PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري فلش ديسك را فورمت كنم؟؟؟!!

dost1
01-05-2006, 14:06
سلام دوستان عزيز
دوستان يه فلش ديسك يكي از دوستهايم آورده وقتي به كامپيوتر وصلش ميكنم ميگه فورمت كن وقتي فورمت ميكنم خطا ميده ميگه ويندوز نميتونه فورمتش كنه بعضي وقتها هم كه فورمت ميشه وقتي فايلي را كپي ميكنم نميشه در آن پيست كرد
و يك بار كه ارتباط را قطع ميكني دوباره وصل ميكني باز دوباره ميگه فورمت كن
با ويندوزهاي مختلف فورمت كردم نشد
حالا چي كار كنم :blink:

Behroooz
01-05-2006, 17:03
با ويندوز نبايد اين كار را كرد

Captain Nemo
02-05-2006, 00:57
سلام
یه احتمال اینه که عمرش رو داده به صاحبش، اگه گارانتی داره ببرید یه دستی به سرو روش بکشن.

Behroooz
02-05-2006, 11:17
سلام
یه احتمال اینه که عمرش رو داده به صاحبش، اگه گارانتی داره ببرید یه دستی به سرو روش بکشن.

درست ميگه تا زوده برو

رابین هود
02-05-2006, 12:22
دوستان دقیقا درست میگن فلش خراب شده و نمیتونی روش اصلا حساب کنی من دقیقا همین مشکل برام پیش اومد و حتی یه بار یه سری اطلاعات مهم رو روش کپی کردم و وقتی رو یه کامپیوتر دیگه گذاشتم دیدم اصلا کپی نشده.

*سینا*
02-05-2006, 19:35
با سلام احتمال زیاد خود حافظه فلاش خراب شده که در این صورت هیچ کاری نمیشه براش کرد جز تعویض اگر گارانتی داشته باشه اگر هم مشکل دیگه ای باشه میتونن برات درست کنن
ولی یه ضرب المثل میگه چیزی که شود پاره دیگر نشود چاره
پس بهتره به فکر یه نوش باشی

dost1
02-05-2006, 20:14
عزيزان اين فلش گارانتي نداره
من نميتونم ببرمش به خاطر اينكه گارانتي نداره خلاصه راه ديگه اي نداره ؟؟ :blink: :blink:

*سینا*
02-05-2006, 21:40
عزيزان اين فلش گارانتي نداره
من نميتونم ببرمش به خاطر اينكه گارانتي نداره خلاصه راه ديگه اي نداره ؟؟ :blink: :blink:
با سلام
خوب ببرش یه جایی که تعمیرات باشه شاید بتونه درستش کنه

Captain Nemo
03-05-2006, 01:42
تو ایران مگه تعمیر هم میکنند؟!!! تا اونجایی که من میدونم همه تعویض کارن.
اونجوری هم که بوش میاد این flash memory بد سکتور سخت افزاری گرفته (بخاطر ضربه وارد شدن بهش) که فکر نمیکنم کسی بتونه درستش کنه.

*سینا*
03-05-2006, 21:54
تو ایران مگه تعمیر هم میکنند؟!!! تا اونجایی که من میدونم همه تعویض کارن.
اونجوری هم که بوش میاد این flash memory بد سکتور سخت افزاری گرفته (بخاطر ضربه وارد شدن بهش) که فکر نمیکنم کسی بتونه درستش کنه.
با سلام
منظورم از تعمیر اینه که امکان دراه سیمی یا رابطی قعط شده باشه وگرنه خود حافظه فلاش قابل تعمیر نیست و دو حالات داره یا کار میکنه یا نمی کنه