PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی تمرین و تسلط بر زبان برنامه نویسی تحت وب

boy_kochak
06-09-2010, 22:01
دوستان سلام ....

چند وقتیه که به شدت در مورد زبان های برنامه نویسی تحت وب تحقیق کردم تا به این نتیجه رسیدم که ابتدا باید HTML , XHTML رو به خوبی یاد بگیرم تا بتونم زبان های دیگر رو هم درک کنم ، حالا چند تا کتاب پر محتوا پیدا کردم و شروع کردم به مطالعه و تمرین اما مشکل اساسی اینجا بود که تمرین های استاندار و خوب ندارن ..... ، از دوستان میخوام کمک کنن که ببینم چگونه باید تمرین کرد تا به تسلط کامل و کافی برسم و برای درک بهتر مفاهیم این نوع زبان چه شیوه ای ادامه بدم ..... در حال حاضر نوع تمرین کردن من به شکل زیر است :

ابتدا کتاب رو مطالعه میکنم مثلا در مورد عنصر <font> میخونم میگه که چند تا صفت مگیره و ....

بعد میام این ها رو در یه فایل متنی تایپ و در مرورگر باز میکنم تا ببینم چی میشه و الا انتها .... اما بعد از یه مدت که میگذره و به مفاهیم دیگر میرسم یا یادم میره یا دیگه نمی دونم که چه طوری باید از آونا استفاده کنم و ....

باسپاس فراوان ، منتظر یاری گرمتان هستم :11:

tazphoenix
07-09-2010, 00:13
]چیزی نیست که امروز یاد بگیرید و بدون تمرین یادتون بمونه پیشنهاد من اینه که اول از div ها و طرز استفاده ی اونها شروع کنین بدونین چطور براشون id و name تایین کنید.بعد سعی کنید با css و div طراحی tableless انجام بدید.به اینجا که رسیدید دنبال مفهم clear باشید.بقیه رو هم چنتا کار که انجام بدید دستتون میاد.در ضمن تاپیک های خوبی تو انجمن هست اونا رو نگاه کنین خیلی چیزای جالبی توش میتونین پیدا کنین.

boy_kochak
08-09-2010, 06:05
]چیزی نیست که امروز یاد بگیرید و بدون تمرین یادتون بمونه پیشنهاد من اینه که اول از div ها و طرز استفاده ی اونها شروع کنین بدونین چطور براشون id و name تایین کنید.بعد سعی کنید با css و div طراحی tableless انجام بدید.به اینجا که رسیدید دنبال مفهم clear باشید.بقیه رو هم چنتا کار که انجام بدید دستتون میاد.در ضمن تاپیک های خوبی تو انجمن هست اونا رو نگاه کنین خیلی چیزای جالبی توش میتونین پیدا کنین.

دوست عزیز ممنون از راهنماییت ، میشه چندتا از تاپیک ها رو هم معرفی کنی ....

بازم ممنون :11: