PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه نرم افزار مشابه مسنجر یاهو ولی در شبکه داخلی

zeus7610
02-09-2010, 13:00
سلام دوستان من یه نرم افزار می خوام برای voicechat داخل شبکه محلی. خیلی نرم افزار گرفتم ولی هیچ کدوم کارایی نداشتند. از Vypress,NetMeeting,LAN VoiceChat و برخی دیگه استفاده کردم ولی یا نویز زیاد داره یا قابلیت صحبت کردن نداره. میشه منو کمک کنید؟؟؟ برای 50 یوزر - امکانات چت متنی و آرشیو پیامهای ارسالی را نیز حتماً داشته باشه. به عبارت دیگه من یه یاهو مسنجر می خوام تحت شبکه داخلی بدون نیاز به اینترنت... (منظورم قابلیتهاشه:31::20:)

***Spring***
02-09-2010, 16:45
سلام ...

اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ===> سرویس های گفتگوی آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zeus7610
09-09-2010, 15:53
دوست عزیز تاپیکی که معرقی کردی مربوط به نرم افزارهای چت اینترنتی (99%یاهو مسنجر) است و در ضمن از اونجا دوباره ادم رو شوت می کنن اینجا. مگه اینجا تاپیک درخواست نرم افزار نیست؟؟؟
خوب مچبور نییستی جواب بدی؟ اگه نرم افزاری در این زمینه نداری می تونی تاپیک ندی.
کسی نیست جواب منو بده من کارم گیرههههههههههههههه

xeNociDe
09-09-2010, 16:10
دوست عزیز تاپیکی که معرقی کردی مربوط به نرم افزارهای چت اینترنتی (99%یاهو مسنجر) است و در ضمن از اونجا دوباره ادم رو شوت می کنن اینجا. مگه اینجا تاپیک درخواست نرم افزار نیست؟؟؟
این رو یک تست بزنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zeus7610
09-09-2010, 16:51
با تشکر- ولی این سایت اصلاً باز نمیشه. لینک قابل اصلاح هست؟

***Spring***
09-09-2010, 17:17

سلام ...

دوست عزیز شما اول از همه خیلی مطالب رو یادبگیرید !!! ...

اون تاپیک نیست ، یکی تالار اصلی و دومی هم زیر مجوعه تالار هستش ... در زمینه اینترنت و بعد سرویس های آنلاین هستند ... که یاهو مسنجر هم یکی از این سرویسهاست ...

درضمن برای رعایت قوانین و احترام به بقیه کاربرهای این فروم ، مودب باشید و از بحث های بیهوده بپرهیزید ، بحث رو ادامه ندید ، وگرنه طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد ...

و برای دفعه بعد هم یادم هست که جوابی برای شما نفرستم !!! ... موفق باشید !!! ...

zeus7610
11-09-2010, 13:42
سلام ...

دوست عزیز شما اول از همه خیلی مطالب رو یادبگیرید !!! ...

اون تاپیک نیست ، یکی تالار اصلی و دومی هم زیر مجوعه تالار هستش ... در زمینه اینترنت و بعد سرویس های آنلاین هستند ... که یاهو مسنجر هم یکی از این سرویسهاست ...

درضمن برای رعایت قوانین و احترام به بقیه کاربرهای این فروم ، مودب باشید و از بحث های بیهوده بپرهیزید ، بحث رو ادامه ندید ، وگرنه طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد ...

و برای دفعه بعد هم یادم هست که جوابی برای شما نفرستم !!! ... موفق باشید !!! ...

شما می تونید کمک کنید که من و بقیه چیز یاد بگیریم. ((البته شما با چه وسیله ای اندازه می گیرین که هرکس چقدر مطلب بلده؟؟؟))

می تونید بررسی کنید تالاری که معرفی کردین که هیچ صحبتی در مورد مساله ای که من عنوان کردم نبوده و نیست..

اگر قوانین به کاربران عادی اجازه حرف زدن نمی ده و برای مدیران هم این حق محفوظه که هر طوری می خوان برخورد کنن. نیازی به برخورد نیست. من دیگه توی این سایت نمی یام. مطالب ارسالی من خیلی چیزها رو نشون میده.

معمولاً درختان پربار افتاده تر هستند. شما برای تعداد پستهاتون بیشتر ارزش قائل هستید تا جوابگویی به کاربران!!!!

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

این رو یک تست بزنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز این صفحه باز نمی شه؟؟ جای دیگه آپلود نداره یا آدرس دیگه ای ازش نیست؟ اگه بتونید یه جا آپلود کنید ممنون میشم.

***Spring***
11-09-2010, 14:06
شما می تونید کمک کنید که من و بقیه چیز یاد بگیریم. ((البته شما با چه وسیله ای اندازه می گیرین که هرکس چقدر مطلب بلده؟؟؟))

می تونید بررسی کنید تالاری که معرفی کردین که هیچ صحبتی در مورد مساله ای که من عنوان کردم نبوده و نیست..

اگر قوانین به کاربران عادی اجازه حرف زدن نمی ده و برای مدیران هم این حق محفوظه که هر طوری می خوان برخورد کنن. نیازی به برخورد نیست. من دیگه توی این سایت نمی یام. مطالب ارسالی من خیلی چیزها رو نشون میده.

معمولاً درختان پربار افتاده تر هستند. شما برای تعداد پستهاتون بیشتر ارزش قائل هستید تا جوابگویی به کاربران!!!!

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

دوست عزیز این صفحه باز نمی شه؟؟ جای دیگه آپلود نداره یا آدرس دیگه ای ازش نیست؟ اگه بتونید یه جا آپلود کنید ممنون میشم.

سلام ...

نمیخواستم جوابی بفرستم ، برای روشن شدن یه سوتفاهم ( بخاطر کاربرهای دیگه ) و احترام به اونها فرستادم ... این فروم و فرومهای دیگه ، همه برای پاسخگویی به دوستان و کاربرها هستند ... فروم متعلق به هیچ شخص خاصی نیست ، برای همه ست ... کسی هم نگفت شما تشریف نیآورید یا سوال نپرسید ... طبق قوانین همه فرومها نوشته شد : " برای رعایت قوانین از بحث های بیهوده بپرهیزید " ...

در مورد اخلاق و رفتار شخص خودم هم نیازی به نظر شخصی شما نیست ، دوستانی که باید بشناسند میدونند ... کاربر گرامی نظر شخصی خودتون رو برای خودتون نگه داری بفرمایید ، کما اینکه هیچ نظر شخصی برای شخص شما نفرستادم ...با فرض اینکه شما از همه دوستان و کاربرهای این فروم بیشتر میدونید ، هیچکدوم از دوستان اینجا بدهکار شما نیستند چون خواستند شما رو راهنمایی کنند که نوشتید :

اینکه میخواید سربزنید یا نه ، میل و اختیار خود شماست ... در هر دو صورت هیچ شخصی ، نه اصراری داره و نه اجبار میکنه ، که کاربرها سربزنند ، یا نه ...

تاکید : از بحث های بیهوده بپرهیزید ( برای چندمین بار ... )

هر سوالی دارید ، در این تاپیک یا هر قسمت دیگه ، درباره اون مطلب بپرسید و از بحث های بیهوده بپرهیزید ...