PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر شماره آی‌پی

3ouren
03-09-2010, 01:45
سلام دوستان.من در سایتی‌ کار می‌کنم که فقط اجازه یک ثبت نام را از هر رایانه میدهد.ما در محل کارمان یک روتر داریم و چندین نفر از جمله من از آان استفاده می‌کنیم.حال اگر کسی‌ دیگر از ما چند نفر به جز من داخل این سایت ثبت نام بکنه این سایت من رو با اون اشتباه می‌گیرد یا نه؟یعنی با آی‌پی شبکه شناسایی میشود یا با آی‌پی خود رایانه؟

alil1369
03-09-2010, 13:09
سایت های خیلی کمی هستا که IP افراد رو موقع ثبت نام ذخیره میکنن !! اولا IP درصد خیلی کمی به صورت Static هست و بیشتر کاربرا از IP متغییر Dynamic استفاده میکنن
این سایت ها روی کامپیوتر فرد فایل های متنی کد گذاری شده که Cookie نام داره و اطلاعات مختلفی رو رو خودش ذخیره میکنه که با هر بار بازدید از اون سایت ازش استفاده میشه و اطلاعاتی مثل ( رمز عبور ، زمان ورود و خروج و یه سری اطلاعات دیگه ) رو تو خودش داره و یکی از امکاناتش این هست که باعث میشه وقتی از یه سیستم بخوای دوباره ثبت نام کنی متوجه میشه و جلوی این کار رو میگیره
و خیلی راحت از بخش تنظیمات میشه کوکی های یه سایت خاص یا همه کوکی هارو پاک کرد !!

3ouren
03-09-2010, 17:45
سایت های خیلی کمی هستا که IP افراد رو موقع ثبت نام ذخیره میکنن !! اولا IP درصد خیلی کمی به صورت Static هست و بیشتر کاربرا از IP متغییر Dynamic استفاده میکنن
این سایت ها روی کامپیوتر فرد فایل های متنی کد گذاری شده که Cookie نام داره و اطلاعات مختلفی رو رو خودش ذخیره میکنه که با هر بار بازدید از اون سایت ازش استفاده میشه و اطلاعاتی مثل ( رمز عبور ، زمان ورود و خروج و یه سری اطلاعات دیگه ) رو تو خودش داره و یکی از امکاناتش این هست که باعث میشه وقتی از یه سیستم بخوای دوباره ثبت نام کنی متوجه میشه و جلوی این کار رو میگیره
و خیلی راحت از بخش تنظیمات میشه کوکی های یه سایت خاص یا همه کوکی هارو پاک کرد !!
حال اگر یکی‌ از همکاران من داخل سایت بشه اونها من رو با اون اشتباه میگیرند یا....؟

alil1369
04-09-2010, 13:45
اگه با همون کامپیوتر باشه و کوکی داشته باشه اره ولی اگه با یه سیستم دیگه حتی متصل به اون نه
کوکی هارو از تنظیمات سیستم پاک کن
و اصلا نگران نباش حتی اگه رو سیستم خودت هم باشه مشکلی پیش نمیاد