PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دودی کردن شیشه ها و خرید چراغ(پراید)

MILIN3M
04-09-2010, 23:53
نمیدونم جاش اینجاس یا نه
اما دودی کردن شیشه ها چه قیمته و کجا ها انجام میدن
چراغ طرح جدید جلو و عقب چی هست و چه قیمت
پراید نوک مدادی صبا

MILIN3M
05-09-2010, 21:32
نبود.................

ghahremanimehdi
05-09-2010, 21:39
منم یه سوال در خصوص دودی کردن دارم.
راسته که میگن غیرقانونیه و پلیس جریمه میکنه ؟

MILIN3M
05-09-2010, 22:42
میگن ولی بستگی داره یهو مثل این طرحهای نسبتو ...یهو بخوان گیر بدن وگرنه من همه دوستام شیشه دودی ماشین هم تا زیر گلو خوابیده تا حالا هم گیر ندادن

REGISTERED-USER
05-09-2010, 22:46
تو خوزستان کسی جریمه نمیشه من خودم 30 درصد همه رو بجز جلو دودی کردم ... کریستالی هم گرفتم در اومد برای سمند 50 تومن ولی از معمولی خیلی بهتره ابدا خش نمیفته روش ! جنسش خارجیه

m.behnam
05-09-2010, 22:57
من یکی آشناهام برای یاریس این کارو کرد ۲۰۰ تومن براش در اومد.
جوری هست که به هیچ عنوان زیر نور آفتاب ماشین داخلش گرم نمیشه.
و وقتی آفتاب باشه دودی میشه و وقتی آفتاب نباشه همون رنگ خوده شیشه هست.

ghahremanimehdi
05-09-2010, 23:22
من یکی آشناهام برای یاریس این کارو کرد ۲۰۰ تومن براش در اومد.
جوری هست که به هیچ عنوان زیر نور آفتاب ماشین داخلش گرم نمیشه.
و وقتی آفتاب باشه دودی میشه و وقتی آفتاب نباشه همون رنگ خوده شیشه هست.

میشه دقیقا ازش بپرسی کجا دودی کرده ؟ و باید بگیم چه نوع دودی ای برامون بکنن که ضد آفتاب باشه ؟

Rainy eye
06-09-2010, 00:02
منم یه سوال بپرسم:
پارسال من یه تاپیک همین جا دیدم که گفته بودن بستگی به درصد دودی کردن +شهر داره...که جریمه میشه یا نه!!!!!!
مثلاً تهران تا 40 درصد :18:
بندر عباس 100 درصد
و...
رفتم تحقیق کردم گفتن همچین چیزی اصلاً وجود نداره!!!افسر تا ببینه شیشه دودیه جریمه میکنه!!درصد مرصد حالیش نیست..:27:
ولی از یه نفر دیگه هم شنیدم که میشه همچین چیزی!!!
حالا دوستانی که اطلاع دقیق دارن بگن میشه یا نمیشه!!!

Grand
06-09-2010, 01:52
رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي گفت: خودروهاي داراي شيشه دودي تا 40 درصد، مجاز به تردد در معابر هستند.

سردار محمد رويانيان روز سه‌شنبه در پاسخ به سوال ايسنا درباره شيشه‌هاي دودي خودروهاي توليدي و وارداتي، گفت: بر اساس دستورالعمل‌ جديد ابلاغ شده، شيشه خودرهاي توليدي و وارداتي در صورتي كه تا 40 درصد رنگي باشند و بتوان از خارج خودرو داخل آن را مشاهده كرد، مجاز به تردد هستند.

وي با اشاره به اين كه تنها خودروهاي سران قوا و خودروهايي با مجوز شوراي امنيت ملي بيش از اين مي‌توانند، شيشه‌هاي خود را دودي كنند، افزود: ماموران راهنمايي و رانندگي در صورت مشاهده خودروهايي كه بيش از ميزان اعلام شده داراي شيشه رنگي هستند، ضمن جلوگيري از تردد آن‌ها نسبت به اعمال جريمه اقدام مي‌كنند و اين خودروها ملزم هستند، نسبت به اصلاح شيشه خود براي تردد مجدد اقدام كنند.

رييس راهور ناجا تصريح كرد: هيچ يك از سازمان‌هاي دولتي از اين امر و قاعده مسثتني نيستند.

سردار رويانيان با اشاره به اين كه نصب هرگونه پرده كركره در پشت خودروها كه مانع ديد شود، ممنوع است، تاكيد كرد: راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي هم اكنون در حال بررسي وضعيت مناطق گرمسير است، تا در صورت امكان ميزان دودي شدن خودروها تا 50 درصد، در اين مناطق افزايش يابد.

MILIN3M
06-09-2010, 10:13
یکی از بچه ها میگه کل شیشه ها به انضمام چراغ ها در میاد 50تومن(پراید)...چه قدر گرون فکر میکردم ارزونتر ازین حرفهاست

ramin 69
06-09-2010, 16:05
سلام

درمورد درصد بگم ، همین طور که هیچ چیزی اینجا قانون نداره این مورد هم همین طوریه . من دو تا شیشه جلو رو 40 و عقب رو 90 زدم . تا حالا هم پلیس گیر نداده . البته چون من گواهینامم هنوز نیومده و مادرم میشینه ....:31:
پلیس یک بار مادرم رو بخاطر کمربند گرفت ، گفته چقدر شیشه ها دودی ان مادرم هم گفته پسرم کرده ... پلیس هم چیزی نگفته ... بستگی به افسرش داره ...:31:

در مورد قیمت هم ال90 چهارتا شیشه رو ما 20 زدیم . البته آشنا بود ولی تهش از بقیه 30 میگیره.

یکی از دوستان هم یه قیمت 200 تومن داده بود که باید بگم اون اصلا شیشه ها رو دودی نمیکنن بلکه خود شیشه رو عوض میکنن و یه جنس دیگه میندازن شیشه هاش یه اسمی داشت یادم نیست ....

MILIN3M
06-09-2010, 17:37
کجا دودی کردی ادرس بده ما هم ببریم

Grand
06-09-2010, 17:50
هزینه دودی کردن تمام شیشه‎ها (منهای شیشه جلو) بین 15 تا 20 هزار تومن هزینه داره. البته با ورقه‏های معمولی نه UV و غیره که معمولاً هزینه بالایی دارند.

ramin 69
06-09-2010, 17:51
کجا دودی کردی ادرس بده ما هم ببریم

توی خیابون خوش شمالی هستش(تهرانی دیگه؟).. نوشته شیشه دودی و باطری سازی

MILIN3M
06-09-2010, 18:07
توی خیابون خوش شمالی هستش(تهرانی دیگه؟).. نوشته شیشه دودی و باطری سازی
ها اره تهرانم ادرس دقیق بگو کجای تهران

ramin 69
06-09-2010, 19:34

دقیق میدون آزادی - خیابون آزادی - خیابون خوش شمالی

من زیاد خیابونا رو فول نیستم ولی اگر از ستارخان هم بری راه داره بعد از سه راه تهران ویلا سمت راست باید بری....(شک دارم شاید یکی دو تا خیابون اون ور تر باشه :31:)

SADEGH 7
06-09-2010, 21:10

دقیق میدون آزادی - خیابون آزادی - خیابون خوش شمالی

من زیاد خیابونا رو فول نیستم ولی اگر از ستارخان هم بری راه داره بعد از سه راه تهران ویلا سمت راست باید بری....(شک دارم شاید یکی دو تا خیابون اون ور تر باشه :31:)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید:11:

REGISTERED-USER
06-09-2010, 22:00
یکی از بچه ها میگه کل شیشه ها به انضمام چراغ ها در میاد 50تومن(پراید)...چه قدر گرون فکر میکردم ارزونتر ازین حرفهاست

چه خبره! پراید 12 تومن! همش !

MILIN3M
06-09-2010, 22:16
چه خبره! پراید 12 تومن! همش !

تو ادرست کجاس:31: