابایت این بازی رو تقریبا روان اجرا کردم. ولی از سبک بازیش اصلا خوشم نمیاد

s2r
20-05-2006, 21:11
عوضي عجب سيستمي رو ماله منم كم اورد و خيلي لگ داشت وسطش اين بازي لعنتي. اين جور كه من خودندم براي بيشترين حد گرافيك كارت گرافيك با رم 512 مي خواد (اااااااااااااااااااا چه قدر زياد) خوب چه ميشه كرد انشالله تو تابستان كه عوض كردم سيستمو بازي مي كنم. به قول يكي از دوستان تو يه انجمن ديگه :
گست رکون پس از چند هفته رسید
شنیدم که گویند هستش عزیز
به این منظور من بگرفتمش
برروی سیستمم، من ریختمش
چو ریختم بدیدم که هیچ کار نیست
که این سیستم دیگه با من یار نیست
برا گست رکون باید خرید یک سیستم خدا
خفن بالا یک میلیون اینا
چو دریافتم این جریان را
بسوختم از سر تا بنوک های پا
که حالا بیارم پول از کجا
برای خریدن یک سیستم، خدا!
خوب بيد؟

kkain-blood
21-05-2006, 00:01
سبك اين بازي اكشن تيمي هستش نه؟ ارزش امتحان كردن رو داره؟

NFSMW
21-05-2006, 13:43
اگه سيستم توپي دارين حتما بازي رو بگيريد بازيش گروهي هست تو مايه هاي سوات 4

*hamedkhatar*
21-05-2006, 14:15
اگه سيستم توپي دارين حتما بازي رو بگيريد بازيش گروهي هست تو مايه هاي سوات 4
واااااااااي
بس كه اسم اين بازي سوات رو آورديد داره حالم از بازي بهم ميخوره
البته سوات هم بد نبود ولي خيلي قشنگ هم نبود
خداييش قشنگتره سوات هستش نه؟ :blush:

NFSMW
21-05-2006, 21:10
از سوات خيلي بهترهست

*hamedkhatar*
21-05-2006, 22:25
خدا رو شکر
;)

ماراتون
25-05-2006, 14:46
به نظر من بازی RainBow Six (از همین شرکت) خیلی بهتر از بازی Swat هست ولی بازی Ghost Recon چیز دیگه ای هست

یه مقاله راجع به بازی دیدم که ان شاا... تو همین تاپیک میگذارم بقیه هم استفاده کنن. البته اگه بشه تو اولین صفحه اضافه کرد خیلی خوبه چون تمام سوالاتی که بچه ها راجع به سبک بازی و گرافیک و از این جور چیزها رو دارن جواب میده.

NFSMW
25-05-2006, 15:26
مدتی پیش شرکت Ubisoft دست به انتشار بازی Ghost Recon Advanced Warfighter (G.R.A.W) بروی کنسول Xbox 360 زد. یک بازی اکشن از دید سوم شخص که روند بازی قوی، فیزیک خوب و سختی آن، این بازی را به یکی از بهترین دلایل برای خرید این کنسول تبدیل کرد. نکته ای بارز دیگری که در این بازی دیده می شد گرافیک فوق العاده آن بود که می توان از آن به عنوان مثالی برای بازی های نسل آینده یاد کرد. در این بین با شکست دو نسخه Xbox و PS2 این بازی، تمام چشم ها به نسخه PC بازی دوخته شد که بالاخره پس از مدت زمانی به نسبت طولانی منتشر شده است. نکته اصلی ای که در این بازی دیده می شود گرافیک فوق العاده آن است که موجب شده است که کسانی که میخواهند آن را بازی کنند به یک کارت گرافیک خوب نیاز داشته باشند و مطلب مهم دیگر درباره آن تبدیل شدن دید سوم شخص موجود در 360 به دید اول شخص در این نسخه می باشد.

گرافیک فوق العاده بازی شما را مجبور خواهد کرد که کارت گرافیکی خود را عوض کنید.داستان بازی نسبت به نسخه های دیگر فرقی نکرده است و شما را در نقش Scott Mitchell، فرمانده گروه ویژه Ghost Recon می گذارد که این گروه از افرادی حرفه ای و به منظور تامین امنیت افراد عالی رتبه آمریکا، کانادا و مکزیک تشکیل شده است. رئیس جمهور آمریکا، مکزیک و نخست وزیر کانادا در Mexico City برای امضای پیمان امنیتی آمریکای شمالی ملاقات می کنند اما متاسفانه این ماجرا با مداخله یک گروه یاغی مکزیکی شکل دیگری به خود می گیرد و رییس جمهور آمریکا توسط آنها به گروگان گرفته می شود. در اینجا اولویت اول شما تامین امنیت کلیه افراد مهم حاضر درعین از بین بردن اهداف دشمن می باشد.

در نسخه کامپیوتر بازی G.R.A.W شما با هوش مصنوعی قوی تر نسبت به نسخه Xbox 360 بازی روبرو هستید. این موضوع مخصوصا در مورد سه هم گروه تان صدق می کند. به طوری که آن ها در اکثر مواقع بسیار خوب عمل کرده و به درستی از دستورات شما پیروی می کنند. البته گاهی هم پیش می آید که اشتباهات آن ها و عمل نکردنشان به دستورات، باعث باخت شما شود. دشمنان نیز از هوش مصنوعی خوبی برخوردارند و در طول بازی حرکات زیرکانه ای را از آن ها خواهید دید. نکته قابل توجه دقت بالای آن ها در تیر اندازی است (حتی از فاصله دور) که شما را مجبور می کند که با استراتژی و تاکتیک عمل کنید. البته در طول بازی حرکات احمقانه ای بسیاری هم از سوی آنها می بینید.

یکی از نکات جالبی که در طول بازی به چشم می خورد قابلیت دنبال کردن بازی با استفاده از تصویر ماهواره ای و از بالای شهر است. در این حالت G.R.A.W به بازی های سبک استراتژی بی وقفه شباهت پیدا می کند. به طوری که شما می توانید از بالا افراد خود را کنترل کنید و دستورات مختلفی از جمله حمله، حرکت و سنگر گرفتن را به آن ها بدهید و حتی برایشان مسیر حرکتی انتخاب کنید. از طرف دیگر در این حالت شما مجبور می شوید بهای بیشتری به دشمنان بدهید و بیشتر مراقب حرکات آنها باشید.

شما می توانید بازی را از نمای بالا و با تصویر ماهواره ای دنبال کنید.در این بازی راه های مختلفی برای غلبه بر دشمن دارید. برای مثال می توانید مخفیانه عمل کرده و با یک حرکت غافل گیرانه آن ها را از پا در آورید یا ممکن است ترجیح بدهید با آن ها به مبارزه بپردازید و با استفاده از کار گروهی و بازی تکنیکی خود دشمنان را از بین ببرید. نکته قابل توجه دیگری که در طول بازی به چشم می خورد طراحی فوق العاده و واقعی شهری است که بازی در آن به وقوع می پیوندد. در نسخه کامپیوتر سازندگان تلاش بیشتری در ساخت این شهر کرده اند و سعی شده که بزرگتر از نسخه Xbox 360 بوده و جزئیات بیشتری داشته باشد.

از نظر سلاح ها نیز تنوع خوبی در بازی وجود دارد و با توجه به اینکه بازی در آینده اتفاق می افتد شما می توانید سلاح های خود را در ابتدای هر مرحله از بین تجهیزات مدرنی که وجود دارد انتخاب کنید که در نوع خود جالب به نظر می رسد. در این بین این موضوع که می توانید امکانات اضافه ای از جمله دوربین مادون قرمز یا پرتاب کننده نارنجک را به سلاح ها اضافه کنید نیز جلب نظر می کنند. قابلیت بازی چند نفره نیز در نظر گرفته شده که این قسمت نیز در نوع خود جذاب است. در این بین شما باید در طول این حالت مانند Counter Strike به خرید سلاح مورد نظر خود بپردازید و از آن استفاده کنید.

گرافیک چشم گیر و پر زرق و برق G.R.A.W را شاید بتوان بهترین قسمت آن دانست. البته گرافیک بالای بازی در عین حال که نکته مثبت آن است باعث شده که برای اجرای آن به یک کارت گرافیک قوی نیاز داشته باشید. به طوری که برای اجرای بازی با بیشترین جزئیات حتما باید یک کارت گرافیک با رم 512 داشته باشید و با 256 می توانید بازی را با جزئیات متوسط اجرا کنید که البته در این حالت نیز عالی به نظر می رسد.

یکی از نکات قابل توجه بازی طراحی عالی شهر Mexico با تمام جزئیات آن است.با شروع بازی، در همان مرحله اول با دیدن نمایی از شهر به راحتی به گرافیک فوق العاده بازی پی خواهید برد و خواهید دید که شهر با تمام جزئیات آن پیاده سازی شده است و فوق العاده به نظر می رسد. علاوه بر آشکار بودن جزییات گرافیکی در شهر و محیط در مدل های شخصیت ها نیز به وضوح به چشم می خورد که بی نظیر می باشد و به تمام قسمت های مدل ها شامل افراد، اسلحه ها، تجهیزات، سایه زنی و حتی لباس های افراد دقت شده است. از نظر جلوه های بصری نیز سازندگان بسیار خوب عمل کرده اند و نمی توان از کار آن ها ایراد گرفت.

صداگذاری بازی نیز مانند نسخه Xbox 360 به خوبی انجام شده است و حال و هوایی فوق العاده را در طول بازی ایجاد می کند. نکته جالب در این مورد جزئیات صداگذاری است. برای مثال برای هر اسلحه صدایی مشخص در نظر گرفته شده است. صحبت های شخصیت ها نیز با کیفیت است و در این بین شما می توانید فریاد های دشمنان را هم بشنوید که با هم صحبت می کنند. در مجموع صداگذاری G.R.A.W نیز فوق العاده است و در کنار گرافیک عالی آن باعث غرق شدن شما در بازی می شود.

در مجموع G.R.A.W توانسته است در نسخه کامپیوتر نیز همانند 360 به درخشانی ظاهر شود و بازی خوبی است که ارزش دارد که چیزی حدود 15 ساعت یا بیشتر از وقت خود ار صرف آن کنید.

برگرفته از :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Prince_ of _Persia
29-05-2006, 18:12
کسی تونسته با کارت geforce fx 5500 اجراش کنه من هم با 128 همین کارت امتحانش کردم هم با 256 و رم 512 ولی بازی همش تصویرش سیاهه غیر از آسمون که دیده میشه چیز دیگه ای جز سایه نمی بینم. راه حلی نداره ؟ راستی cpu هم intel 2.6 Lga . کلی ضد حال خوردم چون دموش رو هم قبلا دیده بودم کلی منتظرش بودم.

NFSMW
29-05-2006, 23:34
بازي جي فورس 5500 رو پشتيباني نميكنه براي اجراش كارت گرافيك بايد بالاي 6200 داشته باشي

kkain-blood
13-06-2006, 15:09
من يه مشكل دارم تو اين بازي اصلا نميشه در حالت زوم كسي رو هدف گرفت حتي با sniperنشانه گير اصلا ثابت نميشه !!مثلا تو call of duty2خيلي راحت ميشد باshiftنفس رو حبس كني و نشونه بگيري ولي تواين نميشه!اگه كسي كد تقلب از اين بازي داره ممنون ميشم برام بزاره يه ترينر دانلود كردم ولي كار نميكنه.!!!!

bayern
14-06-2006, 12:39
سلام

من این بازی رو دیروز از شرکت پردیس گرفتم ... بصورت کاملآ کرک شده وخیلی هم راحت نصب شد

من با این سیستم بازی رو اجرا کردم وخیلی راحت بازی رو اجرا کرد

کارت گرافیک geforce fx 5500

intel 2.8 cpu

رم 512

kkain-blood
15-06-2006, 02:02
كسي trainer ياcheatcodeاز اين بازي نداره كه كار كنه بازيش سخت كه هيچي اعصاب خردكنه!

NFSMW
15-06-2006, 13:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ترينر هست ولي اين بازي اونقدر سخت نيست حتي تو سخترين درجه اش

kkain-blood
17-06-2006, 13:56
متاسفانه اين ترينر رو دانلود كرده بودم ولي قسمت healthكار نميكنه!

ماراتون
20-06-2006, 17:55
یک سوال: ترینر چیه؟ :confused:

shiny star
16-07-2006, 13:33
بازي جي فورس 5500 رو پشتيباني نميكنه براي اجراش كارت گرافيك بايد بالاي 6200 داشته باشي
کارت گرافیک من جی فورس 5500 از نوع 256 است رم من هم 1 گیگه سی پی یو من هم 3 فول است آیا میتوانم در هر صورتی بازی رو روان اجرا کنم ؟ خواهش می کنم یک نفر جواب رو به ایمیل من بفرسته خواهش میکنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]://forum.p30world.com/editpost.php?do=editpost&p=465590#
EMAIL:P.MOHAMED@KSC.IR

NFSMW
16-07-2006, 14:24
دوست عزيز به هيچ عنوان با اين كارت گرافيك هيچي نميتوني ببيني من بازي رو قبلا با همين كارت بازي كردم همه جا سياه هست حتما بايد كارت بالاي 6200 داشته باشي

Mahdi.M
17-07-2006, 15:13
سلام خدمت همه دوستان
آقا ما هر کاری کردیم نتونستیم بازی رو روان اجرا کنیم اون هم با این سیستم :
Graphic : Geforce 6600 fx - 256 mb
Ram : 1024 - دو تا 512 >>> DDR II
cpu: 3.2 GHZ
Motherboard : GIGA 945

ویندوز هم ایکس پی سرویس پک 2 است . به نظر شما اشکال کار از کجاست ؟ خیلی مشتاق بازی کردن این گیم هستم . حتما راهنمایی فرمایید . با تشکر

NFSMW
17-07-2006, 19:25
دوست عزیز شما آخرین درایو کارت گرافیک رو بگیر مشکلت حل میشه چون سیستم منم مثل شماست فقط سی پیو فرق داره

EhsanHF
18-07-2006, 11:51
گرافیکش خیلی بالاست . منو باش که برای این بازی رفتم کارت 256 گرفتم . اما همش سیاهه !!!

shahi-007
26-07-2006, 23:49
من آخرش نفهميدم كه اين بازي چه جوري است.
ببين مي گيد مي تونيد به ديگران دستور بديد پس آيا شبيه medal of honor:pacific assult هست يا نه؟
بعدش من اين زاويه هاي سوم شخص و اول شخص رو نمي فهمم.با بازي هاي معروف مثل hitman,call of duty و چند تا بازي معروف ديگه مثال بزنيد.اگه ممكنه يكي چند صحنه از بازي رو كه بازي مي كنه بذاره تا ببينيم كيفيت و طرز ديد بازي چگونه است.
ممنون
بعدش اين كلمه Tom Clancy's چيه كه قبل از بازي splinter cell هم مي آد.

NFSMW
27-07-2006, 12:57
دستور دادن:Swat
اول شخص: تفنگ فقط دیده میشه کاراکتر دیده نمیشه
سوم شخص: کاراکتر دیده میشه
Tom Clancy's : نویسنده داستان بازی های معروف گاست ریکون . رینبو سیکس. سپلینتر سل و ..............

nima_kiyaniyan
02-08-2006, 11:36
اقا من سیستم با مشخصات زیر دارم.

cpu 2.8 ful
256 fx 5500 geraphic
ram 1 gig

lمیتونم درست حسابی بازی کنم؟
راستی این بازی مثل اسپلینتر سل هست یا نه؟ یه نفر لطف کنه بگه این بازی چه جوریه. نگید اکشن. من از اینا سر در نمیارم.

Nvidia
02-08-2006, 11:53
نه دوست عزيز. فكر نكنم بتوني بازي كني. گرافيكت خيلي پايينه. سبك اين بازي هم اكشن هستش. حداقل كارت گرافيكم بايد 6200 باشه
من با cpu amd 3500 و ram 1gb و گرافيك fx 6600 gt 256 mb اين بازيو به راحتي اجرا مي كنم

sAsAn.K
02-08-2006, 12:01
من با مشخصات سیستمی که توی امضامه روی فول راحت اجرا می کنم;).
راستی کسی ترینر برای این باز نداره که God Mod اش کار بده؟

NFSMW
02-08-2006, 14:09
ترينر درست حسابي كه همش كار كنه پيدا نميشه

sAsAn.K
02-08-2006, 15:44
حالا همش نه فقط ضد ضربش کار بده.
کسی نداره؟

NFSMW
02-08-2006, 19:18
يكي صفحه قبل هست امتحان كن ببين به كارت مياد يا نه

sAsAn.K
02-08-2006, 22:08
چشم.
تست می کنم خبرشو میدم;).
----------------------------------
همون بود که خودم داشتم.
کار نمی کنه ضد ضربش;).

NFSMW
03-08-2006, 10:27
بس من چي ميگم ترينر پيدا نميشه
-------------------------------------------------------
مگه بازي اين همه سخت هست

hichonim
06-08-2006, 17:31
سلام خدمت همه دوستان
آقا ما هر کاری کردیم نتونستیم بازی رو روان اجرا کنیم اون هم با این سیستم :
Graphic : Geforce 6600 fx - 256 mb
Ram : 1024 - دو تا 512 >>> DDR II
cpu: 3.2 GHZ
Motherboard : GIGA 945

ویندوز هم ایکس پی سرویس پک 2 است . به نظر شما اشکال کار از کجاست ؟ خیلی مشتاق بازی کردن این گیم هستم . حتما راهنمایی فرمایید . با تشکر

نه بابا
جدا با اين سيستم اجرا نشد؟
عجب مال منم تقريبا مث شماست
سيپيو اي ام دي 3.5
گرافيك 256 و 0660
رم 1024
ننجون بردش هم دي اف آي است
عين آب خوردن اجرا ميكنه

sAsAn.K
06-08-2006, 22:26
hichonim جون مال سی پی یوته عزیز;).
حتی اگه 3000+ هم بود با این کارت 6600 معمولی به راحتی اجرا می رد;).
من که خوئم با سیستمم رو فول اجرا می کنم;).

shahi-007
07-08-2006, 01:04
آقا من از اين بازي هيچي سر در نمي آرم.خيلي سخته.همه چيزش.
آيا مي شه توش دري رو باز كرد و ....
يكي لطفا اسم كامل سري هاي اين بازي رو بنويسه.در ضمن براي اينكه با اين بازي آشنا بشيم بايد حتما ورژن هاي قبليش رو هم بازي كنيم.
من dvd بازي رو گرفتم به قيمت 1000 تومان.توي DVD این بازی ها بود.
The GodFather
Tom Clancy's Ghost Recon
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter
Tom Clancy's Ghost Recon Desert Siege
Tom Clancy's Ghost Recon Island Thunder
منظورم اینه که آیا ممکنه همه این بازی ها کامل باشند.من که این بازی Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter رو ریختم احساس کردم که این بازی کامله.
این یه عکس از بازیه که در رایانه خودم هنگام بازی گرفتم.آیا گرافیک بازی در این حده.
فقط یه سوال دیگه.یه سایتی معرفی می کنید که در زمینه آموزش بازی ما رو راهنمایی کنه.
از کسایی که کمک می کنند ممنون

Nvidia
07-08-2006, 01:13
تمام بازي هاي بالا به صورت دمو هستن. مگه ميشه The GodFather و Tom Clancy's Ghost Recon تو يك دي وي دي ؟؟

shahi-007
07-08-2006, 09:53
يه سوال.حجم بازي Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter پس از نصب روي كامپيوترتان چقدر است.
مال من 3.57 گيگ است.

Nvidia
07-08-2006, 10:12
اين بازي فوله. اما امكان داره بقيه بازي ها به صورت دمو باشن

NFSMW
07-08-2006, 11:03
آقا من از اين بازي هيچي سر در نمي آرم.خيلي سخته.همه چيزش.
آيا مي شه توش دري رو باز كرد و ....
يكي لطفا اسم كامل سري هاي اين بازي رو بنويسه.در ضمن براي اينكه با اين بازي آشنا بشيم بايد حتما ورژن هاي قبليش رو هم بازي كنيم.
من dvd بازي رو گرفتم به قيمت 1000 تومان.توي DVD این بازی ها بود.
The GodFather
Tom Clancy's Ghost Recon
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter
Tom Clancy's Ghost Recon Desert Siege
Tom Clancy's Ghost Recon Island Thunder
منظورم اینه که آیا ممکنه همه این بازی ها کامل باشند.من که این بازی Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter رو ریختم احساس کردم که این بازی کامله.
این یه عکس از بازیه که در رایانه خودم هنگام بازی گرفتم.آیا گرافیک بازی در این حده.
فقط یه سوال دیگه.یه سایتی معرفی می کنید که در زمینه آموزش بازی ما رو راهنمایی کنه.
از کسایی که کمک می کنند ممنون
بازی اکشن که کارش سخت نیست شما فقط به اون کلید های که برای کارهای مختلف میگه نگاه کن دیگه چیزی اضافه نداره

مهدي ه ف
07-08-2006, 12:43
بچه ها من بازی رو میریزم داخل بازی هم می شوم ولی وقتی که کلیک مکنم بره توی لود هم میکنه ولی داخل بازی نمیره باید چی کارکنم

shahi-007
07-08-2006, 14:25
Nvidia جون مرسی کمکم کردی.ولی من همیشه از این مغازه dvd مي گيرم(1000 تومان) و توي همه dvd هاش هم 2 تا بازي هست.مثلا وقتي NFSMW رو گرفتم توش بازي NFSU2 نيز بود.هر جفتش هم كامل بود.فقط اين بار توش 6 تا بازيه.نمي دونم اين بار كامله يا نه.خواستي آدرس مغازه رو بهت بدم.
راستي يكي در مورد عكسي كه گذاشتم بگه كيفيتش درسته يا نه.

NFSMW
07-08-2006, 16:25
بچه ها من بازی رو میریزم داخل بازی هم می شوم ولی وقتی که کلیک مکنم بره توی لود هم میکنه ولی داخل بازی نمیره باید چی کارکنم
اون مشكل از سيستم شما هست
دوست عزيز آقاي عقده اي كيفيت عكس درسته

lovergod14amorousand
09-08-2006, 12:30
اخوي فحش دادن توهين كردن طبق قوانين ممنوع است چه شوخي چه جدي...در مورد اين تايپك وبازي با اينكه تمومش كردم اما زياد حال نداد...گرافيكش خوبه اما تو مراحل چيزهاي تكراري زياده...هدفگيري مشكل هست...كلا امتياز بنده به بازي از 10 امتيازي جز 6 نيست با ارفاق...

NFSMW
09-08-2006, 21:34
اخوي فحش دادن توهين كردن طبق قوانين ممنوع است چه شوخي چه جدي...در مورد اين تايپك وبازي با اينكه تمومش كردم اما زياد حال نداد...گرافيكش خوبه اما تو مراحل چيزهاي تكراري زياده...هدفگيري مشكل هست...كلا امتياز بنده به بازي از 10 امتيازي جز 6 نيست با ارفاق...
من فحش ندادم اسم يوزر oghdeie هست حالا شما تلفظ كن ببين چي ميشه :tongue: :tongue:

lovergod14amorousand
09-08-2006, 21:52
من فحش ندادم اسم يوزر oghdeie هست حالا شما تلفظ كن ببين چي ميشه :tongue: :tongue:
آقا شرمنده متوجه نشدم...موفق باشي خيلي مخلصيم... ;)

shahi-007
09-08-2006, 23:49
گويا سر من دعوا شده.عزيزان دعوا چيز خوبي نيست.در ضمن ببينيد اسم كاربري من عقده اي است.دلايل قرار دادن اين اسم هم شخصي است.يعني براي مسخره بازي اين اسم را نذاشتم.

bayern
15-08-2006, 14:03
سلام
من توي مرحله Vip 2 Is Dowm گير كردم ....
توي اين مرحله 2 تا نفر بر هست كه روي آنها رادار وجود داره و در حال چرخش هست
من بايد با اين 2 تا نفر بر چكاري انجام بدم تا بتونم ادامه بازي رو انجام بدم
هركي ميتونه كمك كنه
ممنون

ماراتون
16-08-2006, 02:32
بازي خيلي عاليه ها يعني اخر بازي هستش ولي چه كنم كه با گرافيك 6600 و رم 512 باز هم نميتونم بازي را براحتي انجام بدم. يعني بعضي وقتها وسط بازي صفحه ثابت ميشه. (احساس مينكم بازي جريان داره چون با زدن كليد وسط موس صداي خاص خودش كه ظاهر شدن منو هست رو ميشنوم) ولي ديگه نميشه بازي كرد مجبورم از بازي بيرون بيام كه اين حالم رو ميگيره. و چيز ديگه اي كه هست با مشخصات بالا بازي اصلا روون اجرا نميشه بهتره بگذارم بعدها كه كارت گرافيك بالاها ارزون شد بازي كنم (مثل بازي دووم)

ولي بازي حرف نداره

kkain-blood
17-08-2006, 01:01
سلام
هركي ميتونه كمك كنه
ممنون
كدوم قسمت رو ميگي؟اگه نفربرها ماله دشمنه خوب خيلي سادس بايد نابودشون كني اگرم تو پاركينگ هتل هستي
اصلا با اونا كاري نداشته باش برو رو پشت بام موشك انداز رو از هليكوپتر بگير تانك رو بزن من خيلي وقت پيش تمومش كردم اگه اينجوري نشد بيشتر تويح بده!

Nvidia
17-08-2006, 01:06
بازي خيلي عاليه ها يعني اخر بازي هستش ولي چه كنم كه با گرافيك 6600 و رم 512 باز هم نميتونم بازي را براحتي انجام بدم. يعني بعضي وقتها وسط بازي صفحه ثابت ميشه. (احساس مينكم بازي جريان داره چون با زدن كليد وسط موس صداي خاص خودش كه ظاهر شدن منو هست رو ميشنوم) ولي ديگه نميشه بازي كرد مجبورم از بازي بيرون بيام كه اين حالم رو ميگيره. و چيز ديگه اي كه هست با مشخصات بالا بازي اصلا روون اجرا نميشه بهتره بگذارم بعدها كه كارت گرافيك بالاها ارزون شد بازي كنم (مثل بازي دووم)

ولي بازي حرف نداره
اگه رمتو 1 گيگ بندازي درست ميشه. من با 6600 و رم 1 گيگ مشكلي نداشتم. اما از بازيش اصلا خوشم نمياد

bayern
17-08-2006, 10:25
سلام kkain-blood

اين نفر برها مال دشمناس و من هرچي به اونها شليك كردم طوري شون نشد

اينكه گفتي برو رو پشت بام و موشك انداز رو از هليكوپتر بگير و تانك رو بزن مال مرحله قبلي ومن ردش كردم

اين مرحله همونجايي كه يك ميدان بزرگ با يك مجسمه بزرگ در وسط ميدان هم داره

از كمكت ممنون

kkain-blood
17-08-2006, 12:33
سلام kkain-blood

اينكه گفتي برو رو پشت بام و موشك انداز رو از هليكوپتر بگير و تانك رو بزن مال مرحله قبلي ومن ردش كردم

از كمكت ممنون
خوب فهميدم كجا رو ميگي بايد از هليكوپتر بخواي تا اونا رو بزنه ازشون فاصله بگر بعد air strikeرو انتخاب كن (كافي همونجوري كه با چرخ موس افرادت رو انتخاب كني air strike رو انتخاب كني)بعد pointerموس رو روي نفربرها بگير وattackرو انتخاب كن

HELLBOY_HP
29-11-2006, 11:42
آقايون من تو مرحله سوم اين بازي گير كردم همه object ها رو انجام دادم رو آخري گير كردم اون جايي كه علامت ها رو نفر براست راهنمايي وكنين

asb_shakhdar
29-11-2006, 13:07
گرافيك اون زياده يا call of juarez?

Oracle_Eldorado
01-12-2006, 02:24
متاسفانه سيستم يكي از دوستان ما كم تحمل بود و يه ذره سوخت !
يعني Cpu و Vga . هنوز ما دليل منطقي گير نياورديم . اين پرونده رو
داخل عوامل ناشناخته قرار ميدهيم تا دليل معلوم شود !

MaFia
03-12-2006, 10:48
من هر چی می گردم چه انجمن چه سایت
یه ترینر درست حسابی برای این بازی نیست اینگار؟!!!
عجیبه ها
بازی معروف بی ترینر ندیده بودیم

ماراتون
04-12-2006, 00:25
من هر چی می گردم چه انجمن چه سایت
یه ترینر درست حسابی برای این بازی نیست اینگار؟!!!
عجیبه ها
بازی معروف بی ترینر ندیده بودیم

ترینتر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
04-12-2006, 00:26
ترینتر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم
اما این رو دارم
اجرا نمیشه نمی دونم چرا

HAW3D
05-12-2006, 01:01
بازی با این همه تبلیغات و هیاهو اما بدون کوچکترین توجهی به هوش مصنوعی
بهتر بود استدیوی Grinبه جای این همه توجه به فیزیک بازی و گرافیک کمی روی هوش مصنوعی کار میکرد تا افراد دشمن یا افراد خودی این قدر در بازی منگول نباشند اگی بازی را ادامه بدهید متوجه گیر کردن دشمنان به چادر ها یا در مواقعی ندیدن شما در فاصله دوسه متر خواهید بود و در بعضی مواقی دیدت شما از فاصله چند صد متری آن هم در شب
من خودم 7 یا 8 مرحله رفتم اما بعد از اعصاب خردی فراوان بوسیدم و کنارش گذاشتم

nihilnigritude
07-12-2006, 02:58
تو مرحله 2 بازی بودم کارت گرافیکم سوخت که gf-6600 بود والبته بازی رو کند اجرا میکرد .
گرافیک gf-7300 گرفتم حالا بازی رو روون اجرا میکنه . امیدوارم ایندفه گرافیکم نسوزه .

بزرگترین عامل جزابیت بازی گرافیکشه . هوش مصنوعی همراها که خیلی پایین و اعصاب خورد کنه و سختی زیاد بازی بعضی مواقع باعث دلزدگی بازیکن میشه .

در کل بازی بخاطر صحنه های بدیع گرافیکیش می ارزه .

nihilnigritude
07-12-2006, 03:03
همراه با کارت ASUS-gf8800 یه نسخه ارجینال از بازی اراعه شده -

پس خوش به حال اونایی که با gf8800 اجراش میکنن

intel_gigabit
04-01-2007, 10:30
لطفا منو تو این بازی Ghost Recon Advanced Warfighter راهنمایی کنید؟؟؟
تو قسمت اول بعد پایین اومدن با چتر و پیدا کردن اون 3 نفر و بعدش فرستادن دوربین یا جهت یاب یا هر چیز دیگه
نوبت به یه خونه می رسه تا به این خونه می رسی فرمانده این پیغام رو می ده : return to mission area!
بعدش هم دیگه نمودونم چیکار کنم
تو رو خدا یکی کمک کنه اعصابمو ریخته بهم
در ضمن مشخصات سیستمم این:
cpu core2 e6300 1/80
grafic 7950 gt top asus
ram 1 gig transcend ddr2 667
mb p5b deluxe
power eps-580 w green
من ای سیستمو 2 هفته پیش بستم خیلی هم امید داشتم این بازی رو بکنم حالا که گیر کردم

intel_gigabit
07-01-2007, 00:28
خیلی ممنون از راهنمایی های با ارزشتون!!!خودم راهشرو پیدا کردم
فقط بگین تو بازی میشه اسلحه از رو زمین ورداشت؟؟؟چطوری؟؟؟فوری ی ی ی

Sam Fisher 11
07-01-2007, 03:14
ممنونم
اما این رو دارم
اجرا نمیشه نمی دونم چرا

آره منم . البته من بیشتر دنبال سیوش میگردم چون یه جا گیر کردم و دیگه درنیومدم:sad: :biggrin: .

intel_gigabit
07-01-2007, 18:12
بابا هیچکی جواب این سوال رو نمیدونه
من هنوز منتظرم

Sir.AShkaN
19-01-2007, 14:13
آقا این بازی رمزی چیتی چیزی نداره !!!!

X_man
19-01-2007, 18:48
اینارو تونستم پیدا کنم

Ghost Recon 3: Advanced Warfighter Trainer

Ghost Recon 3: Advanced Warfighter Savegame

Sir.AShkaN
19-01-2007, 23:27
X_man جان بد شرمنده میکنیا
کارت درسته ;)

Ali-Bahal
20-01-2007, 16:52
X man کارش حرف نداره هميشه به داد همه مي رسه ايکس من جان ممنون

Sir.AShkaN
20-01-2007, 23:54
سلام آقا من xml که تو این فایل گفته بود رو کپی کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد فقط profile اسمش تغییر کر د !!!!

ماراتون
22-01-2007, 22:46
قبل از همه یه چیز بگم که بالاخره بعد از 5ماه انتظار بالاخره بازی رو تموم کردم .چون گرافیک و رمم پایین بود (ram 512, VGA 6600( مجبور شدم صبر کنم و تا اینکه یه 512 دیگه رم کنارش گذاشتم. حالا فکر میکنید کجای بازی بودم. نه تو رو خدا حدس بزنید. بله من آخرین مرحله دمدمای آخر بازی بودم . درست پیش ساختمون خرابه . خداییش جالب نیست. مارو میگی...

خیلی ممنون از راهنمایی های با ارزشتون!!!خودم راهشرو پیدا کردم
فقط بگین تو بازی میشه اسلحه از رو زمین ورداشت؟؟؟چطوری؟؟؟فوری ی ی ی

نه نمیشه . فقط میتونی اسلحه هایی که اول بازی یا توی Drop Point انتخاب می کنی رو داشته باشی (یک کم واقع گرایانه اینجا کار کردند)

آره منم . البته من بیشتر دنبال سیوش میگردم چون یه جا گیر کردم و دیگه درنیومدم:sad: :biggrin: .

من سیوهاشو دارم اگه خواستی بگو آپ کنم البته اگه حجمش زیاد بالا نباشه.

asb_shakhdar
24-01-2007, 09:46
من در مرحله guardrail ix گير كردم هليكوپتر روي درخت فرود مياد چيكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
object دوم چي كار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Sensi
28-07-2007, 12:20
توی این مرحله QuarterBack اون قسمتی که باید پرزیدنت رو پیدا کنیم گیر کردم
یه کارگاه ساختمانیه که نمیدونم چی کار باید بکنم

لطفا راهنمایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماراتون
28-07-2007, 22:39
توی این مرحله QuarterBack اون قسمتی که باید پرزیدنت رو پیدا کنیم گیر کردم
یه کارگاه ساختمانیه که نمیدونم چی کار باید بکنم

لطفا راهنمایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايد اول نيروهاي دشمن را بكشي. يعني اطراف اون محوطه و داخل كارگاه ساختماني رو پاك سازي كنيد منظورم از كارگاه يه منطقه هست كه فقط زيرزمينهاش رو كنده اند. وارد اونجا بشو و دشمنها رو بكش البته پرزيدنت داخل اين كارگاه هست بعد از اينكه همه رو كشتي وظيفه تو محافظت از پرزيدنت هست تا وقتي هلي كوپتر بياد

Sunny-M
09-01-2008, 19:20
تو مرحله Mission 3 : Coup d'etat وقتی به ساختمان VIP خودی میرسم ، فرمانده ماموریت جدیدی بهم می ده مبنی بر اینکه از خروج یه نفربر زرهی پشتیبانی کنم ، اون نفربر تا نزدیکیه در خروجی می ره و می ایسته بعد یه چند تا سرباز دشمن بهمون حمله می کنند خودش می کشتشون ، بیرون دو تا تک تیرانداز رو پشت بوم ساختمونای اطراف هستند که اونارو من می کشم بعدشم تمام دور و اطراف مقر رو پاک سازی می کنم و هیچکی نمی مونه اما بعدش نفربر هیچ حرکتی یا کاری نمی کنه و بیرون نمی یاد تحت کنترل من هم که نیست خودمم تا یه خورده از مقر دور می شم فرمانده پیغام می ده به محل ماموریت خود برگردید یعنی هر کاری هست باید همونجا انجام بشه ولی من نمی دونم چیکار باید بکنم .

دوستان اگه می دونند مشکل کجاست و باید چیکار کرد بگند لطفا ...

Sunny-M
09-01-2008, 19:21
تو مرحله Mission 3 : Coup d'etat وقتی به ساختمان VIP خودی میرسم ، فرمانده ماموریت جدیدی بهم می ده مبنی بر اینکه از خروج یه نفربر زرهی پشتیبانی کنم ، اون نفربر تا نزدیکیه در خروجی می ره و می ایسته بعد یه چند تا سرباز دشمن بهمون حمله می کنند خودش می کشتشون ، بیرون دو تا تک تیرانداز رو پشت بوم ساختمونای اطراف هستند که اونارو من می کشم بعدشم تمام دور و اطراف مقر رو پاک سازی می کنم و هیچکی نمی مونه اما بعدش نفربر هیچ حرکتی یا کاری نمی کنه و بیرون نمی یاد تحت کنترل من هم که نیست خودمم تا یه خورده از مقر دور می شم فرمانده پیغام می ده به محل ماموریت خود برگردید یعنی هر کاری هست باید همونجا انجام بشه ولی من نمی دونم چیکار باید بکنم .

دوستان اگه می دونند مشکل کجاست و باید چیکار کرد بگند لطفا ...

Sunny-M
10-01-2008, 00:47
ببخشید دو بار تکرار شد خودش اینجوری شد .......

Delusive1
14-05-2008, 11:14
سلام:

اگه تاپیک اضافی هست خواهش میکنم ارجاع بدید و بعد از ارجاع مسیر رو به صندوق پستی پی سی ورلد ام پست کنید دوست من در این مرحله از Ghost Recon 4 مونده! میگه یه ساختمون هست که توش نمیدونه باید چیکار کنه!!!

این تصاویر همون مرحله هستش
ضمنا با کامپیوتر بازی می کنه

وحید

ahmad154
17-05-2008, 23:21
سلام به همه دوستان
بالاخره تمومش کردم:31:
cpu=3400 intel cr2
ram = 2gb
vga= fg-xfx 8400 512gb
-----------------------------------
در ضمن ترینر تموم نشدن مهمات و جون رو دارم.

GRAW2-GodMode-trainer رو در پوشه نصب شده بازی بریزید و اجراش کنید (قبلا باید یه پروفایل ساخته باشید . در ضمن حتما یه بک آپ از پروفایلتونه بگیرید -- از ما گفتن) یادم رفت بگم این ترینر برای تموم نشدن جون شما و بقیه یاران شما هستش)

gh-graw2 برای تموم نشدن مهمات هستش دکمه U رو توی بازی بزنید .

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 Trainer این رو امتحان نکردم - تست کنید به ما هم خبر بدین
-----------------
الان آپ میکنم - اگه دانلود نشد بگین تا جای دیگه آپ کنم .
در ضمن اگه خواستین سیو بازی رو هم میزارم .

Delusive1
18-05-2008, 08:11
سلام به همه دوستان
بالاخره تمومش کردم:31:
cpu=3400 intel cr2
ram = 2gb
vga= fg-xfx 8400 512gb
-----------------------------------
در ضمن ترینر تموم نشدن مهمات و جون رو دارم.

GRAW2-GodMode-trainer رو در پوشه نصب شده بازی بریزید و اجراش کنید (قبلا باید یه پروفایل ساخته باشید . در ضمن حتما یه بک آپ از پروفایلتونه بگیرید -- از ما گفتن) یادم رفت بگم این ترینر برای تموم نشدن جون شما و بقیه یاران شما هستش)

gh-graw2 برای تموم نشدن مهمات هستش دکمه U رو توی بازی بزنید .

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 Trainer این رو امتحان نکردم - تست کنید به ما هم خبر بدین
-----------------
الان آپ میکنم - اگه دانلود نشد بگین تا جای دیگه آپ کنم .
در ضمن اگه خواستین سیو بازی رو هم میزارم .

میشه سیو گیم ها رو بذاری!؟

وحید

ahmad154
18-05-2008, 16:18
میشه سیو گیم ها رو بذاری!؟

وحید

سیو بازی با نام graw2unlock.zip آپ شد .:5:
تو همون ادرس قبلی

این هم لینک خود فایل >>>

ahmad154
13-06-2008, 21:17
در ضمن Trainer & Save بازی Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter3 موجود است .

Trainer

--------------------------------------------------------------------------

Save

ماراتون
20-06-2008, 12:21
در ضمن Trainer & Save بازی Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter3 موجود است .

خداییش فکر نکنم شماره 3 از این سری گاست ریکون اومده باشه

ahmad154
20-06-2008, 23:03
خداییش فکر نکنم شماره 3 از این سری گاست ریکون اومده باشه

سلام دوست عزیز
من بازی رو تموم کردم:5: . بعد شما میگی هنوز نیومده !:18:
این هم پوستر بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتصاویر بیشتر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMinimum specs required to run:

2GHz Pentium® IV or the equivalent
1Gb RAM
5GB of hard drive space
NVIDIA® GeForce™ 6/7 or ATI® Radeon® 9600-9800/X

Optimus Prime
21-06-2008, 00:27
منظور این تصویر شماره سوم از Ghost Recon ولی اولین شماره از Advanced Warfighter نه Ghost Recon Advanced Warfighter 3.

*hamedkhatar*
29-06-2008, 12:25
سلام
آقا من توی یکی از مراحل گیر کردم نسخه Ghost Recon Advanced Warfighter

یه قسمت هست که موقع لود عکس یه قطار رو نشون میده
یه جایش هست که ما رو از هلیکوپتر پیاده میکنند هیچ یاری هم ندارم فقط یه دونه از این نمیدونم چیچیا که بالا سرمون پرواز میکنه و محیط رو بررسی میکنه باهام هستش
وقتی از هلیکوپتر پیاده میشیم توی نقشه یه علامت سبز میاد که باید بریم طرفش ولی بعد از چند ثانیه نمیدونم چی میشه هم دیگه اون علامت سبزه میره هم صفحه کلا نمش دار میشه
اصلا معلوم نیست از کدوم طرف باید برم
هر ا رو که تونستم سر زدم ولی خبری نبود البته ادم بدا توش هستند که میکشیمشون ولی خوب یه سریشون رو پیدا نمیکنم
امیدوارم فهمیده باشید کجا گیر کردم
اگه نفهمیدید بگید تا عکس بذارم
با تشکر

ahmad154
29-06-2008, 22:09
سلام
آقا من توی یکی از مراحل گیر کردم نسخه Ghost Recon Advanced Warfighter

یه قسمت هست که موقع لود عکس یه قطار رو نشون میده
یه جایش هست که ما رو از هلیکوپتر پیاده میکنند هیچ یاری هم ندارم فقط یه دونه از این نمیدونم چیچیا که بالا سرمون پرواز میکنه و محیط رو بررسی میکنه باهام هستش
وقتی از هلیکوپتر پیاده میشیم توی نقشه یه علامت سبز میاد که باید بریم طرفش ولی بعد از چند ثانیه نمیدونم چی میشه هم دیگه اون علامت سبزه میره هم صفحه کلا نمش دار میشه
اصلا معلوم نیست از کدوم طرف باید برم
هر ا رو که تونستم سر زدم ولی خبری نبود البته ادم بدا توش هستند که میکشیمشون ولی خوب یه سریشون رو پیدا نمیکنم
امیدوارم فهمیده باشید کجا گیر کردم
اگه نفهمیدید بگید تا عکس بذارم
با تشکر

شما باید خودتون رو به ایستگاه قطار برسونید و همه افراد دشمن رو بکشید .
بعد برید توی یه ساختون که بالاش یه دکل بزرگ رادیویی هستش از پله ها برید بالا و خودتون رو به پایه دکل رادیویی برسونید به محض اینکه به دکل رسیدید میتونید دکل رو منفجر کنید .(با همون دکمه X)

ahmad154
29-06-2008, 22:15
منظور این تصویر شماره سوم از Ghost Recon ولی اولین شماره از Advanced Warfighter نه Ghost Recon Advanced Warfighter 3.

تایید میشود .
شرمنده حواس نمونده :31:

*hamedkhatar*
29-06-2008, 22:16
ممنون از لطف شما
برم ببینم پیداش میکنم یا نه
بازم ممنون

Mist
11-07-2008, 10:41
سلام آقا من همين اول بازيش گير كردم از بالا كه ميپره رو اتوبان همه رو ميكشم ميرم تا آخر يه ساختموني نشون ميده ولي نميشه رفت تو اگه ميشه راهنمايي لطفا

parad
18-07-2008, 09:20
سلام دوستان این بازی واقعا محشره من نمیدونم دوستان بازی اول و دوم آنرا که در جمهوریهای سابق شوروی و در آفریقا میگذره بازی کرده اند یا خیر ولی این تنها بازی است که من محو آن شده ام دوستان به غیر از این سه بازی آیا گاست ریکون بازی دیگری هم داره ؟

parad
18-07-2008, 19:26
دوستان اگه ممکنه مشکلات منو هم حل کنید
1-چطوری میشه سربازان را با فرمانده همراه کرد چون در بازیهای قبلی هرجا فرمانده میرفت بقیه سربازان هم میرفتند اول هر مرحله سربازان همراه هستند ولی وقتی یک دستور بهشون میدم از این حال خارج میشن و دیگه نمیتونم به این حالت برگردونم
2- در بازی قبلی اگه فرمانده به زانو یا دراز کش میشد بقیه هم همین کارو میکردند ولی در این نسخه انجام نمیدهند
3-در مرحله سوم قبلا توضیح دادین که هنگام رسید ن به خودرو نفر بر باید از نیروی هوایی کمک بگیرین ولی من فاصله میگیرم و با موس روی گزینه air strike میروم ولی هیچ خبری از هلیکوپتر نمیشه وقتی روی گزینه میروم باید کلید دیگری رو بزنم یا خیر واقعا بد جوری گیر کردم

B3HZ@D
22-07-2008, 18:17
دوست عزیز شما کدوم نسخه رو داری بازی می کنی؟
اینو بگو

parad
24-07-2008, 12:40
خوب فهميدم كجا رو ميگي بايد از هليكوپتر بخواي تا اونا رو بزنه ازشون فاصله بگر بعد air strikeرو انتخاب كن (كافي همونجوري كه با چرخ موس افرادت رو انتخاب كني air strike رو انتخاب كني)بعد pointerموس رو روي نفربرها بگير وattackرو انتخاب كن

داداش همین توضیحی که توی پستهای قبلی دادی را من اجرا میکنم ولی نمیشود یعنی با موس میروم روی گزینه air strike ولی هیچ اتفاقی نمیافته حتی هنگامی که روی این گزینه هستم تمام کلیدها رو میزنم ولی بازهم اتفاقی نمیافته:19::13::19::13::19::13::19::13:

B3HZ@D
24-07-2008, 15:49
این air strike برای اینه که افرادت با با اون اسلحه مخصوص خودشون هلی کوپتر هارو بزنن
خبری از نیروی پشتیبانی هوایی نیست
با اون بازوکایی که دارن هلی کوپترهارو میزنن

Mist
24-07-2008, 18:49
آقا کسی به داد ما نرسید صفحه قبل

parad
25-07-2008, 09:10
بابا مشکل من حل نشد پس اون نفربرهایی که روش رادار در حال چرخشه را چیکار کنم وقتی میرم کنارشون فرمانده میاد و میگه منتظر یکم آتیش بازی باشید ولی هیچ اتفاقی نمیافته تمام دور و بر را هم رفتم ولی هیچ اتفاقی نمی افته

B3HZ@D
25-07-2008, 09:39
آقا کسی به داد ما نرسید صفحه قبل

باید همه یاراتو پیدا کنی و باهاشون بری پیش اون ساختمون تا ماموریت تکمیل بشه
اگه از دشمنها کسی را دیدی همشون را بکش
همین

B3HZ@D
25-07-2008, 09:41
بابا مشکل من حل نشد پس اون نفربرهایی که روش رادار در حال چرخشه را چیکار کنم وقتی میرم کنارشون فرمانده میاد و میگه منتظر یکم آتیش بازی باشید ولی هیچ اتفاقی نمیافته تمام دور و بر را هم رفتم ولی هیچ اتفاقی نمی افته

نفر برها که باید سوارشون بشی
یه دری پشتش هست که میری داخل اون و سربازها هم دنبالت میان
اونا توی جنگ کمکی به اون صورت نمی کنن فقط میتونی بری سوارشون بشی

parad
25-07-2008, 13:48
متاسفانه مثل اینکه نمیتونم منظورمو بهت بگم این چیزی که شما میگی مال مرحله قبله که توی یک پارکینگ مانند یک نفر بر هست بعدش درگیری میشه بعدشم میری روی پشت بام از هلیکوپتر موشک انداز میگیری و تانکو منهدم میکنی این چیزی که من میگم دقیقا یکی از دوستان در چند پست قبل پرسیده بود ((
نوشته شده توسط bayern
سلام
هركي ميتونه كمك كنه
ممنون

كدوم قسمت رو ميگي؟اگه نفربرها ماله دشمنه خوب خيلي سادس بايد نابودشون كني اگرم تو پاركينگ هتل هستي
اصلا با اونا كاري نداشته باش برو رو پشت بام موشك انداز رو از هليكوپتر بگير تانك رو بزن من خيلي وقت پيش تمومش كردم اگه اينجوري نشد بيشتر تويح بده!)
(نوشته شده توسط bayern
سلام kkain-blood

از كمكت ممنون
خوب فهميدم كجا رو ميگي بايد از هليكوپتر بخواي تا اونا رو بزنه ازشون فاصله بگر بعد air strikeرو انتخاب كن (كافي همونجوري كه با چرخ موس افرادت رو انتخاب كني air strike رو انتخاب كني)بعد pointerموس رو روي نفربرها بگير وattackرو انتخاب كن))

من هم دقیقا مشکلم همین جاست یعنی کاری که شما گفتین را انجام میدم و میرم روی گزینه air strike ولی هیچ اتفاقی نمیافته هر کلید یا فرمانی هم میدهم هیچ اتفاقی نمیافته

B3HZ@D
26-07-2008, 01:38
نفر برها معمولا وقتی بسمتوشن شلیک می کنی یک سری سرباز ازش پیاده میشه و راحت کشته میشن
نیازی به انهدام خود نفر بر نیست...ولی با اون بازوکا فکر کنم بشه نابودش کرد
در مورد میدان همونجایی رو میگی که یک نفر رو باید ازش مواظبت کنی....گروگانه....غیر نظامیه
که بالاتره همین میدان که میگی یک خرابه هست که تعدادی از سربازهای خودی توشن
یا اون ماشینهایی رو میگی که توی یک سری کوچه پس کوچه هستن که بالاشون ماهواره داره که یک سری سرباز ازشون مواظبت می کنه
یک کم بیشتر توضیح بدی ممنونت میشم چون من 2 و 3 رو با هم تموم کردم گیج شدم

parad
26-07-2008, 19:04
نفر برها معمولا وقتی بسمتوشن شلیک می کنی یک سری سرباز ازش پیاده میشه و راحت کشته میشن
نیازی به انهدام خود نفر بر نیست...ولی با اون بازوکا فکر کنم بشه نابودش کرد
در مورد میدان همونجایی رو میگی که یک نفر رو باید ازش مواظبت کنی....گروگانه....غیر نظامیه
که بالاتره همین میدان که میگی یک خرابه هست که تعدادی از سربازهای خودی توشن
یا اون ماشینهایی رو میگی که توی یک سری کوچه پس کوچه هستن که بالاشون ماهواره داره که یک سری سرباز ازشون مواظبت می کنه
یک کم بیشتر توضیح بدی ممنونت میشم چون من 2 و 3 رو با هم تموم کردم گیج شدم

دوست من در مرحله سوم از هلیکوپتر که پیاده میشیم درگیری شروع میشه بعد به طرف یک میدان می رویم که یک نفر بر و یک خوردرو آیفا مانند می آیند بعد به طرف میدانی که در وسط آن چند مجسمه است میرویم و خوردرو زرهی است که روی آن راداری در حال چرخش است فرمانده میآید و دستور نابودی آنرا میدهد ولی من تمام گزینه ها را که در بالا گفتم زدم ولی کاری نتونستم بکنم :19::19::19::19::19::19::19::19::19:

Optimus Prime
26-07-2008, 23:03
دوست من در مرحله سوم از هلیکوپتر که پیاده میشیم درگیری شروع میشه بعد به طرف یک میدان می رویم که یک نفر بر و یک خوردرو آیفا مانند می آیند بعد به طرف میدانی که در وسط آن چند مجسمه است میرویم و خوردرو زرهی است که روی آن راداری در حال چرخش است فرمانده میآید و دستور نابودی آنرا میدهد ولی من تمام گزینه ها را که در بالا گفتم زدم ولی کاری نتونستم بکنم :19::19::19::19::19::19::19::19::19:
دوست عزیز اون 2 تا ضد هوایی 2S6 Tunguska هارو اگر اول مرحله Zeus Launcher نداری باید از این گفته دوستمون :

خوب فهميدم كجا رو ميگي بايد از هليكوپتر بخواي تا اونا رو بزنه ازشون فاصله بگر بعد air strikeرو انتخاب كن (كافي همونجوري كه با چرخ موس افرادت رو انتخاب كني air strike رو انتخاب كني)بعد pointerموس رو روي نفربرها بگير وattackرو انتخاب كن))

را دقیق اجرا کنی. ببین کدوم یک از افرادت موشک انداز Zeus دارند به اونا هم می تونی دستور بدی.

parad
27-07-2008, 06:13
ضمن تشکر از کجا میتونم بفهمم افرادم این موشک اندازو دارند یا نه شاید باید برم از اول مرحله اسلحه ها را تغیر بدم

Optimus Prime
27-07-2008, 07:12
ضمن تشکر از کجا میتونم بفهمم افرادم این موشک اندازو دارند یا نه شاید باید برم از اول مرحله اسلحه ها را تغیر بدم
باید نگاه کنی به پشتشون ببینی موشک حمل می کنند یا نه وقتی Crosshair یا همون هدفتو می بری روشون اسمشونو می تونی متوجه بشی.
البته اگر خودت یک موشک انداز می تونی حمل کنی در بهترین حالت فکر کنم باید از پشتیبانی هوایی کمک بگیری. چون منم همین طور رفتم.
موفق باشی.

parad
27-07-2008, 17:52
باید نگاه کنی به پشتشون ببینی موشک حمل می کنند یا نه وقتی Crosshair یا همون هدفتو می بری روشون اسمشونو می تونی متوجه بشی.
البته اگر خودت یک موشک انداز می تونی حمل کنی در بهترین حالت فکر کنم باید از پشتیبانی هوایی کمک بگیری. چون منم همین طور رفتم.
موفق باشی.

داداش ما که رفتیم دوباره سر خونه اول خب منم همینو میخواستم بدونم که دقیقا چطوری میشه از پشتیبانی هوایی کمک گرفت:11:

D@VoOd
29-07-2008, 02:28
داداش ما که رفتیم دوباره سر خونه اول خب منم همینو میخواستم بدونم که دقیقا چطوری میشه از پشتیبانی هوایی کمک گرفت:11:

سلام دوست عزیز بوسیله اسکورول بر روی پشتیبانی هوایی برو سپس با فشردن اسکورول به داخل بر روی تانک زرهی مورد نظر هدف گیری کن و بر روی گزینه attak با فشردن اسکورول به داخل فرمان حمله هوایی انجام میشه فقط در اون زمان اگه کسی از افرادت یا خودت نزدیکش باشی تو هم میمیری امیدوارم که متوجه شدی باشی و بهت کمک کرده باشه:27::46:

parad
30-07-2008, 06:31
سلام دوست عزیز بوسیله اسکورول بر روی پشتیبانی هوایی برو سپس با فشردن اسکورول به داخل بر روی تانک زرهی مورد نظر هدف گیری کن و بر روی گزینه attak با فشردن اسکورول به داخل فرمان حمله هوایی انجام میشه فقط در اون زمان اگه کسی از افرادت یا خودت نزدیکش باشی تو هم میمیری امیدوارم که متوجه شدی باشی و بهت کمک کرده باشه:27::46:
دوستان من هم همین کارو میکنم با دکمه وسط موس روی گزینه air strike میروم ولی هرچی اونو فشار میدم گزینه attak را به من نمیدهد البته هر چی دکمه هستو من امتحان کردم ولی بی فایده است و هیچ خبری از هلیکوپتر نمیشه واقعا بد جوری گیر کردم:41::41::41::19::19::19:

parad
30-07-2008, 12:12
یادم رفت بگم که مرحله را از اول انتخاب اسلحه شروع کردم ولی تو لیست اسلحه ها
موشک اندازZeus
Launcher متاسفانه وجود نداشت و فقط گزینه حمله هموایی برام باقی می مونه که توی اونم همونطوری که گفتم گیر کردم

ahmad154
31-07-2008, 22:39
یادم رفت بگم که مرحله را از اول انتخاب اسلحه شروع کردم ولی تو لیست اسلحه ها
موشک اندازZeus
Launcher متاسفانه وجود نداشت و فقط گزینه حمله هموایی برام باقی می مونه که توی اونم همونطوری که گفتم گیر کردم

از طریق نقشه به تانکها حمله کن .
با موس انتخابش کن و بعد اون دکمه attach ( یا یه چیزی شبیه این ) رو فشار بده .
بعد یه گزینه ای هستش تو مایه های ......ex اونو بزن (انوم یه دکمه هستش ) سمت راست پایین .
(شرمنده 2 ماهی هستش تموم کردم . اسم دکمه ها یادم نیست )

راستی منظور بازی graw2 هستش دیگه؟

D@VoOd
01-08-2008, 01:29
دوستان من هم همین کارو میکنم با دکمه وسط موس روی گزینه air strike میروم ولی هرچی اونو فشار میدم گزینه attak را به من نمیدهد البته هر چی دکمه هستو من امتحان کردم ولی بی فایده است و هیچ خبری از هلیکوپتر نمیشه واقعا بد جوری گیر کردم:41::41::41::19::19::19:

دوست عزیز بعد از اینکه رفتی قخ air ... باید اسکورول را فشار بدین به داخل احتمالا این کارو دورست نمی کنی چون من همین امروز ازش استفاده کردم :46:

parad
01-08-2008, 08:47
دوست عزیز بعد از اینکه رفتی قخ air ... باید اسکورول را فشار بدین به داخل احتمالا این کارو دورست نمی کنی چون من همین امروز ازش استفاده کردم :46:
متشکرم میرم چک میکنم شاید موسم خراب باشه دوباره خبرشو میدم:10:

parad
04-08-2008, 18:46
نه متاسفانه نشد که نشد وقتی اسکرول را فشار میدم میره روی گزینه بالایی آن و تیم را انتخاب میکنه فکر کنم این نسخه من که مال شرکت پردیس گیم میباشد اشکالاتی دارد شاید هم کلیدها تو قسمت کنترل جابجا شده ولی من نمیتونم پیداش کنم واقعا نمی دونم چیکارش کنم از یک طرف چون نسخه های قبلیشو بازی کردم حیفم میاد این یکی را نصفه ولش کنم لطفا راهنمایی کنید:18::18::18::18::18::19::19::19::19::19::1 9::19:

B3HZ@D
05-08-2008, 02:23
بیشتر از این دیگه توضیحی نداره
نمی دونم مشکل شما از چه نوعشه...با این همه توضیحات باید این مرحله رو 100 بار رد کرده باشی
ولی شاید واقعا ایراد از بازیت باشه
چرا با مال یه شرکت دیگه تست نمی کنی
دوستات کسی این بازی رو نداره

parad
05-08-2008, 16:47
نمی دونم مشکل شما از چه نوعشه...با این همه توضیحات باید این مرحله رو 100 بار رد کرده باشی
واقعا ممنونم دوستان همگی توضیح دادند ولی وقتی توضیحات را اجرا میکنی و نتیجه نمیگیری چه فایده ؟
بیشتر اعصابت خورد میشه واقعا نمیدونم کجای کار ایراد داره شاید یک ریزه کاری کوچیک داره که دوستان یادشون میره به من بگم لطفا دقیقا مو به مو یک بار دیگه توضیح بدین اینجاشو باید چیکار کنم:11:.

MILAD MGH
14-08-2008, 12:10
بازی Ghost Recon Advanced Warfighter 2 رمز نداره؟
چند تا ترینر دارم اما هیچ کدام کار نکرد

hamid_b98
15-08-2008, 00:36
با سلام و خسته نباشید به مدیریت و دوستان بخش ما این بازی رو دانلود کردیم هم 2 و 3 رو ولی برای نصب سریال نامبر میخوادش داخلش نیستش میشه دوستان سریالش رو برام بزارن با تشکر

parad
22-08-2008, 07:23

دوست عزیز دقیقا مشکل از cd بازی بود که یک شرکت مقداریشو دوبله کرده بود و حسابی گند زده بود رفتم مال یک شرکت دیگه را گرفتم مشکلم حل شد از همگی دوستان که راهنمائی کردند متشکرم:46:

Maggy_P
22-08-2008, 07:27
با سلام و خسته نباشید به مدیریت و دوستان بخش ما این بازی رو دانلود کردیم هم 2 و 3 رو ولی برای نصب سریال نامبر میخوادش داخلش نیستش میشه دوستان سریالش رو برام بزارن با تشکر

اينجا در خواست بديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

در خواست كرك ، سريال و پچ بازي ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد

Retired User
22-08-2008, 11:27
نميشه اسلحه هارو با دوستات عوض كني؟ اسلحه هام خيلي زود تموم ميشه ، كجا ميشه پرشون كرد؟

B3HZ@D
22-08-2008, 12:27
نه نمیشه عوض کرد
فقط موقعی که هلیپکوترهای خودی میان و میری پیششون میتونی اسلحه هات رو پر یا عوض کنی
ولی من تا حالا تیر کم نیاوردم

Retired User
25-08-2008, 01:33
نه نمیشه عوض کرد
فقط موقعی که هلیپکوترهای خودی میان و میری پیششون میتونی اسلحه هات رو پر یا عوض کنی
ولی من تا حالا تیر کم نیاوردم
دوست عزيز ممنون از توضيحاتت اما من فكر مي كنم شما داري اشتباه مي كني من منظورم 2 GHOST RECON است نه شماره ي يك كه البته به جوابم رسيدم و الان بازي تموم شده و بايد از (Mule) كه يك شبه تانك كوچك است استفاده كنم

Optimus Prime
25-08-2008, 01:40
دوست عزيز ممنون از توضيحاتت اما من فكر مي كنم شما داري اشتباه مي كني من منظورم2 GHOST RECON است نه شماره ي يك كه البته به جوابم رسيدم و الان بازي تموم شده و بايد از (Mule) كه يك شبه تانك كوچك است استفاده كنم
می تونید اسلحه های دشمن را هم بردارید.

parad
25-08-2008, 17:04
دوست عزيز ممنون از توضيحاتت اما من فكر مي كنم شما داري اشتباه مي كني من منظورم2 GHOST RECON است نه شماره ي يك كه البته به جوابم رسيدم و الان بازي تموم شده و بايد از (Mule) كه يك شبه تانك كوچك است استفاده كنم
دوست عزیز منظورت از گاست ریکون دو کدوم بازی میباشد میتونی عکسی یا لینکی بزاری می خوام ببینم اگه بازی نکردم برم بگیرم

Retired User
25-08-2008, 21:55
دوست عزیز منظورت از گاست ریکون دو کدوم بازی میباشد میتونی عکسی یا لینکی بزاری می خوام ببینم اگه بازی نکردم برم بگیرم
لينك ها:

عكس هم سرچ كني زياده اما اينم عكس:

Optimus Prime
26-08-2008, 10:36
شماره های کلی بازی های سری Ghost Recon :

Tom Clancy's Ghost Recon 2001 PC, Mac, Xbox, PS2, GameCube, N-Gage
Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege 2003 PC, Mac expansion pack
Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder 2003 PC expansion pack, Xbox
Tom Clancy's Ghost Recon: Jungle Storm 2004 PS2, N-Gage
Tom Clancy's Ghost Recon 2 2004 Xbox, PS2, GameCube
Tom Clancy's Ghost Recon 2: Summit Strike 2005 Xbox
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2006 Xbox 360, Xbox, PS2, PC
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 2007 Xbox 360, PS3, PSP, PC

parad
26-08-2008, 18:40
شماره های کلی بازی های سری Ghost Recon :

Tom Clancy's Ghost Recon 2001 PC, Mac, Xbox, PS2, GameCube, N-Gage
Tom Clancy's Ghost Recon: Desert Siege 2003 PC, Mac expansion pack
Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder 2003 PC expansion pack, Xbox
Tom Clancy's Ghost Recon: Jungle Storm 2004 PS2, N-Gage
Tom Clancy's Ghost Recon 2 2004 Xbox, PS2, GameCube
Tom Clancy's Ghost Recon 2: Summit Strike 2005 Xbox
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2006 Xbox 360, Xbox, PS2, PC
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 2007 Xbox 360, PS3, PSP, PC

دوست عزیز ضمن تشکر آیا همه این بازیها در بازار ایران موجود میباشد؟:20:

Retired User
28-08-2008, 18:29
دوستان چرا هوش مصنوعي اينقدر افتضاحه ؟:13: دشمنا فقط نگاه ميكنند:16::41:

parad
16-09-2008, 04:30
حرفتو قبول ندارم اگه مثلا از پشت یک دیوار سریعا دور بزنی خب غافلگیر میشن دیگه

aha200483
06-10-2008, 02:54
با سلام

در این نسخه از بازی(Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2006 Xbox 360, Xbox, PS2, PC ) با اینکه از نظر مولتی پلیر قوی هست ولی در انجمنها چیزی در این رابطه پیدا نکردم. نظر شما چیه؟؟

B3HZ@D
06-10-2008, 03:50

ما که می جنگیدیم باهاشون خیلی قشنگ می جنگیدن واصلا بیکار نبودن
حرفت برام عجیبه

Retired User
06-10-2008, 14:40
ما که می جنگیدیم باهاشون خیلی قشنگ می جنگیدن واصلا بیکار نبودن
حرفت برام عجیبه

من بالا هم به شما گفتم در يك هوش مصنوعي خوب بود ولي اگه دورو بازي كني خودت منظورمو متوجه ميشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parad
29-11-2008, 19:00
دوستان من که کف کردم حقیقتش نمی تونم به بازی جنگی غیر از گاست ریکون فکر کنم تا کی باید برای نسخه سوم صبر کنیم