PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت دانلود من چه قدره؟

merlin001
05-09-2010, 07:02
سلام دوستان
من adsl دارم
وقتي فايلي رو با نرم افزار IDM دانلود ميكنم سرعتش رو توي IDM حدودا 224 KBps نشون ميده
ولي وقتي با نرم افزار DU Meter يا BW meter نگاه ميكنم ميبينم زده 436
حالا كودومش درسته و كودومش غلط؟

ممنون ميشم راهنماييم كنين :20:

alidata2010
05-09-2010, 07:10
idm درسته . میتونی توسایت زیر هم ببینی سرعتت رو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

merlin001
05-09-2010, 08:38
يعني نرم افزار هاي duMeter و BWMeter اشتباهاي نشون ميدن؟

mmiladd
05-09-2010, 10:18
نه اين كه اون غلط باشه ؛ ولي idm درست تره..!

joe_satriani
05-09-2010, 14:57
با سلام
دوست عزيز نرم افزار IDM فقط روي سرعت ترنسفر تاثير داره
اما DU meter و اين دسته نرم افزارها روي كنترل كل حجم هاي ارسال و دريافت رو نشون ميدن
مثلا اگه در كنارش با اينترنت هم كار ميكنيد يا حتي اينترنت روي حالت ديماند باشه هم توي برنامه du meter تاثير ميتونه بذاره

موفق باشيد.

paymanonline
05-09-2010, 16:12
DUmeter بالا تر نشون میده به احتمال زیاد از V,P.N استفاده میکنید. در این حالت IDM درست نشون میده.

اگه ADSL دارین میزان downstream که روی مودمتون نشون میده رو چک کنید. سرعت دانلود هیچ وقت از اون بالاتر نمیره!

merlin001
06-09-2010, 00:43
ممنون از همه دوستان كه نظرشون رو گفتن.
ميدونيد منم به اين اعتقاد دارم كه du meter سرعت رو بالاتر شون ميده.
چون وقتي روي كانكشني كه باهاش كانكت هستم كليك ميكنم ميزان ترانسفر و ديتاي دانلود شده تقريبا هموني هست كه idm نشون ميده . حالا سوال من اينه كه چرا اين گونه نرم افزار ها ميزان دانلود يا آپلود رو بالاتر نشون ميدن؟ نكنه تنظيمات خاصي داشته باشه؟ چون ميخوام از DuMeter استفاده كنم واسه همين واسم مهمه كه درست نشون بده

joe_satriani
06-09-2010, 14:58
ممنون از همه دوستان كه نظرشون رو گفتن.
ميدونيد منم به اين اعتقاد دارم كه du meter سرعت رو بالاتر شون ميده.
چون وقتي روي كانكشني كه باهاش كانكت هستم كليك ميكنم ميزان ترانسفر و ديتاي دانلود شده تقريبا هموني هست كه idm نشون ميده . حالا سوال من اينه كه چرا اين گونه نرم افزار ها ميزان دانلود يا آپلود رو بالاتر نشون ميدن؟ نكنه تنظيمات خاصي داشته باشه؟ چون ميخوام از DuMeter استفاده كنم واسه همين واسم مهمه كه درست نشون بده

با سلام
براي بالاتر نشان دادنش فكر ميكنم چون سرعت هاي ما استاندارد نيستن نميتونن خووب با سرور ارتباط برقرار كنن و سرعت رو تخمين بزنن :20::31::41: