PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی با 7 (( کمک کنید )) خسته شدم

arman258
01-09-2010, 19:45
سلام به دوستان گرامی
من این مشکل ها رو دارم اگه کسی میتونه کمک کنه ... واقعا ممنون
۱- هنگ یا بازی وقت فریز شدن سیستم هنگام کار با فایرفاکس و خیلی کم با IE در فایرفاکس وقتی صفحه ای باز میکنم از هر 10 صفحه یک بار سیستم فریز میشه و بعد از مدت 2 تا 4 دقیقه یه حالت قبلی بر می گرده تا .... از اول
این یکی داره اعصابمو خورد میکنه چون اصلا نمیشه کار کرد ...

2 - خاموش نشدن PC اونم از هر 20 با 30 بار اینجوری میشه یا کمتر .. سیستم من هم اونقدر ضعیف نیست که بگیم از سیستمه

Information System

RAM 4 GIG
CPU Core i7 920
VGA XFX Geforce GTS 250
Hard 500Gig
Os Windows 7 64 BIT
Bios and VGA Update To Lasted Version

خواهشن کمک کنید از خجالتتون در می ام

تا به امروز 3 بار ویندوز عوض کردم بازم تغییری نکرده

ebicross
01-09-2010, 21:52
Over Clock نیستید؟
توی ویندوز 32 بیت هم همین مشکل هست؟
توی انجمن سخت افزار مطرح کنید ببینید تداخل سخت افزاری ندارید.

sayanermia
01-09-2010, 21:52
مورد اول بخاطر حجم سنگین بانک اطلاعاتی فایرفکس هستش!! منم این مشکل و داشتم!! آخرین ورژن فایرفکس و بگیر نصب کن!!

در مورد فریز شدن هم اگر با IE مشکل دارید احتمالا بخاطر 64 بیتی بودن ویندوزه! چون خیلی از دوستان در ویندوزهای 64 بیتی با IE پیش فرض ویندوز که 32 بیت هست مشکل فریز و دارند

خاموش شدن سیستمت هم به احتمال زیاد بر میگرده به پاورت!! از سالم بودن پاور مطمئنی؟؟

arman258
02-09-2010, 07:20
Over Clock نیستید؟
توی ویندوز 32 بیت هم همین مشکل هست؟
توی انجمن سخت افزار مطرح کنید ببینید تداخل سخت افزاری ندارید.

تا به حال 32 بیت نصب نکردم ببینیم که میشه یا نه ... فکر نکنم مشکل سخت افزاری باشه چون تا الان من 2 تا تاپیک زدم کسی جواب نداد اگه ممکنه همین جا جواب بدین .. اور هم نیستم

مورد اول بخاطر حجم سنگین بانک اطلاعاتی فایرفکس هستش!! منم این مشکل و داشتم!! آخرین ورژن فایرفکس و بگیر نصب کن!!

در مورد فریز شدن هم اگر با IE مشکل دارید احتمالا بخاطر 64 بیتی بودن ویندوزه! چون خیلی از دوستان در ویندوزهای 64 بیتی با IE پیش فرض ویندوز که 32 بیت هست مشکل فریز و دارند

خاموش شدن سیستمت هم به احتمال زیاد بر میگرده به پاورت!! از سالم بودن پاور مطمئنی؟؟ فایرفاکس اخرین ورژن است فکر نکنم .. پاور هم مطمئنم

ebicross
02-09-2010, 12:21
مشکل های شما با مرورگر رو خیلی ها روی 64 بیت دارند. مشکل خاموش شدن هم میتونه از حرارت یا ویروس و موارد دیگه باشه. البته اگر از پاور مطمئنید.

kortol
02-09-2010, 14:05
کلا مرور گر IE در نسخه 64 بیت از قدرت کافی برخوردار نیست و همین مشکل رو داره البته برراش یه سری بروز رسانی اومده سعی کن حتما بگیری اونهارو ......یه بار سیستم رو بزار آپ دیت بشه یا اینکه برو از سایت مایکرو سافت به صورت دستی دانلود کن و نصب کن ........

در مورد فایر فاکس هم من با ویندوز 32 بیت همین مشکل رو دارم و وقتی تب زیادی باز می کنم مرور گر از کار می افته و هنگ می کنه حتی وقتی می خوام دانلود هم کنم باز همین جوری میشه و از چند ثانیه تا چند دقیقه به حالت فریز می مونه و در بهضی مواقع هم خود کار بسته میشه....... من راه حلی براش پیدا نکردم البته با کروم و اوپرا این مشکل رو ندارم ................

این که میگی سیستم بعد از 20 یا 30 بار خاموش نمیشه منظورت چیه ؟؟؟ یعنی هر کاری می کنی خاموش نمیشه یا اینکه دیر خاموش میشه و خاموش شدند طول میکشه ؟؟؟؟

اگه دیر خاموش می شه ممکنه به این خاطر باشه که در پس زمینه ویندوزت نرم افزار های زیادی در حال اجرا هستند ............چون ویندوز 7 یه قابلیتی داره که اگه نرم افزاری در حال اجرا باشه یا خاموش نمیشه یا پیغام میده که این نرم افزار ها در حال اجرا هستند و گزینه های force shut down و cancel روی نمایشگر میان و تا وقتی که گزینه ای رو انتخاب نکنید به همین حالت باقی می مونه....................

SevenCity
02-09-2010, 18:13
تاحالا از ویندوزهای بدون کرک مثل ویندوزه 30 روزه استفاده کردی؟
کرک نکن ببین بازم مشکل داری!؟

Amin.P30
02-09-2010, 18:16
bebakhshid farsi nadaram.
tooye 7 begheir az ghesmate windows update az koja mishe zabane farsi ra nasb kard????

Amin.P30
02-09-2010, 19:58
ممنون.
درست شد.