PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا آی پی ولید و استاتیک ما از بیرون پینگ نمیشه؟

hezarpa8
07-09-2010, 15:30
سلام دوستان
من با یه مشکلی در رابطه با آی پی استاتیک روبرو شدم، ممنون میشم کمک کنین
ما ویندوز سرور 2003 داریم و از آسیاتک آی پی استاتیک گرفتیم و الان هم سرور به اینترنت وصله.
فایروال سرور رو خاموش کردم و امکان ریموت رو هم فعال کردم.

اما وقتی به اون آی پی استاتیک پینگ می کنیم destination host unreachable میده.

در نهایت میخوایم چندتا فایل روی اون سرور بذاریم و از دیتابیسش هم استفاده کنیم، اما فعلا من فقط میخوام این پینگ مادر مرده جواب بده.

مودمش corecess هستش که خود آسیاتک داده و فقط یه پورت usb داره.
کارشناس های آسیاتک هم هر کدوم یه چیزی میگن و ما بالاخره نفهمیدیم که باید چکار کنیم.

با سپاس

joe_satriani
07-09-2010, 17:40
با سلام
دوست عزيز؛ خوب مشكل شما شبكه ي داخليتون هست، چرا با ارائه دهنده اينترنتتون تماس گرفتيد؟؟
سوالتون رو واضحتر بپرسيد
با تشكر

موفق باشيد.

hraeissi
08-09-2010, 07:22
سلام دوستان
ما ویندوز سرور 2003 داریم و از آسیاتک آی پی استاتیک گرفتیم و الان هم سرور به اینترنت وصله.

در نهایت میخوایم چندتا فایل روی اون سرور بذاریم و از دیتابیسش هم استفاده کنیم، اما فعلا من فقط میخوام این پینگ مادر مرده جواب بده.

کارشناس های آسیاتک هم هر کدوم یه چیزی میگن و ما بالاخره نفهمیدیم که باید چکار کنیم.

با سپاس

من فکر می کنم مشکل از مودم شما هستش زیرا مودمها خود دارای فایروال هستند و امکان دارد ترافیک فوق را می بندد

hezarpa8
08-09-2010, 10:52
با تشکر از دوستان
در پاسخ به joe_satriani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز، بله شاید من نتونستم درست مشکل رو مطرح کنم
نه شبکه ی داخلی ما مشکلی نداره، منظور من این بود که وقتی از بیرون شبکه ی خودمون به آی پی استاتیکی که از آسیاتک گرفتیم پینگ می کنیم جواب نمیده.

من فکر می کنم مشکل از مودم شما هستش زیرا مودمها خود دارای فایروال هستند و امکان دارد ترافیک فوق را می بندد

آخه مودم خیلی ساده ای داره (فقط با یک پورت usb) و نرم افزار کانفیگش هم چیزی درباره ی فایروال نداره.

برای دیده شدن سرور از اینترنت ، ابزار خاصی رو لازم نیست اجرا کنم؟ مثلا routing and remote access؟

باز هم ممنون

hraeissi
11-09-2010, 10:25
شما در ابتدا می بایستی ping داشته باشید و سپس به ارتباطات دیگر فکر کنید البته این نکته را فراموش نکنید که ممکن است فقط ping بسته باشد ولی برای اطمینان پیشنهاد می کنم با سرویس دهنده اینترنت تماس بگیرید

Squall Leonhart
13-09-2010, 11:54
سلام دوستان

با سپاس

پورتت رو باز کردی؟ یه سر به اینجا بزن شاید لازم باشه پورت خاصی رو باز کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته این پورتی که هست ماله بازی CoD4 هست. :31:تو باید پورت خاصی رو که استفاده میکنی رو بهش بدی.