PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا آنتي ويروس ها در سيستم من کارنميکنند؟

mjrad
03-09-2010, 23:48
با سلام خدمت دوستان بزرگوار انجمن
من هميشه دچار يک مشکلي در رابطه با آنتي ويروس ها بوده ام که تا به امروز کسي پاسخي درست و حسابي نداده که چکار کنم ؟؟؟؟
من هر آنتي ويروسي نصب ميکنم عليرغم آپديت اتوماتيک و دستي ميکنم باز هم هميشه خدا سيستم من آلوده است !! و فلش مموري ام بخصوص هيچ گاه پاک بشو
نيست!!؟ آنتي ويروس :آويرا، کاسپرسکي ، نود 32 ، و دهها آنتي ويروس معروف و غير معروف زده ام اما هميشه مشکل داشته ام .
نکته ديگر اينکه آيا عدم انتقال کامل نرم افزارها به فلش مموري يا سي دي و بردن و نصب کردن به سيستم ديگر هم از مشکلات مربوط به آنتي ويروس است
يا نه ؟؟ چون من هر وقت ميخوام يه برنامه دانلود شده ي کاملي را که در سيستم خودم بخوبي کار ميکنه از طريق رايت به دي وي دي يا فلش مموري به سيستم
ديگري منتقل کنم هيچ کدام از آنها در آن سيستم ها کار نميکنند و خطا ميدهند.
ممنون ميشوم کمکم کنيد

Dr Hannibal
04-09-2010, 04:44
با سلام خدمت دوستان بزرگوار انجمن
من هميشه دچار يک مشکلي در رابطه با آنتي ويروس ها بوده ام که تا به امروز کسي پاسخي درست و حسابي نداده که چکار کنم ؟؟؟؟
من هر آنتي ويروسي نصب ميکنم عليرغم آپديت اتوماتيک و دستي ميکنم باز هم هميشه خدا سيستم من آلوده است !! و فلش مموري ام بخصوص هيچ گاه پاک بشو
نيست!!؟ آنتي ويروس :آويرا، کاسپرسکي ، نود 32 ، و دهها آنتي ويروس معروف و غير معروف زده ام اما هميشه مشکل داشته ام .
نکته ديگر اينکه آيا عدم انتقال کامل نرم افزارها به فلش مموري يا سي دي و بردن و نصب کردن به سيستم ديگر هم از مشکلات مربوط به آنتي ويروس است
يا نه ؟؟ چون من هر وقت ميخوام يه برنامه دانلود شده ي کاملي را که در سيستم خودم بخوبي کار ميکنه از طريق رايت به دي وي دي يا فلش مموري به سيستم
ديگري منتقل کنم هيچ کدام از آنها در آن سيستم ها کار نميکنند و خطا ميدهند.
ممنون ميشوم کمکم کنيد

اگه مشکل فلش شما مربوط به ارور Disk Write Protected میشه تاپیک خوب زیر رو بخونید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداحتمال داره ویروسی قبل روی سیستم داشتید که فایل های exe شمارو آلوده کرده. مثل سالیتی یا فوجاکس.

برای اینکه ببینیم این نوع ویروس هنوز روی سیستم شما وجود داره میتونی همین الان یک برنامه کم حجم با فرمت exe دانلود کنی. سپس اجرا کنی بعد همان رو در سایتی اپلود کنی . برنامه ای که شما اپلود کردی رو تست می کنیم ببینیم ایراد داره یا نه.

اگر نداشت مطمئن میشید که ایراد از سیستم شما نیست.

برای تست میتونید این بازی کم حجم رو دانلود کنی گزینه مناسبی هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mjrad
05-09-2010, 23:08
سلام .من اون بازي کم حجم را دانلود کرده واجرا کردم فقط نميدونم چطوري آپلدش کنم تو سايت؟؟

Dr Hannibal
05-09-2010, 23:10
سلام .من اون بازي کم حجم را دانلود کرده واجرا کردم فقط نميدونم چطوري آپلدش کنم تو سايت؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپس لینک رو اینجا بذارید.

behi2.12
19-09-2010, 17:57
اگه كسي نحوه فعال كردن اويرا 2010 را ميدونه ممنون ميشم