PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریزش مو هنگام شستشو !

alan wake
05-09-2010, 19:53
سلام

من وقتی موهام رو می شورم وقتی دستم لای موهای سرم میکشم موهام میریزه یعنی اگه این عمل رو چندین بار هم تکرار کنم باز ریزش دیده میشه این در حالی هست که در حالتی که موهام خشکه ریزش مو ندارم و اگه به عنوان مثال دستم رو لای موهام بکشم فوقش 3-4 تا تار مو میریزه و اگه این عمل رو تکرار کنم دیده ریزشی دیده نمیشه!

من خودم فکر میکنم به خاطر این باشه که وقتی موها شسته میشه ریشه ی مو کمی اسیب پذیر تر میشه برای همین ریزش هنگام شستن مو بیشتر احساس میشه!

نمیدونم استدلال درستی هست یا نه؟

گفتم این موضوع رو مطرح کنم تا ببینم سایر بچه ها هم این مشکل رو دارند یا خیر؟

با تشکر

Ssarshar
05-09-2010, 20:44
1- با آب داغ دوش ميگيريد ؟
2- هر روز دوش ميگيريد ؟

Life24
05-09-2010, 20:52
2- هر روز دوش ميگيريد ؟
من هم همین طوری هستم تو شستشو میریزه
بله هر روز میرم حمام.
دوش هم ولرم

IMAN SD
05-09-2010, 20:54
موهاي منم ايجوريه.چند تا توصيه دارم:
1-موهات رو از حموم كه در اومدي سشوار نزن و همچنين با حوله خيلي آروم خشك كن
2-هنگام شست و شو موهات هم خيلي آروم اين كار رو انجام بده

arashbi2
05-09-2010, 20:56

برای منم همینطور هست یعنی قبل از شامپو زدن خیلی میریزه موهام ولی بعد از 1 - 2 بار شستن متوقف میشه
یه سوال: شما از ژل مو یا واکس مو یا تافت استفاده میکنی؟؟؟ چون اینا خیلی تاثیر داره. به نظر من وفتی مو ها خشک هست و ژل یا تافت زدی مو های هم که کنده شدن همونجا باقی میمون و کنده نمیشن اما وقتی خیس میشه مو ها به راحتی جدا میشه ((نظر شخصی))

alan wake
05-09-2010, 21:12
یه سوال: شما از ژل مو یا واکس مو یا تافت استفاده میکنی؟؟؟ چون اینا خیلی تاثیر داره. به نظر من وفتی مو ها خشک هست و ژل یا تافت زدی مو های هم که کنده شدن همونجا باقی میمون و کنده نمیشن اما وقتی خیس میشه مو ها به راحتی جدا میشه ((نظر شخصی))

زیاد استفاده نمیکنم.

2- هر روز دوش ميگيريد ؟

1-با اب ولرم

2-هر 2 روز یک بار

Macushla
05-09-2010, 21:17
اگر از موادي مثل چسب مو و ژل استفاده ميكنين ، مو ها به هم مي چسبند و وقتي مو ها خيس بشه مو هايي كه به هم چسبيده بودن از هم جدا ميشن !
من اينطوري ام :31:

پ . ن : دير جواب دادم ، نميدونستم آقاي arashbi2 به اين مورد اشاره كردن .

oranoos2007
05-09-2010, 21:49
سلام
به نظر من این طبیعیه بخاطر اینکه وقتی آدم زیر آب میره ریشه مو سست میشود امام رضا تو حدیثی گفته موها را زیر آب شانه نکنید
حالا غیر از شانه کردن ریشه های مو براثر رسیدن آب بهشون سست می شوند و کنده می شوند

Ssarshar
05-09-2010, 22:00
موقع شستن مو با شامپو هم بايد مو رو نوازش داد چنگ زدن مو باعث سستي مو ميشه ! در ضمن خيلي از شامپوهاي قلابي ايراني هم در سستن شدن ريشه ي مو دخالت دارن ( تجربه ي شخصي )

AmiIin
05-09-2010, 22:08
سلام
به نظر من این طبیعیه بخاطر اینکه وقتی آدم زیر آب میره ریشه مو سست میشود امام رضا تو حدیثی گفته موها را زیر آب شانه نکنید
حالا غیر از شانه کردن ریشه های مو براثر رسیدن آب بهشون سست می شوند و کنده می شوندسلام !

دقیقا حرف درستو زدن ایشون .
اصلا سر رو زیر دوش نباید گرفت . آب مستقیم و با اون فشار نباید بریزه رو موها که که باعث ریزش میشه .
آب رو باید با ظرفی چیزی ریخت روی سر ...... .

bess0098
05-09-2010, 23:32
سلام

من وقتی موهام رو می شورم وقتی دستم لای موهای سرم میکشم موهام میریزه یعنی اگه این عمل رو چندین بار هم تکرار کنم باز ریزش دیده میشه این در حالی هست که در حالتی که موهام خشکه ریزش مو ندارم و اگه به عنوان مثال دستم رو لای موهام بکشم فوقش 3-4 تا تار مو میریزه و اگه این عمل رو تکرار کنم دیده ریزشی دیده نمیشه!

من خودم فکر میکنم به خاطر این باشه که وقتی موها شسته میشه ریشه ی مو کمی اسیب پذیر تر میشه برای همین ریزش هنگام شستن مو بیشتر احساس میشه!

نمیدونم استدلال درستی هست یا نه؟

با تشکر
من هم وقتی موها بلند میکنم این مشکل برام پیش میاد..

oranoos2007
06-09-2010, 20:39
سلام
یکی از دوستان به من شامپو نیوا معرفی کرده می خواستم بدونم از دوستان کسی استفاده کرده و نظرش درباره این شامپو چی هست؟
ممنون اگه نظرتون بگویید

shir_farhad
06-09-2010, 20:41
واسخ منم میریزه.

وقتی سرم عرق میکنه، مخصوصا از پشت سرم وحشتناک مو میریزه

REGISTERED-USER
07-09-2010, 23:04
والا منم این مشکل رو داشتم ... خوب سینره که زدم بهتر شد و ریزش مو تقریبا ندارم

ولی تو حمام با پنتن طلایی میشورم بهتر شده ... شامپوی خیلی نرمی هست و نرم کننده هم داره باید آروم رفتار کنید ... سشوار هم نمی کشم