PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای اینکه ویندوز دوباره re-validate شود باید چکار کنم؟

IntelCentrino
02-09-2010, 16:43
من کرک wat 2.2.5.2 را اجرا کردم و سیستم ری استارت شد. بعد از بالا اومدن ویندوز، دیگه اون پیغام هایی که میگه: "ویندوز را Active کن" نمایش داده نمیشن.
اما وقتی روی My Computer راست کلیک می کنم دیگه اون پیغام فعال بودن ویندوز نمایش داده نمیشه و لوگو geniun بودن ویندوز هم نمایش داده نمیشه (در تصویر زیر مشخص هست).
برای ویندوز مجددا re-validate بشه. برای انجام این کار باید چکار کرد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
02-09-2010, 21:01
سلام
نمی دونم چه اصراری هست به این که اون پیغام اونجا نمایش داده بشه.شما از remove wat استفاده کردین مشکلتون حل شد و ویندوزتون هم مشکلی نداره و کار میکنه.حالا اگه از دوستان یه لودر یا یه کرک دیگه معرفی کنند و شما اجراش کنید و دوباره به مشکل بر بخورید که دیگه بدتر میشه.من خودم از remove wat استفاده می کنم و دو سه بار هم ویندوزم رو update کردم و تا به حال هم مشکلی تو ویندوزم نداشتم.در حالیکه ویندوز لپ تاپم ویندوز اصلی هست و اون علامت جنیون رو داره ولی خیلی وقتا هنگ میکنه و سرعت ویندوز pc رو نداره,هم از نظر قطعات و هم از نظر امتیاز به pc برتری داره ولی باور کنید این ویندوزم خیلی بهتره.حالا من از این کرکی که استفاده کردم و مشکلی نداشتم بعضی ها با این کرک مشکل داشتن و جواب نداده ولی برا بعضیام جواب داده. حالا این احتمال برا شمام هست که اگه لودر یا کرک دیگه استفاده کنید دوباره به مشکل بر بخورید.به هر حال ترجیح با خودتونه.
موفق باشید.

IntelCentrino
02-09-2010, 21:34
میدونید چیه. استدلال من اینطوری هست که وقتی این اختلال وجود داره (نشون ندادن او پیغام)، میتونه جاهای دیگه ای هم که من اطلاع ندارم اختلال و نقصی وجود داشته باشه.

نمیدونم والا! به نظر شما من اشتباه میکنم؟!

Dew Drop
02-09-2010, 22:15
نه!موضوع این نیس که حرف شما درسته یا من؟من به گفته شما هم احترام قائلم.خیلیا به این موضوع حساس هستن که اون علامت جنیون باشه.ولی من حدود 5,6 ماهی از آخرین تاریخ نصب ویندوزم می گذره و اون علامت جنیون رو ندارم و از remove wat استفاده کردم وتا به حال یکبار هم مشکلی برام پیش نیومده و هیچ اختلال و نقصی هم تا به حال نداشته و خیلی هم باهاش کار میکنم و خیلی هم راضیم.من فقط محض اطلاع گفتم,حالا اگه شما دوست داشتین و فکر میکنید که این امشکلی برا ویندوزتون به وجود میاره می تونید از آخرین لودر استفاده کنید که اینه:

Windows Loader 1.9.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

IntelCentrino
02-09-2010, 22:49
به هر حال از راهنمایی شما ممنون هستم. :20:

juve-reza
03-09-2010, 09:10
اگه یه ویندوز Crack بشه دیگه نمیشه Update کرد؟