PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در گرافيك Asus k42jc

R0Yal
05-09-2010, 11:44
سلام :11:
من يه مشكل فني دارم وقتي لپ تاپ رو روشن مي كنم يا وقتي به شارژ ميزنم يا باتري رو وصل ميكنم رو lcd موج ميوفته:41:
تا وفتي كه يه پنجره رو باز كنم اين موج روش هستش؟:18::18::18:
مشكل از كارت گرافيكشه؟
سخت افزاريه به نظرتون؟ :9:
:12:

farzadpop
05-09-2010, 12:06
به تازگی روی بعضی از مدل های لپ تاپ از جمله اسوس به علت داشتن 2 کارت گرافیک که برای طول عمر باطری بیشتر طراحی شده اند مشکل تصویری دارد که این مشکل 100% با درایور صحیح حل می شود. مشکل به وجود امده در روی سری لپ تاپ هایی که تکنولوژی Optimus در آن ها طراحی شده وجود دارد از آن جمله. N61j Family, K40 Series, K42 برای حل این مشکل ابتدا می بایست Windows 7 Ultimate که از دست کاری نشدن آن اطمینان دارید را نصب کرده سپس ویندوز را در حالتی که 30 روز آزمایشی است رها کنید و از طریقWindows Updateآنرا به روز نمایید تا تمامی درایور های آن نصب شود. سپس به داخل سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رفته Support(Driver and Download)>Graphics>Laptop Graphic Controller >Intel Graphic HD. را انتخاب کرده و سپس ورژن ویندوز خود را انتخاب نموده سپس دانلود و نصب نمایید و سپس restart کنید. سپس به داخل سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رفته سپپسNorth American را انتخاب نمایید Download Drivers >Download Drivers>Product(GeForce)>GeForce 3XX Series(M) like 325M,310M,..>operation like windows 7 32bit or 64 Bit>English سپس دانلود کنید.

farzadpop
05-09-2010, 12:08
چیپ گرافیک لپ تا شما ati هست یا جی فورس GT310m

R0Yal
05-09-2010, 16:16
این همه کار لازمه ؟!!:45:
از نمایندگی پرسیدم گفت برو سایت ایسوز آپدیت درایورای گرافیکشو بگیر و دانلود کن دوباره نصب کن...
منم اینا رو دانلود کردم و دوباره نصب کردم (nVidia Graphics Driver و Intel Graphics Driver)
درست شد ظاهرا...:31:
دیگه موج نمیفته یعنی ممکنه دوباره قاطی کنه...:41:

چیپ گرافیک لپ تا شما ati هست یا جی فورس GT310m
Geforce 310 m هستش.:10:

---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM --------

R0Yal
05-09-2010, 22:03
يه سوال ديگه هم داشتم ...:20:
تو سايت ايسوز چرا درايور براي اكس پي نداره درايوراي سون براي اكس پي كارايي دارند؟:12:

H@mid-Vista
06-09-2010, 20:32
يه سوال ديگه هم داشتم ...:20:
تو سايت ايسوز چرا درايور براي اكس پي نداره درايوراي سون براي اكس پي كارايي دارند؟:12:

خیر
باین روش بگیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali-mgh
12-09-2010, 03:23
سلام. آقا دمتون گرم. من درایور nvvidia رو دانلود کردم تا اینجا تا حدودی مشکلم حل شد. الانم دارم ویندوز 7 ام رو آپدیت میکنم و از سایت اینتل آپدیت میگیرم. امیدوارم مشکلم کلا حل بشه.
دمتون گرم فقط یه سوال روی این لپ تاپ من نتونستم MAFIA 2 رو اجرا کنم:13: یعنی نمیشه؟! توی انجمن 2k games دیدم نوشتن که نمیشه بازی کرد و فقط بدرد فیلم دیدن میخوره. حالا یه سوال : اگخ اینطوره با یه لپ تاپ 500 تومنی هم میشه فیلم دید یعنی ما 500 تومن الکی ریختیم دور؟!
دمتون گرم این دو تا سوال رو جواب دین همین:
میشه مافیا 2 رو بازی کرد روی این لپ تاپ یا نه؟ چرا؟!
این لپ تاپا این پروسسور و رم و گرافیک پس به چه درد میخوره؟
یه دنیا ممنونم.:11:

ali-mgh
12-09-2010, 03:30
سلام. آقا دمتون گرم. من درایور nvvidia رو دانلود کردم تا اینجا تا حدودی مشکلم حل شد. الانم دارم ویندوز 7 ام رو آپدیت میکنم و از سایت اینتل آپدیت میگیرم. امیدوارم مشکلم کلا حل بشه.
دمتون گرم فقط یه سوال روی این لپ تاپ من نتونستم MAFIA 2 رو اجرا کنم:13: یعنی نمیشه؟! توی انجمن 2k games دیدم نوشتن که نمیشه بازی کرد و فقط بدرد فیلم دیدن میخوره. حالا یه سوال : اگخ اینطوره با یه لپ تاپ 500 تومنی هم میشه فیلم دید یعنی ما 500 تومن الکی ریختیم دور؟!
دمتون گرم این دو تا سوال رو جواب دین همین:
میشه مافیا 2 رو بازی کرد روی این لپ تاپ یا نه؟ چرا؟!
این لپ تاپا این پروسسور و رم و گرافیک پس به چه درد میخوره؟
یه دنیا ممنونم.:11:

mehrdad_hedayatnia
24-12-2010, 20:31
با سلا م
کارت گرافیک لپ تاپم میزنه 64 در صورتی که درایوراش به طور کامل نصب هستن ٰ من میخوام از گرافیک nvidia استفاده کنه لپ تاپم نه intel تا بازیام روش جوا بده
یکی از دوستام گفت باید گرافیک 1 گیگشو فعال کنم(؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)چطوری
با تشکر

klid
06-04-2014, 05:15
سلام :n13: asus k42jc
منم این مشکل رو دارم چرا گرافیکو 64 میشناسه همه درایوهارو از سایت ایسوس آپدیت کردم ولی باز همون 64.
اگه کسی میدونه جواب بده خواهشا