PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موتورولا ميلستون 2 بي رغيب و استثنايي

صفحه ها : 1 [2]

ssass
18-05-2011, 18:36
سلام به همگی
تو این سایت بررسی کاملا تخصصی بین Motorola Milestone 2 و HTC desire S انجام شده.
هر کی تو انتخاب بین این دوتا مونده بعد از خوندن مقایسه میدونه کدوم مدل بدردش میخوره.
از قسمت بنچمارکش خیلی خوشم اومد.:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fire159
19-05-2011, 19:12
مرسی رویوو خیلی خوبی هستش

johnypersian1656
20-05-2011, 22:50
من چند روزی هست یدونشو خریدم . تفاوتش با مایلستون توی سرعت و دوربین و کیبورد هستش.واقعا گوشیه عالیه ایه. با اینکه سنگین تر هست اما توی دست سبک تر یا بهتره بگم خوش دست تره

rozysara
21-05-2011, 08:17
بابا ایول جانی چه عجب از این ورا گوشی جدیدت هم مبارکه به پای هم پیر بشید از سربازی چه خبر تموم شد ؟؟؟؟؟؟؟
راستی وقت کردی یه ریویوی خوب بزار دمت گرم

fire159
21-05-2011, 08:42
من چند روزی هست یدونشو خریدم . تفاوتش با مایلستون توی سرعت و دوربین و کیبورد هستش.واقعا گوشیه عالیه ایه. با اینکه سنگین تر هست اما توی دست سبک تر یا بهتره بگم خوش دست تره
مبارک باشه فرهاد جان
چند خریدی از کجا خریدی ؟ رویوو کامل بزار ببینیم . با میسلتون1 مقایسه بزار .

deadpan
21-05-2011, 14:12
سلام دوست عزيز
مبارك باشه
مايلستون 2 رام با ساپورت فارسي در sms داره؟؟؟
منظورم دريافت و تايپ sms هست

fire159
22-05-2011, 09:35
مايلستون 2 رام با ساپورت فارسي در sms داره؟؟؟
منظورم دريافت و تايپ sms هست
با اجازه جانی
بله .
حتی بدون رام فارسی هم دریافت و تایپ مسیج مشکلی نداره خیالتون راحت باشه .

Sae!d
23-05-2011, 20:51
سلام
تمام پست های این تاپیک رو خوندم و همین طور کلوپ مایلستون 1.
خیلی مفید وجالب بود و ارزش وقت گذاشتن رو داشت.
حالا مونده که گوشی رو بخرم ولی اکثر سایتا قیمتاشون گرونه.
از یکی تویه یه سایتی :31: شنیدم که مایلستون 2 تویه علاالدین 510 تومنه.
حالا یکی از دوستان با مرام تهرانی میتونه با این قیمت گوشی رو بخره و برا من بفرسته؟:11:
ممنونم.

extreme2006gh
24-05-2011, 18:08
تو گوشی شاپ ساخت چین زده . به نظر تون مشکل نداره ؟

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

بچه ها من میخوام مایلستون 2 رو بخرم میخواستم بدونم وقتی میخرم پکش چطوری هست ؟
باید پلمپ داشته باشه ؟
یه کم راهنمایی کنید که سرم کلاه نره

fire159
25-05-2011, 11:42
تو گوشی شاپ ساخت چین زده . به نظر تون مشکل نداره ؟

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

بچه ها من میخوام مایلستون 2 رو بخرم میخواستم بدونم وقتی میخرم پکش چطوری هست ؟
باید پلمپ داشته باشه ؟
یه کم راهنمایی کنید که سرم کلاه نره
آیفون هم پشتش زده ساخت چین . مشکلی نیست همه گوشیها دارن ساخت چین میشن تحت لیسانس و نظارت و استاندارد شرکت اصلی .
اگر از گوشی شاپ میخری خیالت راحت باشه .
پکش مثل همه گوشی ها : هندزفری + شارژر +کابل یو اس بی + دفترچه های راهنما و + مموری 8 گیگ مهمتر از همه :31:

extreme2006gh
25-05-2011, 18:06
آیفون هم پشتش زده ساخت چین . مشکلی نیست همه گوشیها دارن ساخت چین میشن تحت لیسانس و نظارت و استاندارد شرکت اصلی .
اگر از گوشی شاپ میخری خیالت راحت باشه .
پکش مثل همه گوشی ها : هندزفری + شارژر +کابل یو اس بی + دفترچه های راهنما و + مموری 8 گیگ مهمتر از همه :31:

محتویات پک منظورم نبود منظورم اینه که ایا پکش باید پلمپ داشته باشه یعنی یه طوری هست که متوجه بشیم گوشی استفاده نشده باشه و یا اینکه محتویات پک رو عوض نکرده باشند ؟

در کل میخواستم بدونم قانونش چطوری هست ؟

در ضمن من مشهد هستم قیمتش رو 585 پیدا کردم به نظر شما خوب هست ؟

با تشکر

extreme2006gh
25-05-2011, 18:25
یه سوال دیگه داشتم
اینکه میگن شیشه ضد خش داره یعنی اینکه دیگه لازم نیست برچسب ضد خش براش بذاریم ؟

extreme2006gh
25-05-2011, 20:14
من میخوام این گوشی رو بخرم اگه کسی میدنه این سوالات ما رو تو پستهای قبلی و این پست جواب بده ممنون میشم

من الان نوکیا 5800 Express Music دارم و میخواستم بدونم که اگه بخواهیم یه مقایسه ای بین کیفیت فیلم برداری مایلستون2 و نوکیا 5800 داشته باشیم . نظرتون چطوری هست ؟

از نظر عکس که 100 درصد مایلستون 2 بهتره ولی فیلم برداری اش طبق رویوهایی که خوندم میگن چندان جالب نیست . ایا نسبت به 5800 ضعیفتره ؟

hajshafieeha
26-05-2011, 12:07
من دیشب خریدمش !

تا حالا که خیلی خوبه ! فقط مشکلش فونت فارسیه که همه را جدا جدا نشون میده ! نمی دونم چکارش کنم

extreme2006gh
26-05-2011, 16:25
محتویات پک منظورم نبود منظورم اینه که ایا پکش باید پلمپ داشته باشه یعنی یه طوری هست که متوجه بشیم گوشی استفاده نشده باشه و یا اینکه محتویات پک رو عوض نکرده باشند ؟

در کل میخواستم بدونم قانونش چطوری هست ؟

در ضمن من مشهد هستم قیمتش رو 585 پیدا کردم به نظر شما خوب هست ؟

با تشکر

یه سوال دیگه داشتم
اینکه میگن شیشه ضد خش داره یعنی اینکه دیگه لازم نیست برچسب ضد خش براش بذاریم ؟

من میخوام این گوشی رو بخرم اگه کسی میدنه این سوالات ما رو تو پستهای قبلی و این پست جواب بده ممنون میشم

من الان نوکیا 5800 Express Music دارم و میخواستم بدونم که اگه بخواهیم یه مقایسه ای بین کیفیت فیلم برداری مایلستون2 و نوکیا 5800 داشته باشیم . نظرتون چطوری هست ؟

از نظر عکس که 100 درصد مایلستون 2 بهتره ولی فیلم برداری اش طبق رویوهایی که خوندم میگن چندان جالب نیست . ایا نسبت به 5800 ضعیفتره ؟

کسی نمیتونه سولات من رو جواب بده ؟
لطفا راهنمایی کنید ؟

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

من دیشب خریدمش !

تا حالا که خیلی خوبه ! فقط مشکلش فونت فارسیه که همه را جدا جدا نشون میده ! نمی دونم چکارش کنم

شما چند خریدی دوست عزیز

soheil508
26-05-2011, 22:27
سلام
من 550 خریدم

extreme2006gh
27-05-2011, 16:48
سلام
من 550 خریدم

از گوشی راضی هستی ؟ با گارانتی هست دوست عزیز ؟
مشکلی نداره ؟

---------- Post added at 05:48 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

دوستان یه موردی که فروشنده ها میگفتن این بود که
قطعاتش اصلا نیست و اگه یه وقت نیاز به قطعه و تعمیرات داشته باشه دیگه تعمیر نمیشه مثلا میگفتند اگه تاچش خراب بشه یا بیفته بشکنه دیگه نمیشه کاریش کرد .
میخواستم بدونم آیا واقعا همینطوری هست ؟

ssass
27-05-2011, 21:14
سلام
یکی از آشنا ها دیروز رفته بود علاالدین. میگفت طبقه های آخر گوشی رو میدادن 485 تومن ولی وقتی خواسته بود بخره همشون گفته بودن بدون نرم افزار نصب کردن نمیفروشیم و این بنده خدا هم سرش از هیچی نمیشده و نتونسته بخرش.:41:
یکی از فروشنده ها بهش گفته بود باید آندرویدش رو نصب کنم تا کار کنه!!!:18:

01110362
27-05-2011, 21:31
به حق چیزای نشنیده ؟
چه ...زادهایی هستند بعضی ها ....
خوب میگفت من با همون سیمبیانش میخوام :21:
اگه 485 میداد که عالی بود
خودم شاید یه سری رفتم همین روزها ببینم قضیه چیه ؟

fire159
28-05-2011, 07:46
کسی نمیتونه سولات من رو جواب بده ؟
لطفا راهنمایی کنید ؟

جعبه پلمپ که نداریم اما خوب تمام قسمتهای گوشی برچسب پلاستیکی کشیده شده و مشخص هست که گوشی کار کرده نیست .
برای اطمینان میتونی گوشی رو روشن کنی و تویه زمانش ببنینی گوشی مدت زمانی رو کار کرده یا اون زمان صفر هست و گوشی نو هست .
sietting ----- about phone ----- staute-------- up time

ممکنه این زمان در حد چند ثانیه باشه که عیب نداره و ممکنه خریدار قبیلی برای تست آنتن دهی با گوشی چند ثانیه ای صحبت کرده باشه .

در مورد شیشه . ببین شیشه با استفاده عادی و تماس اتفاقی با اشیا خش نمیوفته . ولی مثلا اگر گوشیتون با یک دسته کلید یا شیئ تیز تو جیبتون باشه اونم تحت فشار تو شلوار لی مطمئن باش خش بر میداره .

در مورد عکاسی گفته شده که دوربین خیلی خوبی در عکاسی داره و فیلمبرداری هم خیلی خوبه . چون حتی میلستون 1 هم فیلمبرداریش خوب بود .
در هر صورت خیلی بهتر از 5800 هست و اصلا قابل قیاس نیستن .

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:43 AM ----------

من دیشب خریدمش !

سلام
من 550 خریدم

مبارکه دوست عزیز ایشالا همیشه باهاش خوش باشین -
نگران اون جدا نشون دادن هم نباش . عجله نکنی درست میشه . اما عجله کنی خراب تر میشه :46:

extreme2006gh
28-05-2011, 18:34
خیلی از راهنماییت ممنونم دوست عزیز

fire159
29-05-2011, 08:09
خیلی از راهنماییت ممنونم دوست عزیز
خواهش میکنم
اگر خریدی رویوو یادتون نره . :20:

hajshafieeha
30-05-2011, 20:28
گوشی خوبیه ! سرعتشم خیلی خوبه . فقط یکم سنگینه . فارسی هم که متاسفانه مشکل دارده . کیبوردش هم خیلی ردیفه
:31:

fire159
31-05-2011, 09:16
گوشی خوبیه ! سرعتشم خیلی خوبه . فقط یکم سنگینه . فارسی هم که متاسفانه مشکل دارده . کیبوردش هم خیلی ردیفه
بالاخره یکی دلش اومد یه کلمه از گوشیش برامون گفت :31: دلمون آب شد .
سرعتش / دوربینش / کیفیت صوتی / بلندگو / کیفیت ساخت / ال سی دی / و ..... چطورن ؟

extreme2006gh
31-05-2011, 21:56

فارسی درست میشه ؟

hajshafieeha
01-06-2011, 17:05
بالاخره یکی دلش اومد یه کلمه از گوشیش برامون گفت :31: دلمون آب شد .
سرعتش / دوربینش / کیفیت صوتی / بلندگو / کیفیت ساخت / ال سی دی / و ..... چطورن ؟

سرعتش خیلی خوبه , کیفیت عکسش معمولیه اما فیلمبرداریش خیلی خوبه , کیفیت صداش هم خوبه , از نظر بدنه و استخون و نحوه باز و بسته شدن کیبورد فوق العاده است .
کیفیت و حساسیت تاچش هم خوبه

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

فارسی درست میشه ؟

با برنامه mirsal می تونم sms های فارسی را بخونم

کیبورد فارسی هم روش نصب کنی میشه فارسی تایپ کرد

اما در نرم افزارها و مرورگر ها کارکترهای فارسی جدا جدا نشون داده می شه !

fire159
02-06-2011, 16:31
کیبورد فارسی هم روش نصب کنی میشه فارسی تایپ کرد

اما در نرم افزارها و مرورگر ها کارکترهای فارسی جدا جدا نشون داده می شه !
فکر کنم فارسی ساز میلستون1 روش کار بده .
البته الان زیاد عجله نکن . بزار ببینیم فرهاد چیکار میکنه که مطمئن عمل کنی

PersiAndroid
07-06-2011, 16:32
اينم يه عكس از DROID 3ــه كه لو رفته :

Motorola Droid 3 for Verizon leaks out in tutorial videos

Verizon Wireless and Motorola did a great job in keeping the highly anticipated Motorola Droid 3 a well guarded secret. Until today at least. The upcoming Android handset showed itself completely in a series of tutorial videos and left nothing to our imagination, at least as far as looks are concerned.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The videos confirm the 8MP camera on the handset. It will be capable of recording 1080p videos as well. On the left side of the device, you get a microUSB and HDMI connectors much like another Droid by Motorola - the X2. The right side of the device will host two volume keys. There is no camera shutter button on the smartphone.
There is a five-row QWERTY keyboard with a dedicated row for numbers only. In case you get bored with it, there will be a virtual keyboard at your disposal too.
There is no info on the CPU in the Droid 3, or the screen resolution. We suspect, they will be Tegra 2 and qHD respectively. The Android version is unknown too since all the videos note that the software shown is not final.

extreme2006gh
07-06-2011, 20:54
از مشخصات Droid 3 اطلاعاتی موجود نیست ؟

fire159
10-06-2011, 18:52
از مشخصات Droid 3 اطلاعاتی موجود نیست ؟

بیخیال اگر بهت بگم حتما" میخوای میلستون 2 رو بیخیال بشی و صبر کنی واسه میلستون 3 :31:
ال سی دی 4 اینچی qhd
سی پی یو 2 هسته ای
دوربین 8 مگاپیکسل
کیبورد حرفه ای تر از 5 ردیف کلید
و ....

extreme2006gh
11-06-2011, 21:09
بیخیال اگر بهت بگم حتما" میخوای میلستون 2 رو بیخیال بشی و صبر کنی واسه میلستون 3 :31:
ال سی دی 4 اینچی qhd
سی پی یو 2 هسته ای
دوربین 8 مگاپیکسل
کیبورد حرفه ای تر از 5 ردیف کلید
و ....

خداییش ارزش داره براش صبر کرد
کی میاد حالا ؟

fire159
12-06-2011, 08:06
خداییش ارزش داره براش صبر کرد
کی میاد حالا ؟
هنوز رسما" معرفی و رونمایی نشده . احتمالا همین یک ماهه معرفی میشه . ولی تامیاد تو بازار چهان و ایران خیلی زمان میبره . میلستون 2 تازه 2-3 ماهه اومده .
ارزشش رو که داره .
سری میلستون همیشه بهترین اسمارت فونهای کیبورد کامل کشویی جهان بودن و خواهند بود .

Machid
17-06-2011, 17:48
واقعا گوشی فوق العاده ایه . من واقعا ازش راضی هستم
کسی اگه راجع به گوشی سوالی داره من در خدمتم

fire159
17-06-2011, 18:56
واقعا گوشی فوق العاده ایه . من واقعا ازش راضی هستم
کسی اگه راجع به گوشی سوالی داره من در خدمتم
مبارک باشه داداش .
از کجا خریدی ؟ چند قیمت ؟
کلا" یک رویوو از دید خودت از گوشی بزار
مرسی

mahyar_2c
02-07-2011, 08:09
سلام
من تازه عضو کلوپ شدم.
من این گوشی رو 1 ماهی میشه که خریدم اول قصد خرید دفی رو داشتم ولی بعدش پشیمون شدم با دیدن مشخصات این گوشی
اگر از دوستان سوالی دارن در خدمتم
در کل خیلی با این گوشی دارم حال میکنم کلی APP براش ریخته سرعتشم خیلی خوبه

rozysara
02-07-2011, 15:13
اگه میشه در مورد میزان مصرف باطری این گوشی هم توضیح بدید

Machid
02-07-2011, 21:07
اگه میشه در مورد میزان مصرف باطری این گوشی هم توضیح بدید

مصرف باتریش مثل خیلی از گوشی های اندرویدی بالاست . اگر به طور معمولی از گوشی استفاده کنید حدودا 2 روز و اگر مدام استفاده کنید 1 روز بیشتر شارژ نداره

fire159
03-07-2011, 09:52
سلام
من تازه عضو کلوپ شدم.
من این گوشی رو 1 ماهی میشه که خریدم اول قصد خرید دفی رو داشتم ولی بعدش پشیمون شدم با دیدن مشخصات این گوشی
اگر از دوستان سوالی دارن در خدمتم
در کل خیلی با این گوشی دارم حال میکنم کلی APP براش ریخته سرعتشم خیلی خوبه
مبارکه داداش
ایشالا همیشه برات زنگ بخوره :31:

خودتون یک بررسی در مورد قسمتهای مختلف گوشی بزارید خوب میشه / کیفیت ساخت - سرعت و قدرت - کیفیت صوتی - مکالمه و خط دهی - دوربین - کیبورد - ال سی دی و ...

Anonymous13
03-07-2011, 12:05
به به
مبارکه . به سلامتی میلستون 2 دارها دارن زیاد میشن .

mahyar_2c
08-07-2011, 13:38
ممنونم ایشالا شما هم زود تر بخرین.
مصرف باتریش 2 روز راحت جواب میده.
مهمترین چیز اینه که برای آندروید کلی app وجود داره مثلا سات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و چون cpu گوشی 1ghz هستش اکثر بازی های به روز رو اجرا میکنه
یه رم 8 هم که روی خودش داره کلا میکنه 16 برا نصب app عالیه

fire159
09-07-2011, 07:38
ممنونم ایشالا شما هم زود تر بخرین.
مصرف باتریش 2 روز راحت جواب میده.
مهمترین چیز اینه که برای آندروید کلی app وجود داره مثلا سات
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و چون cpu گوشی 1ghz هستش اکثر بازی های به روز رو اجرا میکنه
یه رم 8 هم که روی خودش داره کلا میکنه 16 برا نصب app عالیه
مرسی عزیز
در مورد . ال سی دی - کیفیت و بلندی صدای اسپیکرها - کیفیت دوربین - کیفیت ساخت و بدنه - سرعت و گرافیک گوشی - آنتن دهی و ... هر چی دیگه خودت میدونی یک توضیح بده ببینیم چطوره /

mahyar_2c
09-07-2011, 08:26
کیفیت تاچ و lcd خیلی خوبه اما مثل همیشه تو نور مستقیم ضعف داره البته به کیفیت گوشی های
amo led نمیرسه اما هیچی هم از گوشی های TFT کم نداره.
صدای اسپیکر که عالی پشتش یه اسپیکر یه تیکه داره که انصافا خوبه
آنتن دهی و گرافیکشم خوبه اکثر بازی ها الان برای آندروید 2.2 که این گوشی جواب میده یه سری از بازی ها هست که cpu 2 هسته میخواد و آندروید 2.3 که هنوز کم هستش و فراگیر نشده.
تنها مسئله این گوشی وزن گوشی هست که 167 گرمه یه مقدار نسبت به بقیه گوشی ها سنگینه شاید برای کسایی که تا حالا گوشی سبک و کوچیک داشتن سنگین باشه اما کلا خوش دسته

mahyar_2c
10-07-2011, 07:14
تنها مسنله این گوشی وزن گوشی هست که 167 گرمه یه مقدار سنگینه

fire159
11-07-2011, 09:27
تنها مسنله این گوشی وزن گوشی هست که 167 گرمه یه مقدار سنگینه
اتفاقا" اینکه خوبه ! بازوهاتون هم قوی میشه :31:
مهیار جان تو رویوها شنیده بودیم که دوربین خیلی خوبی داره . نظر شما چیه در مورد دوربین میلستون 2

mahyar_2c
11-07-2011, 13:36
در مورد دوربینش نمیشه گفت خیلی خوب در حد یه 5 mega pixel معمولی اما نرم افزار هستش برای بالا تر بردن کیفیت دوربینش مثل vignette این نرم افزار با تصویر شفاف تری عکس میگیره
اما واقعا گرافیک قوی داره بازی RAGING THUNDER نصب کردم محشره واقعا اعتیاد آوره

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Machid
16-07-2011, 17:57
بچه ها 2 تا مشکل !

یکی اینکه شماره هامو اینطوری نشون میده چیکار کنم ؟ مثلا 5678-224-091
دو اینکه با اینکه Delivery روشنه اما هیچ موقع هیچ notifiction ای نمیگه که مسیج رسیده یا نع !

fire159
23-08-2011, 12:21
چند تا رام جدید برای میلستون 2 اومده .
که یکیش هم سیانوژن مد7 دیفای هست که روی میله 2 پورت کردن

senaps
23-08-2011, 22:04
سلام....
دوستان این گوشی الان قیمتش چنده؟!
نمونه ی مناسب این که کیبرد نداشته باشه،چی هست،قیمتش در چه حدوده؟!!!

fire159
25-08-2011, 12:05
سلام....
دوستان این گوشی الان قیمتش چنده؟!
نمونه ی مناسب این که کیبرد نداشته باشه،چی هست،قیمتش در چه حدوده؟!!!
سلام
حدود 500 هست .
مشابهش هم تقریبا" دیفای هست . از لحاظ سخت افزاری

fire159
06-09-2011, 11:52
كسي اين رام سيانوژن رو روي ميلستون 2 نصب نكرد !؟

fire159
22-09-2011, 18:44
دوستان این هم آموزش نصب رام سیانوژن بروی میلستون2 توسط جانی پرشین :10:
این رام عالی هست و نیاز به تعریف نداره که بهترین کاستوم رام جهان هست و فارسی رو فول ساپورت میکنه .

shervin_blueman
12-10-2011, 21:01
سلااام و خسته نباشید به همه.چند روز پیش مایلستون 2 خریدم.از کف علائدین.500 تومن...

گوشیه خوبیه.با دیزایر اچ دی هم کار کردم.دوربین دیزایر ی چیز دیگست(بایدم باشه.8 کجا.5 کجا)ان 82 هم داشتم.حتی احساس میکنم دوربین و فلش اون(مخصوصا فلشش) از این بهتر بود.... وایرلسش از دیزایر بهتره(ولی نه خیلی) . زیر نور آفتاب بد کم میاره... باتریش از دیزایر بهتر به نظر میرسه... کیبوردش حرف نداره و راحت باهاش تایپ میکنم...

مشکل اساسی که کلا گوشیهای موتورولا دارن اینه که خوب ساپورت نمیشن... گشتم و واسش ورژن عربی رسمی پیدا نکردم...(اگه کسی داره بگه.ممنون.توجه کنید.رسمی باشه) ورژن اندرویدش 2.2 ست... یجا 2.3 رسمی دیدم ولی Build Number اش با Build Number گوشیم نمیخوند و دیگه دانلود نکردمش.

و یک مشکل به شدت اساسی و بدی که داره اینه که به حافظه داخلیش که 8 ته اصلا دسترسی نداری.یعنی داری.ولی عملا چیز خاصی به جز نرم افزار نمیتونی توش بریزی(حداقل من نتونستم)(اگه راهی داره و کسی بلده...بگه)

ی نکته بسیاااار مثبتی که داره(از نظر شخص خودم)اینه که ی دستی هم میشه باهاش کار کرد و اس ام اس فرستاد.دیزایر که داشتم به خطر 4.3 اینچ بودنش نمیتونستم یک دستی باهاش کار کنم

از لحاظ وزنی هم.ای.به نسبت سنگینه و تو دست که میگیره اولین نکته ایه که به ذهنت میاد.

گوشیه که میتونم بگم از 10 نفر شاید 8 نفر ندیده باشنش(نفر که میگم نفر کوچه بازاریا...نه گوشی باز) از نظر خودم این ی مزیت بزرگیه.

کلا گوشیه خوب و خوش ساختاریه... بخری پشیمون نمیشییییی

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

دوستان این هم آموزش نصب رام سیانوژن بروی میلستون2 توسط جانی پرشین :10:
این رام عالی هست و نیاز به تعریف نداره که بهترین کاستوم رام جهان هست و فارسی رو فول ساپورت میکنه .

دوست عزیز.... کو آموزشش؟؟

fire159
13-10-2011, 08:52
سلااام و خسته نباشید به همه.چند روز پیش مایلستون 2 خریدم.از کف علائدین.500 تومن...

گوشیه خوبیه.با دیزایر اچ دی هم کار کردم.دوربین دیزایر ی چیز دیگست(بایدم باشه.8 کجا.5 کجا)ان 82 هم داشتم.حتی احساس میکنم دوربین و فلش اون(مخصوصا فلشش) از این بهتر بود.... وایرلسش از دیزایر بهتره(ولی نه خیلی) . زیر نور آفتاب بد کم میاره... باتریش از دیزایر بهتر به نظر میرسه... کیبوردش حرف نداره و راحت باهاش تایپ میکنم...

مشکل اساسی که کلا گوشیهای موتورولا دارن اینه که خوب ساپورت نمیشن... گشتم و واسش ورژن عربی رسمی پیدا نکردم...(اگه کسی داره بگه.ممنون.توجه کنید.رسمی باشه) ورژن اندرویدش 2.2 ست... یجا 2.3 رسمی دیدم ولی Build Number اش با Build Number گوشیم نمیخوند و دیگه دانلود نکردمش.

و یک مشکل به شدت اساسی و بدی که داره اینه که به حافظه داخلیش که 8 ته اصلا دسترسی نداری.یعنی داری.ولی عملا چیز خاصی به جز نرم افزار نمیتونی توش بریزی(حداقل من نتونستم)(اگه راهی داره و کسی بلده...بگه)

ی نکته بسیاااار مثبتی که داره(از نظر شخص خودم)اینه که ی دستی هم میشه باهاش کار کرد و اس ام اس فرستاد.دیزایر که داشتم به خطر 4.3 اینچ بودنش نمیتونستم یک دستی باهاش کار کنم

از لحاظ وزنی هم.ای.به نسبت سنگینه و تو دست که میگیره اولین نکته ایه که به ذهنت میاد.

گوشیه که میتونم بگم از 10 نفر شاید 8 نفر ندیده باشنش(نفر که میگم نفر کوچه بازاریا...نه گوشی باز) از نظر خودم این ی مزیت بزرگیه.

کلا گوشیه خوب و خوش ساختاریه... بخری پشیمون نمیشییییی

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

دوست عزیز.... کو آموزشش؟؟متاسفانه این دوست عزیزمون قرار بود آموزش بزاره ولی وقت نکرده !
نصبش خیلی راحته . احتمالا" مثل نصب رام از طریق open recavery و شبیه نصب رام در میلستون 1 و xt720 انجام میشه . و فقط یک برنامه نصب میکنی و رام رو از تو اون اینستال میکنی .
فقط باید قبلش گوشیت رو روت هم کرده باشی .
یک سرچی بکنی تو سایتهای خارجی مثل xda هم خیلی خوب میشه :

fire159
20-10-2011, 09:40
آندروید 2.3 جینجربرد از نوامبر توسط موتورولا برای میلستون 2 عرضه میشه

UK: Motorola Atrix and Milestone 2 Android 2.3 Gingerbread update will be out in November

.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]