PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنید فایل های JPG به آخرشون EXE. اضافه شده و باز نمیشن

Abolfazl_Real
04-09-2010, 15:20
فایلهای تصویری ویندوزم (JPG) تبدیل به EXE. شدن و باز نمیشن لطف کنید دوستان عزیز اگه کسی آنتی ویروس این ویروس را داره بذاره
(با وصل کردن فلاش یکی از دوستانم این بلا سر ویندوزم اومده)

R@R#M@N
04-09-2010, 15:53
شما آنتی ویروس معروف مثه نود یا کسپر آپدیت رو سیستمت داری ؟؟

keihanmirzaei
04-09-2010, 19:17
احتمال خیلی زیاد ویروس اومده عکسها رو یا پاک کرده یا هیدن کرده بعد یکی از خودش رو با آیکن عکس و اسم عکس کپی کرده اونجا

قبلا زیاد از اینکارا میکردیم :31:

کسپر اسکای نصب کن آپدیت و اسکن

jax2
04-09-2010, 22:06
شما ویروس خطرناک virut.ce رو دارید که خیلی خطرناکه
شما فایل زیرو دانلود کنید تست کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد این فایلو دانلود و ا بعد نصب فول اسکن کنید

hkhafan
05-09-2010, 16:02
سلام ٬

دوست عزیز این بلا سر بنده هم اومده .... بعد اینکه سیستمتون رو با یه آنتی ویروس بروز اسکن کردید ٬ از طریق folder option گزینه ی نمایش فایل های سیستمی و نمایش فایل های مخفی رو فعال کنید....انشالله فایلاتونو می بینید.

موفق باشید

MrGee
05-09-2010, 20:49
اگر تونستین سیستم رو ریستور کنی خوبه اگه نه متاسفانه اون عکس ها نابود شدن و چاره ای نیست.

نه سیستم یکی از دوستام هم یه ویروس بود که همین کار رو می کرد و من به روش دستی همه ویروس ها رو پاک کردم:27:

gonbad city
06-09-2010, 00:02
دوست عزیز اون 14 کیلو بایتی که شما میگی خود ویروس نامرده :31: که خودشو کپی کرده و آیکون عکس براش گذاشته شده سعی کن به هیچ وجه روش دیگه کلیک نکنی و بازش نکنی ایشاءالله که فقط عکساتو هیدن کرده باشه !
سیستمتو با یه آنتی آپدیت سریعتر اسکن کن و بعدش تیک شو هیدن و سیستمی ها رو بردار

MrGee
06-09-2010, 00:11
فایا exe رو که نمیتونی به jpg برگردونی.اگه بشه عکس رو دید حتما می شه به jpg برش گردوند

این ویروس همه ی عکس هارو exe و در یک حجم ثابت میکنه. مثلا 14 کیلوبایت.یعنی عکس های 12 مگاپیکسلی رو هم می کنه 14 کیلوبایت ؟
  عجب فشرده سازیی!:31:

یه ویروسه دیگه داریم که فولدر هارو سوپر هیدن میکنه بعد خودش رو همنام با اون پوشه درمیاره.که فایل های هیدن شده رو میشه برگردوند.الان دیگه تعداد همچین ویروس هایی از یه دونه در اومده:21:

اما ایشون این نوع نیستن.اگه ایشون نوضیحات کامل تر بدن می بهتر می شه راهنمایی شون کرد

ایشاءالله که فقط عکساتو هیدن کرده باشه !ایشالله:31::21:

MrGee
06-09-2010, 00:39
نمیدونم متوجه میشی چی میگم یا نه ، 2 نوع ویروس رو فهمیدی یا خیر.
بله فهمیدم خودم هم یکی از اینها رو حذف کردم
ولی برای جواب سوال ها صبر کن بقیه + صاحب تاپیک بیاد پست بده :46::31:

noproblem
06-09-2010, 05:38
این ویروس فووا هست هنوز اثارش تویه کامپیوترم هست!! عکس ها کاملا نابود شدن
جالبه که نود 32 نمیشناسه ویروس رو
میتونی از اینجا دانلودش کنی:
نتیجه توتال:

Abolfazl_Real
10-09-2010, 17:36
حجم همه ی عکس هام شدن 662 kb راهی برای بازگردندن اونها وجود نداره؟؟؟:19:

MrGee
12-09-2010, 12:58
البته یه دوستی بالا می گفت راهی هست ولی وقتی پای عمل رسید خدافظ

من اون ویروس رو گرفتم و اجرا کردم ولی به جای مخفی کردن عکس ها پوشه درست می کنه و اون رو پر از زیر پوشه های مختلف دیگه می کنه که تو هارد هست.
من هم چون داشتم مجموعه CS4 رو نصب می کردم بیخیال شدم و ویروس رو حذف کردم.
تو این مدت هم مشغول Upgrade و Update خونه بودیم برای همین زیاد وقت نمی کردم بیام

حجم همه ی عکس هام شدن 662 kb راهی برای بازگردندن اونها وجود نداره؟؟؟
اگه حجم پوشه عکس ها زیاد باشه یعنی عکس ها هستند ولی مخفی شدن
شما باید با آنتی ویروس ویروس رو از بین ببری و بعد این فایل رو اجرا کنی:

توضیح: این فایل تمام فایلهایی که پسوند jpg دارند و تو درایوهایC تا I هستند رو از حالت مخفی در می یاره
اگر شما این فایل اجرا کردی و فایل ها برگشتن بگو تا فایل رو برای برگردوندن درایوهای دیگه و پسوندهای دیگه تصحیح کنم در غیر این صورت احتمالا فایلها پاک شدن.

جاسم کدخدایی بنت
12-09-2010, 18:06

yek test konid

Abolfazl_Real
23-09-2010, 22:20
من اون ویروس رو گرفتم و اجرا کردم ولی به جای مخفی کردن عکس ها پوشه درست می کنه و اون رو پر از زیر پوشه های مختلف دیگه می کنه که تو هارد هست.
تو این مدت هم مشغول Upgrade و Update خونه بودیم برای همین زیاد وقت نمی کردم بیام

توضیح: این فایل تمام فایلهایی که پسوند jpg دارند و تو درایوهایC تا I هستند رو از حالت مخفی در می یاره
اگر شما این فایل اجرا کردی و فایل ها برگشتن بگو تا فایل رو برای برگردوندن درایوهای دیگه و پسوندهای دیگه تصحیح کنم در غیر این صورت احتمالا فایلها پاک شدن.

فقط اون فایلی که لینک دانلودش را گذاشته بودی اجرا کردم عکس های mydocuments برگشتن
ولی بقیه ی درایو هام هیچ تغییری نکردند.
اسم درایو هام هم ایناست : c d e f
ببخشید دیر جواب میدم

MrGee
23-09-2010, 23:17
تو درایو C یه فایل به اسم 1 که متنی هست درست شده شما اون فایل رو اینجا بزار تا ببینیم می شه کاری کرد یا نه
در ضمن شما این دستور رو هم تو داس اجرا کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه جای F اسم درایوی رو که بیشترین تعداد عکس رو داشت بزار و بعد به فایل 2 رو که تو درایو سی هست برو و سعی کن از محتویاتش سر دربیاری ولی اگه نتونسی این فایل رو هم همراه با فایل قبلی اینجا بزار

Abolfazl_Real
27-09-2010, 15:37
ویندوزم را عوض کردم
عکس های اصلیم super Hidden شدن و ویرروس ها هم فقط همنام با عکسام بودند که همه را پاک کردم.
می خوام عکس هام را به حالت اولشون برگردونم ولی گزینه ی هیدن غیر فعاله

چی کار کنم؟؟

Abolfazl_Real
27-09-2010, 15:42

اون فایله که قبلا گفته بودید را دانلود کردم
همه ی عکس هام برگشتند

ازتون خیلی تشکر میکنم دوست عزیز :11: