PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لاگر می خوام بخرم . چی پیشنهاد می کنید؟

HADICARBON
07-09-2010, 18:02
سلام دوستان

متاسفانه من سررشته ای از -- ندارم ولی در عین حال مجبورم یک سایتی را -- کنم و صفحه ی اولش را تغییر بدم. از اهل فن که پرسیدم گفتن چون تو برنامه نویسی بلد نیستی می تونی یه لاگر بندازی روی سیستم مدیر سایت و پسورد شو در بیاری ...

خیلی دنبال لاگرهای رایگان گشتم تا این که الان رسیده ام به بن بست.الان فکر می کنم دیگه ناچارم دست به جیب بشم. فقط یه لاگری می خوام که علاوه بر این که مطمئن باشم آنتی ویروس ها نمی شناسنش بتونه از فایروال سیستم قربانی عبور کنه و همچنین بتونم بچسبونمش به یک فایل JPG یا Office Word

ممنون می شم اگر راهنماییم کنید
با سپاس :20:

Tom Clancy's
09-09-2010, 17:26
سلام دوستان

متاسفانه من سررشته ای از -- ندارم ولی در عین حال مجبورم یک سایتی را -- کنم و صفحه ی اولش را تغییر بدم. از اهل فن که پرسیدم گفتن چون تو برنامه نویسی بلد نیستی می تونی یه لاگر بندازی روی سیستم مدیر سایت و پسورد شو در بیاری ...

خیلی دنبال لاگرهای رایگان گشتم تا این که الان رسیده ام به بن بست.الان فکر می کنم دیگه ناچارم دست به جیب بشم. فقط یه لاگری می خوام که علاوه بر این که مطمئن باشم آنتی ویروس ها نمی شناسنش بتونه از فایروال سیستم قربانی عبور کنه و همچنین بتونم بچسبونمش به یک فایل JPG یا Office Word

ممنون می شم اگر راهنماییم کنید
با سپاس :20:

سلام دوست عزیز
ه ک سایت کلا کار آسونی نیست(البته بستگی به سایت داره)
روشی که به شما پیشنهاد شده یک روش کاملا قدیمی و غیر عملی هست
فقط در یک صورت میتونی با این روش ه ک کنی که مستقیما به سیستم ادمین دسترسی داشته باشی و از نداشتن سکیوریتی سوئیت مطمئن باشی چون تقریبا هوش مصنوعی بیشتر انتی ویروسها این فایلهارو شناسایی میکنه.
اگرم که به سیستم ادمین دسترسی نداری به نظر من کلا بی خیال این قضیه شو چون فقط وقت خودت رو از بین میبری.

HADICARBON
09-09-2010, 22:49
خیلی ممنون دوست عزیز
بهم گفتن بعضی نرم افزار ها هست که لاگر را اینکرایپت می کنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که شناسایی نمی شه (؟)

ویک سوال دیگه اگر که در صورت داشتن سکوریتی سویت این کار غیر ممکنه پس یعنی این همه سایت فروش کی لاگر الکی دارن فعالیت می کنن ؟
با سپاس