PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل pdf به word

Sohrab Allahyari
06-09-2010, 23:57
سلام من یه کتاب pdf 400 صفحه ای دارم که می خوام اونو به word تبدیل کنم از نرم افزار pdf to word هم استفاده کردم امّا جواب نده خواهش می کنم یه نرم افزار به من معرّفی کنید:10:

Ship Storm
07-09-2010, 04:16
اگه pdf شما فارسی هست که امکانش نیست چون هنگام تبدیل قروقاطی تبدیل میکنه ولی اگه انگلیسی هست از نرم افزار Nitro PDF استفاده کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Nitro PDF Professional | نرم افزاری قدرتمند برای ساخت ، ویرایش و تبدیل فایل های PDF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Sohrab Allahyari
07-09-2010, 22:22
راستش pdf من فارسیه ولی به هر هال ممنونم:20: