PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توپ طلا (FIFA Ballon d'Or) | سال 2010

nw_nk
07-09-2010, 15:10
France Football's Ballon d'Or + FIFA World Player of the Year = FIFA Ballon d'Or

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _FIFA_Ballon_d%E2%80%99Or_in_Johannesburg_2010-07-05_2.jpg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nw_nk
07-09-2010, 15:12
کاسیاس: توپ طلا باید به یک اسپانیایی برسد

دروازه بان باشگاه رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا معتقد است که اسپانیایی ها شایستگی دریافت توپ طلای امسال فیفا را دارند.

سایت گل - ایکر کاسیاس، دروازه بان تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی اعلام کرد که جایزه توپ طلای امسال ، در پی قهرمانی اسپانیا در رقابتهای جام جهانی باید به یکی از هموطنانش برسد.

نام چابی و آندرس اینیستا در لیست نامزدهای دریافت این جایزه قراردارند ولی وسلی اسنایدر و لیونل مسی هم جزو دیگر کاندیدها هستند و در این میان کاسیاس معتقد است که یک بازیکن اسپانیایی باید این جایزه را مال خود کند.

دروازه بان ماتادورها در کنفرانسی خبری پیش از دیدار دوستانه تیمش مقابل آرژانتین گفت: «به نظر من، امسال اسپانیایی ها شایسته دریافت این جایزه هستند. من به سایر گزینه ها و نامزدهای دیگر احترام می گذارم ولی ما در اینجا بازیکنانی را داریم که شایستگی دریافت این جایزه را دارند.»

کاسیاس در ادامه صحبتهایش با اشاره به دیدار حساس امشب ورزشگاه «مونومنتال » گفت: «این افتخاری بزرگ است و بازی دیدنی ای خواهد بود. به رغم سفر طولانی، این اولین باری است که برای انجام یک بازی به سفری دور و دراز می آئیم.این سفر ارزشش را داشت. ما دو قهرمان دنیا با بازیکنان بزرگ هستیم .»

2010/9/7

nw_nk
07-09-2010, 15:15
اینیستا: مگر مورینیو توپ طلا را می‌دهد؟

او به صحبت‌های مورینیو پاسخ داده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - آندرس اینیستا، هافبک تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا به صحبت‌های ژوزه مورینیو درباره کاندید شدن او برای اولین دوره توپ طلای فیفا پاسخ داده و گفته قرار نیست مربی پرتغالی برنده را مشخص کند.

مورینیو گفته بود که این جایزه را تنها به وسلی اسنایدر، بازی‌ساز اینتر و تیم ملی هلند خواهد داد. او گفته بود که اینیستا در طول فصل گذشته بازیکن برجسته‌ای نبود، هرچند که در جام جهانی عالی کار کرد.

حالا زننده گل اسپانیا در جام جهانی گفته نظر آقای خاص مهم نیست: «روشن است که این هم نظری است مانند نظرهای دیگر. تنها مساله این است که اگر قرار بود او جایزه را بدهد، می‌دانستم که توپ طلا به من نخواهد رسید. اما در هر حال این حالت اتفاق نمی‌افتد.»

جایزه توپ طلا و جایزه بهترین بازیکن فوتبال دنیا از دید فیفا با یکدیگر ادغام شده‌اند و این اولین سالی است که جایزه توپ طلای فیفا به بازیکنی می‌رسد.

2010/9/7

mahdishata
08-09-2010, 10:36
يا ژاوي يا اینیستا
وجدانا حقشونه......

بی باک بی بال
08-09-2010, 20:24
:40:Diego Martín Forlán Corazo:40:

pcforlife
08-09-2010, 20:25
:40:Diego Martín Forlán Corazo:40:

تائید میشه شدیدا! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته میلیتو هم شایستشه! ولی فورلان انصافا لیاقتش رو داره...

بردیا
08-09-2010, 20:29
اینیستا توی طول فصل هم کامل برای بارسا بازی کردش؟
فصل 2009-10 بود که اکثرا مصدوم بودش یا فصل قبلش؟

Stream
08-09-2010, 20:45
اینیستا توی طول فصل هم کامل برای بارسا بازی کردش؟
فصل 2009-10 بود که اکثرا مصدوم بودش یا فصل قبلش؟
انیستا فصل قبل رو نصفه نیمه مصدوم بود (البته 44 بازی کرد) ولی هر موقع که حضور داشت بارسا یک تیم کاملا متفاوت بود!

Dr.FANOOS
08-09-2010, 21:02
انیستا فصل قبل رو نصفه نیمه مصدوم بود (البته 44 بازی کرد) ولی هر موقع که حضور داشت بارسا یک تیم کاملا متفاوت بود!
امیدوارم که حق به حق دار برسه.بازیکنی که روی هوا یکی دو پا می زنه دیگه جای بحث نداره.بازیکنانی که به قول مزدک حتی اگر چراغ های استادیوم هم خاموش باشه همدیگر رو پیدا خواهند کرد! ژاوی و اینیستا و فورلان و میلیتو واشنایدر به نظر من شانشون از همه بیشتره مخصوصا اینیستا و اشنایدر!

بردیا
08-09-2010, 21:24
به نظر من روبن هم باید توی کاندیداها باشه چون فصل فوق العاده ای داشت

توی لیگ قهرمانان بازی های فوق العاده ای انجام دادش و گلای خیلی حساسی زد
توی بوندس لیگا هم از جمله عوامل قهرمانی بایرن بود و 16گل توی 24 بازی زد برای بایرن
توی جام جهانی هم با اون پای پارش بازی های قابل قبولی انجام داد

pcforlife
08-09-2010, 21:37
به نظر من روبن هم باید توی کاندیداها باشه چون فصل فوق العاده ای داشت

توی لیگ قهرمانان بازی های فوق العاده ای انجام دادش و گلای خیلی حساسی زد
توی بوندس لیگا هم از جمله عوامل قهرمانی بایرن بود و 16گل توی 24 بازی زد برای بایرن
توی جام جهانی هم با اون پای پارش بازی های قابل قبولی انجام داد
اسنایدر رو هم نباید فراموش کرد!
اینا که قطعا کاندیداهای اصلی اند: اسنایدر، اینیستا، روبن، ژاوی، فورلان، میلیتو
اوزیل، دروگبا، رونی،کاسیاس، مسی هم میتونن به شیش نفر بالا کمک کنن تا یه لیست 11 نفره به وجود بیاد!:31:

بردیا
08-09-2010, 22:06
اوزیل، دروگبا، رونی،کاسیاس، مسی هم میتونن به شیش نفر بالا کمک کنن تا یه لیست 11 نفره به وجود بیاد!:31:

اسنایدر رو که بچه ها گفتن
اوزیل به نظر من شایستگی بودن توی لیست رو نداره چون تو لیگ به اندازه جام جهانی درخشش نداشت
ولی شواین اشتایگر توی هر2تا عالی بودش

kasra_khan2003
08-09-2010, 22:37
اشنایدر عالی بود، ولی خوب منم دوست دارم یکی از تیم ملی اسپانیا ببره! امثال جدا انتخاب سخته...

اینیستا، اشنایدر ، فورلان، روبن، میلیتو باید 5 نفر اول لیست باشن.

nw_nk
08-09-2010, 22:55

حسین جدی نوشتی؟

صحبت نفر اول باشه، اوزیل و کاسیاس شانسی ندارن. عملکرد رونی زیرمجموعه مسی قرار میگیره. دروگبا هم با وجود گلهاش فکر نکنم از نظر خود انگلیسی ها بالاتر از رونی قرار بگیره.

کفش طلای اروپا 2010 - حاصل 10 ماه از 12 ماه سال
آقای گل لیگ قهرمانان اروپا 2010
آقای گل لالیگا 2010
برترین بازیکن خارجی لالیگا 2010

کاندید بهترین مهاجم اروپا 2010
کاندید بهترین بازیکن جام جهانی 2010 (نیازی نیست)

شانس رونی رو کم می دونی انتحاری به مسی می زنی! :31:

pcforlife
08-09-2010, 23:22
حسین جدی نوشتی؟

صحبت نفر اول باشه، اوزیل و کاسیاس شانسی ندارن. عملکرد رونی زیرمجموعه مسی قرار میگیره. دروگبا هم با وجود گلهاش فکر نکنم از نظر خود انگلیسی ها بالاتر از رونی قرار بگیره.

آقای گل لالیگا 2010

سینا جان!
من 11 تا بازیکن از دید خودم رو نوشتم و به دو گروه تقسیم کردم... یه گروه کسایی که شانسشون زیاده... یه گروهی که شانسشون کمه...
دلیل اینکه مسی رو تو لیست اولم قرار ندادم واضحه! چون نه تو تیم قهرمان CL بوده، نه تو تیم قهرمان WC.
ولی شکی نیست که مسی فصل فوق العاده تری نسبت به رونی رو پشت سر گذاشت...
ضمن اینکه فراموش نکن تو سال های جام جهانی (همین سه دوره اخیر: 98، 02، 06) برترین بازیکن اروپا و جهان ار تیم قهرمان جام جهانی همون سال انتخاب میشه... پس با این وجود میشه گفت امسال اسپانیایی ها میبرن مگه اینکه اسنایدر بیادو یه حرکتی بزنه!!:31:
دو تا نکته هم بگم!
اول اینکه اسم بازیکنا رو به ترتیب حروف الفبا نوشتم! (یهو فکر نکنید چون مسی آخر از همست باهاش لجم!!):biggrin:
دوم اینکه امثال پویول،رونالدو، لمپارد و هیگواین هم فصل قبل خیلی خوبی رو پشت سر گذاشتن...:20:
قربونت:10:
یاعلی:11:
پ.ن: امیدوارم فورلان انتخاب بشه!:40:

Dr.FANOOS
08-09-2010, 23:23
حسین جدی نوشتی؟

آقای گل لالیگا 2010

مسی افتخارات خیلی خوبی توی این فصل کسب کرد اما وقتی من دیدم توی بهترین مهاجم قهرمانان اروپا انتخاب نشده کاملا برام واضح شد که بازیکنانی که در فینالی حضور داشتند شانس بالایی دارند برای انتخاب شدن.
متاسفانه لئو مسی فصل گذشته دو تا فینال مهم رو از دست داد!:41:1-جام جهانی 2-قهرمانان اروپا

L.A.M.P.A.R.D
09-09-2010, 00:28
فقط فورلان

nw_nk
09-09-2010, 09:51
سینا جان!
من 11 تا بازیکن از دید خودم رو نوشتم و به دو گروه تقسیم کردم... یه گروه کسایی که شانسشون زیاده... یه گروهی که شانسشون کمه...
دلیل اینکه مسی رو تو لیست اولم قرار ندادم واضحه! چون نه تو تیم قهرمان CL بوده، نه تو تیم قهرمان WC.
ولی شکی نیست که مسی فصل فوق العاده تری نسبت به رونی رو پشت سر گذاشت...
ضمن اینکه فراموش نکن تو سال های جام جهانی (همین سه دوره اخیر: 98، 02، 06) برترین بازیکن اروپا و جهان ار تیم قهرمان جام جهانی همون سال انتخاب میشه... پس با این وجود میشه گفت امسال اسپانیایی ها میبرن مگه اینکه اسنایدر بیادو یه حرکتی بزنه!!:31:
دو تا نکته هم بگم!
اول اینکه اسم بازیکنا رو به ترتیب حروف الفبا نوشتم! (یهو فکر نکنید چون مسی آخر از همست باهاش لجم!!):biggrin:
دوم اینکه امثال پویول،رونالدو، لمپارد و هیگواین هم فصل قبل خیلی خوبی رو پشت سر گذاشتن...:20:
قربونت:10:
یاعلی:11:
پ.ن: امیدوارم فورلان انتخاب بشه!:40:

مسی افتخارات خیلی خوبی توی این فصل کسب کرد اما وقتی من دیدم توی بهترین مهاجم قهرمانان اروپا انتخاب نشده کاملا برام واضح شد که بازیکنانی که در فینالی حضور داشتند شانس بالایی دارند برای انتخاب شدن.
متاسفانه لئو مسی فصل گذشته دو تا فینال مهم رو از دست داد!:41:1-جام جهانی 2-قهرمانان اروپا

توضیح جالبی بود.

طبق روال قبل: ویا از قهرمان به عنوان سومین بازیکن برتر جام جهانی (با اینکه نام ژاوی و اینیستا برده میشه) - اسنایدر از نائب قهرمان به عنوان دومین بازیکن برتر جام جهانی - فورلان به عنوان بازیکن برتر جام جهانی

اما انتخاب فورلان به عنوان بهترین بازیکن جام جهانی خودش سنت شکنی بود!

4umbaz
09-09-2010, 10:13
اینیستا میشه قطعا..

nw_nk
09-09-2010, 17:06
سرسو: فورلان باید تنها نامزد دریافت توپ طلا باشد

طبق گفته های رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید، دیه گو فورلان می بایست توپ طلای فیفا را از آن خود کند.

سایت گل - انریکه سرسو، رئیس باشگاه اتلتیکومادرید معتقد است که هیچ بازیکنی در دنیا بیش از فورلان شایستگی دریافت توپ طلا را ندارد.

این ستاره اروگوئه ای که در رقابتهای جام جهانی 2010 عنوان بهترین بازیکن رقابتها را پس از به ثمر رساندن 5 گل از آن خود کرد، یکی از کاندیدهای دریافت توپ طلای فیفا در کنار بازیکنانی همچون وسلی اسنایدر، چابی و آندرس اینیستاست.

انریکه سرسو در گفتگوی امروز خود در این رابطه اعلام کرد: «توپ طلا باید به دیه گو فورلان برسد. در سه سال اخیر او دو کفش طلا را فتح کرده و توپ طلای جام جهانی را نیز مال خود کرده و همیشه یکی از برترین گلزنان لیگ بوده است.»

2010/9/9

sAeEd_kHaAn
10-09-2010, 16:15
بدون شک توپ طلا به دیگو میلیتو میرسه خدتونو اذیت نکنید :31:

L.A.M.P.A.R.D
10-09-2010, 16:26
نمیخوام بگم دیگو خوب نیستا.....ولی غیر از گل زدن کاری نکرده که :دی
ولی فورلان همه کار کرد............بازی سازی، پاس گل، گل