PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهی برای کراپ کردن پی دی اف

Ninjai
03-09-2010, 22:10
سلام
یه فایل pdf دارم که تشکیل شده از یه سری عکس که هر کدوم یه صفحه از پی دی اف رو تشکیل میدن و وسط صفحه هستن . اطرافش فضای خالی زیاد داره .
حالا من میخوام یه جورایی صفحه ها رو کراپ کنم که هر عکس کل صفحه رو بگیره .چه راهی دارم ؟

البته بجز این راه که دونه دونه عکس ها رو کپی کنم و یه pdf جدید بسازم .!

Mohammad King
04-09-2010, 14:46
سلام

شاید بشه با تبدیل کردن به فایل word این کارو کرد.

دیگه فمر نکنم راهی باشه

SiyahVash
05-09-2010, 03:00
سلام؛
برنامه های VeryDOC PDF Margin Clean و A-PDF Page Crop فضای سفید حاشیه ها رو از بین می برند، یعنی شما به وسیله مقداردهی یا با ابزار برش می تونید مشخص کنید که چه محدوده ای بریده بشه و چی بمونه، که فکر میکنم کار شما رو راه بندازن، کار کردن باهاشون راحته، نسخه رایگانشون رو از سایت هاشون بگیرین امتحان کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمنا خود برنامه Acrobat Professional همچین قابلیتی داره، سایت زیر با عکس توضیح داده:

اگر هم بخواید که کل عکس های یک فایل PDF رو ازش استخراج کنید می تونید از برنامه PDF Image Extraction استفاده کنید.

gladiatur
02-01-2011, 12:21
سلام؛
برنامه های VeryDOC PDF Margin Clean و A-PDF Page Crop فضای سفید حاشیه ها رو از بین می برند، یعنی شما به وسیله مقداردهی یا با ابزار برش می تونید مشخص کنید که چه محدوده ای بریده بشه و چی بمونه، که فکر میکنم کار شما رو راه بندازن، کار کردن باهاشون راحته، نسخه رایگانشون رو از سایت هاشون بگیرین امتحان کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمنا خود برنامه Acrobat Professional همچین قابلیتی داره، سایت زیر با عکس توضیح داده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر هم بخواید که کل عکس های یک فایل PDF رو ازش استخراج کنید می تونید از برنامه PDF Image Extraction استفاده کنید.

سلام دوست عزیز. من خیلی به برنامه a pdf page crop نیاز دارم. واسه ebook reader میخوام. ورژن 3.8.0 رو دانلود کردم. کرک شده و کامل نیست. لطفا سریال نامبرشو اگه دارید بزارید. ممنون

Mohammad King
02-01-2011, 15:05
درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در خواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواست نرم افزار هاي مورد نظر خودتان رو اينجا مطرح كنيد

در ضمن تاپیک قدیمی هست .....