PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام خطای error 80072ee2 در صفحه Windows Update

IntelCentrino
02-09-2010, 13:56
از امروز صبح در صفحه ویندوز آپدیت پیغام خطای 80072ee2 نمایش داده میشه.

در راهنمایی که در قسمت Windows Update در خصوص این پیغام خطا هست گفته که 3 آدرس زیر در فایروال block نشده باشه. من 3 آدرس زیر را در whitelist فایروال وارد کردم که مشکلی وجود نداشته باشه. اما مشکل بر طرف نشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HADI ONLY
02-09-2010, 14:29
سلام عزیز

دوست عزیز من هم دقیقا همین مشکل را دارم تازه من ویندوزم کاملا قانونی و اورجینال هست .
به سایت مایکروسافت مشکل را گفتم . آنها ایمیل دادند گفتند از خود سایت مایکروسافت مشکلی پیش آمده است / به زودی برطرف میشه...

من دقیقا ساعت نزدیک 8 بود که مشکلی نداشت بعد 8 یکدفعه اینجوری شد.
حالا بقیه دوستان هم فکر کنم همین مشکل را دارند.

IntelCentrino
03-09-2010, 11:43
هنوز مشکل شما برطرف نشده؟

santafeh
03-09-2010, 15:32
منم همین مشکل رو دارم ...
Windows Update error 80072ee2

ebicross
03-09-2010, 15:35
این مشکل برای من امروز رفع شد و براحتی آپدیت جدید که مربوط به Microsoft SilverLight بود رو دریافت کردم.

santafeh
03-09-2010, 15:36
از امروز صبح در صفحه ویندوز آپدیت پیغام خطای 80072ee2 نمایش داده میشه.

در راهنمایی که در قسمت Windows Update در خصوص این پیغام خطا هست گفته که 3 آدرس زیر در فایروال block نشده باشه. من 3 آدرس زیر را در whitelist فایروال وارد کردم که مشکلی وجود نداشته باشه. اما مشکل بر طرف نشد.

whitelist کدوم قسمت قرار داره؟؟؟؟

H.Operator
03-09-2010, 15:46
منم از دیروز که ویندوز عوض کردم وقتی که می خوام آپدیتش کنم همش همین ارور رو میده.

santafeh
03-09-2010, 15:59
منم دیروز عوض کردم
شاید به خاظر روز قدسه

ebicross
03-09-2010, 17:14
شاید به خاظر روز قدسه
آخه برادر من آپدیت کردن ویندوز با روز قدس چه ارتباطی داره؟

این حرفهای بی منطق تاپیک رو منحرف میکنه.

مشکلی توی سرور مایکروسافت شاید بوده که همگی ما این مشکل رو داشتیم. امروز هم فکر میکنم رفع شده. حالا یه تستی بکنید. برای من مشکلی نبود.

santafeh
03-09-2010, 17:39
آخه برادر من ...
به خاطر اینکه وارد هات میل و جی میل هم نمیشه

IntelCentrino
03-09-2010, 18:02
whitelist کدوم قسمت قرار داره؟؟؟؟

من از KIS 2010 استفاده می کنم و بطور کلی منظورم لیستی هست که دیگه فایروال کاری به کار اعضای اون لیست نداره (مخالف بلک لیست(

آخه برادر من آپدیت کردن ویندوز با روز قدس چه ارتباطی داره؟

این حرفهای بی منطق تاپیک رو منحرف میکنه.

مشکلی توی سرور مایکروسافت شاید بوده که همگی ما این مشکل رو داشتیم. امروز هم فکر میکنم رفع شده. حالا یه تستی بکنید. برای من مشکلی نبود.

صد در صد هم بی منطق نیست، دوست من :20:
شما به آدرس زیر توجه بفرمائید.

چند روزی هست که SSL از سوی مخابرات بسته شده است و بطور کلی در اون اختلالاتی مشاهده میشه.
شخصا چند روز هست که بطور کلی نمی توانم از Outlook استفاده کنم.

دوستان زیادی طی چند روز گذشته با SSL یاهو و جیمیل مشکل داشته اند.

ebicross
03-09-2010, 18:20
بله شما از این لحاظ درست میگین.
جیمیل از صبح مشکلاتی داشته. ولی اگر بخوان جایی رو مسدود کنند کل SSL رو که مسدود نمیکنند.
دقت داشته باشید که وبسایت تمام بانکها و شبکه های امنیتی و بانکی با SSL فعال هستند.

الان برای من Gmail مشکلش رفع شده یعنی بازش کردند. سایتهای دیگه هم همینطور. شما هم تست کنید.

IntelCentrino
03-09-2010, 18:41
بله شما از این لحاظ درست میگین.
جیمیل از صبح مشکلاتی داشته. ولی اگر بخوان جایی رو مسدود کنند کل SSL رو که مسدود نمیکنند.
دقت داشته باشید که وبسایت تمام بانکها و شبکه های امنیتی و بانکی با SSL فعال هستند.

الان برای من Gmail مشکلش رفع شده یعنی بازش کردند. سایتهای دیگه هم همینطور. شما هم تست کنید.

دیروز که یاهو مسنجر من باز نمی شد، troubleshooting یاهو میگفت ارتباط SSL برقرا نمیشه و من همون لحظه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید را در مرورگر تست کردم و دیدم باز نمیشه. اما همون لحظه بانک سامان را تست کردم و دیدم که ssl اون مشکلی نداره.

از امروز عصر هم به کلی هیچ مشکلی نداشتم و فکر میکنم به کلی برطرف شده باشه.

IntelCentrino
03-09-2010, 20:18
دوستان،
دوباره اون پیغام مربوط به صفحه آپدیت ویندوز برای من نمایش داده میشه. ضمن اینکه جیمیل مشکل داره اما یاهو خیر؛ و از همه مهمتر آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم رای من غیر قابل دسترس هست.

santafeh
04-09-2010, 20:21
دیشب درست شد ولی الان باز همون مشکله

H.Operator
05-09-2010, 12:41
برای من درست شده و ویندوز کامل آپدیت شد.

zehneziba11
09-10-2010, 11:38
سلام، ببخشید
من وقتی از منوی ویندوز آپدیت میخوام ویندوز رو آپدیت کنم پیغام خطای "WindowsUpdate_8007000D" "WindowsUpdate_dt000"رو میده
میشه کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر

zehneziba11
11-10-2010, 20:12
کسی نیست لطف کنه و جواب ما رو بده:19: