PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار درست کردن بنرهای تبلیغاتی فلش با امکان فونت فارسی

mshow
03-09-2010, 18:59
سلام دوستان.

اگه امکانش هست یک نرم افزار معرفی کنید که بشه باهاش بنر تبلیغاتی اون هم با زبان فارسی نوشت.مثل همین تبلیغاتی که توی همه ی سایت ها وجود داره.
یه چند تا نرم افزار معروف فلش نویسی رو امتحان کردم فارسی نمیشه.لطفا اون ها رو دوباره ذکر نکنید.اونی رو که مطمئن هستید پیشنهاد کنید.
اگه کمک کنید ممنون می شم.
یا حق.

payan_zaman
03-09-2010, 22:14
برای تایپ فارسی در فلش باید از فارسی ساز مریم استفاده کنی چون تو فلش مستقیم نمی تونی فارسی تایپ کنی
البته فارسی سازهای دیگه هم هست ولی به خوبی مریم نیست کرک شدش هم هست ولی پیشنهاد می کنم حتما اصلشو بخری چون نرم افزار ایرانی هست و بهتره که از حقوق تولید کنندگان ایرانی حمایت کنیم و دزدیشو استفاده نکنیم قیمتش هم بسیار مناسبه.

amir_toos
04-09-2010, 10:58
بفرمائید این چیزی است که شما می خواهید. بنر فلش با تایپ فارسی و همین طور به صورت پرتابل!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

niki2934
05-09-2010, 11:02
من یه نرم افزاری دانلود کردم که فارسی تایپ میکنه براتون میذارم یکی دیگه هم هست که خیلی خوبه ولی متاسفانه رو ویندوز سون نصب نمیشه بنابراین ازش استفاده نمیکنم اگه خواستین بگین تا اونم براتون بذارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mshow
09-09-2010, 09:18
آقا دستتون درد نكنه.مرسي.