PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كند شدن سيستم هنگام بازي با قطعات مناسب!

shasosa
02-09-2010, 21:47
با سلام

داداشم سيستمي دارد با مشخصات زير:

Cpu Intel Doul Core @ 7400

Main Board:GIGA GA-EP41UD3L

Ram=1*2GB Patriot

Power:Geren 360W

VGA = XFX 9600GT 1G DDR3

HDD=500Gb Maxtor 7200-16b

در بعضي برنامه بخصوص چون گيم زياد كار مي كنه -مثلا Fifa 2010 يا GTA و... كم مياره يعني 10تا15 دقيقه بازي با فريم خوب و عالي اجرا ميشه بعدش كند ميشه و بعضي اوقات هم سيستم قفل ميكنه كه بصورت دستي سيستم رو ريست مي كنيم.

ضمناً جديدترين Dirtex و درايور Nvidia رو از قبل نصب مي كنيم.-سيستم عامل Xp Sp3-كه تا كنون چنيد سرويس پك و... رو هم امتحان كردم.

با تشكر :8:

ebicross
03-09-2010, 08:21
فن CPU رو چک کنید. احتمال زیاد مشکل از فن هستش و سیستم داغ میکنه.

برای تست در بقل سیستم رو باز کنید و یک پنکه بزارید جلوش و بازی کنید.
اینطور موارد مطمئنا از تولید حرارت و رفع نشدن حرارت هستش که میتونه از فن CPU باشه.

shasosa
03-09-2010, 11:38
فن CPU رو چک کنید. احتمال زیاد مشکل از فن هستش و سیستم داغ میکنه.

برای تست در بقل سیستم رو باز کنید و یک پنکه بزارید جلوش و بازی کنید.
اینطور موارد مطمئنا از تولید حرارت و رفع نشدن حرارت هستش که میتونه از فن CPU باشه.

ممنون
اينكار و انجام ميدم
من خودم به power شك داشتم با اين قطعات 360 وات كافيشه؟

EXTREME
03-09-2010, 11:58
اول از همه سیستم ویروسی نباشه
دمای سی پی یو و گرافیک رو در حالت بیکاری و لود ببینید چنده دو عکس از hw monitor بزارید
این پاور برای سیستم شما ضعیفه این سیستم حداقل یه 430 وات رو میخواد چون گرافیک پر مصرفه
میتونه از بدسکتور بودن هارد هم باشه

shasosa
03-09-2010, 21:54
اول از همه سیستم ویروسی نباشه
دمای سی پی یو و گرافیک رو در حالت بیکاری و لود ببینید چنده دو عکس از hw monitor بزارید
این پاور برای سیستم شما ضعیفه این سیستم حداقل یه 430 وات رو میخواد چون گرافیک پر مصرفه
میتونه از بدسکتور بودن هارد هم باشه

از ايني كه سيستم ويروسي نباشه كه مطمئنم!
اگه امكانش هست چند power هم بهم معرفي بكنين.
ضمنا اينو هم بايد بگم كيس بجز فن سي پي يو و گرافيك هيچ فن جانبي رو كيس وجود نداره - اگه اينم بي تاثير نيست چه فني و رنج قيمتو هم بگين.
سپاس از همه دوستان:11::40::40:

hasanoooooooo
03-09-2010, 22:06
100% از دمای گرافیک هست شکی در این نیست . چون بعد از 15 دقیقه کند میشه که از داغ شدن کارت هست سعی کن که دماشو پایین نگه داری اگر هم باز ایبنجوری شد مشکل از کارتت هست و البته پاور هم ضعیفه

ebicross
04-09-2010, 11:21
شما از صفحه ی اول HW Monitor بعد از 5 دقیقه کارکرد عکس بزار.
اول چک کن ببین فن CPU گردش درست داره. دمای گرافیک زیادی بالا نیست. بعدش اگر مشکلی نبود میتونی به فکر فن جانبی یا پاور باشی.

Angel Of Darkness
10-09-2010, 23:02
ممنون
اينكار و انجام ميدم
من خودم به power شك داشتم با اين قطعات 360 وات كافيشه؟

پاور شما به طرز وحشتناکی پایین هست من یه پاور 470w real رو پیشنهاد میکنم
اگه به موقع اقدام نکنید ممکنه قطعاتتون صدمه ببینن

pulp_fiction
10-09-2010, 23:19
سیستمتون نصب ویندوز کنید ببینید باز هنگ می کنه با سرویس پک دو امتحان کنید . اگر مشکلتون حل نشده باشه به گفته دوستان یا مشکل از گرمای گرافیک یا ضعیف بودن پاورتون