PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چاپ تمبر "آندرانیك تیموریان" توسط کره شمالی

hamidras
04-09-2010, 10:21
كره‌ی شمالی در تازه‌ترین اقدام غیر منتظره‌ی فوتبالی‌اش، تمبر یادبودی را منتشر كرده كه در آن تصویر "آندرانیك تیموریان" به همراه یك بازیكن كره‌ای دیده می‌شود.

به نقل از سایت جهانی تمبر لندن، به دنبال اختلافات عمیق فیفا و فدراسیون فوتبال كره شمالی كه در این روزها به دلیل وضعیت خاص گزارش شده پیرامون مربی تیم ملی كره شمالی اعلام شده است، دولت این كشور سه سری تمبر یادبود با عنوان حضور تاریخی تیم ملی كره شمالی در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی منتشر كرده تا ضمن اینكه به فیفا حسن نیت خود را در خصوص مسایل بین‌المللی فوتبال نشان دهد به نوعی خبر به كارگیری اجباری مربی تیم ملی فوتبال كره شمالی در معادن ذغال سنگ كره را به فراموشی و تحت الشعاع قرار دهد.

این گزارش حاكی است، در دو سری از این سه سری تمبر تصویر بازیكن شاخص تیم ملی ایران آندرانیك تیموریان دیده می‌شود. این تمبرها كه به صورت سه بلوك یادگاری منتشر شده است در دو قطعه آن تصاویر بازیكنان تیم ملی ایران و یكی از بازیكنان تیم ملی كره شمالی دیده می‌شود.

این گزارش می‌افزاید: كره شمالی در این تمبر تصویر آندرانیك تیموریان را در حالی كه از بازیكن كره‌ای دریب می‌خورده و به دنبال اوست در یكی از صحنه‌های بازی برگشت در استادیوم پیونگ یانگ نشان می‌دهد. این تمبرهای منتشر شده بلافاصله در بازار بورس تمبر لندن با قیمت‌های بسیار بالا معامله شد.

گزارشگر تلویزیون كره شمالی در خصوص اینكه چرا در بین حریفان كره شمالی تمبر بازیكنان ایرانی مورد توجه قرار گرفته است، گفت: تیم ملی ایران حریف بسیار سرسختی در راه جام جهانی ۲۰۱۰ برای كره شمالی بود. به طوری كه قرمز پوشان كره‌ای تنها توانستند یك امتیاز از آن حریف سرسخت كسب كنند.

M A M M U T
04-09-2010, 10:32
چه قدر بدبخت شدیم...:41:

yuseph
04-09-2010, 10:36
چه قدر بدبخت شدیم...:41:
بدبخت بودیم..
هستیم...واگه تکون نخوریم خواهیم بود!!

M A M M U T
04-09-2010, 10:51
وقتی خودمون برا بازیکنانی مثل کریمی و نکونام و آندرانیک و... ارزش قائل نیستیم و هر روز کمتر بهشون احترام می ذاریم و هر روز بیشتر تلاش می کنیم تا آبروشون رو ببریم خب معلومه یه کشور مثل کره شمالی این کار رو میکنه...
البته یادشون رفته از پرتغال 7 تا خوردن... حداقل اون زمان که ما رفتیم جام جهانی از آلمان 2 تا خوردیم آمریکا رو بردیم از همین پرتغال که اون روزها طوفانی بود واسه خودش 2 تا خوردیم(البته اون موقع خیلی خوب بازی کردیم). الآن به لطف بعضی آقایان(!) کار به جایی رسیده که نه تنها جام جهانی نمیریم بلکه کره ی شمالی هم تمبر دریبل خوردن بازیکنان ما رو چاپ می کنه.:41:

masoudtr
04-09-2010, 11:08
کره شمالی همون آینده ایرانه

yuseph
04-09-2010, 12:02
فقط همین رو بلدیم....تا یکی چیزی میگه میکوبیمش......

بردیا
04-09-2010, 12:27
حداقل اون زمان که ما رفتیم جام جهانی از آلمان 2 تا خوردیم آمریکا رو بردیم از همین پرتغال که اون روزها طوفانی بود واسه خودش 2 تا خوردیم(البته اون موقع خیلی خوب بازی کردیم). الآن به لطف بعضی آقایان(!) کار به جایی رسیده که نه تنها جام جهانی نمیریم بلکه کره ی شمالی هم تمبر دریبل خوردن بازیکنان ما رو چاپ می کنه.:41:

البته اون موقع خیلیا توقع داشتن که ایران مکزیک و پرتغال و آنگولا رو ببره و با 9امتیاز صعود بکنه

M A M M U T
04-09-2010, 12:45
البته اون موقع خیلیا توقع داشتن که ایران مکزیک و پرتغال و آنگولا رو ببره و با 9امتیاز صعود بکنه
اینو قبول دارم.چون اون زمان توقع ها از تیم ملی بالا رفته بود.
من به شخصه معتقد بودم ایران باید آنگولا و مکزیک رو ببره.اما باخت از مکزیک رو اشتباهات فردی بود.
در کل ایران تو اون جام جهانی خیلی بد بود اما هر چی که بود از اینی که الآن هست خیلی بهتره.
یه زمانی ژاپن رو می بردیم الآن بازی با چین رو که می بریم صد بار پخشش می کنن.:19:

بردیا
04-09-2010, 12:48
یه زمانی ژاپن رو می بردیم الآن بازی با چین رو که می بریم صد بار پخشش می کنن.:19:
حالا این که خوبه
اگه یادت باشه زمان دایی که امارات رو 1-0 بردیم رحمتی داشت گریه میکرد از خوشحالی:27:

yuseph
04-09-2010, 12:50
خوب معلومه دیگه باید هم تیم ملی به این روز بیوفته!!!
همش تقصیر بدحجابی خانوم هاست...:31:
اون از زلزله واقتصاد این هم از فوتبال...:18:

گرافيكار
04-09-2010, 14:02
خوب معلومه دیگه باید هم تیم ملی به این روز بیوفته!!!
همش تقصیر بدحجابی خانوم هاست...:31:
اون از زلزله واقتصاد این هم از فوتبال...:18:

گرافيكار بابت اين پست از شما تشكر كرد
تشكر تشكر تشكر تشكر......
نداشتن دكمه تشكر عقده ايم كرده بود
خودمو خالي كردم يوسف جان:27:

yuseph
04-09-2010, 14:18
گرافیکار جان..خواهش..خواهش...خواهش..خو هش..:31:

errmii
04-09-2010, 14:25
از آندرانیک تیموریان ادم حسابی تر نبود تمبرشو چاپ کنن؟ :13:

L.A.M.P.A.R.D
04-09-2010, 14:37
اره والا...

iceweek
04-09-2010, 14:38
وقتی خودمون برا بازیکنانی مثل کریمی و نکونام و آندرانیک و... ارزش قائل نیستیم و هر روز کمتر بهشون احترام می ذاریم و هر روز بیشتر تلاش می کنیم تا آبروشون رو ببریم خب معلومه یه کشور مثل کره شمالی این کار رو میکنه...
البته یادشون رفته از پرتغال 7 تا خوردن... حداقل اون زمان که ما رفتیم جام جهانی از آلمان 2 تا خوردیم آمریکا رو بردیم از همین پرتغال که اون روزها طوفانی بود واسه خودش 2 تا خوردیم(البته اون موقع خیلی خوب بازی کردیم). الآن به لطف بعضی آقایان(!) کار به جایی رسیده که نه تنها جام جهانی نمیریم بلکه کره ی شمالی هم تمبر دریبل خوردن بازیکنان ما رو چاپ می کنه.:41:
بله واقعا همشون خیلی ادم های خوبی هستن.فحش کمتر از ... که به کسی نمیدن.چند صد میلیون پول هم میگیرن تا برن جلوی تیم ها ببازن.و بعد هم بر ادعای خودشون اضافه کنن.
اون زما که جام جهانی دوتا از پرتقال خوردیم تیم والیبال نوجوانان سوم جهان نشده بود .بسکتبالمون به جام جهانی نرفته بود.

تخریب ابکی تر از جناب عالی از کسی ندیدم.

hermione
04-09-2010, 14:54
این همه خرج فوتبال آخرشم که این .. . . .
نمی دونم چه خیری از فوتبال دیدید
به نظرم ورزشای دیگه پتانسیلشون بالاتره مثل بسکتبال والیبال و . . .

ostadonline
04-09-2010, 15:04

آره خداییش. والیبال و بسکتبال بهترم جایزه میگیرن و برنده میشن. اگه رو اینا سرمایه گذاری بشه، بیشتر سود داره.
البته فوتبالم یه چیز دیگس:5:

M A M M U T
04-09-2010, 15:20
این همه خرج فوتبال آخرشم که این .. . . .
نمی دونم چه خیری از فوتبال دیدید
آخه فوتبال محبوب تره متاسفانه.
هر کشوری بیشتر از همه روی رشته هایی که بیشتر توی اون کشور طرفدار داره سرمایه گذاری می کنه.
تو کشور های دیگه نتیجه میگیرن اما تو کشور ایران همه چی برعکسه متاسفانه که ریشه یابیش در این تاپیک نمی گنجه:31:
مثلا کشتی ورزش ملی ماست اما یه زمانی توش قدرتمند بودیم الآن دیگه تو کشتی هم هیچی نیستیم.
اما آمریکا ورزش های ملیش فوتبال آمریکایی و تا حدودی بسکتباله که می بینید چطور توش پیشرفت کرده.
انگلستان ورزش پرطرفدارش فوتباله که پیشرفت فوتبال تو انگلیس رو می بینید.( مبدا فوتبال مدرن انگلیس بوده)

iceweek
04-09-2010, 15:22
آره خداییش. والیبال و بسکتبال بهترم جایزه میگیرن و برنده میشن. اگه رو اینا سرمایه گذاری بشه، بیشتر سود داره.
البته فوتبالم یه چیز دیگس:5:

همین فوتبال یه چیز دیگست رو مردم میگن که همه بودجه ورزش میره تو جیب بازیکنای... فوتبال که ماشاالله شعور ازشون میباره

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:20 PM ----------

انگلستان ورزش پرطرفدارش فوتباله که پیشرفت فوتبال تو انگلیس رو می بینید.( مبدا فوتبال مدرن انگلیس بوده)
اره واقعا تیم ملی انگلیس ترکونده.هر سال 7-8 تا جام میگیره

L.A.M.P.A.R.D
04-09-2010, 15:25
----

اره واقعا تیم ملی انگلیس ترکونده.هر سال 7-8 تا جام میگیره
چرا میخواین همه چیز رو به هم ربط بدید..........مگه ایران اخر تمدن نبود ؟ الان چی ؟

iceweek
04-09-2010, 15:28
چرا میخواین همه چیز رو به هم ربط بدید..........مگه ایران اخر تمدن نبود ؟ الان چی ؟

من چی را به چی ربط دادم.گفتن انگلیس چقدر در فوتبال پیشرفت کرده.منم اندازه پیشرفتشو گفتم

L.A.M.P.A.R.D
04-09-2010, 15:38
بحث ما کاری به پیشرفت نداشت.............دوما ، انگلیس فقط مشکل روحی روانی داشت ، نه بازیکنی

iceweek
04-09-2010, 15:45
بحث ما کاری به پیشرفت نداشت.............دوما ، انگلیس فقط مشکل روحی روانی داشت ، نه بازیکنی
اگه ربط نداشت به کسی که بحثشو شروع کرد بگید.

مهم خوب بازی کردن و نتیجه گرفتنه.به غیر از این جام جهانی در جامهای قبلی هم افتضاح بودن.
فکر کنم دور قبلی یورو هم اصلا به مسابقات راه پیدا نکردن.

L.A.M.P.A.R.D
04-09-2010, 15:48
امسال خواهیم دید

iceweek
04-09-2010, 15:51
امسال خواهیم دید

من قبل جام جهانی به رفیقم که طرفدار انگلیس بود گفتم انگلیس بیشتر از یک هشتم بالا نمیاد.دقیقا همونجا هم حذف شد.
حالام میگم انگلیس اوج کارش به یک چهارم برسه و عمرا به فینال نمیره چه برسه قهرمان بشه

M A M M U T
04-09-2010, 16:59
پیشرفت فوتبال انگلیس خیلی زیاد بوده.مهم ترینش لیگشه که یکی از بهترین لیگ های اروپا رو داره.
فوتبال سالم.
داوری مناسب
استادیوم های استاندارد
فدراسیون قانونمند
احترام به قوانین بین المللی
11 تیم انگلیسی تا کنون جام باشگاه های اروپا رو بردن.
قهرمانی جام جهانی که تا کنون فقط 9 تیم جام رو بردن
دیگه من نمی دونم پیشرفت به چی میگن.
با حرف شما هم موافقم.انگلیس در جام جهانی همه چیز داشت.فقط روحیه نداشت.

بردیا
04-09-2010, 17:19
انگلیس لیگ فوق العاده قدرتمندی داره و من واقعا به عنوان بهترین لیگ دنیا قبولش دارم ولی هیچ وقت و هیچ موقع تیم ملی موفقی نخواهد داشت و فقط هم به خاطر لیگ قدرتمندش و بازی های فشرده وزیادی که تیمای انگلیسی طی سال انجام میدن

errmii
04-09-2010, 17:25
پیشرفت فوتبال انگلیس خیلی زیاد بوده.مهم ترینش لیگشه که یکی از بهترین لیگ های اروپا رو داره.
فوتبال سالم.
داوری مناسب
استادیوم های استاندارد
فدراسیون قانونمند
احترام به قوانین بین المللی
11 تیم انگلیسی تا کنون جام باشگاه های اروپا رو بردن.
دیگه من نمی دونم پیشرفت به چی میگن.
با حرف شما هم موافقم.انگلیس در جام جهانی همه چیز داشت.فقط روحیه نداشت.

نظرت در مورد فوتبال آلمان چیه؟:20:

بردیا
04-09-2010, 17:26
نظرت در مورد فوتبال آلمان چیه؟:20:

فکر نکنم تا حالا یه بازی هم از بوندس لیگا دیده باشه که دربارش نظر بده:31:

M A M M U T
04-09-2010, 17:30
انگلیس لیگ فوق العاده قدرتمندی داره و من واقعا به عنوان بهترین لیگ دنیا قبولش دارم ولی هیچ وقت و هیچ موقع تیم ملی موفقی نخواهد داشت و فقط هم به خاطر لیگ قدرتمندش و بازی های فشرده وزیادی که تیمای انگلیسی طی سال انجام میدن
قبول دارم تیم انگلیس در حد برزیل و آلمان و اسپانیا نیست اما جز ده قدرت برتر که هست.
اما لیگش خیلی قانون منده.کیف میکنم برا این نظمشون.لیگ آلمان هم که دیگه آخر عدالته.هیچ وقت یک تیم قدرت کامل نیست و هر تیمی که حقش باشه قهرمان میشه.لیگ اسپانیا هم هیجانیه(رئال:40:)-لیگ هلند رو هم دوست دارم.لیگ خوبی دارن کم حاشیه اس.
اما لیگ ایران.... اوه واه اوه ولش کن.:27:
میگم این تیموریان چرا می خواد برگرده؟آدم تو تیم لیگ هزارم انگلیس بازی کنه بهتر از ایرانه.

نظرت در مورد فوتبال آلمان چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بالا توضیح دادم.مثال هم خواستی بگم:31:

فکر نکنم تا حالا یه بازی هم از بوندس لیگا دیده باشه که دربارش نظر بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:5:

بردیا
04-09-2010, 18:01
قبول دارم تیم انگلیس در حد برزیل و آلمان و اسپانیا نیست اما جز ده قدرت برتر که هست.
درسته جزو قدرتاست ولی اگه دقت کنی نوشتم که هیچ وقت تیم موفقی نخواهد بود یعنی به خاطر لیگش نمیتونه هیچ موفقیتی رو کسب کنه
الان انگلیس 44ساله که رنگ هیچ فینالی رو توی هیچ کدوم از رقابتای معتبر ندیده و فکر هم نمیکنم که در آینده هم ببینه
نهایت زور انگلیس حضور توی یک چهارم هستش چون کشش بیشتر ازین رو ندارن واقعا بازیکنا

میگم این تیموریان چرا می خواد برگرده؟آدم تو تیم لیگ هزارم انگلیس بازی کنه بهتر از ایرانه.
نتونست بمونه توی انگلیس
مجوز بهش ندادن
بازیکنای خارج از اتحادیه اروپا باید حداقل توی 75درصد بازی های ملی تیمشون شرکت داشته باشن و تیموریان یه بازی کم آوردش
شاید نیم فصل اگه بلکبرن هنوز دنبالش باشه بتونه برگرده

M A M M U T
04-09-2010, 18:29
بازیکنای خارج از اتحادیه اروپا باید حداقل توی 75درصد بازی های ملی تیمشون شرکت داشته باشن و تیموریان یه بازی کم آوردش

همینه می گم قانون داره دیگه.قانون خوبیه.به جای این که عبرت بگیرم و از توی لیگ خودمون استفاده کنیم هر روز بی قانون تر میشیم.
ممنون از اطلاعاتت.حیف دکمه تشکر نداره.:41:

Retired User
04-09-2010, 19:04
کره شمالی همون آینده ایرانه
شدیدا تایید میشه
یا این جریان یارانه ها و...
میشیم همون کره شمالی کمونیست

بردیا
04-09-2010, 19:18
همینه می گم قانون داره دیگه.قانون خوبیه.به جای این که عبرت بگیرم و از توی لیگ خودمون استفاده کنیم هر روز بی قانون تر میشیم.
ممنون از اطلاعاتت.حیف دکمه تشکر نداره.:41:

آره
اینجوری مطمئن میشن بازیکنای خارجی که وارد انگلیس میشن از کیفیت لازم و کافی برخوردارن

البته انگار هلب که جدیدا به بیرمنگام رفتش این شرط رو نداشت که ونگر و فرگوسن پادرمیونی کردن و گفتن که هلب کیفیت لازم برای کار توی انگلیس رو داره

zahedy2006
04-09-2010, 19:41
به هر حال هر بازیکنی احتمال داره از بازیکنی دریبل بخوره. فعل حرام که انجام نداده!! جرم هم که نیست! یک بازی ساده هست.

این کره شمالی ها هم دیده اند تو کل تاریخ چندتا دریبل بیشتر نداشته اند - که عکسی هم ازش موجود باشد - رفتند همون را به عنوان افتخارات خودشون چاپ کرده اند. (البته با این اوضاعی که از آن کشور تعریف میشود - و ما تنها شنیده ایم - خیلی بزرگنمایی در افتخارات دارند و شکست هایشان را به نمایش نمی گذارند خیلی طبیعیه)

حالا این همه بحث راجع به چی هست ، ما نمی فهمیم!

پی نوشت:
لیگ انگلستان و اروپای غربی (کشورهای مطرح مثل اسپانیا) واقعا منظم هست. یه مستند راجع به اسپین نشان می داد.
اگه کسی جا رزرو می کرد صندلی تا آخر خالی می موند. نظم و ترتیب بازی ها که بماند

M . Sayid
04-09-2010, 21:32

حق آلمانو خوردن تا قهرمان شدن.....

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

از اسب افتادیم از اصل نیفتادیم

Lamanta
04-09-2010, 22:12
به جای این همه حرف یکی عکس تمبر رو میزاشت........

M . Sayid
04-09-2010, 22:25

کره شمالی که ایزولس عکس از کجا بیاد

M A M M U T
04-09-2010, 22:29
چه قدر عصبانی:31:
این عکسیه که خبر آنلاین گذاشته:
پایین گوشه ی راست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع:خبر آنلاین

yuseph
05-09-2010, 02:27
این تنبره است؟!!!!!!
ما روبگو گفتیم چه حالا...

M . Sayid
05-09-2010, 04:29
این که به سوباسا یوگا بیشتر شبیهه:31:
نشون خود تیموریان هم بدیش نمی دونه کیه

hermione
05-09-2010, 19:03
اسم تاپیک عوض بشه که بهتره :
تحلیل و بررسی فوتبال انگلستان :27:

alidata2010
05-09-2010, 19:08
همچین دریبلی هم نخورد اونا خیلی بی جنبه ان :31: کره ای های بدبخت:31: خوبه ما هم براتون تمبر درست کنیم با قیمت 1 ریال بفروشیم:39: