PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار افتادن ورودی usb

SA.JJ.AD
08-09-2010, 03:16
با سلام به
دوستان و اساتید محترم ... من چند شب پیش که جاییو نمیدیدم اشتباهی این سوکت هدفونو فشار دادم داخل ورودی usb که جلو کیسه ...بعد یهو جرقه کوچیک زد ویه بوی سوختگی هم اومد... اومدم برقو روشن کردم دیدم این چیزه هدفونو زدم به USB ... !!!! به هر حال از اون به بعد که حافظه ی فلشم رو میزنم به اون ورودیه ... دیگه کار نمیکنه ... !!؟ میخواستم بدونم چی شد ؟ سوخت ؟ حالا باید چیکار کنم ؟ عوض میشه ؟ چنده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

SA.JJ.AD
09-09-2010, 00:19
چرا هیچکی جواب مارو نمیده ؟///سوالم خیلی سخته یا ...:41: - فروم به این گندگی یه مدیری ...حرفه ایی چیزی نداره که جواب مارو بده ؟:19:

EXTREME
09-09-2010, 00:26
جای usb جلو رو عوض کنید
سیم هاشو بکنید بزارید رو usb2 ببینید درست میشه یا نه

SA.JJ.AD
09-09-2010, 00:44
با تشکر فراوان ...- از اینکه جواب سوالیو که تو یه تاپیک دیگه هم مطرح کردم و یه 180 نفری اومدن توش ولی دریغ از جواب درستو حسابی. - ... دادید ... اما من متوجه منظورتون نشدم یکم واضح تر توضیح میدید ؟ ....

Kharg Island
09-09-2010, 01:44
با تشکر فراوان ...- از اینکه جواب سوالیو که تو یه تاپیک دیگه هم مطرح کردم و یه 180 نفری اومدن توش ولی دریغ از جواب درستو حسابی. - ... دادید ... اما من متوجه منظورتون نشدم یکم واضح تر توضیح میدید ؟ ....

مدل مادربرد شما چیه؟

SA.JJ.AD
09-09-2010, 02:01
مدل مادربرد شما چیه؟
.
.
اگه پست اولم خونده باشید متوجه میشید که فکر نکنم از مادر بورد باشه ... من به این برد جلوی کیس شک دارم .. اما خوب 1 کی کا رمیکنه و یکی هم نه ... فقط میخوام بدونم باید عوضش کنم ؟ یا اگه میشه درستش کرد راهنماییم کنید ... راستی بخام بخرم باید برم تو بازار دنباله چی ؟ :13:

Kharg Island
09-09-2010, 02:26
.
.
اگه پست اولم خونده باشید متوجه میشید که فکر نکنم از مادر بورد باشه ... من به این برد جلوی کیس شک دارم .. اما خوب 1 کی کا رمیکنه و یکی هم نه ... فقط میخوام بدونم باید عوضش کنم ؟ یا اگه میشه درستش کرد راهنماییم کنید ... راستی بخام بخرم باید برم تو بازار دنباله چی ؟ :13:

دوست عزیز با این جرقه یا میتونه به مادربرد آسیب رسونده باشه یا اینکه نه. فقط میخواستم مدل مادربرد رو بدونم تا پست قبلی رو که رفیقمون داده بود و شما متوجه نشدید رو از روی شکل یا هر جور دیگه بگم تا بتونید سیم رو وصل کنید. اگر هم بلدید که چه بهتر.

Kharg Island
09-09-2010, 02:32
تا زمانی که سیم رو جا به جا نکنی ما نمیتونیم بفهمیم مشکل از برد جلوی کیسه یا از مادربرد.

SA.JJ.AD
09-09-2010, 22:55
تا زمانی که سیم رو جا به جا نکنی ما نمیتونیم بفهمیم مشکل از برد جلوی کیسه یا از مادربرد.

اخه کدوم سیم ؟:41:

Kharg Island
10-09-2010, 00:29
اخه کدوم سیم ؟:41:

بابا همون سیمی که روی برد جلوی کیس وصله و انتهای اون که فیش داره روی مادربرد وصل میشه.

SA.JJ.AD
12-09-2010, 22:21
بابا همون سیمی که روی برد جلوی کیس وصله و انتهای اون که فیش داره روی مادربرد وصل میشه.

حالا چرا میزنی ؟:19:واسه من اونطوری نیست ... همین جلوی کیس هم همه ی سیم ها رفته داخله یه فیش و اونم چسبیده به او برد جلو ی کیس.:41:همشونم صحیح و سالم هستند

Kharg Island
14-09-2010, 09:31
حالا چرا میزنی ؟:19:واسه من اونطوری نیست ... همین جلوی کیس هم همه ی سیم ها رفته داخله یه فیش و اونم چسبیده به او برد جلو ی کیس.:41:همشونم صحیح و سالم هستند

اصلا از توی Manager ببین USB کامل نصب شده یا نه. شاید پریده . اگه پریده باشه Update Driver کن ببین چی میشه.

SA.JJ.AD
14-09-2010, 12:10
اصلا از توی Manager ببین USB کامل نصب شده یا نه. شاید پریده . اگه پریده باشه Update Driver کن ببین چی میشه.

.
لطفا کمی ساده تر توضیح بدید ... ؟در ضمن جرقه زدن و بوی سوختگی چه ربطی به اپدیت درایور داره ؟:13: